Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) Sanya válasza marcarc (#8250) üzenetére


Sanya
nagyúr

tegnap elvitte, ma odaért 10-re.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8252) marcarc válasza Sanya (#8251) üzenetére


marcarc
senior tag

érdekes, mondjuk nekem mindegy egy sarokra van egy ups csomagpont.

(#8253) Sanya válasza Sanya (#8251) üzenetére


Sanya
nagyúr

No, vissza is került a telefon. A hátlapcsere munkadíjjal, postával együtt 24.000 forint volt.
10-es droidot kaptam vissza rá, ami elég fürge :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8254) brillians


brillians
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 7 Pro 12/256 modellem ami január elsején megadta magát. Kikapcsolt miközben aludtam és utána már nem tudtam életre kelteni. Végigpróbáltam mindent amit csak találtam, végül a hivatalos szervizbe küldtem vissza, ahol megkaptam a 400 eurós ajánlatot (alaplapcsere+szervizdíj) amit udvariasan elutasítottam.

Szóval tanácsot szeretnék kérni, mert kicsit bajban vagyok. Mivel nem sok kedvem van 140e Ft-ot kiadni egy több, mint 2,5 éves garancia nélküli telefonért (sok kiadásom volt és lesz mostanában), de telefon meg kell, ezért a következő kérdések merültek fel bennem:
1. Kiadjam-e mégis azt a pénzt érte? Mert végül is szerettem használni és hardverben bőven jó lenne még pár évig.
2. Szereljem meg magamnak? Az előző telefonomhoz képest (HTC 10) ezt ezerszer könnyebb szétszedni és összerakni, csak vajon tudok-e valahonnan szerezni működőképes alaplapot közel féláron, amivel nem fürdök be?
3. Hagyjam inkább és vegyek ennyi (de inkább kevesebb) pénzért valami új, középkategóriásat, ha már mindenképpen áldozni kell rá? Már azok között is vannak közel azonos hardverrel szereltek, ráadásul garanciával.

Vagy esetleg ezeken kívül tudtok-e valami csodamódszert (fekete mágia, áldozás, stb) amivel menthető a helyzet? :)

(#8255) betyarr válasza brillians (#8254) üzenetére


betyarr
veterán

nem éri meg szvsz sem javíttatni,sem mókolni.vegyél egy ugyanilyet használtan.én legalábbis ezt csinálnám,ha mindenképpen op7pro kellene.aprón van is egy.igaz az 8/256-os.

(#8256) Timer válasza brillians (#8254) üzenetére


Timer
veterán

Vegyél egy 8T-t, gyorsabb lesz, jobb képeket lő, és kapsz 2 év garit. Az átfúrt kijelzőt meg... nos, azt b@szzák meg.

[ Szerkesztve ]

(#8257) Sanya válasza brillians (#8254) üzenetére


Sanya
nagyúr

https://hardverapro.hu/apro/oneplus_7t_pro_8gb_256gb_haze_blue/friss.html

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8258) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Van tapasztalat arról, mennyi most egy akku csere? Munkadíjjal, szállítással, kompletten.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8259) laskr99 válasza gippazoid (#8258) üzenetére


laskr99
addikt

Az oldalon kint vannak az árak :)) Nekem a hátlap csere 18 volt, 9-9 ezer a munkadíj+a csere, mondjuk nem értem mire fel, ha gariban cserélték az akksit, munkadíj az alapból megcsinálni valóra(hátlap le fel)

(#8260) gippazoid válasza laskr99 (#8259) üzenetére


gippazoid
senior tag

Igen, kint vannak az alkatrész árak. Euróban. Se munkadíj se szállítási díj. Pont ezért kérdeztem úgy, hogy:
"Munkadíjjal, szállítással, kompletten."

Ez hogyan értelmezendő?
"9-9 ezer a munkadíj+a csere"
Ez számomra két munkadíjat jelent. Mert az elvégzendő munka maga a csere.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#8261) laskr99 válasza gippazoid (#8260) üzenetére


laskr99
addikt

Ja bocs, rosszul emlékszem. 54 euró volt a hátlap, munkadíj mellett 0 quantity van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8262) zolka95


zolka95
őstag

Üdv!
Ha az usb aljzat nem jó, akkor azt csak alaplappal tudom cseréltetni a oneplus oldalán?

Ha pedig repedt a hátlap, de azt nem akarom cseréltetni akkor vajon ingyen cserélik?
Mivel muszáj lesz levenniük és lehet hogy csak darabokban jönne le. ;]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#8263) betyarr válasza zolka95 (#8262) üzenetére


betyarr
veterán

lehet ebben az esetben nem vállalják be a szervízt,vagy kifizettetik veled a hátlapot is.ha jól tudom nem olcsó tétel egy hátlap.
de legjobb ha rákérdezel náluk.
usb csatit külön is lehet cserélni.

(#8264) zolka95 válasza betyarr (#8263) üzenetére


zolka95
őstag

Az oldalukon van egy árlista az alkatrészekről, de nincs rajta az usb aljzat.
Ebayen viszont elég olcsó az usb aljzat. Lehet ráveszem magam és kicserélem én.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#8265) Sanya


Sanya
nagyúr

Eredeti tokot hol tudok még venni ehhez a telefonhoz? oneplus 7 pro
mindenütt a 7t pro tokok kaphatóak.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8266) Busterftw válasza Sanya (#8265) üzenetére


Busterftw
veterán

Van egyaltalan kulonbseg meretben a ketto kozott? A 7T Pro toknak ra kell mennie a 7 Pro-ra.

(#8267) laskr99 válasza Busterftw (#8266) üzenetére


laskr99
addikt

Máshol van egy lyuk a hátlapon :))

(#8268) Sanya válasza laskr99 (#8267) üzenetére


Sanya
nagyúr

pontosan! A kérdés, hogy a kamerasziget ugyanott van-e? Mert egyebekben a két telefon méretazonos, és mindenhol csak a 7tpro tokja kapható.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8269) laskr99 válasza Sanya (#8268) üzenetére


laskr99
addikt

Sztem igen, csak a lyuk van ott ennyi :F

(#8270) Sanya


Sanya
nagyúr

Wowifivel nektek nem szívja nagyon az akkut?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8271) betyarr válasza Sanya (#8270) üzenetére


betyarr
veterán

talán de.mióta a digin kívül a tré is behozta azóta sztem gyorsabban merül nálam is.

(#8272) Sanya válasza betyarr (#8271) üzenetére


Sanya
nagyúr

Egyelőre kikapcsoltam. Majd ha külföldre megyek, akkor hátha tudok ingyenesen hazatelefonálni (volte be, vpn otthonra be, helymeghatározás ki) vagy ez nem működik?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8273) nova001


nova001
senior tag

sziasztok

OP7 pro 8/256 modellbe lehet micro sd rakni pluszba ?

(#8274) csako válasza nova001 (#8273) üzenetére


csako
veterán

Nem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8275) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Van arra nézve tapasztalat hogy a főpanel hővezető pasztázása meddig bírja kb.?
Láttam egy magyar videót OP7 akkucseréről. A srác aki csinálta, újrapasztázta a megfelelő helyen, ahol gyárilag is volt paszta. Ha én elküldöm akkucserére a telót, ilyet tutira nem fognak csinálni az OP szervizben, mert nem kell kiszedni a main PCB-t az akkucseréhez.

Akkor viszont előfordulhat, hogy rádobok a telóra 20e Ft-ot az akksi miatt aztán fél év múlva az akkor már 3 éves, kiszáradt paszta miatt nem lesz jó a hűtés, jönnek az esetleges fagyások, újraindulások, stb.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8276) warezxts


warezxts
senior tag

Párom töltője 66W-os (Realme Neo2), ha azt használom a Oneplus 7 Pro-mhoz, nem veri szét az aksiját? van benne gondolom ami lekorlátozza 33 Wattra?

(#8277) csako válasza warezxts (#8276) üzenetére


csako
veterán

Tippre 5V2A-val (10W) fogja tölteni, vagyis nem működik vele a gyorstöltés.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8278) warezxts válasza csako (#8277) üzenetére


warezxts
senior tag

Akkor jobban járok ha viszem magammal a saját töltőjét....
Köszi

(#8279) Shyciii


Shyciii
veterán

Ki milyen teljesen lefedő üvegfóliát ajánl? Kipróbáltam a media marktban ezt a clearplexet ami típus alapján méretpontos fóliát vagy ki, de a lekerekített szélek se stimmelnek teljesen, de a legdurvább, hogy a telefon alsó részéből is hiányzik 1,5mm, pedig ugye az sík...szal és így lókukit sem ér.

(#8280) laskr99


laskr99
addikt

Vodánál hogy lehet aktiválni a Voltet?

Logkites dologgal csak a vowifi van.

(#8281) warezxts válasza laskr99 (#8280) üzenetére


warezxts
senior tag

Én ha jól emlékszem felhívtam őket és bekapcsolták.
Jut eszembe voda, megint mókoltak az amúgy félig-meddig használhatatlan app-jukkal, már érzékeli a rootot, Magisk/Zygisk kombóval szeparált részen is... inkább magára az app fejlesztésére fókuszálnának már ennyit, minthogy használni szeretném rootolt készüléken az app-ot.

(#8282) gippazoid


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Akkut cseréltetnék, mi a menete pontosan? Küldenek futárt? OP hivatalos szervizzel csináltatnám.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8283) Sanya válasza gippazoid (#8282) üzenetére


Sanya
nagyúr

Leadod az igényt, küldenek futárt, kifizetetd. Kb 10-15.000.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8284) giroud199 válasza Sanya (#8283) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nalatok körülbelül mennyi átlagos képernyőidőt bír egy nap alatt?
Mert nagyon tetszik a készülék de 5-5,5 óra a csúcs :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#8285) Busterftw válasza giroud199 (#8284) üzenetére


Busterftw
veterán

Attol is fugg hogyan hasznalod.
Nekem napkozben wifin log vagy irodaban vagy itthon, attol fugg mennyit lesem, van hogy este marad 60-70%.

(#8286) Sanya válasza giroud199 (#8284) üzenetére


Sanya
nagyúr

kb 5-6 órát bír. Mostanában sokat merül, bár rengeteget telefonáok, rengeteg értesítés jön rá + bt folyamatosan megy.
Nap végére még van benne vagy 50%, bár én egy cseppet sem játszom, nincs fölrakva facebook app.
Ami fut: samsung óra szarjai, outlook, 1-2 chat program és kész.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8287) mrszitya válasza giroud199 (#8284) üzenetére


mrszitya
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#8288) gippazoid válasza Sanya (#8286) üzenetére


gippazoid
senior tag

Samsung órát 1x sikerült párosítani de nem sokáig működött. Másodjára már nem tudom működésre bírni az EKG és vérnyomás funkciókat. Te hogy csináltad?

Gippazoid Novelties Inc.

(#8289) gippazoid válasza Sanya (#8283) üzenetére


gippazoid
senior tag

Mennyi az átfutása az akkucserének?

Gippazoid Novelties Inc.

(#8290) Sanya válasza gippazoid (#8289) üzenetére


Sanya
nagyúr

Kb 5 munkanap.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8291) Sanya válasza gippazoid (#8288) üzenetére


Sanya
nagyúr

az XDA developers leírását követtem, ott sikerült ( most is megy)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8292) gippazoid válasza Sanya (#8290) üzenetére


gippazoid
senior tag

Köszönöm.
Adnak majd árajánlatot miután beérkezett a készülék?
Mikor kell fizetni?

Gippazoid Novelties Inc.

(#8293) Sanya válasza gippazoid (#8292) üzenetére


Sanya
nagyúr

1.: Csütörtökön elküldöd a hibajegyet. Gyenge az akku, stb. Mondjuk előtte az apkmirrorról szedd le az oneplus diagnostic.apk-t és nézd meg a tényleges akkuelhasználódást ( nagyobb érték a jobb, ez ilyen fura. Windows 10-11 alatt a kisebb érték a jobb)
ha olyan 75-80% körüli, akkor talán még megéri kicsrélni, e fölött nem.
2.:Ha elfogadják, akkor gyári állapotba visszaállítod (a fontos dolgok lementését követően) és belerakod az eredeti dobozába. Megérkezik az UPS-es szállítólevél és leadod, hogy hol vegyék fel. FIgyelj, ha volt utcanév változás, vagy bármi változás az elmúlt 10 évben, az UPS rendszere nem naprakész! Ha vörös hadsereg útján laktál 10 éve és átnevezék kisvirágra, akkor vörös hadsereget adj meg! Kb hétfőn jönnek is érte. Munkahelyre is értemennek.
A szállítólevél számával tudod nézni, hogy mi újság. Ha megjött a szervizbe, akkor kapsz üzenetet.
3.: Ha fel van tárva a hiba, akkor kapsz egy üzenetet, hogy miket találtak, a javítás a részletes számla alapján ennyi+ennyi lesz. Az anyagköltség (repair price az oneplus oldalán) + szervizes munkaóradíj, handling, testing, etc, +27% áfa. Ha elfogadod, akkor kapsz egy linket, ahol kártyás vásárlásként kifizeted. Kb 1-4 órán belül ha kész, akkor a következő délután 2 órakor (ha este fizeted, akkor másnap, ha reggel fizeted, akkor aznap) elindul hozzád, ahová 24 órán belül megjön.

Általában 4 munkanap, ritkán lehet 5 is. Ha csütörtökön délután küldöd a hibajegyet, akkor péntek reggelre megvannak a linkek és hétfőre foglalhatod is a UPS-t (aznapi nincs) A hibajegybe írt bele hogy out of warranty!

FONTOS! Az új aksi nem lesz 100%-os. Egyik új aksi sem 100%-os. Olyan 90-100 között jó.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8294) gippazoid válasza Sanya (#8293) üzenetére


gippazoid
senior tag

Köszönöm!

AccuBattery szerint 88%-os, lehet, nem is éri meg elküldeni akkor...?
Amikor felraktam az appot, nem volt még csak olyan 1 év körül az akku, 89%-os volt akkor a program szerint.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8295) Sanya válasza gippazoid (#8294) üzenetére


Sanya
nagyúr

accubattery nem jó.
[link] OnePlus Diagnostic 1.0.0.191008200109.1816f85 APK Download by OnePlus Ltd. - APKMirror --> ezt

btw én tavaly cseréltettem akkumulátort (még garanciálisan) jelenleg 88%-os az akkum. 93%-on érkezett.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8296) gippazoid válasza Sanya (#8295) üzenetére


gippazoid
senior tag

Úgy érted, OnePlus szerviz felé nem jó? De előfordulhat, hogy amúgy ugyan azt az értéket állapítja meg az akkuról? Mert ha igen, és 88%-os most az akkum, akkor sok értelme nincs még cseréltetni.

Nincs most nálam a telefon, ezért nem tudok próbálkozni az app-pal.

Gippazoid Novelties Inc.

(#8297) Sanya válasza gippazoid (#8296) üzenetére


Sanya
nagyúr

ha oneplus diagnostic szerint 88%, akkor még jó. A szerviznek nem kell bizonyítani semmit, hogy rossz az akksi, elég csak mondani.
Magadnak kell bizonyítani. Arra szerintem az accubattery nem jó, én inkább a gyári szoftver javasolom.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8298) Sanya válasza Sanya (#8297) üzenetére


Sanya
nagyúr

Egyébként az új akkumulátor, amit beleraknak is 2019-es, mint a mostanid, csak nem volt használva soha.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8299) gippazoid válasza Sanya (#8298) üzenetére


gippazoid
senior tag

Köszönöm, ez így már egyértelmű.
Remélhetőleg nem sokat romlott az állapotuk ennyi idő alatt.
Ha esetleg nem is kell cserélni még az OP app eredménye alapján, lehet mégis célszerű, mert ha elfogy készletről, akkor meg nem lesz később lehetőség a cserére.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#8300) Edge válasza Sanya (#8295) üzenetére


Edge
veterán

thx az infót én is :)
pont a napokban gondolkodtam az akku cserén de az app szerint 87%-os, akkor teljesen felesleges így a csere.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.