Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) kenand válasza this is life (#5) üzenetére


kenand
veterán

Nekem is volt (van) vi10, a fém ház itt jobb (stabilabb, de persze a faraday law is azért okoz hibát), a 4GB RAM is jobb, a belső USB 3.0 is(gyorsabb SD)
Ha a chuwi a táskában nem roppanik meg , nem is vettünk volna ilyet...
Chuwi sem tökéletes, de tény, hogy sokkal több info van róla és egy fokkal jobban támogatott és ilyen idegesítő hiba, mint a használhatatlan wifi nincs a chuwinál.

Mindenkivel egyetértek abban, hogy a wifi hiba rendkívül bosszantó, és ugyan kütyükkel pótolható, még is jelentősen csökkenti a használati értékét, főleg tábla módban.
Én sem vagyok lelkes, hogy ilyen...nem is bíztatok senkit arra, hogy ilyet vegyen :), de ha már megvette, adhatunk egymásnak tanácsokat...

(#11) zsigus

Mivel a fúknál a játék fontosabb, inkább előny a 1280x720p, full HD-ban már nagyon harmatos az Intel SOC 3d játékokban. Ha visszaveszed a felbontást meg elmosott a kép.

Magamnak én is inkább retinás táblát választanék, 4:3-as képernyővel (ala iPad), mert táblán leginkább könyvet vagy képregényt olvasok. De van TESCO gazdaságos OpenDott táblám 14900Ft-ért és amíg az húzza nem veszek másikat, képregényt meg a nagy képernyős összetört touch paneles Chuwi Vi10-en olvasok most, hogy megörököltem a kisebbik fiamtól... (időnként forgatni kell, mert a bal széle nem érzékel)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.