Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kenand válasza GAbre (#48) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

T11 teszt

(#52) totron


totron
addikt

Lehetne magyarul? WebKKKKKKKKKKKKKKKamera.

(#53) kenand válasza totron (#52) üzenetére


kenand
veterán

Többi helyen "magyarul" van... de kijavítottam...

(#54) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Tinydeal-en találtam egy ilyet. A képek alapján ezen már van kics "wifi ablak" a fém házon szerintetek ezek valós képek lehetnek? Be merjem vállalni igy? talán még nem halt ki teljesen ez a topik.
Üdv.

Mod: Úgy látom, a gearbest-en is ilyen képek lettek kirakva. Lehet, hogy javitották a wifi hibát?

[ Szerkesztve ]

**********

(#55) kenand válasza echterion (#54) üzenetére


kenand
veterán

Újabb kiadás lehet, kár, hogy hátlap külön nem elérhető, megoldaná a problémát...

(#56) echterion válasza kenand (#55) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem rendelek is egyet a lányomnak, mert a kijelző felbontása is pont elég lesz ehhez a gpu-hoz, meg árban is baráti. Előtte azért egy kérdést oda fogok dobni a boltnak ezzel kapcsolatban, kíváncsi vagyok, mit fognak rá válaszolni. :))

**********

(#57) kenand válasza echterion (#56) üzenetére


kenand
veterán

Egyértelműen látszik, hogy megváltoztatták, és az orosz oldalon is itt vágták ki a jó Wifi jelhez.

(#58) kornel76


kornel76
aktív tag

Ma nekem is megérkezett az Obook 10. A wifi még mindig egy kalap sz@rt nem ér, kár, hogy ezt a totyikot csak most találtam meg. Mindenesetre nyitottam egy tickettet a Gearbestnél, kiváncsi vagyok mit fognak rá lépni. szerencsére van itthon usb-s wifi stickem, így annyira nem gond a dolog, bár hiányzik a +1 usb. Az enyém dual-boot-os, vajon lehet csak windows-t tenni rá? (Ddrive most menti a cuccokat) .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#59) echterion válasza kenand (#57) üzenetére


echterion
nagyúr

Megkérdeztem a gearbest-nél, azt mondja, tuti úgy néz ki, mint a képen, a wifi-vel nincs semmi gond. Csak most kifogyott az eu raktár, meg feltolták 212-re az árat. Érdekesen mozgatják az árakat, mondhatni össze-vissza.

**********

(#60) kenand válasza kornel76 (#58) üzenetére


kenand
veterán

Le lehet gyalulni az Androidot, 1 partíciót kell csak meghagyni.
Cikkben van csak Win 10 image link. De partíciókat egesítve mehet sima Win 10 Home is rá, a BIOS-ban lévő kulccsal.
Fordítva gond inkább, mivel valószínűleg a dual BIOS-t csak ráprogramozni lehet (Cube iwork 10-nél minden esetre úgy van)

Sorozatszám alapján milyen változat jött neked? 5. 6. szám V aztán a szám nekem V5
Hátlapon van műanyag betét, vagy tiszta fém?

(#59) echterion
Ha a Gearbestnél is van új változat az jó lenne, megpróbálok cserét kierőszakolni...

[ Szerkesztve ]

(#61) kornel76 válasza kenand (#60) üzenetére


kornel76
aktív tag

Köszi a választ.
Sorozat szám alapján V5 sima fém hátlappal, nuku betéttel.
Win telepítésnél a drivereket gyógyítsam bele az telepítőbe, vagy utólag is fel tudom rakni őket?

Szerk: a Customer Support már válaszolt is, h reseteljem a beállításokat factory resettel. Megírtam h a megtörtént de a faraday törvényt egy factory reset nem írja felül :P. Kíváncsi vagyok mi lesz erre a válaszuk. Illetve mit kell tennem h kapjak én is vissza egy kis pénzt, am a tab tetszik, tehát nem küldeném vissza, de kompenzálhatnának egy kicsit a kellemetlenségért :D .

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#62) kornel76 válasza kornel76 (#61) üzenetére


kornel76
aktív tag

Meg is jött a válasz. 50$ kompenzációt választottam az általad is említett 3 opció közül. :C

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#63) echterion válasza kornel76 (#62) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, ezzel azért már best buy-nak számít a ez a cucc. Egy stick megoldja, és 50 dodót visszautalnak. Kínából rendelted vagy EU-ból? Ha kínából, akkor melyik szállítási opciót (és mennyi idő alatt ért ide) választottad és kellett-e vámot fizetni?

**********

(#64) kornel76 válasza echterion (#63) üzenetére


kornel76
aktív tag

Eu-ból jött múlt hét csütörtökön rendeltem, tegnap hozta a GLS, és csak biztosítást kértem rá úgy emlékszem.
Érdemes várni szerintem amíg lesz Eu-ban . A bill viszont csak kínában van most . úh az 50$ kb elmegy majd a vámra ha megfogják (bár számlát nem kértem).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#65) echterion válasza kornel76 (#64) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen.

**********

(#66) kenand válasza kornel76 (#61) üzenetére


kenand
veterán

Amit lementettem double driver, az a double driver progival visszatehető egyben. (V5 van nekem is)
De lementheted előtte te is.

Billentyű át szokott csúszni arra nem ugranak rá

[ Szerkesztve ]

(#67) kornel76 válasza kenand (#66) üzenetére


kornel76
aktív tag

Köszi, akkor lassan újrarakom. Zavar h 64 gigából csak 20 szabadmiközben csak a win van fent.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#68) kenand válasza kornel76 (#67) üzenetére


kenand
veterán

A Chuwi Vi10 topikan foglalkoztak vele, hogy melyik patíciót lehet megszüntetni és összevonni. De úgy emlékszem az elsőt kell meghagyni, 2. mehet a windows. De ha Onda változat kell, akkor a cikkben van tiszta Win 10-es (nem dual image)

(#69) kornel76 válasza kenand (#68) üzenetére


kornel76
aktív tag

Köszi megnézem :R .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#70) kornel76 válasza kenand (#68) üzenetére


kornel76
aktív tag

A dropboxos linkedről a cikkben nem tudom a wifi drivert letölteni, tudnál másik linket adni hozzá?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#71) kornel76


kornel76
aktív tag

Wifi driver probléma megoldva . most meg a touchscreen kalibrálása mászott el. A wines kalibrálás nem műxik, valszeg ez is driver hiba, ehhez valaki tudna segítséget nyújtani?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#72) kenand válasza kornel76 (#70) üzenetére


kenand
veterán

Mostanában szemétkedik a dropbox.... majd felteszem máshova.
Doble-driverrel visszatéve nem jó a touch screen driver?
Esetleg az orosz forumot lehet végig böngészni (google translate-tel ha nem vagy orosz perfect) , háta más is került ilyen helyzetbe)

[ Szerkesztve ]

(#73) kornel76 válasza kenand (#72) üzenetére


kornel76
aktív tag

Köszi a wifi már jó, a touchscreen driveredet fel tudnád tenni valahova?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#74) kornel76 válasza kornel76 (#73) üzenetére


kornel76
aktív tag

Köszi az orosz fórumos tippet, a syleadtouch.sys cseréje segített a dolgon minden faszául működik :R .

(#72) kenand erre akartam a választ nyomni :B , még 1x köszi

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#75) kenand válasza kornel76 (#74) üzenetére


kenand
veterán

Nincs mit örülök, hogy segíthettem.

Esetleg fel tudnád tenni valahova a cserélendő SYS fájlt én meg belinkelném a szövegbe, hátha másnak is segít.

Driver mentést meg felteszem a Google meghajtómra is

(#76) kornel76 válasza kenand (#75) üzenetére


kornel76
aktív tag

Itt vannak a fileok és parancs sor rendszergazdai indításával kell felülírni , ha hibát is dob egyet felülír és utána működik: copy c:\Fileok helye\*.* c:\Windows\System32\Drivers

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#77) kenand válasza kornel76 (#76) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm, be le is tettem

[ Szerkesztve ]

(#78) kornel76 válasza kenand (#77) üzenetére


kornel76
aktív tag

Látom, de a copy parancs lemaradt a leírásból: copy c:\.... lenne helyes :R

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#79) kenand válasza kornel76 (#78) üzenetére


kenand
veterán

Javítom, nem figyeltem

(#80) Attila_26


Attila_26
aktív tag

Onda oBook 11 Plus is ilyen dzsuva lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.