Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) RaZroX válasza atiska007 (#26) üzenetére


RaZroX
addikt

Nem tudom mennyire nézegettél pl Samsung flagship fotókat itt mobilarénán tesztekben.
Ha jobban szemügyre veszed, gyakorlatilag olajfestményeket csinál a gyári kamera app automata módban, ha pl füves vagy lombos tájat fotózol. Olyan mocskos élesítést és kontrasztot rak a képre, hogy a faágak körül fehér körvonalak vannak ha belenagyítasz a képbe. És ez egy csúcskategóriás Samsung.
Ilyeneket pl nem látsz a Poco gyári kamera appjában. Bár a fehéregyensúly egy sz@r, mert minden sárgul és nem valósak a színek, viszont a részletek sokkal jobban tükrözik a valóságot mert nincs rongyorsa "útómunkázva", már ha ezt lehet így hívni..

De egyébként nem védeni szeretném a Pocot, mert valóban vannak kompromisszumok (bár azért a pénzért amit kértek érte, semmit nem neveznék kompromisszumnak mert nevetségesen olcsó volt), pl a hulladék iránytű, a gyenge minőségű kijelző, ez az ócska "sztereónak" elnevezett valami, amit összehoztak a beszédhangszóró és a nagy hangszóró között, nincs nfc, trágya szoftver és kezelőfelület... stb.
Személy szerint én ki is ábrándultam belőle, pedig ennek főleg szoftveres okai vannak.

This is the way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.