Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atiska007


atiska007
senior tag

Talán meglesz az F1 utódja idén.. :)
Ha megint ütős HW/jó áron gurítanak, akkor csere :)

Csak ne legyen "annyira" kompromisszumos, mint az F1 volt (NFC,kamera)

Mittudomain!

(#2) Dhampir


Dhampir
félisten

az mindenesetre valószínű, hogy a következő Poco termék Dél-Ázsiában indul majd hódítóútra

Várjuk már,
hogy Dél-Ázsia
elküldje nekünk a Poco-t,
míg betör a végeken
lesz majd rá ázsió
és kapunk egy fónikus pofont.

[ Szerkesztve ]

(#3) mjani1172


mjani1172
addikt

Már megint önálló márka a Poco. Van, nincs , lesz,nem lesz, külön, együtt.
Komoly.

[ Szerkesztve ]

(#4) atiska007 válasza mjani1172 (#3) üzenetére


atiska007
senior tag

Naja, sőt első hírek alapján nem Dél-Ázsia volt megemlítve, hanem India.
Vagy az Dél-Ázsiának számít már?? :F

Mittudomain!

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Remek hír, talán lesz egy készülék, ami leválthatja az F1-et, habár őszintén szólva, ez olyan mint a 640 kB, elég mindenre :D

@atiska007: Dél-Ázsia [link]

@mjani1172: Van számottevő jelentősége amúgy?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) mjani1172 válasza Graphics (#5) üzenetére


mjani1172
addikt

Most őszintén (ha már filozofálunk) ezen a geek csoporton kívül érdekel valakit bármi is egy telefonnal kapcsolatban? És tényleg, nem röhejes az hogy egyesek rugóznak azon hogy milyen színűek az ikonok? Vagy laggol e? Vagy Ips esetleg Amoled? Esetleg exinos vagy Snapd? És annak ,hogy önálló márka?
A felhasználók 99% a le...a, nem érdekli semmi a telefonnal kapcsolatban.És igazuk is van.
Itt is egyre kevesebb embert vonz, (nézd meg a hozzászólások számát) egyre kevesebb az újdonság, viszont minden nap megjelenik valami,(más néven mint tegnap) nincs előrelépés,(csak hülyeség) és szerintem a kategóriák is elmosódnak.Ma már egy középkategória is mindenre elég.
De ha azt veszed, hegy ezeken a berkeken belül egy gyár össze vissza kommunikál, akkor az ember csak megjegyzi, hogy már minden verzió elhangzott többször.
Kb mint a Lenovo -Zuk.
:)

[ Szerkesztve ]

(#7) doooo válasza atiska007 (#4) üzenetére


doooo
veterán

Aki látott már térképet, és tudja mit szokás "dél" alatt érteni... az nagyon könnyen rájöhet a titok nyitjára. Ha meg a fentiek közül valamelyik nincs meg, akkor nem világos a számonkérő stílus, elvégre őszintén érdeklődsz, nem úgy van, hogy te jobban tudod, vagy hasonlók...

Más: Inkább az az érdekes, hogy a Poco(phone) eredetileg a latin-amerikai piac miatt jött létre, most mégis a bolygó másik felére akarnak koncentrálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#8) Graphics válasza mjani1172 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aha, értem :) 99%-át nem érdekli az embereknek , hogy mi van a készülékben, és hogy mely cég terméke? Ez kicsit hihetetlen számomra...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Viktor0610 válasza doooo (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, azért, mert nem (úgy) sikerült a dél amerikai nyitás (ahogy várták).

Samsung Galaxy A54

(#10) mjani1172 válasza Graphics (#8) üzenetére


mjani1172
addikt

Az én ismerőseimet nem érdekli. Fogalmuk nincs,de meg is értem őket.
Ez olyan mint neked egy (vagy nekem) radiátor, vagy egy autógumi, vagy akár egy videókártya.. Amikor kell, pár kattintással megnézem mi az ami megfelel, aztán amíg jó nem foglalkozok vele.
De ha keresel egy ilyen fórumot, tuti lesz aki ölre megy egy mikrohullámú sütő vitában. Pedig az enyém sem volt olcsó :(( , de azt sem tudom milyen gyártmány.Nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#11) doooo válasza Graphics (#8) üzenetére


doooo
veterán

Ha így lenne, akkor a Huawei nem zuhant volna be Európában (meg a világ nagy részén, nyilván Kína kivételével) az elmúlt 7-8 hónapban. Szóval tényleg hihetetlen, mivel egyszerűen nem igaz. Bár az nagyon is változó, hogy ki mivel foglalkozik a telefonjával kapcsolatban, az SoC-ket például a laikusok döntő többsége nem tudja megkülönböztetni, de nem is kell, elég, ha esetleg azt tudják, hogy milyen sebességre számíthatnak a pénzükért cserébe (ami manapság, a kellően fluid belépőkategóriások idején, már hatványozottan nem számít) .

(#12) mjani1172 válasza doooo (#11) üzenetére


mjani1172
addikt

Ezért zuhant be a Huawei? Az komoly. :C
Pont alátámasztod amit írok.Fingjuk nincs az embereknek hogy mi van, azt veszik amit adnak a boltban, a szolgáltatónál és amit harsog a média.Ott ugyanis megmondták, hogy elvették a googlet a huaweitől.

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics válasza mjani1172 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most akkor csak érdekli az embereket ?

Nem tudlak követni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) doooo válasza mjani1172 (#12) üzenetére


doooo
veterán

Azt mondtad, hogy nem érdekli őket semmi a mobiljaikkal kapcsolatban. De inkább arra reagáltam, amit Du... pardon, Graphics írt neked, miszerint hihetetlen számára, hogy "99%-át nem érdekli az embereknek, hogy mi van a készülékben, és hogy mely cég terméke".
Nos érdekelte őket, hogy mely cég terméke, és akit az esetleg nem is érdekelt, azt már érdekelte, hogy némelyik új készüléken már nincs Google szoftver...
Nem az volt a téma, hogy jogosak, vagy hitelesek-e a laikus tömegek véleményei. Az viszont tagadhatatlan, hogy van véleményük. És ez tökéletesen meg is látszik a fenti példán, amivel Graphics mondandóját támasztottam alá, a tiéd ellenében.

[ Szerkesztve ]

(#15) mjani1172 válasza Graphics (#13) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem érdekli őket. Ha érdekelné őket, utánanéznének a dolgoknak.
De elég ha a boltban a kezükbe adják.

(#16) joey04 válasza mjani1172 (#3) üzenetére


joey04
titán

agyrém amúgy

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) HarleyCustom válasza mjani1172 (#10) üzenetére


HarleyCustom
veterán

”...Az én ismerőseimet nem érdekli...”

Hááát, ha a Te ismerőseidet nem érdekli, akkor valóban az Emberek 99% -kát nem érdekli. Akkor szinte minden mobiltelefon tulajdonos a Te ismerősöd? Nem semmi mennyi ismerősöd van.
Most esik le! Mivel engem érdekel, hogy mit tud a telefon, akkor nem vagyok az ismerősöd, abban az 1%-ban vagyok
...nekem az ismerősöm(aki nem Te vagy) ismerősének ismerőse mondta, hogy ismer...engem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) mjani1172 válasza HarleyCustom (#17) üzenetére


mjani1172
addikt

Én emberekre gondoltam. te nen tartozol ide.
Több hülyeségedre már nem válaszolok udvariasan, meguntam amit művelsz.

[ Szerkesztve ]

(#19) RaZroX válasza atiska007 (#1) üzenetére


RaZroX
addikt

Kamerában mi volt kompromisszumos ?
Oké, nem volt rajta 4 kamera, 4 különböző látószöggel.
De egyébként a legnagyobb szenzort kapta, korrekt lencsékkel, rendes felbontással.
OIS a legtöbb telefonban már nincs (pl P20pro), 4k 60fps, 960fps slow mo. és egyéb opciók is vannak. Egyedül a kamera szoftvere volt összecsapott, de azt kiváltotta a gcam.

This is the way

(#20) Viktor0610 válasza RaZroX (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudod.
Flagship killernek jelentették be, így mindenben IS jobbnak kellene lennie, mint minden másban.

Samsung Galaxy A54

(#21) RaZroX válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


RaZroX
addikt

Hardveres szempontból az is volt. És már a bejelentéskor is egyértelmű volt h a teljesítményre vonatkozik, hogy "killer".
Aki komolyan azt várta h ennyi pénzért veri a 300k-s minőséget az nem tudom melyik bolygón él.
De én maradnék a kameránál, mint írtam a csúcs telók kapták akkoriban ezt a szenzort.

This is the way

(#22) Steve1207 válasza mjani1172 (#18) üzenetére


Steve1207
veterán

Ismerőseim a mai napig Samsung és Huawei, mondhat nekik bármit bárkit. Ezt látják a tévében meg a plakátokon, de az emberek többsége alapból így van vele.
Plusz a boltos is ezeket szajkózza, mert mennyiséget kell eladni és minél drágább terméket.
Szóval, ha xy márka jobb kategóriáján belül és még a kávét is lefőzné akkor is a bénábbat választanák az emberek, lehet az flagshiptől kezdve bármi (és itt jogos is, amit mondtál, hogy nem érdekli őket, hogy mi van a telókban, de utána megint életbe lép az első pont).

Engem olyan stat amúgy érdekelne, hogy korosztály szinten miket választanak az emberek és mennyire nyitottak új márkákra. Szerintem a jelenleg 20 év körüliekre már jellemző lehet, amit mondasz, de az én 30-40-es köröm javarészt még így áll hozzá, max a kockábbak nyitnak nem agyonreklámozott márka felé.

.

(#23) Fall-N válasza doooo (#7) üzenetére


Fall-N
veterán

Azért mert bullshit az egész és sokszor a Xiaomi sem tudja mit akar igazából. Lásd Redmi Note 8 esete. Először kijött NFC nélkül utána meg csak megkapta a T variánsban, így a sima Note 8 már értelmetlenné vált.

Ez a Poco is annyira lesz önálló, mint a Redmi vagy ahogy a Huawei és a Honor. Ott is a Honor ugyanolyan EMUI-t futtattja csak átnevezték Magic UI-ra. De sokszor ők és Xiaomi is kiadja ugyanzt a modellt más márka alatt. Ennyire lesz önálló. A Poco is a launcherrel tért el eddig, de a MIUI launchere is tiszta Poco már az Alfa verzióban. Példák: Redmi K20 = Xiaomi Mi 9T (vagy Pro nem emlékszem fejből és lusta vagyok kiguglizni).

(#24) Fall-N válasza Steve1207 (#22) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van. Azt választják végső soron, amit látnak a reklámokban és az ismeretségi körben.

De ha jobban belegondolunk mindenki úgy tesz, amikor olyan dolgot kell venni, ami nem érdekel minket annyira. Teszem azt fel kell venni egy mosógépet, engem sem fog érdekelni a 6th Sense (Whirlpool) men egyéb baromság, de teszteket sem fogok ezért nézegetni. Azt veszem aminek jó a szerviz háttere és jó árban van. De ha fagyos borsót kell venni akkor is simán megveszem a CBA-sat mert olcsóbb és ugyanaz, mint a márkás.

(#25) Graphics válasza Fall-N (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sima Note 8 nem is jelent meg nálunk hivatalosan.. Nem ide szánták én azt gondolom, de lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) atiska007 válasza RaZroX (#19) üzenetére


atiska007
senior tag

gcam-mel sem lett odab@szós, mondjuk a night mode fényévekkel jobb.
Nexus 6p-mel szebb képeket lőttem anno, és amúgy igem, a szenzor lehet az akkori legjobb, ha sw-en egy kalap kaki. Nem mindenki mókolja fel gcam-et.
Nem azt mondom/mondtam, hogy rossz, hanem kompromisszumos. :)

Mittudomain!

(#27) TeeJay válasza Graphics (#25) üzenetére


TeeJay
félisten

van belőle global B20-al szóval simán lehet nálunk is használni
csak ha kell NFC akkor Note 8T-t kell venni

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#28) forgonati


forgonati
őstag

Már a megjelenéskor sem tudtam komolyan venni ezt a "márkát". Milyen név az hogy Poco? Pfff. Aztán meg nem tudja eldönteni hogy jöjjön-e folytatása vagy sem, létezzen-e továbbra is egyáltalán, vagy csak ilyen 1 készülékes márka maradjon-e. Vagy hogy legyen különálló, vagy mégsem... Hagyjuk már, vicc bakker.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#29) Graphics válasza forgonati (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem igazán van lényege a névnek szerintem... Ez max ilyen berögzült hülyeség, hogy a magyar nem tolerálja azokat a márkaneveket, amikből simán tud "milyen név ez a...?" típusú mondatokat gyártani...

Pl. Neffos, vagy Poco, vagy Hyundai, vagy Huawei is ilyen volt... Alapvetően gyenge érv erre fogni, hogy miért nem választja esetleg az adott terméket valaki... A neve miatt?

Nem igazán szakmai alapon gyártott vélemény, viszont szubjektív, az tény.

ÉS tegyük hozzá, autóiparban, és még millió helyen teljesen elfogadott az almárkák létezése... A mobiliparban valahogy nem, vagy csak nálunk ennyire intoleráns a kultúra?

Pl. szerszámiparban DeWalt, Stanley, Black&Decker is létező dolog... De még kismillió ilyet lehetne említeni... Ott nem okoz gondot...

Electrolux - AEG , Whirlpool - Indesit - Zanussi

BBK : Oppo - OnePLus - Vivo - Realme

Lehet rajta nyafogni, de nincs sok értelme... Az tény.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) RoBos


RoBos
senior tag

Xiaomi Pocophone F2 Lite

Qualcomm Snapdragon 765
5,000mAh battery
camera up to 48 MP

[ Szerkesztve ]

(#31) Graphics válasza RoBos (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erős a gyanúm, hogy ami Poco F2 Lite néven bemutatkozik, az majd Redmi Note 9 néven fog jönni.

Összességében én várom, remélem nem üveg hátlapos lesz és jó árat lőnek be neki, 5000-es aksi és Snap 765-re simán lecserélném a Poco F1-et is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) atiska007 válasza RoBos (#30) üzenetére


atiska007
senior tag

ez a "flegsipkiller" már nem az a "flegsipkiller"
oké, hogy lájt, de a poco márka nem ezért jött létre, ha jól emlékszem. :(

Mittudomain!

(#33) TeeJay válasza Graphics (#31) üzenetére


TeeJay
félisten

kétlem hogy Redmi Note 9-be Snapdragon 765-öt tennének
azzal kapásból erősebb lenne mint a K30 széria 4G verziója
a K20 és Mi9T-től is
Meg a Redmi Note 8 Pro-t is überelné

Én már annak örülnék ha a Redmi Note 9-be nem 665 kerülne hanem 675 mert az igencsak jobb
K30 5G-ben szépen megy a 765G csak sajnos nincs microSD így sima 4G verziót vennék :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#34) RaZroX válasza atiska007 (#26) üzenetére


RaZroX
addikt

Nem tudom mennyire nézegettél pl Samsung flagship fotókat itt mobilarénán tesztekben.
Ha jobban szemügyre veszed, gyakorlatilag olajfestményeket csinál a gyári kamera app automata módban, ha pl füves vagy lombos tájat fotózol. Olyan mocskos élesítést és kontrasztot rak a képre, hogy a faágak körül fehér körvonalak vannak ha belenagyítasz a képbe. És ez egy csúcskategóriás Samsung.
Ilyeneket pl nem látsz a Poco gyári kamera appjában. Bár a fehéregyensúly egy sz@r, mert minden sárgul és nem valósak a színek, viszont a részletek sokkal jobban tükrözik a valóságot mert nincs rongyorsa "útómunkázva", már ha ezt lehet így hívni..

De egyébként nem védeni szeretném a Pocot, mert valóban vannak kompromisszumok (bár azért a pénzért amit kértek érte, semmit nem neveznék kompromisszumnak mert nevetségesen olcsó volt), pl a hulladék iránytű, a gyenge minőségű kijelző, ez az ócska "sztereónak" elnevezett valami, amit összehoztak a beszédhangszóró és a nagy hangszóró között, nincs nfc, trágya szoftver és kezelőfelület... stb.
Személy szerint én ki is ábrándultam belőle, pedig ennek főleg szoftveres okai vannak.

This is the way

(#35) Steve1207 válasza TeeJay (#33) üzenetére


Steve1207
veterán

Lehet nekem fura, de ki használ még microsd-t, amikor sokkal gyorsabb a belső tárhely és van belőle bőven? Nekem a 128gb untig elég ott a 256 akinek nagyobb kell, de így is alig tartok valamit így is rajta.

.

(#36) TeeJay válasza Steve1207 (#35) üzenetére


TeeJay
félisten

Csak egyet mondok, megmakkan az alaplap... Ha microsd-re fotózol videózol akkor az megmarad
Samsung EVO Plus microSDXC 128GB és felfelé 100/90 MB sebességet hoznak, szerintem bőven elég fotózni videózni

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#37) Graphics válasza TeeJay (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1.

Jogos, valami gyorsabb kártyát én is beszerzek

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Ricardo válasza TeeJay (#36) üzenetére


Ricardo
félisten

Én rendszeresen mentem ki gépre a fotókat, videókat.
Mi van akkor ha a memória kártya hibásodik meg?

(#39) Graphics válasza Ricardo (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oda-vissza érvényes a dolog :D Raid-be kell tenni a mobilt ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) forgonati válasza Graphics (#29) üzenetére


forgonati
őstag

Igen, szubjektív vélemény, mint minden vélemény általában. Ezért hívják véleménynek :U Ezzel nem sokat mondtál. Ez egy fórum.
Ettől még nem változik az, hogy komolyan vehetetlen.

Keelah Se'lai!

(#41) Graphics válasza forgonati (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

komolyan vehetetlen , vagy verhetetlen? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) RoBos válasza TeeJay (#33) üzenetére


RoBos
senior tag

Lehet, h a most bejelentett SD 720G lesz a RN9 sorozatban, de lehet, h csak az új SD 662 ;)
Vagy MTK SoC lesz mint a sima Redmi 9-be...

(#43) Ricardo válasza forgonati (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Használtál pocophone készüléket? Ismered a képességeit?

(#44) Freiherr


Freiherr
őstag

Az ocsmány notch is marad vajon?

XXX

(#45) atiska007 válasza Freiherr (#44) üzenetére


atiska007
senior tag

notchmány

Mittudomain!

(#46) Graphics válasza Freiherr (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az F1-féle biztosan nem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) TeeJay válasza RoBos (#42) üzenetére


TeeJay
félisten

720G ahogy nézem kb. ugyanaz mint a 730/730G
kétlem hogy azt teszik Note9-be mivel az középre van belőve és akkor a K30 szintjét ütné
marad akkor a 665 vagy jobb esetben 675-öt megkapja ami már elég jó kis proci

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#48) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A Mobilaréna szerint nem lesz Pocophone F2, mert már van :DDD

Vagy lehet, hogy a Xiaomi névadási gyakorlatát nem tudja már követni a világon senki sem ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#49) Graphics válasza Donki Hóte (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link] Ő szerintük.

Nem a Xiaomi nyilatkozta ezt le, hanem egy twitter oldal... Előbb olvasni..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Viktor0610 válasza Donki Hóte (#48) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arról tegnap olvastam, hogy Indiába Pocophone néven érkezhet a Redmi K30.
Európába is érkezhetne már, mert igen erősen csereérett a Note 5-ösöm. (Nincs baj vele, csak már régi szegény.)

Samsung Galaxy A54

(#51) Donki Hóte válasza Graphics (#49) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Jézusom, hol írtam olyat, hogy a Xiaomi ilyet állított :F

Ezt írtam: "A Mobilaréna szerint..."

Szóval igen, előbb olvasni :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#52) Graphics válasza Donki Hóte (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Vagy lehet, hogy a Xiaomi névadási gyakorlatát nem tudja már követni a világon senki sem ;]"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) TeeJay válasza Viktor0610 (#50) üzenetére


TeeJay
félisten

Én is erre várok. Redmi vagy Pocophone tökmindegy csak jöjjön global végre :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#54) Donki Hóte válasza Graphics (#52) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez viszont objetíven igaz, rengeteg olyan eset van, amikor nálunk teljesen más néven hoznak forgalomba olyan Xiaomi telefont, amilyet egy kínai webshopból meg tudsz rendelni.

De fordított eset is előfordul, van hogy nálunk egy bizonyos néven forgalmazott Xiaomi telefon teljesen más modellt takar, mint amit ugyanazon a néven egy kínai websopból rendelsz :P

"Tisztázzunk egy portfólióbeli dolgot, ugyanis a Xiaomi régiónként más néven árulja ugyanazt a készüléket. Az általunk is tesztelt Xiaomi Redmi 5 Plus Indiában Xiaomi Redmi Note 5 néven fut, ami pedig globálisan Redmi Note 5 néven kapható, az pedig Indiában a Redmi Note 5 Pro. Szóval, ha te a Prót keresed, akkor ez az vagyis majdnem, az indiai modell előlapján 20, a globálison pedig 13 MP-es előlapi kamera van, de érdemes utóbbit venni, hisz az indiaiban nincs B20, gondok lehetnek az itthoni 4G-vel, az általunk is tesztelt modellben pedig van."

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#55) Graphics válasza Donki Hóte (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én erre azt szoktam mondani, hogy rengeteg más területen is igaz az,hogy más néven kapod meg ugyanazt..

Pl autoipar... Ott miért nem zavar senkit?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) Donki Hóte válasza Graphics (#55) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Autót még nem rendeltem az aliexpressről...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#57) Graphics válasza Donki Hóte (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nyugodtan kiforgathatod. Ha akarod érted ha nem, akkor nem. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) RoBos


RoBos
senior tag

Úgy néz ki, h a Poco X2 tényleg egy rebranded K30 lesz...

(#59) Viktor0610 válasza RoBos (#58) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tőlem akármilyen néven jöhet, csak legyen benne B20 és ne legyen (sokkal) drágább mint 75! :))

Most tűnt fel, hogy legenda lettem. alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#60) Steve1207 válasza TeeJay (#36) üzenetére


Steve1207
veterán

Én általában mindent mentek asztalira 2-3 naponta vagy felhőbe, így a telón alig van valami. Egyszerűbb szerkeszteni, átnézni, rendezni is, de ugye kinek mi :)

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.