Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L.C.S.


L.C.S.
tag

Na ez kéne!

Androidban... :P

(#2) orizsolt73


orizsolt73
csendes tag

Na ez nagyon szépre sikeredett. :C
Kár hogy nem lehet bővíteni ezeket a WP-s cuccokat.

(#3) keIdor


keIdor
titán

Itt bezzeg megint van fém, vicc, hogy Galaxy-kon meg nincs, kivéve az R, aminek se híre, se hamva... egyébként ez egy Omnia 7 utód, kár, hogy nem Plus a kijelző, megint marad Pentile? :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) consono


consono
nagyúr

Sunáznám :) Lehet, hogy ez lesz majd a következő telóm egy év múlva...

"In God we trust. All others must bring data"

(#5) AS


AS
félisten

Nagyon szép lett:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) oO7


oO7
őstag

a Focus S jobban bejön... de az meg gondolom nem jön európába

(#7) zsarkov válasza keIdor (#3) üzenetére


zsarkov
tag

Pont ezen gondolkodtam, hogy miért a Super Amoledet erőltetik a Plus helyett. Így nem kéne.

(#8) consono válasza zsarkov (#7) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem ekkora méretben (3.7") a Pentile Matrix sem gáz, a Wave-en (az van egy ideje) sem látszik semmi belőle, csak, az, hogy szép a képe :)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#9) keIdor válasza consono (#8) üzenetére


keIdor
titán

Az kisebb, mint ez.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) #19708160


#19708160
törölt tag

Nagyon szép telefon csak az operàciòs rendszere nem tetszik

(#11) consono válasza keIdor (#9) üzenetére


consono
nagyúr

Jó, de mennyivel? 0.4"? Az kb 11-12mm átlóban, egy pixelre nézve mondjuk 0.01mm :) Ez méretben pont a Wave és az SGS között van, kb. Persze látni kellene , úgy lehet majd eldönteni.

"In God we trust. All others must bring data"

(#12) tptp válasza #19708160 (#10) üzenetére


tptp
csendes tag

Mér kisebb a kijelző ,mint az elődé??

[ Szerkesztve ]

(#13) plus44


plus44
veterán

Ha olyan áron lenne mint az Omnia 7 jó hamar (olyan 80k) akkor esküszöm megvenném ezt is, mert a WP7-tel ismerkedni akarok.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Ricardo válasza tptp (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Gondolom rájöttek hogy van igény a kisebb kijelzővel készült telefonokra is, amikben rendes vas van. Sokan panaszkodtak, hogy ha erős belsőt akarnak (proci, ram...stb) akkor csak a"tepsik" között nézelődhetnek. Az SE meglépte azt, hogy nem csak a nagy megjelenítők mögé rak komoly vasat. A reakcit látva gondolom ez a döntés született. nem félek attól, hogy nem lesz 4 vagy 4+-os verzió.

(#15) David75


David75
őstag

Miért kellett lekicsinyíteni a kijelzőt? :F Már tegnap is szörnyülködtem :(((

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#16) Maxentius


Maxentius
addikt

Végre nem egy 4" feletti debella állat, minden tekintetben megfelelő a szolgáltatásait tekintve. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#17) eeXaa


eeXaa
addikt

....hát ez nem lesz ütős... :N

(#18) David75 válasza Maxentius (#16) üzenetére


David75
őstag

Persze csak most két szegmensre szakították a felső kategóriát. Vagy 3,6" vagy 4"+ ami kúrva jó mert nekem a 4" a tökéletes és ez rengeteg omnia7 illetve még több galaxy s tulajra igaz és most mindent lehet kapni csak azt nem illetve a sea ray 3,9" valószínű hogy emiatt fog arra esni a választásom.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#19) tptp


tptp
csendes tag

Igen,a 4" az ideális.

(#20) Maxentius válasza David75 (#18) üzenetére


Maxentius
addikt

Nem véletlen, nekem is 4"-es van... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#21) gzbotii


gzbotii
veterán

birom a sok kommentelot, aki azt se tudja mit beszel
[op rendszer, wp7.. :U ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#22) tdd587


tdd587
őstag

Itt már előrendelhető. Pont annyiba fog kerülni, mint a HTC Radar.

Az előd pedig (leárazva) egy százassal olcsóbb.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#23) tween


tween
őstag

Az Omnia W bemutatkozásával még korántsem zárult le a Samsung Windows Phone készülékeinek idei áradata, hiszen várunk még egy „S" jelzésű modellt, amit a koreaiak Mangós zászlóshajójaként tisztelhetünk majd.

tehát középkategóriás,azért ez a kijelzőméret...majd szépen jön a nagy testvér..

(#24) David75 válasza tween (#23) üzenetére


David75
őstag

Ja 4"+-al ami meg már túl nagy a legtöbb embernek.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#25) leviske


leviske
veterán

Az Omnia 7 még mindig sokkal jobb, de azért ez is pofásra sikeredett.

(#26) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Jól látom, hogy a középső home gomb nem érintős? Inkább a search gombot csinálhatnák meg így :DD
Egyébként nagyon szépre sikerült.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#27) erdoke válasza keIdor (#3) üzenetére


erdoke
titán

Ezzel az átlóval (3,7") nem nagy gáz a WVGA pentile.
Jó középkategóriás áron sikeres lehet, a kisebb kijelzővel és kevesebbet fogyasztó procival pedig szinte mindenkinél megfutja majd a másfél napot.

A legjobb aláírás a héten

(#28) zotyesz66


zotyesz66
őstag

De miért csak 8GB??? Mert az elődhöz hasonlóan ugye ezt sem lehet kártyával bővíteni, ugye?

(#29) zsarkov válasza zotyesz66 (#28) üzenetére


zsarkov
tag

Azért, mert középkategóriás. Majd jön a nagy tesó többel. Az előrendelési ára sem rossz amúgy. Reálisnak tűnik.

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szépnek szép formára eltudnám viselni. Csak WP7 és hát ott nincs nagyon mozgás tér fejlesztések terén.

#3: +1 :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) fffeco válasza tween (#23) üzenetére


fffeco
tag

Focus S csak America

(#32) T.Peter válasza erdoke (#27) üzenetére


T.Peter
őstag

Nekem még a Wave-nél is gáz a pentile, szóval embere válogatja, hogy kinek mennyire szúrja a szemét.

(#33) catroot válasza zotyesz66 (#28) üzenetére


catroot
veterán

Biztos kiadnak majd egy 16 gigásat is, szvsz.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#34) Dunbar


Dunbar
senior tag

Nem Plus? Inkább Omnia 7 akkor (talán még akkor is, ha egy árban lennének), külsőre ugyanolyan irányba mozdultak el, mint a Wave 3-nál. Nem jön be.

De látom lesz S is, azt hittem a Samsung csak 1 modellel fog játszani.

[ Szerkesztve ]

(#35) mrhitoshi válasza Maxentius (#16) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Tökéletesen egyet értek. :DDD :R

Más: Szerintem ezek a Samsungok iszonyat szépek, így kellene gyártani az Androidos vonalat is. :U

PS4

(#36) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szép lett, de 4" kijelzőt elbírta volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) csakapuma


csakapuma
csendes tag

Ez a 2. telefon, ami igazából teljesen megfogott dizájnilag. Első a Wave 1 volt, de hát ízlések és pofonok.

(#38) Tyren válasza csakapuma (#37) üzenetére


Tyren
aktív tag

Hú de furcsa. Én pedig amikor megláttam, akkor pont arra gondoltam, hogy szabadságra küldték a designereket. Nekem olyan, mintha semmi designt nem csináltak volna, hanem csak összedobták ami kellett bele és ahogy esik úgy puffan. 5 évvel ezelőtti PDA-kat idézi számomra.
De ízlések és pofonok, csak most komolyan meglepődtem, hogy ennyi embernek bejön.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#39) csakapuma válasza Tyren (#38) üzenetére


csakapuma
csendes tag

Nekem tetszik a SGS, SGS II is, amire mindenki azt mondja hogy tömegtermék. De ha én erre izgulok? :DD

Mármint nem a tömegtermékre, hanem a kinézetre. Nekem bejön a SE Arc is, de SE telefon nekem nem kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#40) RaveForce


RaveForce
veterán

értetlenül állok... kisebb kijelző, a +-os technologia használatának mellőzése, 8giga belsö...mikor már az omnia7 is volt 16osban is, és mindez egy év elteltével, egy év... hát, lehet ez annak a jele h a samsung télleg kihátrál a wp7 mögül..szomoru lennék

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) joey04 válasza keIdor (#3) üzenetére


joey04
titán

+1 az egészre. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Blyan válasza tdd587 (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Bakker, nem kicsit pofátlan, hogy független Trophy 455 font, a Vodafone-os meg 390.... :Y

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) consono válasza Blyan (#42) üzenetére


consono
nagyúr

??? az csak 65 font, nincs 20%... Nem ad nagy kedvezményt a Voda a rabságért...

"In God we trust. All others must bring data"

(#44) tdd587 válasza Blyan (#42) üzenetére


tdd587
őstag

Erről jut eszembe, hogy wp7-nél hogy megy a függetlenítés? Ha otthon nagyjából kitörölhetem a UK függő telót, akkor muszáj lesz unlocked telót szerezni... ami itt is mindig drágább.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#45) Blyan válasza consono (#43) üzenetére


Blyan
félisten

Itt ez volt, ezért írtam.

(#44) tdd587

Gőzöm sincs, hogy kell függetleníteni. :(

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46) consono válasza Blyan (#45) üzenetére


consono
nagyúr

Így tényleg érdekes...

"In God we trust. All others must bring data"

(#47) mrhitoshi válasza RaveForce (#40) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem valahogy hanyagolják most a WP7-es fronton az EU-s piacot. Lehet Amerikában jobban bejött, mert oda megy a Focus S ami iszonyat jó teló. :U

PS4

(#48) RaveForce válasza mrhitoshi (#47) üzenetére


RaveForce
veterán

namind1, végülis sztem kihuzom az omnia7-tel mire talán jövö összel beköszönt a w8, frissitések ugyis jönnek rá :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#49) Blyan válasza mrhitoshi (#47) üzenetére


Blyan
félisten

Végeredményben az a legelső számú piac. :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) rep3at


rep3at
őstag

Csak nekem tûnik kevésnek az az 512 MB RAM?

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.