Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Eve Online & World of Goo FTW!

***

(#2) cskamacska válasza ollie (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Az Apocrypha nem csak egy kiegészítő? Mármint, ha normálisan is játszható, nem csak az új területekre korlátozódik a mozgástér?

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3) ollie válasza cskamacska (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben benne van az alapjáték meg az összes eddig megjelent kiegészítő. Az Eve olyan, hogy a kiegek nem opcionálisak, hanem kötelezőek, viszont ingyen vannak.

[ Szerkesztve ]

***

(#4) D1Rect válasza ollie (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Bezony. :K

(#5) 7


7
addikt

Egy World of Goo-ra beruhaztam. Kedves kis jatek .:)

(#6) cskamacska válasza ollie (#3) üzenetére


cskamacska
addikt

Ooo! Viszont ahogy nézem 3-4000 forintba kerül havonta.
És sajna a Zero Punctuation rész sem zeng örömódákat róla. Viszont van 14 napos próba ami pont addigra jönne le, míg a Steam ajánlatnak vége. Szal van 30 napos próbám 1400-ért :DDD , vagy kimaradok.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) ollie válasza cskamacska (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom ki/mi ez a zero gyerek, de az Eve annyira összetett, hogy a 2 hét próba latt talán ha egy ezredét ismered meg a lehetőségeknek, szóval ennek fényében csak hónapok alatt lehet bármiféle reális kritikát írni róla. A másik fele pedig az, hogy még nem találtam olyan másik MMO-t, mely annyira közel lenne a szerepjátszáshoz mint ez. És gyakorlatilag bármit csinálhatsz benne.

[ Szerkesztve ]

***

(#8) cskamacska válasza ollie (#7) üzenetére


cskamacska
addikt

Na nézegettem, nézegettem, csakmegvettem. Cserébe viszont a mairól lemaradok. :( Pl, ha a Longest Journey-k egyikét, vagy a Men of War-t, mint a bevásárló lista tetején lévőket leáraznák, akkor lenne nagy érfelvágás.. :B

Egyébként Benjamin Richard "Yahtzee" Croshaw többbek között egy ausztrál videójátékokkal foglalkozó oldalnak csinál jópofa játékértékelő videókat. Általában szórakozásból nézem a videóit, de azért gyakran rátapint olyan kellemetlen dolgokra, amiket az általában betonkocka egyéb tesztelők nem vesznek észre. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) ollie válasza cskamacska (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogod megbánni szerintem. Egyébként a mai lista már megjelent, vess rá egy pillantást.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.