Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 04ahgy válasza morcosharcos (#43) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Huhhh, sajnálom a P6-osodat, gondolom megsirattad alaposan. :(

A P7 a bringán még így is (kb. közepes fókuszra állítva, a kisebbik fényerőn, kb 6-7-m-rel az első kerék elé irányítva a fénycsóva tengelyét, feltöltött NiMH akkukkal) gyakran villantásra késztet néhány autóst, főleg sötétebb, erdei szakaszon. Akkor aztán diszkrét kis villantással én is mutatom, hogy le van véve, van nagyobb fokozat is. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#52) morcosharcos válasza 04ahgy (#51) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Azért meg nem sirattam, már akkor is volt mellette más, de sajnáltam, mert ahogyan te is mondtad, drága "berendezések" ezek a lenser lámpák. 2 napig próbáltuk javítani haverral, de olyan szerencsétlen helyen repedt el a burkolat, hogy letettem róla. A következő modellfrissítésnél egyébként feltett szándékom venni egy lensert megint. 2AA méretben, nekem az volt ideális.

Köszi az eddigi kommenteket, örülök, mikor azt hallom vissza, hogy van létjogosultsága az ilyen jellegű ismertetőknek is.

[ Szerkesztve ]

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#53) 04ahgy válasza morcosharcos (#52) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Naná, hogy van. Annak is aki a leírásod hatására vesz ilyet, és annak is, akit a leírásod nyugtat meg, hogy egy XYZ más típus jó vétel volt.

Szóval jobban is hasznos, mint gondolnád.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#54) bubi92


bubi92
őstag

nagyon off: de ezen a képen található "kulcskarika" milyen néven futhat?:D ilyen nekem is kell!

(#55) saril válasza bubi92 (#54) üzenetére


saril
senior tag

jól néz ki nekem is jól jönne pár olyan :C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#56) bubi92 válasza saril (#55) üzenetére


bubi92
őstag

mennyire vagyok gyökér, hogy még a leírásban is ott van:D [link]

(#57) morcosharcos válasza bubi92 (#54) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Úgy szemre 2 mm-es acélsodrony, egy összetekerős átkötővel. Vas-műszaki boltban szerintem be lehet szerezni, az mondjuk más, hogy valószínű neked kell majd méretre vágni otthon.

@szerk: aha, ott is van :) nem gyenge!

[ Szerkesztve ]

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#58) bubi92 válasza morcosharcos (#57) üzenetére


bubi92
őstag

csak 1.40 dollár? mennyi ezt otthon elkészíteni?

(#59) morcosharcos válasza bubi92 (#58) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Hát, meg kéne venni hozzá egy méter kettes sodronyt, meg az átkötőt. (azért egy métert, mert az alatt nem nagyon lehet kérni a boltban) Abból levágni vagy 10 centit, rádugni az átkötőt, és a végét fogóval eldolgozni. Szerintem 500 ft-on belül van. + marad vagy 80-85 centi sodronyod, amit jópár dologra lehet használni

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#60) bubi92 válasza morcosharcos (#59) üzenetére


bubi92
őstag

akkor lehet marad a vásárlás. egyszerűbb. sajnos nincs semmim amivel letudnám vágni. plusz felhasználni se tudnám:D

(#61) morcosharcos válasza bubi92 (#60) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Hajrá ;)

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#62) rankesz válasza morcosharcos (#61) üzenetére


rankesz
veterán

Megkérhetlek hogy írd majd ki ide ha kikerül a tesco-s teszt?

Köszi. :R

(#63) morcosharcos válasza rankesz (#62) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Rendben, nincs akadálya.

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#64) morcosharcos válasza morcosharcos (#63) üzenetére


morcosharcos
aktív tag

Hétvégéig remélhetőleg megjelenik a cikk, a mai nap, vagy Péntek a legvalószínűbb.

Kennedy: “Democracy is not perfect, but we have never had to put a wall up to keep our people in.”

(#65) rankesz válasza morcosharcos (#64) üzenetére


rankesz
veterán

Ma sem van cikk... :((

Mondjuk 17:00-kor még kikerülhet, ha nincs valami más, komolyabb cikk...

(#66) 04ahgy válasza rankesz (#65) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Így is lett: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#67) Penty


Penty
tag

Nekem is ehhez hasonló van. Igaz, nem az i3-as verzió az AAA-s elemmel, hanem az i2-es verzió az AA-s elemmel, de tényleg nagyon jó kis lámpa ez. Jól tud jönni, amikor elmegy az áram a lakásban, vagy amikor az ember egy túrázás alkalmával nem tud kikeveredni az erdőből sötétedésig... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.