Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) fateless válasza Silεncε (#43) üzenetére


fateless
veterán

Lenovo Watch 9 (azaz az elődje a cikkben szereplő tízesnek)

A Play-en fent van az alkalmazás május 30 óta, viszont siralmas. Rendszeresen összeomlik, bezár. Nem épp logikus a beállítása, bár ki lehet találni (angol nyelvű fórumok segítenek) Nem lehet minden progihoz beállítan ia rezgést, pl messenger-hez nem, skype-hoz igen.

Az óra maga jó minőségű kellemesen összerakott darab. A rezgés elég erős, de nem bántóan zavaró. A lépésszámláló visszajelzésére még nem jöttem rá az órán. A MiBand 2-hóz képest kevesebbet számol (de a MiBand valamivel többet számol a valóságnál, sok egyéb mozgást is lépésnek néz, szóval ebben talán pontosabb a Lenovo órája, de még nem méregettem olyan pontosan. Simán sétálva vagy futva azt mutatja, mint más aktivitásmérő.

Nagyon hiányzik róla egy apró kijelző. Egy Nokia / Withings Activitéhez mérten persze nem jelent igazán különbséget, de én előtte egy Martian Notifier-t használtam, így most is minden rezgéskor ránézek az órámra, ami viszont nem ír ki semmit, hiszen nincs kijelzője. Ez persze nem az óra hibája, csak hozzászoktam a jóhoz...

Az óra szíja egy darab hulladék, vacak kis szilikon, de könnyen cserélhető, szabvány méret.

Összességében mint óra egy mutatós minimalista darab, viszont egy connected watch megfelelő alkalmazás nélkül nem sokat ér. Bízom benne, hogy hamar javítanak a szoftveren, mert akkor van jövője, de enélkül nem ér sokat. Mindezt sajnálnám, mert feleségemnek is úton van már egy példány...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.