Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) TaylorPro


TaylorPro
addikt

A TomToptól kaptam végre track ID-t. Kíváncsi vagyok mikor ér ide. Jövőhét keddig idekell érnie ha tartják a hét napot. Nem lehetetlen. Szingapúrból egy nap alatt ért ide az órám.

Pixel 8 Hazel

(#202) TaylorPro válasza S73V3 (#199) üzenetére


TaylorPro
addikt

Globális szinten egyenlő a nullával.

Pixel 8 Hazel

(#203) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nagy a csend. Enyém mindig processing státuszban van.

Pixel 8 Hazel

(#204) derrik válasza TaylorPro (#203) üzenetére


derrik
őstag

...én most úgy állok, hogy :
processed in the destination country
2018.08.23 23:42

(#205) TaylorPro válasza derrik (#204) üzenetére


TaylorPro
addikt

Akkor azt szerdáig megkapod szerintem. Enyémnek még öt napot írtak feladásig. Mondom max 7 nap gyors küldést választottam. Azt írták gyűjtik össze a csomagokat és küldik. Ezek azt csinálják hogy rengeteg csomagot összevárnak, ezért ilyen olcsó, vagy ingyenes a szállítás. Csak ennek ez a hátránya hogy sokára jön meg. Nem az utazási idő a sok, hanem az összevárás.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#206) derrik


derrik
őstag

Fine, but after the upgrade, weather is missing... main issue is that lenovo watch x was advertised with blood pressure measurement... hahaha... not even close

mai vélemény az alkalmazás és az óráról :(( lesz még hova fejlődni

(#207) S73V3 válasza derrik (#206) üzenetére


S73V3
tag

Első okosórám lesz, nincs valami univerzális app, ami tudja esetleg kezelni? Vagy egy jó magyar alkalmazás? :)

(#208) TaylorPro válasza derrik (#206) üzenetére


TaylorPro
addikt

Hát na. Tegnap kivertem a balhét, végre nyomkövetési státuszba került a megrendelés.

Pixel 8 Hazel

(#209) derrik válasza S73V3 (#207) üzenetére


derrik
őstag

Nem hinném hogy lenne más app, ezek nagyon ki vannak hegyezve. És a praktikumot a vason kívül a szoftver is meg határozza.
-Huawei Band 2 pro ....az egy minőségi applikációval működik magam is meg lepődtem
-Xiaomi mi Band 2 /van Google Fitt integráció/.. az is egy letisztult applikáció / és ahhoz hegesztettek meg plusz opciókat / melyek más applikációval kiaknázható volt
-Samsung órák és karkötők /túl áraztottak/.... Azok is kihasználják a hardver tudását. Néha kicsit kaotikusak. De mostmár legalább a formavilág letisztult.
Na most itt a Lenovo estében ott járunk, hogy YT videók szerint pl. A pulzusmérő csak a telefonon indul be. Meg a viselhető eszközröl egy mérést sem láttam. Így nem hogy /a plusz/ estében vérnyomás mérés nincs. Hanem pulzus sem. Aztán a megjeleníthető időjárási adatok sem jelennek meg. Vissza vonták az alkalmazást majd 3 napra rá jött a frissített verzió ami pár hibát orvosolt.
Szóval az előjelek nem a legjobbak......

[ Szerkesztve ]

(#210) spago


spago
csendes tag

Sziasztok én már legalább 2 hete hordom az órát (watch x fekete) és szeretnek megosztani egy két észrevételt tapasztalatot azokkal akik rendelni szeretnének!

1. Aliról rendeltem 52 USD volt kb. 2 hét alatt megjött és nem volt semmi problémám a postával. Nagyon jól néz ki az óra és jó a szij is előzetes félelmeimel szemben nagyon jól tartja a kezemen és kényelmes is.

2. Első bekapcsolásánál szinkronizált is a telefonnal de a mutatós óra része nem azt mutatta amit a digitális. Letöltöttem az appot és újra kalibráltam de megint nem azt mutatta amit beállítottam. Óra Reset de ugyanaz a hiba. Azóta kipróbáltam droidon is, mert nekem ios van de ugyanaz a hiba. Felvettem a kapcsolatot az eladóval de ugyanezeket mondta amit kipróbáltam de semmi. Időközben azért arra rájöttem hogy a beírt idő megegyezik a valósággal Akor csak 1 percet ugrik a mutató, de ha beírom hogy pl 12:00 legyen az idő akor mindig teljesen random időt állít be. Míg a beállítás folyamatban van vagyis forognak a mutatok és közben az appba rá nyomok a kalibrálásra akor meg állnak a mutatók. Így kis játsszadozás után be lehet állítani az időt.

3. Ami szerintem egyik legnagyobb hibája hogy napsütésben a kijelzőből semmit nem lehet látni.

4. A Bluetooth kapcsolatot elég sokszor eldobja így az elvesztett telefon funkciónak sok értelme nincs.

5. Szerintem a lépés számot eléggé pontosan számolja ( az iPhone lépés számlálójával majdnem meg egyezik ) csak a kilométer tűnik kicsit többnek ( GPS hiánya )

6. Üzem ideje eddig teljesen jó 2 és fél hete hordom 35% a töltöttsége jelen pillanatban.

7. Pulzust mérni lehet az órán magán is, ami eléggé pontos általában, de appból indítva a telefon kameráját használja. Futás funkcióval folyamatosan meri a pulzust, a megtett métert és az ebből adódó sebességet.

8. Maga az app teljesen rendben van csak még kicsit bugos de már háromszor frissíteték ez idő alatt. Az időjárásra network hibára hivatkozva mindig hibát ír így azt nem mutatja. ( az óra firmwaret is frissítik.)

Nekem mindezek ellenére nagyon tetszik az óra csak még kell rajta kicsit reszelni szoftveres oldalon hogy minden működjön úgy ahogy kell.

Remélem tudtam kicsit segíteni a döntésben azoknak akik ilyen órát akarnak rendelni

Üdv Spago

(#211) spago válasza derrik (#209) üzenetére


spago
csendes tag

Vérnyomás mérést technikailag nem tudják megoldani egyik verziónál sem tehát azt senki ne várja ezektől az eszközöktől!

(#212) S73V3 válasza spago (#210) üzenetére


S73V3
tag

Nagyon köszönjük a beszámolót! Honnan rendelted, hogy ilyen gyorsan megjött?

(#213) TaylorPro válasza spago (#210) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia!

Ezt vártam! Fotók is jöhetnének! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#214) szebe válasza spago (#211) üzenetére


szebe
őstag

Nem is értem miért írogatják egy csomó eszközhöz a vérnyomásmérést.

Mondjuk szerintem a pulzus is max tájékoztató jellegű.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#215) Degeczi válasza szebe (#214) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, a pulzust teljesen korrekt módon lehet így, optikai úton mérni - feltéve, h a mérőeszköz közben
- nem mozdul el a csuklódon
- befolyásoló tényező nélkül, közvetlenül tud az erekig "látni" (tehát víz vagy verejték sincs a szenzor alatt)

Vagyis pont ahhoz nem ideálisak ezek, amihez a leginkább hirdetni szokták: sportoláshoz... de normál körülmények között jó az optikai pulzusmérés

(#216) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Itt egy jó kis teszt élő fotókkal. Kíváncsian várom már, tetszik nagyon.

[link]

Pixel 8 Hazel

(#217) derrik válasza TaylorPro (#216) üzenetére


derrik
őstag

... akkor ezek szerint jóság van és csak hátradőlve várni kell a cuccot. Mondjuk ez a 81g engem megnyugtat 30-40g-os műanyagok után

(#218) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Joybuy-on $40 ingyen szállítással, ennyiért megfontolandó (így az áfahatár alatt marad, tehát a vámolás sem fenyeget)

(#219) ZolkoW válasza TaylorPro (#216) üzenetére


ZolkoW
őstag

A sík üvegért eléggé kár :(
Meg lehetett volna sima LCD a kis kijelző, az kevesebbet is fogyaszt, és látni napsütésben. Opcionális háttérvilágítással.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#220) spago válasza S73V3 (#212) üzenetére


spago
csendes tag

http://s.aliexpress.com/EJfQRBfq
Én innen rendeltem!

(#221) derrik válasza ZolkoW (#219) üzenetére


derrik
őstag

...mennyivel jobb leírni OLED. /nem baj hogy nem látszik/ Mint ,hogy a 7 zenés karcóra. Az már annyira 1984!

[ Szerkesztve ]

(#222) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Most itt jó akcióban: [link]

Pixel 8 Hazel

(#223) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Senki nem kapta még meg? :))

Pixel 8 Hazel

(#224) szebe válasza TaylorPro (#223) üzenetére


szebe
őstag

Track alapján pénteken rakták repülőre az enyémet, lassan be kéne érkeznie az országba.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#225) S73V3 válasza TaylorPro (#223) üzenetére


S73V3
tag

20.án beért az országba elvileg...
Nem kapkodják el

(#226) derrik


derrik
őstag

Az enyém 19. -én ért az országba.
A 17Track szerint:zöld színnel: deliverd successfully
Az Ali szerint 23 óta : szállítás alatt
...több mint érdekes

(#227) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Őrület. Nekem meg 24-e óta nem aktív a nyomkövetés. Él a kód de nem mozdul.

Pixel 8 Hazel

(#228) derrik válasza TaylorPro (#227) üzenetére


derrik
őstag

meg jött.....csak nem nekem. Az én követési számom hamis volt. Miskolcon lakom a csomag pedig a Dunántúlra szólt. Meg is erősítették a sikeres kézbesítést. Én meg csak ámulok és bámulok......

(#229) TaylorPro válasza derrik (#228) üzenetére


TaylorPro
addikt

? Eszem megáll. Kinek kézbesítették? Hogy kapod meg? Most félrecímezték vagy mi van? Melyik eladó ez Alin?

Pixel 8 Hazel

(#230) derrik válasza TaylorPro (#229) üzenetére


derrik
őstag

a posta helyi dolgozója szerint valószínüleg annak kézbesítettek akinek címezve volt. Én pedig szépen végignéztem hog, hogyan halad a csomagja Kína és a lakcime között. Így most innen is visszakértem a pénzem. Második eladó, egy hónap és még mindig nincs óra. Én hülye még azon izgultam, hogy az legyen a csomagban amit rendeltem. Ja a magyar királyi posta: szerintük szerezzek be egy feladói szelvény másolatot. Ha azon az én nevem szerepel. Akkor tovább gondolkodnak....

(#231) TaylorPro válasza derrik (#230) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez hihetetlen.

Pixel 8 Hazel

(#232) derrik válasza TaylorPro (#231) üzenetére


derrik
őstag

Dear customer,

Sorry about this situation, could you please cancel this dispute firstly? Then, we will resend you the new one, ok? If you agree, please leave me the message soon, thanks!/:022

Looking forward to your reply!

Have a nice day!

(#233) S73V3 válasza derrik (#232) üzenetére


S73V3
tag

Jól beszoptad... Remélem én nem fogom... Honnan rendelted?
Az ilyen eladói kéréseket mintha el se olvastam volna.... Soha nem vonom vissza, csak ha tényleg megérkezik a csomagom...

(#234) derrik válasza S73V3 (#233) üzenetére


derrik
őstag

link
Innen vetettem vagy mit csináltam......hát ajánlani nem tudom. A királyi magyar posta /mint :nemesek / hozzá állása sem volt semmi. Nem szeretnék még 1x náluk ügy fél lenni. Így ha tudom a megbízásokat inkább másnak adom.....

[ Szerkesztve ]

(#235) TaylorPro válasza derrik (#234) üzenetére


TaylorPro
addikt

Rohadékok. Nekem végre él a nyomkövetésem. A bolt állítólag megbízható és ajánlott. Bár volt onnan is negatív tapasztalat, de nagy gond nem volt velük. TomTop.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#236) derrik válasza TaylorPro (#235) üzenetére


derrik
őstag

most ott tartunk ,hogy én írtam nekik. Ha küldenek egy igazoló vényt a feladásról. És soron kívül elsőbbségi szallitmányként amely az ő költségeket terheli feladják. Akkor el állok a további lépésektől....

(#237) TaylorPro válasza derrik (#236) üzenetére


TaylorPro
addikt

Most az történt hogy egy másik rendelés nyomkövetési számát kaptad meg? Lehet hogy ez is trükközés?

Pixel 8 Hazel

(#238) derrik


derrik
őstag

miután fizettem és nem történt semmi. 4 nap kertem, hogy mi van a cuccal. A válasz tesztelik, hogy minden megfelelő minőségű legyen. Aztán kérdeztem hogy meddig tartanak tesztelés. Rá két napra kaptam ezt a számot. Ezzel be is fogták a számat. Jött is szépen a csomag csak nem az én címem volt rajta . És megkapta egy illető amit szeretett volna. Nem feltétlen óra , hanem valami ami neki kellett mert még erősítette a csomag rendben is érkezését. Tehát a rendelés időpontjában úgy e hónap 10. Környékén szerintem nem is volt még x watch plusz senkinek. Csak kamuztak.....így vagy úgy húzták az időt . És aki időt nyer.....mint tudjuk. Most meg majd ki beszélik valahogy csak a vitát szüntessem meg

(#239) TaylorPro válasza derrik (#238) üzenetére


TaylorPro
addikt

Tesztelik. Drága Szűzmária.... Ez mindenek a teteje. Kapnod kell refundod, vagy új terméket, csak ne hagy annyiban.

Pixel 8 Hazel

(#240) derrik


derrik
őstag

mondjátok egy helyet ahonnan még lehet venni ezt az órát. Mert itt nagy vitatkozás kezdődött és ez darabig eltart majd

(#241) S73V3 válasza derrik (#240) üzenetére


S73V3
tag

Original Lenovo Watch X / Watch X Plus Smart Watch Waterproof Sleep Monitor Fitness Tracker Heart Rate Mechanical Smartwatch
http://s.aliexpress.com/iQNJRFzy?fromSns=Másolás a vágólapra

Nekem innen van úton.

Szerintem ne töröld a reklamációt.

[ Szerkesztve ]

(#242) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nekem innen jön: [link]

Pixel 8 Hazel

(#243) derrik válasza S73V3 (#241) üzenetére


derrik
őstag

Nem szeretném törölni mert nagyon mocskok voltak.....mi történik ha nem állok el a reklamációtól még vagy bő 3 nap van annak lejártáig és csak alkudozunk! Tehát le telik az erre adott idő kinek és mit kell majd lépnie. Mert a napok múlnak napi egy üzenetre van erejük éjszakánként. Gyorsan fogy a 4 nap
Én azt az ajánlatot tettem ha az ő költségükre/bizonyíthatóan az én címemre feladják gyors postával akkor ok

S73V3: sajna ezt a linket nem tudom használni ha lennél szíves más formában

[ Szerkesztve ]

(#244) S73V3 válasza derrik (#243) üzenetére


S73V3
tag

http://s.aliexpress.com/iQNJRFzy?

Sajna telóról ennél jobban nem megy. AliExpress Lenovo Official Store.
Ha lejár az idő, akkor beavatkozik az AliExpress. Ő elég valószínű hogy veled lesz, és gyorsan megkapod a pénzed.

(#245) centurio33


centurio33
újonc

Üdvözlök mindenkit!
Segítségeteket kérném. Rendeltem egy watch x-et ami rendben meg is érkezett. Nagyon tetszik az óra pont olyan amilyet szerettem volna. Egy nagy baja van 20% töltöttségen volt mikor megérkezett így elkezdtem tölteni, de semmi reakció. Nem írja ki az oledre, hogy veszi a töltést és egy nap töltés után is 20%-on maradt. Persze a kínai gondolkozik, hogy milyen baja lehet de mivel speciális a töltő kábel nem tudom kicserélni, hogy a kábellel van-e gond, vagy az órával. Nem szeretném visszaküldeni a legjobb lenne, ha küldenének egy töltő kábelt. Esetleg valakinek Eger vagy Miskolc környékén van ilyen órája, hogy kipróbáljam a töltő kábelt, vagy esetleg valaki postán elküldené nekem (persze állnám a posta költséget). Ez a töltő kábel nagyon gyenge pontja az órának, ha elkallódik vagy tönkre megy még rendelni sem lehet hozzá.

Köszönöm!

(#246) derrik válasza S73V3 (#244) üzenetére


derrik
őstag

....ahogy nézem most a Lenovo Store nincs

(#247) S73V3 válasza derrik (#246) üzenetére


S73V3
tag

Mikor küldtem a linket volt... Most valóban nem látom. Írj nekik, hátha megmondják mikor lesz.

(#248) S73V3 válasza centurio33 (#245) üzenetére


S73V3
tag

Szia!
Nekem úton van ha megérkezik, akkor gyere el, megnézzük :) Oszlárra várom

(#249) derrik válasza S73V3 (#247) üzenetére


derrik
őstag

...szóval nem tudom. Az értesítéseket leszámolva kell e nekem még e ez az óra
5 hét két rendelés nem jött meg
az időjárás szerver hiba miatt nem mutatható
a pulzus mérés csak az óráról indítható, hogy ne a hátlapin kamerával próbáljon valami varázslat szerű számot kidobni
több helyen olvastam már töltési sőt be sem kapcsolt problémát
a mi nekem érdekes lett volna, magasság , légnyomás, hőmérséklet ha rögzíti nem tudom hogy hogyan és milyen formában oszthatóak meg a rögzitett adatok

[ Szerkesztve ]

(#250) TaylorPro válasza centurio33 (#245) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia! Az órával amúgy elégedett vagy? Minőségi? Esetleg pár kép jöhetne.

Pixel 8 Hazel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.