Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) S73V3


S73V3
tag

Frissült az app.

(#352) Senkifia* válasza TaylorPro (#328) üzenetére


Senkifia*
csendes tag

Kézi pulzus mérést az órán tudsz indítani. Nyomogatod a gombot amíg a "Heart rate" megjelenik. Akkor békén hagyod, nem nyomsz tovább. És 3 mp után mérni kezdi az óra a vérnyomást... Az app vérnyomás mérője az előző, watch 9hez volt asszem.... Ami a kamera-villanó kombót használja.

(#353) Senkifia* válasza S73V3 (#351) üzenetére


Senkifia*
csendes tag

Amúgy ugy vagyok én is igy 3-4 nap után, hogy a Lenovo csinálhatnájobban. A hardveres rész szép.... Meg jól össze van rakva. De az app illogikus, ha nem nézel utána, elég hosszasan, nagyon ideges leszel... Van nem egy hülye megoldás benne, illetve ami nem, vagy rosszul működik (az időjárás kijelzés ugye.... Meg valamiért eddig a 3 nap alatt vagy kétszer elállítódott az analóg idő.... Hogy miért, azt csak a Jóisten és a Lenovo tudja... Bár utóbbiban kételkedem kissé... Szóval ha engem kérdezne valaki, egy erős közepes hármast kapna ez az eszköz. De ez még romolhat :)

(#354) Sinu


Sinu
senior tag

A Ti órátok is kikapcsolt minimum egyszer naponta?

No Future

(#355) TaylorPro válasza Senkifia* (#352) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ugyan ezeket írtam én is le itt. Szóval nem értem miért nekem írod ezt.

Pixel 8 Hazel

(#356) S73V3 válasza Sinu (#354) üzenetére


S73V3
tag

Nekem nem kapcsolt 1x se. Asszem 3hét után tettem töltőre. A Bluetooth kapcsolat is stabil, ha facebook értesítést kikapcsolom. Az óra elállítás is tuti az app hibája, mert pár napot használtam telefin nélkül, és szépen mutatta az időt. Viszont egy valami aggaszt kicsit: alvás közben 180 körül van a pulzusom. Ez mérési hiba, vagy valós?!

(#357) Senkifia*


Senkifia*
csendes tag

Közben tegnap volt egy firmware frissítés az órán, 0.4.0 verzióra. Azóta feltámadt és működik a vérnyomás mérés. Picit pontatlan de a "non-medical data" hibahatárba simán belefér. A felső karos vérnyomásmérő 127/77et mért, az óra 133/76ot... És lehet ha újra kalibrálnám, pontosabb lenne.. Kipróbáltam hogy nem kamuzik-e és csak random adatokat ír ki, de ha levettem a karomról, mindig "failed" volt az eredmény. Úgyhogy reménykedjünk hogy nem kamuzik :)
Tehát nem hal meg a remény, hogy az időjárás is megjelenik egyszercsak.

Az analóg idő elállítódása szinte biztos az app hibája. A 3.0.0 verziójú app nem állítja el az órát. Az ennel magasabb számú frissítésekkel kezdődtek az elállítódások. Úgyhogy egyelőre megtartottam a 3.0.0-t.

[ Szerkesztve ]

(#358) Senkifia* válasza TaylorPro (#355) üzenetére


Senkifia*
csendes tag

Elnézést... Szerintem félre nyomtam :)
Nem akartam ismételni neked amit már leirtál

(#359) TaylorPro válasza Senkifia* (#357) üzenetére


TaylorPro
addikt

Vérnyomás mérés? Még jó hogy csak pulzust tud mérni, ami mindig is működött.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#360) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Bocs az offolásért, de itt mindent leírnak őszintén: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#361) szebe válasza TaylorPro (#359) üzenetére


szebe
őstag

A legutóbbi frissítéssel bekerült a (ki tudja milyen elven működő) vérnyomásmérés. Kalibrálásként kér egy kézi mérővel mért értéket, aztán valahogy viszonyít hozzá. Óráról is indítható utána "mérés".

Az egy gombnyomásra "futó" menüben megjelent a légnyomás, illetve az app-ban az elevation-calibration.

Időjárás továbbra sincs, na majd talán a következő frissítéssel. :))

Ettől függetlenül nagyon remélem, hogy BF akcióban sikerül egy Vivomove HR-t elkapni

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#362) TaylorPro válasza szebe (#361) üzenetére


TaylorPro
addikt

Na akkor csak fejlődik. Örülök neki. De komolyan. :)

Pixel 8 Hazel

(#363) derrik


derrik
őstag

....csak egy szerény kérdésem lenne. Ha már méri a vérnyomást is, és megy a barométer a következő frissítés után pedig minden app értesítése beállítható. Akkor igazan nagy lesz az öröm:) A kérdésem: hogyan olvasod le ezeket a kültéren olvashatatlan kijelzőről?

(#364) S73V3


S73V3
tag

Köszi az infót! Frissitettem is!

(#365) S73V3


S73V3
tag

Sziasztok!

Kihalt nagyon a topik, de hátha:
Frissitettem 9.0ra, így n3m kapcsolódik az óra a telefonhoz. Látják egymást, de nem csatlakozik.
Van esetleg erre megoldás?

(#366) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Ipari hulladék, meglehet nézni az app értékelést. Szégyen. Pedig én is hogy vártam.

Pixel 8 Hazel

(#367) S73V3 válasza TaylorPro (#366) üzenetére


S73V3
tag

Annyira nem szar, de elvileg visszakaptam az árát is :) Ha tudná amit tud jó lenne.

(#368) szebe


szebe
őstag

"Meguntam" én is, megleptem magam karácsonyra egy Fossil hibriddel. Igaz, abban nincs pulzusmérő meg kis kijelző, de kinézetben szintlépés, és legalább az app is normális.
Kár a Lenovoért, hatalmas ziccert hagynak/hagytak ki vele.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#369) TaylorPro válasza szebe (#368) üzenetére


TaylorPro
addikt

Megérdemelnének egy jó nagy birságot ezért. Eddig se kedveltem őket, ezek után főleg.

Pixel 8 Hazel

(#370) S73V3


S73V3
tag

Legújabb frissítéssel mintha újra jó lenne.

(#371) shagy


shagy
tag

Mi a helyzet jelenleg? sikerült a szoftveres bakikat kiküszöbölniük? Szabad venni ilyesmit?

- shagy

(#372) DeFence válasza shagy (#371) üzenetére


DeFence
tag

Én most vettem egy ilyet.
Ali-ról 13 ezer forintért sikerült be szerezni és megúsztam a vámot és viszonylag hamar meg is érkezett, 2 és fél hét. Láttam itthon 30 felett van pofájuk hirdetni.

Nagyon hosszan nem tudok írni róla. Teszi a dolgát, jól néz ki. Akksija rendben van, idáig nagyon jól bírja. Kényelmes hordani, picit tud lazulni a szíja de ki egyszer sem kapcsolt ki, tehát erős a mágnes, nyilván lazulni sem magától lazul.
Funkciókat fentebb le írták, lett azóta újabb firmware frissítés, az időjárás még mindig nem működik, azon kívül viszont minden más.
Nálam a rezgőmotorja gyenge, erre sose kelnék fel, nem tudom másnál milyen. Előtte mi band 3 volt de szerettem volna egy órát, nem csak karkötőt. Annak rendben volt az ébresztések ereje de nálam volt mikor valahogy nem ébresztett nem tudom miért. Így vártam hogy majd ez hátha jól fog működni. De sajnos marad a telefon továbbra is ébreszteni.

Az igaz hogy fényben semmit nem lehet látni a kijelzőből, de ennek a kijelzőjén pont éjjelre lett ki találva vagy sötétre, mivel alapból nem túl erős a fénye. MiBand3 nak erősebb volt de még azt is nehéz volt látni.

Összeszerelés minősége hibátlan, ennyi pénzért én elégedett vagyok vele teljesen.

Értesítés része még mindig nem az igazi, de a Facebook bele került a szoftverbe és így jelez messengernél is, de még mindig hiányos, sok alkalmazást nem kezel. Illetve ennek a jelzése is elég gyenge.

[kép]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#373) jaikah válasza shagy (#371) üzenetére


jaikah
csendes tag

Én is most vettem egyet. Gearvitán 11.600-ért tudtam megrendelni, 2 hét alatt megjött, se vámot se áfát nem kellett fizetnem. A dobozban csak kínai leírás van, ezért érdemes végigolvasni a fórumot, hogyan kell az órát beállítani. A töltéssel nem volt semmi problémám, mondjuk eddig csak egyszer töltöttem. Minőségi darab, minden működik rajta az időjárás kivételével. A mágneses szíj nekem is meglazul időnként (főleg ha hosszúujjúban vagyok) de nem vészes. Ennyiért szerintem nagyon megéri.

(#374) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Itt az alternatíva: [link]

Pixel 8 Hazel

(#376) Gijon válasza shagy (#371) üzenetére


Gijon
senior tag

Megjött nekem is. Előszőr tölteni kellett, nem mintha másra számítottam volna. Az app-ot már előre feltelepítettem. Miután párosítottam azonnal beállt az idő, nem kellett kalibrálni. Pillanatokon belül kaptam az értesítést, hogy van új firmware az órára. Telepítés után dobta a bluetooth kapcsolatot. Na itt már kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy kell a telefonnak egy párosítási kód, amit az óra ki is írt (6 számjegy), csak a fene gondolta volna, hogy ez így lesz ezután. Beállítottam mindent, amit lehet.. app értesítés, vérnyomás, stb...., Próba : telefon értesítés jó, messenger jó, whatsapp reseteli az órát. Kezdhettem mindent előlről.., ezek után bepróbálkoztam mégegyszer (whatsapp), az eredmény ismét reset. Az app nálam a lépésen kívűl, semmit nem szinkronizál. (Alvásadat, vérnyomás, pulzus) Az óra méri + mutatja, de ennyi. Ébresztés: 3 időt lehet beállítani(ami nekem kevés), akár napokhoz kötve is, van szundi mód, de nagyon gyenge a rezgés. Kerestem alternatív app-ot, .. találtam (iPowerful), de az eredmény ugyanaz maradt. A GitHub-ról tölthető 3.03 app, ami az alkalmazások értesítéseit kibővíti pl. Gmail, Outlook, evvel már jó a whatsapp. Dióhéjban ennyi.., szerintem az órának nem tett jót a firmware frissítés, vagy valami egészen más :N . Magán az órán működik minden, az időjárást kivéve.., a szinkronizálás az nagyon nem, ébresztés gyenge, rezgés gyenge, a szíj gyenge, de cserélhető. Várok a csodára, talán eljön...

(#377) CSAVI38 válasza Gijon (#376) üzenetére


CSAVI38
tag

Ugyanez nálam is. Kár érte mert maga az óra nagyon tetszik, de bip után ez így nagyon fapados szoftver. Nem tudom hogy nem tudták fél év alatt a programot helyrepofozni.

(#378) CSAVI38 válasza CSAVI38 (#377) üzenetére


CSAVI38
tag

Nahh kezd jó lenni, elkezdett szinkronizálni, így már csak az időjárás meg a gmail jelzés hiányzik.

(#379) S73V3 válasza shagy (#371) üzenetére


S73V3
tag

Van hardver baki is sajnos. Kedvelem az órát, használom lassan 1 éve. De nem ajánlom senkinek :)
Számomra 2 nagyon fontos funkciója van, rezeg ha hívnak, mutatja az időt. Erre van jobb alternatíva valszeg.
A töltés nem jó. Az a kis fos ami csatlakozik a töltőhöz az eltűnik. Ami alatta van az meg nehezen forraszthato, leginkább semennyire.
Nekem be is párásodott, ezért visszakaptam az árát is.
Nem tudom az újabbaknál ki lett e küszöbölve ez a hiba, de kétlem.
A sw szintén elég gagyi. Elveszíti, nem jelez... Mindig van valami
Xiaomi palettát érdemesebb figyelni :)

(#380) S73V3


S73V3
tag

Ugyanitt hátlapot keresek :)

(#381) jaikah


jaikah
csendes tag

Nekem is bepárásodott. Pedig csak zuhanyzóba mentem vele. Az előző (Edifice) órámat pont ugyan ezért cseréltem le. Úgy tűnik el vagyok átkozva. :O

[ Szerkesztve ]

(#382) porkiy válasza Gijon (#376) üzenetére


porkiy
aktív tag

Én beírom a kódot, és azt kapom, h nem párosítható hibás kód miatt. Sokszor megpróbáltam, nem írtam el..... :-(

(#383) porkiy válasza porkiy (#382) üzenetére


porkiy
aktív tag

Xiaomival használja valaki?

(#384) wandor0930 válasza TaylorPro (#374) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Neked van is ilyened?
Mekem ez nem tűnik okosórának

[ Szerkesztve ]

(#385) Sinu


Sinu
senior tag

Sziasztok!

megtaláltam az elhagyott Watch X órám töltőjét.

Kell valakinek?

No Future

(#386) Sinu válasza Sinu (#385) üzenetére


Sinu
senior tag

A doboza is megvan, ha kell valakinek :D

No Future

(#387) S73V3 válasza porkiy (#383) üzenetére


S73V3
tag

Pocophone-al

(#388) konzi válasza Sinu (#386) üzenetére


konzi
aktív tag

Ha meg megvan megkoszonnem !!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#389) zolszi


zolszi
tag

Sziasztok

Van esetleg Pécsen valakinek ilyen órája, aki kölcsön tudná adi a töltőt egy próbára?
Lemerült az óra és nem veszi a töltést, nem tudjuk bekapcsolni.
Le szeretném csekkolni, hogy másik töltővel is ezt csinálná-e.

Xiaomi MI A1, Lenovo T400

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.