Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Radványi


Radványi
aktív tag

Olvasva az értékelést, elfogott egy érzés, hogy még várnom kellett volna a vásárlással.
Ugyan teljesen elégedett vagy a Polk audio magnifi max sr-el de az 220.000 volt, én meg nem vagyok egy audiofil :)

(#3) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Pc-hez van értelme ilyet venni? A monitor mögé teljesen el tudnám képzelni.

(#4) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Fél másodperces késés nem sok? Nemár... De amúgy egyszerű. Csak zenét szabad bluetooth-on hallgatni vele. Amúgy 4.0 vagy 5.0 a bt?

(#5) nullpoint válasza toronyhaz (#4) üzenetére


nullpoint
senior tag

Tényleg elég meredek kijelenteni egy ilyet.....

Ha eleget fizet a cég a hirdetésért akkor az is rendben van ha nem is működik az eszköz ????

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#6) Jozsika94


Jozsika94
csendes tag

Ennyi pénzért vannak jobb Samsungok és LG-k...ráadásul külön mélynyomóval. (:

Ha veszem a fáradtságot, hogy rád írjak az a minimum, hogy válaszolsz.

(#7) toronyhaz válasza Jozsika94 (#6) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Pontosan. Igaz nem kell tőlük sokat várni de sajnos azt kell mondani, hogy nagy valószínűséggel ettől jobb.

(#8) spyboy88 válasza Jozsika94 (#6) üzenetére


spyboy88
csendes tag

Szerintem is.

(#9) Csapoati válasza Jozsika94 (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont sokan meg nem akarnak külön mélynyomót helyhiány/akármi miatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) MaCS_70 válasza Tuhajohn (#3) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem feltétlenül lenne értelme.

Ezeknek az a lényege, hogy egy teoretikus szimmetrikus szobában a visszaverődést is beleszámítva olyan hangképet állítanak elő, mintha mögötted lenne két szatellitsugárzó.

Ez ugye egy leve meglehetősen bizonytalan dolog, de ha közel ülsz hozzá, akkor ebből garantáltan még azt a picurkát sem fogod érezni, amit kb. három méternyire belemagyarázás szintjén talán igen.

Az már más kérdés, hogy esetleg praktikus a kevesebb kábel miatt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#11) velizare


velizare
nagyúr

fél másodperc késés már élvezhetetlenné tesz egy filmnézést is. :o

@Csapoati: pl. nekem is csak olyan jöhet szóba, aminek nincs mélynyomója.

@MaCS_70: én ilyet vennék inkább egy pc-s bögreszett helyett, viszont nekem ez is túl nagy széles.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#12) Digiflex válasza toronyhaz (#4) üzenetére


Digiflex
tag

olyan, mint amikor távcsővel nézed a meccset, belerúgnak a labdába, de te csak akkor hallod a puffanást, miután már gól lett... Tényleg nem zavaró filmnézés közben sem a bunyós akciójelenetben... wired only!

...

(#13) MaCS_70 válasza velizare (#11) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az a gond, hogy PC-s bögreszettből jóval olcsóbban kapsz már szebben szólót, hagy, hasáb alakú bögrékkel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) icon válasza velizare (#11) üzenetére


icon
senior tag

Csak egy újabb ékes bizonyíték arra, hogy a fény gyorsabban terjed mint a hang. Az a fél secundum csak segít mélyebben ezt átélni 😎

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#15) Zolom89


Zolom89
senior tag

Nézegetek épp soundbarokat, ki mit ajánlana 100-120k ársávba?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#16) ^Clown válasza Zolom89 (#15) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

80K körül megkapod a Blitzwolf soundbart + mélynyomót: [link]

(#17) Zolom89 válasza ^Clown (#16) üzenetére


Zolom89
senior tag

A melynyomo biztos alatt a soundbar része nem igazán fogott meg...

Olyan 50k körül volt a mostani Samsungom mellyel együtt ott se avval van a baj hanem minden mással..

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#18) azbest


azbest
félisten

Haha... azt tudjátok, hogy találták fel a soundbart? Valamelyik marketingesnek feltűnt, hogy sokan az olcsó 7.1 rendszert is úgy használják, hogy csak sorban kirakják a tévé alá a kis dobozokat egymás mellé. Hát rájöttek, ezt végülis ők is megtudják csinálni, kompaktabban, sok kábel nélkül :DDD

A bluetooth késés az elég gáz. Viszont nekem a xiaomi dobozaimmal olyan tapasztalatom van, hogy ez nem csak (?) a hangot megszólaltató oldalon múlik. A miboxommal 6os android rendszerrel volt késés. A 8as rendszerre frissítés után viszont megszűnt a késés. Hasonló tapasztalatom van a laptopommal is. Régebben, régebbi ubuntu verzióval volt késés, az újabb (18.04) alatt meg nem tapasztalok ilyet.

Szóval valószínűleg az újabb, ügyesebb lejátszó eszközök detektálni tudhatják a késés mértékét és ezt kompenzálhatják. A hangkártyánál sincs ilyen késés, pedig az is bufferbe szokta tolni a hangot, csak ott is megvan a kompenzálás. Nem néztem ennek újra a bluetooth verziók kapcsán, de gyanítom lekezelték már.

(#19) Songoman válasza azbest (#18) üzenetére


Songoman
aktív tag

Altalaban a lejatszoknal beallithato a keses kompenzacio merteke, igy a korabbi hozzaszolasok BT kesesen valo nyavajgast kifejezetten hisztinek tartom, valos alap nelkul.

(#20) poncso86 válasza Zolom89 (#15) üzenetére


poncso86
csendes tag

Helló! Polk magnifi mini, klipsch rsb-6, cambridge audio tv2/tv5, yamaha yas-207 például.

(#21) Zolom89 válasza poncso86 (#20) üzenetére


Zolom89
senior tag

Köszi!

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#22) Hikvision


Hikvision
senior tag

A jobb oldalán található egy rejtett kezelőpanel, amely akkor jöhet jól, ha a távirányítójából kifogy az elem

Elhordják a hangyák? ;]

20 éve a PH-n.

(#23) narumon


narumon
őstag

Nekem a tévére van rákötve a számítógép, azon dolgozom. Ezzel a hangprojektorral akkor úgy nézne ki, hogy a számítógépből kijövő HDMI megy ebbe bele és egy külön HDMI tovább a tévébe? Tehát átlöki magán a képet? Itt nincs késés? Vagy a számítógép továbbra is a tévé HDMI in-jébe és a tévéből valamilyen csati ki a hangprojektor injébe?

https://www.facebook.com/Naruvideo

(#24) tamas.varga5


tamas.varga5
tag

Sziasztok,két kérdésem lenne ezzel a soundbarral kapcsolatban. 1: optikai kábellel csatlakozom a TV-hez és azt vettem észre,hogy a hang ereje, hát hogy is mondjam; maximumon is épp hogy elégséges,viszont ha telefonról küldök át zenét,ki akarja ütni a szoba falait, egyszóval fenomenális. Mi okozhatja ezt? 2; amikor befejezem a zenehallgatást, és a source gombbal ismét ki akarom választani az optikai csatlakozást, ismét a TV hangszóróján hallom a hangot,magyarul nem jegyzi meg a beállított kimenetet. Mi lehet a baj?

Honor 90 12/512 giga, Lenovo Legion Y520 Intel Core i7-7700HQ NVIDIA GeForce GTX 1050 16 GB RAM 1000 GB 5400RPM SATA -, 128 GB PCI EXPRESS - SSD -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.