Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#339) TTommi


TTommi
aktív tag

Koszi a tesztet sracok! En a P9 tol sokkal tobbet vartam kamera teren, ugyanakkor kellemes meglepetes ert a nexus kapcsan. Nen gondoltam, hogy ennyire ott van a szeren!9
Mivel Sanyi barat es felhasznalo is vagyok, azert azt megjegyzem, a Sony X nem egyenlo az X performance- val. A szenzor ugyanaz, de a szoftver biztosan nem. Mindegy mi az ar, specifikacio tekinteteben az X egy kozepkategorias masina es annak meg is felel, ezert ildomosabb lett volna vagy megvarni a jelenlegi Sony csucsmodellt, vagy kihagyni a repertoarbol. Minden Sony felhasznalo tudja, hogy a szenzortol fuggetlenul a tobbi gyarto keszulekei jobbak kamera szempontjabol, de mi nem is ezert preferaljuk a Sony- t. Mas kerdes, hogy a Sony telefonok mi minden masban jok, vagy jobbak, mint a tarsaik, es erdekes, hogy ezt valahogy nem latom hangsulyozva a tesztekben.
Egyebkent tenyleg erdekes dolog, hogy miert nem a Sony- k a legjobb kamera kepessegu keszulekek, ha mar olyan szuper szenzorokat gyartanak, de hat ez van. Lehet, hogy tenyleg direkt lent tartjak magukat a tobbiekhez kepest, mert igy biztos a piacuk. Ok tudjak, ha ez igy nekik jo, hat csinaljak. Midentol fuggetlenul nem ertem ezt az X szeriat, szerintem osszesegeben nezve is nagyon benara sikeredett az elod modellekhez kepest. Ha csak a fotos kepessegeit nezzuk a Sonyknak, ahogy elnezem a Z5, de meg szerintem a Z2 is jobb kepeket csinal az uj szoftverrel mint az X.
A Mi5 es a Honor 8 is erdekelt volna, de megertem, hogy nen nyar vegen akartatok a tesztet opublikalni. Annak tenyleg nem sok.ertelme lett volna! Az LG- nel szerintem is a V10 viszi a palmat ( lehet nemcsak az LG nel) de gondolom itt elsosorban olyan telefonokat vettetek gorcso ala, melyek a magyarorszagi mobilszolgaltatok kinalataban is elerhetoek!

SXZ2 és SXZ5c

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.