Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bepe79


bepe79
addikt

Az OP3-nak a vidózási képességeit eléggé lehúzták egy másik fórumtopikban. Nem tudom, az új szofttal mi a helyzet. lehet, hogy ezen a tesztkészüléken már az volt.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2) Obyboy


Obyboy
addikt

Azért mekkora már, hogy a Sony szenzorából mindenki jobbat tud kihozni mint maga a Sony... :DDD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#3) deja vu válasza Obyboy (#2) üzenetére


deja vu
addikt

Ez vicc, a szenzorgyártásban egyeduralkodó Sony csak erre képes. Mintha direkt szúrnák el a mobiljaikat.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#4) Sofian válasza Obyboy (#2) üzenetére


Sofian
őstag

Ez már lassan egy évtizedes hagyomány náluk.. :D

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

EZAZ! Na végre! Ma már úgysem volt sok kedvem dolgozni! Ezzel elleszek 3-ig...

Minden szavam magánvélemény!

(#6) batai15


batai15
félisten

Látatlanban nexus 6 es htc 10nek szurkolok.
Elolvasva be is jött hogy bizony ezek itt is jó kis cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#7) DrBubo77 válasza Obyboy (#2) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Ez a Sony eredmény engem is meglepett. Igaz, eddig sem túl jókat olvastam mostanában róluk.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#8) cuebler


cuebler
senior tag

6p tulajként nem igazán lepődtem meg, sok más tesztben méltatták, hogy a "csúcs-nexus" végre csúcs kamerát is kapott :C
inkább az új szereplők (htc10, lg g5 és huawei p9) viszonylagos gyenge szereplése furcsa.

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9) Sword


Sword
őstag

Kemény meló lehetett, köszönjük :)

Ha esetleg lenne még valakinek egy kis ideje, a mobilok fejhallgatón, fülesen keresztüli hangminőségét tesztelhetné valaki. Persze tudom, hogy nem lesz olyan látványos, mint egy kamera teszt, de biztos vagyok benne, hogy az egyik legtöbbet használt funkció egy mobilon a zenehallgatás. Van méregdrága "flagshipem" aminek hangja egyszerűen siralmas, a fele annyiba kerülő másik telóm pedig nagyon szépen szól. Jó lenne eligazodni kicsit :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#10) hito


hito
nagyúr

Le a kalappal, hirtelen átfutva elég részletes és profi cikknek tűnik. Az eddigi mobilarénás nagy kamera tesztekhez képest mindenképpen fejlődés :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#11) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A legszebb az ugye hogy ugyanolyan kamera van a 6P-ben mint a fele annyiba kerülő 5X-ben. Így aki viszonylag jó árú jó fotós képességű telefont keres annak az 5X főnyeremény (70-ért is lehet már kapni). Én is nyúzok kb 4 hónapja egyet és kenterbe veri az elődjét ami egy 20mp-es Lumia 930 volt.

(#12) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Köszönjük a tesztet! :R
Ám a korábbi tesztekről adna valaki linket? :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#13) csaabz


csaabz
őstag

Köszi a tesztet!

Az iphone szerintem alul teljesített a teszt képek alapján. 1-2 tesztben alig előzte meg az xperiát.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#14) alex devil


alex devil
senior tag

Frankó részletes teszt volt! Le a kalappal!

[ Szerkesztve ]

S23

(#15) rdt89


rdt89
addikt

A teszt végén eladásra került a 10 telefon, az árából lett véve egy autó, amivel a naplementébe elautózott a tesztelő stílusosan. :D Egyébként köszi a tesztet nagyon sok munka van benne és nagyon összetett igényes levezetéssel lezárva. Profi munka. :C

(#16) Bog válasza rdt89 (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A tesztelőnek nincs jogsija és a tesztcuccokat vissza kellett adni, úgyhogy egy pedálos moszkviccsal távozott a tegnapi jégeső kellős közepén :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) laci_csk


laci_csk
senior tag

Köszi a tesztet!

Xperia XZ3

(#18) PowerBuldog válasza Bog (#16) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Amit a jégeső frédi-béni kocsivá lyuggatott :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#19) csirke3


csirke3
csendes tag

Hiánylom a 808 PW-t a tesztből :DD

[ Szerkesztve ]

(#20) Georgexy_hun válasza Bog (#16) üzenetére


Georgexy_hun
tag

Egy Camera2 API-s szoftvertesztet nem csináltok?
Jó lenne tudni, hogy milyenek vannak, mert nekem pl. fogalmam sincs!

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#21) hito válasza csirke3 (#19) üzenetére


hito
nagyúr

Ne tedd! Nosztalgiából vettem egyet néhány hete. Nagyon kevés már a mai csúcskészülékekhez képest :( Dinamika röhej, stabi nuku, videófelvétel is gyenge. Kár volt megvennem, mert így elrontottam a régi szép emlékeket róla.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) tomboy0013 válasza Georgexy_hun (#20) üzenetére


tomboy0013
veterán

Van már egy régebbi tesztjük ezzel kapcsolatban. [link]

[ Szerkesztve ]

(#23) sixpak válasza csirke3 (#19) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én a V10-et...kicsit átrendezné a helyezéseket...S7 első...lol. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#24) planbmokus válasza sixpak (#23) üzenetére


planbmokus
senior tag

Pont erre gondoltam én is..
A V10/G4-hez képest a G5 egy pofáraesés!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#25) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Az előző bajnokot, a lumia 1020-at szerintem be kellett volna vennia tesztbe, hogy látszódjon a fejlődés. Mert gondolom volt némi :)

(#26) Aryon87 válasza planbmokus (#24) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert a G5 is jo kepeket csinal.
En nem erzek romlast a G4 utan..

S7E nyilvan ki kell hozni elsonek...
N6p sztem jobb annal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27) NiGrR


NiGrR
csendes tag

Remek teszt lett, köszönjük :C :R

NiGrR

(#28) Tikakukac


Tikakukac
titán

Remek cikk, megnyugodtam, Sonynál tényleg ki akarják nyírni a mobilos részt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#29) iMagic7


iMagic7
tag

A Sony már igazán tokonrughatna magát ...kozepkategoriaban nem állná meg a helyet ezekkel a képekkel...
N5x és 6p az idei év meglepetesei :)

(#30) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Tényleg remek tesztek és cikk lett köszönjük :R

Nekem sima S7-em van, előtte Sony Xperia volt, hát ég és föld a két kamera, Sony kamerái kukába valók de tényleg/párom 2 éves S5-nek is kiváló volt már/, legalább is egy Prémium telefonhoz még viccnek is rosszak egy 20-30K kategóriában jó is lehetne :C

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#31) Ghard válasza Gabesz84 (#25) üzenetére


Ghard
őstag

Ha csak az első oldalt olvastad volna... :)
Egyik sem éri el minőségben a lumia 1020 szintjét, de nem is ez volt a teszt lényege.

Szvsz egy 5,5 vagy nagyobb kijelzős mobil mérete még zavaróbb is tud lenni, mint a lumia 1020 vastag kamerája. Ami fájó pont ennél a mobilnál, az inkább a windows phone rendszer. Elég sivár az androidhoz képest.

(#32) Lirion


Lirion
addikt

Remek összehasonlítás, rengeteg résztvevővel és sok tanulsággal. A sony teljesítménye kritikán aluli, nem felsőkategóriához méltó ez a teljesítmény..

(#33) Bibby


Bibby
addikt

Szerintem a Oneplus nappali képei nem érdemelnek rosszabbat mint a többi, a szöveges értékelésben nem is lett lehúzva a többihez képest.

Ελευθερια η θανατος

(#34) Hallosz


Hallosz
senior tag

Le a kalappal, nagyon komoly igényes munkát végeztetek ezzel a tesztel! :R

Mert lakni, muszáj.

(#35) fornettisuti


fornettisuti
veterán

köszönöm a tesztet, már nagyon hiánypótló volt :R

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36) laci_csk válasza Lirion (#32) üzenetére


laci_csk
senior tag

Az Xperia X nem is felsokategorias telo. Az az X Performance.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#37) Shyciii


Shyciii
veterán

Oneplus 3 kamerája kicsit nekem csalódás lett. Többet vártam tőle. Egyre kisebb az esély, hogy a Oneplus One, és Oneplus 2 után meg fogom-e venni. Az viszont biztos, hogy a jelenlegi Nexus 5X miatt a fotós képességek az egyik ok, ami miatt kitartok :) Egyszerűen pazar fotókat készít a hátlapi kamera. Több tesztben is látni lehetett, de itt is ez derült ki.

(#38) gutriqper


gutriqper
tag

Jajj de jó teszt! Telefon kiválasztása esetén nálam a kamera mindig sarkalatos pont. Köszönöm a tesztet!! :)

(#39) Saccco válasza Shyciii (#37) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nexus 6P szerepelt a cikkben.

szerk.: Jogos, tényleg csak a stabi a különbség.

-----

Azért a OP3 szépen helytállt, az árat is figyelembe véve. A G5 nagy csalódás, így már biztosan kimarad nekem. Az Xperia sorozat folytatja a lecsúszást. A 6P meglepett, nagyon jól szerepelt.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#40) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jó teszt lett!
Nekem az i6 képei nem tetszettek, de hát mint írtátok, kinek hogy.

Saccco: kb. ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#41) sixpak válasza Saccco (#39) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, szerintem az a legjobb, a tesztben felvonultatott készülékek közt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#42) laci_csk


laci_csk
senior tag

Nekem inkabb a huvej csalodas. Az kellett volna vegezzen az elso helyen hiszem Leica... :F
Ott nem kellett volna a pontokat elosztani kettobe mivelhogy ket kameraja van?
Vagy esetleg megszorozni kettovel. :))

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#43) joey04 válasza laci_csk (#36) üzenetére


joey04
titán

a remek szenzorokat gyártó Sonyt illeti a citromdíj: 200 ezer forintért és afelett (ugyanez a kamera ketyeg az X Performance-ban)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Ashitaka


Ashitaka
tag

Na végre! Ez egy nagyon kellemes meglepetés,mármint a teszt. Köszönöm mobilaréna

(#45) Shyciii válasza Saccco (#39) üzenetére


Shyciii
veterán

Saccco

A Nexus 5X-ben ugyanaz a kamerarendszer van hátul, mint a Nexus 6P-ben, ezért a cikkekben is együtt szerepeltek anno, így a képminőségük is azonos. Ráadásul 5X-et lehet venni már 70e-ért is újonnan, így ár/kamera minőség szempontjából a legjobb ajánlat most.

[ Szerkesztve ]

(#46) laci_csk válasza joey04 (#43) üzenetére


laci_csk
senior tag

A legkisebb pontozas 6,3, a legnagyobb 8,4, ez a maximalis 10 ponthoz viszonyitva nem is olyan nagy kulombseg a telefonok kozott.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#47) Richie86


Richie86
senior tag

Nagyon részletes teszt köszönjük! Én laikusként nem tudom/tudnám ennyire pontosan megfigyelni a különbségeket.
Bennem ami nagyon megmaradt a cikkből (és ez hozzá nem értő userként elég is), hogy ha csúcskészüléket akarok, és fontos a fotózás, akkor a Sony és Lumia kivételével bármelyikkel jól járok :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Tikakukac válasza laci_csk (#46) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha hozzávesszük a Sony kamerájához tartozó szoftver többi hülyeségét, akkor máris megkapjuk a -150 pontot, ami ugye máris elég nagy diffi :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49) MK VII


MK VII
veterán

Köszönöm a tesztet. Jó volt olvasni.

(#42) laci_csk
Egyáltalán nem mérvadó a P9 képei ebben a tesztben. Ne legyen csalódás úgy egy kamera, hogy csak ennyit tudsz róla mint amit ebben a tesztben sikerült produkálni. De hát ez a teszt nem is ment mélyen bele a fotós képességekbe.

Itt vannak a P9 topikból f.lorand képei.
Vagy akár PAtr0n képei.
De az én képeimet is meg lehet nézni. Én annyira nem mélyültem még bele és látszik is egy két képen. Nem nagyon válogattam. És nem is csináltam utómunkát rajtuk.

Nem csak automata mód létezik hál' istennek a P9-ben sem... Sokkal többet ki lehet hozni a kamerából mint amit ilyen tesztekben látni. Sok ebben a tesztben szereplő mobilról valószínűleg egy komolyabb teszt alkalmával kiderülne, hogy nem csak ilyen képeket tud lőni és jobb helyen zárna az eredményhirdetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#50) drfedayn


drfedayn
tag

Csodálom hogy még nem jött "miert nem ezmegaz nyert hiszem az a legjobb meg különben is titeket a samsung penzel" komment.. :DD

#26 ja dehogynem jott :))

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.