Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) razorbenke92 válasza Cold3 (#150) üzenetére

Ha megvannak a celláid, veszel hozzájuk egy egy foglalatot, és egy cella booster modult. Beforrasztod a megfelelő vezetékeket, az esztétikát pedig valami klassz dobozzal megoldhatod.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#152) razorbenke92 válasza razorbenke92 (#151) üzenetére

Ja és amit elfelejtettem mondani, hogy ha nem védettek a cellák, akkor iktass be valamit a túlmerülés ellen.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#153) Cold3 válasza razorbenke92 (#152) üzenetére


Cold3
tag

Köszönöm a tippet, de itt kezdődnek a problémák. :)
Egyszerűbb egyet venni és maximum átalakítani, mint megépíteni.
Youtubon nézegettem és találtam párat amibe csereberélhetők a cellák, de vagy a típus nincs odaírva vagy nem kapható vagy aranyárban van itthon.

(#154) zoli03 válasza Cold3 (#153) üzenetére


zoli03
őstag

Pl egy ilyen? Van 1 és 3 akkus verziója is.

(#155) tvamos válasza Cold3 (#153) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az meg eggs as ubb, ha veszel rogton egy jot, es nem cserelgetsz semmit!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#156) Cold3 válasza zoli03 (#154) üzenetére


Cold3
tag

Köszönöm szépen.

Te vagy az első, aki megértett, már csak ki kell nyomozni, hogy hol kapok ilyet itthon. De legrosszabb esetben berendelem innen.

(#157) zoli03 válasza Cold3 (#156) üzenetére


zoli03
őstag

Itthon nem tudom, hogy van-e, de ha nem sürgős, én mindenképp FastTechről venném, itthon gondolom sokkal drágább.

(#158) ncsicso


ncsicso
tag

A tesztben szereplő típusból rendeltem egy 30000-es példányt.
Komolyan, ilyen hulladékot még nem pipáltam. A névleges kapacitásának 5-8%-át adja le, magas az önkisülése, gyakorlatilag egy használhatatlan sz*r.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#159) Cold3 válasza ncsicso (#158) üzenetére


Cold3
tag

Neked biztos nem vicces, de azért megkérdezem. Szerinted mennyit ér (forintban) a cucc a gyakorlati tapasztalásod után?
Eladod annyiért? :D

(#160) ncsicso válasza Cold3 (#159) üzenetére


ncsicso
tag

2000-ért megkapod :D Ez fele annak, amibe nekem került, annyit talán meg is ér. :W De az eredeti kábelét másnak adtam, mert az illetőnek nokiához kellett egy töltőkábel, tehát egy rövid usb-micro-usb kábelt tudok hozzá adni, a töltéséhez pedig kell valami, ami mini-usb-re adja ki az ampert. De ha komolyan érdekel, és kell, felkutatok egy mini-usb kábelt valahol. :F

Arra jó, hogy ha lemerül a telefon, gyorsan nyomjak bele egy fél töltést... De egy hétre biztosan nem elég.

[ Szerkesztve ]

ha véleményed van, ellenséged is van

(#161) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

Vegyetek Yoobaot :D asszem 10000 mAh a max, nekem 7800-as van 1 éve, 7-8 óra alatt feltöltöm, és SIII al kb 4-5 naponta ismétlem meg ezt. Extreme Digital-nál lehetek kapni, meg a Wayteq-nél! Este meg otthon vagyok, vagy koleszban, és töltöm a hálóról a telót, és csak azért kell, hogy nap közbe ne merüljek le... :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#162) Dzsosy válasza ncsicso (#158) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Én 2 hónapja vettem egy ugyanolyan példányt, mint ami a tesztben is van és csak megerősíteni tudom az ott leírtakat. Nekem a Nokia Lumia 800-am 1500-as aksiját 5-6-szor tudom vele teljesen feltölteni, szóval nekem nagyon megérte. :P Köszönet érte a cikk írójának! :R

(#163) zedok


zedok
senior tag

Hali!

Tegnapi nap folyamán én is rendeltem egy ilyet még az első oldali linkből. :) Mára már TR számot is kaptam, szóval előbb utóbb a kezemben lesz remélhetőleg :) Köszi a cikket! :R

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#164) saril


saril
senior tag

az a baj ez teljesen felesleges 2 esetleg 4 akku helyes power bankot kell venni csak vagy d.i.y. csomagban vagy nagyon olcsón és KIDOBNI A KUKÁBA a benne lévő rossz akkukat
és vásárolni (igaz nem olcsón) Panasonic NCR18650B akku-t és láss csodát a 2db pana akkus powerbank ami kb 6-7ezer mAh (csak mellékesen ez tényleg valós ellentétben a többi gagyi akkukra ráírt teljesítménnyel)
annyit tud mint egy gagyi 4-8 akkut tartalmazó power bank, erről ennyit :C :R

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#165) razorbenke92

Ajánlom mindenkinek, aki cserélni akarja az akkut ezekben a cuccokban.

[link]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#166) Pikkolo^^ válasza saril (#164) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A kukába semmiképpen nem szabad dobni, le kell adni a megfelelő gyűjtőhelyre.

(#167) saril válasza Pikkolo^^ (#166) üzenetére


saril
senior tag

átvitt értelemben értettem :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#168) bogyo74


bogyo74
tag

Ha valamelyőtök tudna abban segíteni, hogy tudom szétszedni a címben szereplő cuccot viszonylag kevés külsérelmi nyommal, azt megköszönném.

Arra is várnék tippet, hogy meg tudom-e könnyen állapítani, hogy melyik cella döglött, melyik nem. Ni technológia esetén nem lenne gond, a töltővel ki tudom mérni egyenként. Erre az akkura nincs töltőm. Esetleg célravezető-e az egységben benne hagyva üres és teli állapotban cellánként feszültséget mérni?

Bogyó

(#169) saril válasza bogyo74 (#168) üzenetére


saril
senior tag

a kis fülecskéi le fognak törni ha szétszeded akkor is ha óvatosan csinálod de ez kívülről nem fog látszani a közepén van egy csavar, az enyémben csak a helye és oda tettem be egy csavart és azzal rögzítettem szétszedés után

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#170) tvamos válasza bogyo74 (#168) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha felmelegited, akkor nem torik olyan konnyen.

Vedd ugy, hogy doglottek a cellak, es dobd el. Nem erdemes vacakolni veluk.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#171) fgordon


fgordon
senior tag

Sziasztok!

A tesztben szereplő eszközt szedte már valaki szét, hogy cseréljen benne Li-pol aksit?

Végzett valaki ár kalkulációt arról, hogy ennek az eszköznek az alternatívájára való 3 (vagy x) cellát/akkut tároló keret + a hozzá való noname/megbízható akkuk mennyik lennének?

▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

(#172) tibcsiworld válasza Dzsosy (#162) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Szia!

Az eladó linkjét el tudnád küldeni? Ilyet keresek én is, de nem mindegy, kitől rendeli az ember!

Előre is köszi!

Tibi

(#173) Soma01


Soma01
veterán

Én ezt néztem ki, ez legalább "márkás" : 10400mAh Xiaomi Power Bank
Mi a véleményetek erről?

(#174) kerekfej


kerekfej
addikt

Az a 18650-es akksi fake, jó ha 1000mAh-t tud valójában az volt a gond.

Helyesen:
18650 LiFePO4 3.2-3.6V
18650 Li-Ion 3.7

(#175) kerekfej válasza Lifeforce (#117) üzenetére


kerekfej
addikt

Vannak már Samsung és Panasonic cellások 3100-3400mAh-t is tudnak.

elemlampa.blog.hu

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.