Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
Látom, itt nincs túl nagy pörgés annak ellenére, hogy egy igazán NEM népszerűtlen márka legnagyobb kapacitású akkuval rendelkező telefonjáról van szó. Mindenesetre a véleményeket átolvasva én úgy döntöttem, rápróbálkozom a telóra, úgy hogy be is rendeltem egyet a Tiny-ről, ami talán 1-2 nap és befut a DHL-lel. Az elmondottakból azt lehetett leszűrni, hogy összességében egy jó telóról van szó, ahol a gyenge láncszem a GPS. Erre azért kell majd valami megoldást szülni, mert ha csak 2-3 heti rendszerességgel is, de azért a Waze-t én szoktam használni, szóval nem ártana, ha ez is kezelhető lenne. Esetleg valami rézdrótos-fóliás molyolás itt nem segíthet? :F
Én jelenleg is egy MTK chipes Amoi n828-at használok, és ennek a telónak hibátlanul működik a GPS-e, akkor kizárt, hogy a THL-ét ne lehetne valahogy életképessé tenni.
Egyébként én elsősorban az akku idő miatt vettem, és bevallom, az csalódás lenne, ha nem hozná az elvárásaimat e téren, ami átlagos használat mellett nekem 3 napot jelenten. A cimbim P780-a ennyit simán hoz 4000-es akkuval is.
A romot illetően a vietnámi srác romját preferálják a kiértékelők. Erre van valakinek esetleg tapasztalata? Vagy volna valami ajánlhatóbb rom is? Én eddig CWM-et nem találtam rá, csak TWRP-t. Ez azért van, mert nem is létezik ilyen recovery?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.