Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sanyesz. válasza szabolcs77 (#100) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Menüből is tudsz áthelyezni bizonyos alkalmazásokat az SD-re. De tudja ezt a sokat ócsárolt Clean Master és persze a LinktoSD, amit éppen erre találtak ki. :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#102) szabolcs77 válasza Sanyesz. (#101) üzenetére


szabolcs77
tag

köszi, az alkalmazásokat már áthelyeztem. Nekem az a kérdésem, hogy ugye van 16GB belső tárhely, ami fel van osztva és ha van bent sd kártya, akkor gyakorlatilag 3,84GB-ból gazdálkodhatsz, míg 9,77GB tök üresen ott van. A kérdés arra vonatkozott, hogy hogyan tudnám a 3,84GB helyet növelni a 9,77GB felesleges hely kárára?

(#103) Sanyesz. válasza szabolcs77 (#102) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Értem. Akkor itt próbálj keresgélni.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#104) KISDUCK


KISDUCK
addikt

64GB-s memóriakártyát megeszi, próbálta már valaki vele?
Hálózatokat hogy kezeli? Hazai 3g/4g hogy megy neki?

(#105) Sanyesz. válasza KISDUCK (#104) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hazai 4G? :Y A THL 5000 nem kezel LTE frekvenciákat.
Én csak 32GB-os microSD-vel próbáltam, azt viszi. Látatlanban azt mondom, hogy a 64GB-t is.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#106) Digger válasza KISDUCK (#104) üzenetére


Digger
senior tag

Nekem is 64-es volt benne, amíg féltégla nem lett!
Alkatrésznek valakinek?

(#107) KISDUCK válasza Digger (#106) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem hülyeségből kérdeztem... A jelenlegi telefonom a 64-es beolvassa de írni nem ír rá. elnézést hogy érdeklődtem. :S

(#108) Digger válasza KISDUCK (#107) üzenetére


Digger
senior tag

Én meg nem hülyeségből válaszoltam! :)
A kettő között nincs összefüggés, nem attól ment tönkre a telefonom, mert 64-es kártya volt benne, írta-olvasta hiba nélkül. Az én kártyám azóta a fényképezőgépem tarcsi kártyája, hibátlanul működik. A legjobb lenne kipróbálni a telefonodban, mielőtt megveszed. Ha Békés megyei vagy, akár az enyém is kipróbálhatod. :)

(#109) KISDUCK válasza Digger (#108) üzenetére


KISDUCK
addikt

Értem köszi. :D
Sajnos nem tudok élni a felkínált lehetőséggel, mert somogyi vagyok hétköznap zalában lakok és vazsmegyében dolgozok. Ha neked ette a memória kártyát akkor eszi mindenkinek. Őszintén szólva nem kifejezetten erre a telefonra pályázok csak érdeklődök. Próbálom felmérni a piacot mielőtt veszek valamit, úgyis mindjárt itt a fekete péntek talán lesz valami "akció" ami segít majd dönteni.

(#110) Digger válasza KISDUCK (#109) üzenetére


Digger
senior tag

Ezt inkább ne vedd!

(#111) Sanyesz. válasza Digger (#110) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Kérlek, csak a magad nevében nyilatkozz. :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#112) okoska74


okoska74
senior tag

Nagyon boldog és békés karácsonyt minden kedves fórumtársnak!

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#113) Cavalera


Cavalera
tag

Nem tudjátok, hogy ehhez lehet venni gyári fülest valahonnan? Sajnos az egyik ága nem szól két napja...

(#114) Sanyesz. válasza Cavalera (#113) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Lehet, de szerintem, ha már rendelsz, akkor inkább egy Piston 3-at vegyél.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#115) Cavalera válasza Sanyesz. (#114) üzenetére


Cavalera
tag

Az nekem felejtős, nem akarok ennyit költeni egy fülesre. Max. olyan 2000-2500 forintot szánok rá...

(#116) Digger válasza Sanyesz. (#114) üzenetére


Digger
senior tag

Tanúsítom, hogy ez egy jó kis füles! Nekem is ilyen van. :C
Megéri az árát! :Y

(#117) IldiH


IldiH
aktív tag

Sziasztok! A kistestvérhez rendeltem 9H Tempered Glass-t, de sajnos kisebb méretűt küldtek, a felirat szerint az 5000-eshez való. 2,94$ volt, nem vágyik valaki rá? ;)

(#118) IldiH válasza IldiH (#117) üzenetére


IldiH
aktív tag

Egyeztetve a méret és az 5000-re sem jó :(((

(#119) rádiós8as


rádiós8as
újonc

Kedves Thl 5000-es telós kollégák! Döglődik az aksim, a TinyDeal-os kínaiak nem tudnak küldeni.Van -e valakinek eladó? Vagy tudja-e valaki hol lehet szerezni? Kössz előre is!

(#120) szabolcs77 válasza rádiós8as (#119) üzenetére


szabolcs77
tag

pl ez is jó bele szerintem: [link]

[ Szerkesztve ]

(#121) rádiós8as


rádiós8as
újonc

Kedves Thl 5000-es telós kollégák! Döglődik az aksim, a TinyDeal-os kínaiak nem tudnak küldeni.Van -e valakinek eladó? Vagy tudja-e valaki hol lehet szerezni? Kössz előre is!

(#122) Sanyesz. válasza szabolcs77 (#120) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Vannak azért ennél olcsóbbak is. :)

(#121) rádiós8as: Elég, ha egyszer megkérdezed és nem kell OFF-ba raknod. Annyira nem pörög ez a topik, hogy elkeveredjen a sok hozzászólás között. :N

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#123) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Sim kártya berakása után össze omlik a rendszer.Végig olvastam az összes hozzászólást de nem volt ilyenről szó.Vagy hallott valaki ilyesmit és mi volt a probléma? :R

(#124) okoska74 válasza SteveJobs (#123) üzenetére


okoska74
senior tag

Nálam sose volt ilyen gondja a kétéves pályafutása alatt pedig már 1 éve a lányom nyúzza. Esetleg próbálj egy rendszer alaphelyzetbe állítást.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#125) SteveJobs válasza okoska74 (#124) üzenetére


SteveJobs
őstag

Az már megtörtént de nem javult meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.