Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

tényleg nem egy villám, de azért annyira nem is roszz.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) rudymester


rudymester
senior tag

Lassan a telefonos navigáció olyan alap dolog lesz a telefonokban, mint a BT vagy a kamera.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#3) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Jó hír :)
Kérdéses ezek a navi szoftok milyen adatokat gyűjtőgetnek a háttérben ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) Stunts666 válasza rudymester (#2) üzenetére


Stunts666
őstag

Szerintem már most alap. :D

(#5) lmisi


lmisi
senior tag

Talán azért lassabb mert az előre letöltött térképeket tömörítve tárolja a kisebb helyfoglalás végett. Kitömörítés nyilván még nem elég gördülékeny párhuzamos megjelenítés mellett. Ezt teszik az offline navigációs programok is.

[ Szerkesztve ]

(#6) #16820480 válasza Brutális eb (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

a mellbőségedet b+ ;] milyen adatot gyűjtene mégis?

amúgy nem rossz elképzelés! egy gmaps offline verzióban kifejezetten tetszene. nem kellenek a 3D-s szarságok, csak mutassa a térképe, és kész.

(#7) sbazsi


sbazsi
veterán

hát ez érdekes. vajon miért olvasható minden cikkben az, hogy a desire-re nem érhető el?!
ezt hívják öngólnak? mert ha 1 év után azért kell lecserélni a desiré-t, mert már a kistesójaként beharangozott telefon is többet tud nála, akkor biztos, hogy nem a HTC háza táján fogok keresgélni.

(#8) Uncool Ben


Uncool Ben
tag

Offline térkép most is bárki számára elérhető a megfelelő alkalmazással. Én ezt használom Spicán:

http://www.appbrain.com/app/coderminus.maps

(#9) plus44


plus44
veterán

Ilyen teljesítménnyel elég gyatra. Nagyon szaggatott...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Tomakyn válasza sbazsi (#7) üzenetére


Tomakyn
csendes tag

A HTC kezd egy kissé elszállni.Eddig nem kötöttek nagyon kompromisszumokat a cuccaikkal kapcsolatban. Most meg ugyanúgy taktikázgatnak mint a többiek. Eddig htc fun voltam de kezdem elveszteni a hitem. :W

(#11) shifty7 válasza plus44 (#9) üzenetére


shifty7
csendes tag

esetleg azóta vmi hír? érkezik az új sense ui desire-ra?

(#12) Karma válasza shifty7 (#11) üzenetére


Karma
félisten

Nem, miért érkezne? Ez csak egy nemhivatalos tipp, mindenesetre semmi arra utaló hírt nem olvastam, hogy megcsinálnák a visszaportolást.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) shifty7 válasza Karma (#12) üzenetére


shifty7
csendes tag

kár érte :S

(#14) shifty7 válasza Karma (#12) üzenetére


shifty7
csendes tag

Bocsi az offért, de esetleg mint szakmai tudnál nekem segíteni abban, h jelent-e vmilyen hátrányt az h a desire-ből hiányzik a wifi-n support? Gondolok itt arra, h nem tudok csatlakozni wifi-n-es routerrel generált hálózatokra stb...? Vagy ezek a rendszerek lefelé kompatibilisek?

(#15) Karma válasza shifty7 (#14) üzenetére


Karma
félisten

N-es hálózathoz semmiképpen se tudsz csatlakozni, se 2,4 se 5 GHz-en. Viszont a legtöbb routeren bel lehet állítani G/N kevert módot 2,4 GHz-en, úgyhogy ha jól lövöd be, tudod használni a telefonodat, a régi sebességgel.

“All nothings are not equal.”

(#16) shifty7 válasza Karma (#15) üzenetére


shifty7
csendes tag

köszönöm a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.