Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) KonZumo


KonZumo
tag

De skacok, most komolyan? Kar fikazni a boomsoundot, az jo es kesz. Ettol nem lesz a HTC a legjobb gyarto, de van amiben utanozhatatlant tudott alkotni. Kb minden gyartonak van egy ilyen fícsöre(xd), amit igyekeznek marketingben meglovagolni (lasd samu az ero(na meg a kamera bar velemenyes), lgnek a kamera, sonynak a vizallosag( ez is velemenyes), iphonenak meg a rendszer maga. Itt a legtobben elbeszeltetek egymas mellett de nagyon es az egyik komi a htc iranyvonalorol szolt ami kovetendo peldakent volt meg emlitve az a bs nem a kamera. Viszont azert latni fejlodest amit igenis a htc valtott ki, peldanak okaert az elolapi hangszoro telefonos megoldasa az htc kezdemenyezese, a minosegi haz+osszeszereles is ott kezdodott h m7. Nem mondom h mas gyarto nem csinal legalabb ilyen minosegein osszatakolt cuccot csak azt h az iphone utan sokaig android vonalon a htc kepviselte a "minoseget".
Tudnek mas gyartokrol is hasonlo jokat-rosszakat mondani, mindegyiknek meg van az elonye de ez most needelt egy kis htcsheepkedest.

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#102) S e t h válasza s3nsitivity (#98) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mindenki értetlen és tudatlan, akinek más véleménye van.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#103) s3nsitivity válasza S e t h (#102) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:N

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#104) Stunts666 válasza Kékes525 (#63) üzenetére


Stunts666
őstag

Akkor ezentúl ez is szólhat... :W Jó ez, nem kell Boomsound...

[ Szerkesztve ]

(#105) no more válasza CptAdamica (#99) üzenetére


no more
addikt

De tényleg nagyon buták... Hihetetlen, hogy arra nem gondolnak, hogy filmet nézel rajta, játszol. Én pl. este az ágyban szoktam Youtube-on nézni meccseket, koncerteket és baromira élvezhető a a Boomsoundon. Amikor tesóm Z-je megszólalt röhögőgörcsöt kaptam, annyira igénytelen a Sony megoldása a BS-hoz képest. Az, hogy "dobozhang" az egyszerűen nem fejezi ki azt, hogy mennyire szar. xD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#106) drfedayn válasza Stunts666 (#104) üzenetére


drfedayn
tag

Persze. Nem kell normalis uzemido jo kamera sot jo hogazdalkodas sem elérhető aron. Akkor mi kell? Boomsound :C azaz az kell a nepnek :DD majd jon xiaomi o2 neven felvasarlas utan ;]

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#107) no more válasza drfedayn (#106) üzenetére


no more
addikt

Vicces ezt egy Lumia felhasználótól olvasni. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#108) drfedayn válasza no more (#105) üzenetére


drfedayn
tag

Koncertet hallgatsz telefon hangszórón? :DD gratulálok. Nagy audiofil lehetsz :D

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#109) drfedayn válasza no more (#107) üzenetére


drfedayn
tag

Szegény butuska baratom azt ugye nem igazan vagy kepes sokadjara sem megerteni h a WP miatt van Lumiam. Teszek a nokiara ugyh nem igazan jon at mit akarsz mondani :C

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#110) no more válasza drfedayn (#108) üzenetére


no more
addikt

Te szándékosan nem tudod felfogni, amit írnak? :D

Igényességről beszélsz, amikor egy összehányt rendszert használsz... bújj már el. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#111) drfedayn válasza no more (#110) üzenetére


drfedayn
tag

Megis tobb fogy belole mint droidos htcbol :C Ja nem kell neki 8 mag meg 4 giga h laggoljon. :P Wpt tartod összehanytnak mikor maga a htc dzsunka telefonjai azok? Vicces. Inkabb huzd ki a fejed a gödörből mert nem a vásárlók tehetnek arról h ide süllyedtek. Szivgyogyszert majd keszitsd be ha lehuzzak a rolot :DD

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#112) Micsurin válasza drfedayn (#109) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Wp ? Ja , hogy az a szar kis májnkráft style valami azzal a sok színes kis négyszöggel ... Igényesség ? Hol az igényesség ? Lumiák ótvarok ahogy vannak :D

JA ÉS :

[/L]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#113) no more válasza Micsurin (#112) üzenetére


no more
addikt

Arra gondolt, hogy igényesen tölt, meg lefagy. ;] Jah, meg az igényes random rebootok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#114) Micsurin válasza no more (#113) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az csak "Justreboot" ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#115) S e t h válasza no more (#105) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csajom kiröhögne ha este az ágyban lyútubozgatnék.Jó, mondjuk én is voltam gyerek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#116) Micsurin válasza S e t h (#115) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha kiröhög , olyanért amit te például szeretsz csinálni akkor ott már a kapcsolatban van a gond. :DDD
De oké , legyen igazad , vegyünk multimédiás eszközt 200 ezer forintért és csak telefonáljunk vele , mert az jó. :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#117) stilo18 válasza S e t h (#115) üzenetére


stilo18
addikt

Nem bántásból, de már nekem is szemet szúr(sz)..
Miért baj ha jó a Boomsound és tetszik valakinek? Miért kell egyből szidni a másikat, mert neki tetszik?

Nem értem sokszor az embereket...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#118) no more válasza S e t h (#115) üzenetére


no more
addikt

Papucs. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#119) no more válasza stilo18 (#117) üzenetére


no more
addikt

Gondolom, nem teheti meg, hogy HTC One-t vesz.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#120) Micsurin válasza no more (#119) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert aztán csak abban van BS mi ? ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#121) CptAdamica válasza S e t h (#115) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönjük a közérdekű párkapcsolati hozzászólásodat. Amúgy meg no more-nak igaza van: papucs ;]

(#111) drfedayn:

Tehát a Sense felület egy összehányt valami? Ez nagyon érdekes, kérlek folytasd...

Megyen!

(#122) Kékes525


Kékes525
félisten

Októberben már itt a HTC M10

" A külsőt illetően maradna a fém unibody, de a dizájn valószínűleg változni fog az immár három generációt túlélő jelenleg forma után."

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#123) no more válasza Kékes525 (#122) üzenetére


no more
addikt

Könyörgöm a BoomSound maradjon és az infra...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#124) h4h01 válasza no more (#123) üzenetére


h4h01
senior tag

És a micro sd sem ártana..Rem csak a samsung lesz olyan idióta, h kiveszi a telefonjaiból a slotot..Nem jó ez a trend..

(#125) Kékes525 válasza no more (#123) üzenetére


Kékes525
félisten

A BoomSound-ot valószínűleg megtartják, hisz az egyik vonzereje a fannok körében. Ha azt elvennék, akkor az nagyon erős negatív visszhangot váltana ki és ezt nem akarhatják.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#126) CptAdamica válasza Kékes525 (#122) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nagyon várom, speckó alapján kiváló, külsőtől kicsit félek, nem tudjuk mit hoz az új vezetés, de reméljük csak jót. :)

Megyen!

(#127) Kékes525 válasza CptAdamica (#126) üzenetére


Kékes525
félisten

A remény hal meg utoljára. :)

(#124) h4h01: Nem értem, hogy mi a haszna a gyártónak abból, ha kihagyja a microsd bővítőhelyet? :(

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#128) Micsurin válasza Kékes525 (#127) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hogy a parasztok (ez esetben mi) megveszi +50k-ért a 64-est. :) Mert jogos ha 200+ért veszek telefont mindegy már , gogy 230 vagy 250-260 :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#129) CptAdamica válasza Kékes525 (#127) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy igen, biztos a nagyobb tárhely vásárlásra való ösztönzés lenne a lényeg.

Megyen!

(#130) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

"az angol illetőségű O2 mobilszolgáltató mit szólna ehhez a névhez."

Az O2 nem angol. Az tulajdonosa a spanyol Telefónica. Angliában is van O2, de ez olyan mintha a Vodafone magyar lenne mert van magyarországon.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.