Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sok lesz az a 6-os kijelző, bár ahány csùcskészülék volt az M9 mellett még, akkor nem lesz félnivalóm..

A névváltás pedig jól időzített és nekem tetszik is az O2 :)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#2) #18512640


#18512640
törölt tag

Ha tényleg igazak a specifikációk, akkor ütős teló lesz, remélem valami normálisabb kamerát is sikerül belerakni, csak az a kérdés, hogy mennyibe fog fájni. Persze fél év után remélem megy majd le annyit a 128 GB-os ára, hogy 200k körül lehessen majd venni, mert akkor váltanék majd rá. De ez a 6 inch nekem is egy pöppet soknak tűnik.

(#3) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

6 col..
Kétlem.
Az már szinte tablet főleg a káva miatt.
Vagy a kávával csináljanak valamit vagy ne menjek 5.5 fölé szvsz.
Minden esetre én nagyon várom! :C

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#4) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

egy 5 inch, vagy az alatti verziót elfogadnék
de kicsit sántít a történet, mivel az első 820as telefonokat csak jövőre ígérte a qualcomm:
"A 14 nm-es gyártástechnológiával készülő Snapdragon 820-ra a következő év első felében érkezhetnek meg az első telefonok."

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szerintem semmi nem fog történni.
Ha az O2 nem adott be, illetve védjegyében az ilyen nevű mobileszközt nem emelte ki, akkor sokat nem tehet.
Távolkeleten meg fog jelenni.
Európában max a névazonosság miatt perelhetnek, szerintem nem sok sikerrel.
Mi lesz a HTC-vel, akkor marad?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nagyon tetszetős speckó, szerintem a mérete is jó lenne, design váltás is jön, ha snapi 820-al fog érkezni és normális kamerával, akkor megvan a következő telefonom. :)

Megyen!

(#7) s3nsitivity válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem ígéret volt az hanem találgatás. Eddig mindig év elején jött az új High End chip.
De idén minuszos volt a 810 így szvsz belehúztak cseppet. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#8) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tökéletes teló lenne 5 colos képernyővel és FHD felbontással szárnyalna, és persze normális kamera a csúcs hardver és a vízállóság és Boom Sound mellé :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#9) #18512640


#18512640
törölt tag

Egy IP 68 az nekem is tetszen. Kamera terén meg legyen egy normális 20 vagy 16 MPx-es, a Dual-Tone flash meg alap, ha ehhez jönne egy lézeres AF, akkor az ütős lenne, főleg mert én sokat fotózok mobillal, és hasznos lenne az a lézeres AF. De 5.5 inch fölé én semmiképpen sem mennék. A QHD meg igazán nem kell, maradjon inkább FHD, azzal hasítana mint atom. De ez a SD820 fura, nem hiszem, hogy ezzel jönne. De azért remélem.

[ Szerkesztve ]

(#10) s3nsitivity válasza #18512640 (#9) üzenetére


s3nsitivity
addikt

+1 A Full HD-nak. De sajnos a nagyközönség a minél nagyobb annál jobb elvet követik és hozzájuk kell alkalmazkodniuk. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#11) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Érdekes egy névválasztás.
Már csak azért is, mert anno az O2-nek ők csináltak PDA-kat. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) Ribi


Ribi
nagyúr

Oxigént csak nem védhetik le mint nevet. Höhö.

(#13) Dr.Anonymus válasza sz.balazs.95 (#11) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

visszatérnek a kezdetekhez :DDD
sajnos tőzsdei viszonylatban is :(

(#14) vicze válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


vicze
félisten

A "leakelők" jobban tudják mint maga a Qualcomm, mi ezen a csodálkozni való?

(#15) Márko88


Márko88
aktív tag

Jó lenne már valami ütős dolog 2017-2018-ra mert akkor gyártót kell váltanom és azt nem szeretnék :(.

Huawei P8-at tegnap fogtam egyik barátom vett egyet, nagyon egybe van, nem hittem volna. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#16) #18512640


#18512640
törölt tag

Ebből ugye nem hagyják ki a Retina Szkennert? Mert akkor mérges leszek... ;] Amúgy nem.

[ Szerkesztve ]

(#17) vigyori78


vigyori78
őstag

O2 = One2 :DDD

5 hüvelykest azt várom ,ez sajna a 6" miatt nem érdekel :(

Snapdragon 820 remélem nem lesz bukta mint a 810-es.

(#20) sz.balazs.95 válasza Dr.Anonymus (#13) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én mondjuk örülnék, ha a dizájba visszahoznának 1-2 régi elemet, a mai igényekhez formálva.
Kezdhetnék mondjuk a TyTN II-vel :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#21) 5423r


5423r
tag

Ha ezek a pletykák mind igaznak bizonyulnak (és esetleg dual sim is lesz), akkor mindenképpen ez lesz a következő telefonom. :C

(#22) stilo18


stilo18
addikt

Ha igaz, megvan a Vibe Z2 Pro utódja nálam! Úgyis hiányzik a Sense...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#23) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem ez inkább csak egy Kód név

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#24) Hunujv


Hunujv
tag

Kíváncsi leszek az árazásra. Gondolom ez is 250e körül fog nyitni.

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Attól a HTC feliratú fekete kávától sosem szabadulnak meg, Ez az egy ami nem tetszik a HTC-ben.

(#26) SX Wave válasza Hunujv (#24) üzenetére


SX Wave
aktív tag

...legalább friss levegőhöz jutnak, mert mostanában mintha fuldokolnának.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#27) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Oxigén lenne a neve ? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#28) ncc1701 válasza s3nsitivity (#19) üzenetére


ncc1701
veterán

Az legalább fél centi felesleg. Vagy ott a múltat idéző, bazi nagy káva. Alsó kategóriában elmegy, de itt már kevéssé. Sok hibát már nem engedhetnek meg maguknak.

(#30) Tomi_Ohl válasza sz.balazs.95 (#11) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nekem is ez jutott eszembe. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#31) rnyk válasza ncc1701 (#28) üzenetére


rnyk
tag

Ketlem, hogy nem hallgatnak az emberekre. Azert az M9 eladasi csak jobb belatasra birja oket es elojennek egy uj designnal.

Remelem, hogy a boomsound is karcsusodik kicsit amolyan Nexus 9 stilusban.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#32) akoska07


akoska07
nagyúr

Rumors point to new beginning at HTC, starting with the HTC O2 flagship smartphone

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#33) stilo18 válasza akoska07 (#32) üzenetére


stilo18
addikt

Megőrülnék ha olyan lenne, mint a képen.. Szerelem első látásra :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#34) Gabor tm


Gabor tm
tag

Az O2 nem hiszem, hogy bele akarna kötni. Írországban már megvette a Three és magába olvasztotta, O2-ként már nem létezik. Pár hónapja már Angliában is elkezdték ugyanezt a folyamatot.

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#35) akoska07 válasza stilo18 (#33) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem gyengén lenne szerelem. ;]
Láttam más oldalon is erről képet.
Mondjuk a gombok elhelyezése kissé érdekes.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36) Tyca válasza ncc1701 (#28) üzenetére


Tyca
senior tag

Honnan veszed, hogy felesleg? Nyilván a készülékházon belül ott is alkatrészek vannak. Ez a sztereo előlapi hangszórók ára...

(#37) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

6" az persze, az kell a népnek. Pár napja M8 és M9 után újra megfogtam a kb 1 hónapja nem használt M7-et, hogy az mennyivel jobban belesimul az ember kezébe, az eszméletlen. Bár az igazán annak örültem volna, ha megállnak 4,7"-nél mert ez már kezd vicc kategória lenni. Adjanak ki egy MAX modellt, ha valakinek az kell, de ne toljanak már ki azokkal, akik csak egy jó zsebben hordható telefont akarnak. Már az M9 is határ eset, pedig nem XS ruhákat hordok.

(#38) vigyori78 válasza akoska07 (#32) üzenetére


vigyori78
őstag

Nem rossz .

LINK

(#39) s3nsitivity válasza ncc1701 (#28) üzenetére


s3nsitivity
addikt

De az ott nem egy díszléc.. :W

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#40) akoska07 válasza vigyori78 (#38) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én ezt vártam M9-nek.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#41) KonZumo


KonZumo
tag

Ha ez igy lesz akkor idevele xD

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#42) ncc1701 válasza Tyca (#36) üzenetére


ncc1701
veterán

Az én szempontomból az felesleg. Szerinted másik gyártó hogyan oldja meg? Részemről leszarom, legyen 0.5mm-el vastagabb, de szemből az igenis felesleg. Ezek a tepsifonok már í]y is két kezes cuccok, az előlap lehető legnagyobb %-a legyen kijelző (Samu féle ökörség, h az oldala is az, na az sem kell nekem. :) ).

(#43) s3nsitivity válasza ncc1701 (#42) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Melyik más gyártónál van BoomSound? :U

Csak ismételni tudom magam.
Kérlek gondolkozz már mielőtt hülyeségeket írsz.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#44) S e t h


S e t h
nagyúr

Ízlelgetem a nevet, vhogy nem tűnik túl erősnek az o2 név, gyúrhattak volna még rá a marketingesek, szüksége van a HTC-nek vmi átütő sikerre és ez kezdődhetne az elnevezéssel is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#45) akoska07 válasza S e t h (#44) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jahh ilyen hülye nevet...

De majd ugy is az fog számítani mit dob a teló. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#46) s3nsitivity válasza S e t h (#44) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ja, a felrebbent Aero név nekem jobban bejött volna. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#47) CptAdamica válasza S e t h (#44) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet tényleg Oxigénre utal, ami egy új korszakot is jelölhet, mentőcsomagot.

Megyen!

(#48) gerii


gerii
addikt

Egy új minit csinálhatnának, azok jók lettek.

(#49) hitchins


hitchins
őstag

Es ez mit jelent one2 vagy nulla2..
Marha kreativok ezek a marketingesek.
A kovetkezo telefon mi lesz
O3,13,...4 minusz 1?

(#50) #67656192 válasza vigyori78 (#38) üzenetére


#67656192
törölt tag

De nem ám sőt! Szép.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.