Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó írás grat. :R
Nemtudom, engem valahogy nem győzőtt meg ez a házikó, de hát ugye izlések és pofonok. Igaz szellős 1 ház, de az melett porfogó is egyben, ami masszivitását, hát azt megnézném, nekem is volt hasonló házam, egy Tt Matrix, künnyű volt de masszív semiképpen.
:U :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) Krisinto


Krisinto
őstag

Ha nem lenne ilyen "ormotlan" elej,nekem kicsit jobban tetszene :(((

De amúgy nagyon jó kis háznak tűnik ;)

(#3) engusz


engusz
veterán

Kellemes házikó! ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szerintem brutál jól néz ki, végre nem egy tipikus ház.
És jó a cikk is.

(#5) Isee


Isee
senior tag

Szép kecó, és a cikk is nagyon jó lett :K

Köszönjük ezt a ritkaságot :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#6) mrbig25 válasza LackoMester (#1) üzenetére


mrbig25
őstag

:R
Tényleg masszív, mert ha megnézed, akkor 6kg körül az átlagos midi tornyok vannak, amik ugyebár ATX méretűek (például a CM Elite 3xx széria), szóval mATX mérethez képest van benne anyag és ez érződik is.

Krisinto: mint ahogy a cikkben is írtam, az elején nekem is voltak fenntartásaim, de hidd el meg lehet vele barátkozni, sőt, most már nagyon is tetszik :)

engusz: úgy bizony, és még egyszer köszönet a házikóért :R

Psychonaut: köszönöm a gratulációt. Tényleg brutális kis kuckó és élőben egyáltalán nem olyan ormótlan, mint ami a képekről lejön.

Isee: én köszönöm a pozitív véleményt :R

[ Szerkesztve ]

...

(#7) albertboy


albertboy
tag

Grat a cikkhez, nekem is álmaim háza :D
A ház ventillátorai tényleg annyira kiábrándítóak?

(#8) mrbig25 válasza albertboy (#7) üzenetére


mrbig25
őstag

Nem mondanám, hogy kiábrándítóak, inkább csak a ház minőségéhez képest silányak, mert ha már összedobtak egy komoly házat, akkor lehetne normális a ventilátor is. De ugyebár semmi se lehet tökéletes.
Másfelől viszont ha a beépített ventiszabályzóval leszabályozom, akkor nem zavaró a hangjuk.

...

(#9) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi a bemutatót és grat az új házhoz.

ráuntál a K58-ra? :))

Aurea mediocritas

(#10) KAMELOT


KAMELOT
titán

úgy néz ki mint valami tyúkoknak a kalitka :D :D :D

nekem egyszerű server tornyom van nagy egyszerű oldalt plexivel....benne 3x12cm venti +táp venti +graf kari venti + proci venti.....elég csendes :K

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#11) csokad


csokad
senior tag

nagyon jó írás. ugyanolyan profi munka mint a k58as írás :D bár nekem ez a házikó nem tetszik. az eleje pl oké lenne mert egész ötletes csak még jobb lenne ha pl a 3,25"-ös helyek mellet lenne a bekapcs és a reset gomb. jobban mutatna bár ha asztal alatt van a gép akkor így könnyebben eléred :D az oldala viszont abszolute katasztrófa már bocsi :D de az a sok lik. mintha szét lőtték volna :D amúgy ha neked tetszik az számít

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Remek írás, tényleg chokitós ház. :DDD :R

(#13) Tikakukac


Tikakukac
titán

A ház rendben van nekem bejön. Elejét kicsit megdolgoznám flexel, de így is jó vásárt csináltál :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis ház. Grat hozzá. :K

(#15) mrbig25 válasza AXisBOLD (#9) üzenetére


mrbig25
őstag

:R
mATX-et jobban szeretem. Több benne a kihívás, ergo az ember megőrül, mire egy letisztult gép-belsőt létre tud hozni :DDD

KAMELOT: ilyen véleményt még nem hallottam, de tény és való, hogy mindenkiből más-más érzéseket vált ki :)

csokad: először is köszönöm. Nekem tetszik, az a lényeg, ezért is vettem meg (bár eleinte azért szokni kellett :) )
Nekem nincs különösebb bajom az oldalával, bár már néhány módosítás tervbe van véve, ami szerint az oldalába plexi megy, az oldalsó rácsból pedig egy, a tápegységet elrejtő lemezt hajtogatok. Valami hasonlót csak ez ugyebár perforált lemezből lesz...

D1Rect: :R :D

...

(#16) Gude


Gude
senior tag

Nagyon jó kis cikk kerekedett,de a ház már nekem túlságosan futurisztikus :B

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) csokad válasza mrbig25 (#15) üzenetére


csokad
senior tag

:R

(#18) Krisinto válasza mrbig25 (#6) üzenetére


Krisinto
őstag

Nekem egyenlőre marad az a sz*r ASUS,aztán majd...egyszer valami normális ház...
Ha esetleg ha beáll normális árra a 690II

(#19) maláj


maláj
őstag

el tudnék viselni 1 ilyen kuckót :)
jó írás :R

(#20) zazahoho


zazahoho
őstag

mondjuk úgy,hogy eredeti a ház viszont a célnak tökéletesen megfelel :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#21) mmdms


mmdms
addikt

A két darab belső 3,5"-es vinyókeretet ki lehet szedni?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#22) albertboy válasza mmdms (#21) üzenetére


albertboy
tag

Engem az 5,25" -ösök is érdekelnének, eltávolítható a keret különösebb gányolás nélkül?

(#23) z00li


z00li
senior tag

Nagyon jó lett a cikk! Grat! :C Megérte kivárni! :K
Még az is lehet, hogy én is benevezek egyre. :K

(#24) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Jó ház, jó cikk! :R
ATX méretbe elfogadnám. Vagy akár valami RoG-os Genevel is ;]

(#25) mistixx


mistixx
tag

Jó kis ismertetőt rittyentettél! Grat! :C
Igaz a CM690-em nem cserélném le rá, de csak azért mert ATX-ben utazom! :)
Nekem egyébként tetszik a formai kialakítása, legalább nem az a 12 egy tucat fajta!

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#26) mrbig25 válasza mmdms (#21) üzenetére


mrbig25
őstag

Igen ki lehet, de a második oldalon a tulajdonságoknál meg is van említve.

albertboy: az 5.25" meghajtóhely kerete szegeccsel van rögzítve. Lényegében véve egy pár perc alatt el lehet távolítani a szegecseket, ez még annyira nem nagy gányolás.

A többieknek pedig köszi :R

...

(#27) total90


total90
veterán

Abszolút jó kecó ez, kösz a bemutatót :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#28) SWiNEBoY

Jóírás! :R

(#29) mrbig25


mrbig25
őstag

total90 - SWiNEBoY: Nektek is köszönöm!

Jövőhét kedden update, ugyanis addigra lesz teljes a konfig, így új képek lesznek arról, hogy miképpen lehet belakni ezt a kis kuckót!

[ Szerkesztve ]

...

(#30) mmdms válasza mrbig25 (#26) üzenetére


mmdms
addikt

közben jobban átolvasva meg is találtam...

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#31) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Szerintem jól néz ki, legalább nem átlagos, egy olyan képet is feltölthetnél akár ide a fórumba, melyen már a 4870 is be van szerelve :D

(#32) albertboy


albertboy
tag

Azt még meg szabad tudni, hogy melyik kereskedőtől rendelted?
PCGear.hu-n láttam 17k-ért, de más magyar shop-ban nem találtam.

(#33) mrbig25 válasza Fr3eWar (#31) üzenetére


mrbig25
őstag

2 hsz-el feletted írtam, hogy kedden lesz update, mert addigra lesz teljes a konfig. Hamarabb azért nem megy, mert jelenleg itthon vagyok (Sz-Sz-B megye) a gép pedig Debrecenben...

albertboy: igen onnan van :K

...

(#34) Probber


Probber
őstag

Kissé robosztus, de még pont az ehető határokon belül mozog ez a ház.
Mondjuk úgy: tetszik, jó kis ház ez! :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#35) mrbig25


mrbig25
őstag

Update!
A cikk utolsó oldalán vannak új képek a végleges állapotról.
Várom a véleményeket.

szerk: el lehet dugni a 4Pin-es CPU kábelt :)

...

(#36) albertboy


albertboy
tag

Szép lett a végleges konfig! Az a mustársárga venti micsoda? Egy Zotac?

(#37) mrbig25 válasza albertboy (#36) üzenetére


mrbig25
őstag

Mármint, ami a VGA-n van?! Az egy Zalman VF-830, ami gyárilag a Giga 4850-en van.

...

(#38) goyo206 válasza mrbig25 (#6) üzenetére


goyo206
aktív tag

Nekem speciál brutálisan tetszik még a képek alapján is! :R :R
Csak v.miért kicsit rosálok a mAtx-es deszkáktól...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#39) djbundy


djbundy
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy a rácsok könnyen kivehetőek, hogy le lehessen fújni? thx

(#40) old_artist


old_artist
addikt

Üdv!

Már vagy 1/2 éve használok ilyen NZXT Vulcan házikót, de nem bántam meg!
Speciel nekem "napi szállításokra" használva kerestem ilyen funkcinális házikót, és véletlenül találtam a neten (ahogy ezt a cikket is most róla :R ), hosszadalmas keresés után bukkantam egy üzletre, ahol még volt készleten!
Nagyon masszív és szinte elnyűhetetlen, még amikor vettem, az üzletben mondta az eladó, hogy azért, ha sokat hordozom, vigyázzak a "markolatára", mivel csak 4 "lemezcsavar" tartja ... és nehogy kiszakadjon, de eddig semmi jelét nem látom, hogy beigazolódna a "hátsó gondolata"!
A ventiket már lecseréltem 1-1 Noctua-ra, amivel igen csak csendes lett még max. fordulaton is, és bizony örülök, hogy raktak rá ventilátor szabályzó két potmétert az előlapra, aminek a szabályozását nem nagyon vettem még igénybe, pedig volt már "nagy melegben" is.

Az rácsos oldallapra még nem volt szükség, hogy +ventilátort szereljek, mivel nagyon jól szellőző házban vannak "teletömködve (belakva)" a Full HW-ek.

Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele - hasznos és jó szolgálatot tesz ez az mATX-es házikó! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.