Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alldaybig


alldaybig
tag

gipszkarton mod :D

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#2) zolee5016


zolee5016
őstag

pofás :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#3) T.G.B válasza zolee5016 (#2) üzenetére


T.G.B
tag

nagyon jó kis ház, a szerelhetőségével picit vannak bajok mivel a kézzel kicsavarható csavarokat elsőre nem egyszerű kiműteni, de párszor megjáratod benne és utánna szépen lehet kézzel csavarozgatni :D
nekem egy fekete színű van itthon és nagyon gyüjti az ujj lenyomatokat!

(#4) imibogyo


imibogyo
veterán

Tetszene, HA:
- dupla lenne a felső szellőző,
- fehér lenne a tető is,
- valamint ITX, vagy uATX méretű lapokat fogadna. :B

(#5) Nagynozi válasza imibogyo (#4) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Nekem nagyon tetszik ez a ház, ebben a videóban: [link] láttam először és azóta keresem, de nem találtam sehol sem. Valaki nem tudja véletlen hol lehetne beszerezni? Vidéki nagyvárosban élek...

(#6) freestailo


freestailo
őstag

Nem rossz, az ára is elég jó ahhoz képest....

(#7) Móci


Móci
addikt

Gyönyörű a ház, már régóta kinéztem, viszont a HDD helye rohadtul el lett baltázva. Ezt az egy nagy bakit leszámítva tetszik, szívesen megvenném itthonra.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) T.G.B válasza Nagynozi (#5) üzenetére


T.G.B
tag

Én az ipontól rendeltem ott eddig volt.. én fehéret szerettem volna, de azt nem nagyon kapni :(((

[ Szerkesztve ]

(#9) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Nekem pont azért nem tetszik, mert fehér, de valószínűleg van rá igény, valamint jó kis ház ez.

(#10) FiachraBán


FiachraBán
tag

Nekem ez ilyen svéd bútoráruházlánc mod. :D

(#11) Nagynozi válasza T.G.B (#8) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Nekem is a fehér tetszik. Most tervezek VGA-t vásárolni, bár ha az nem jön össze, mert úgy tűnik nem jön össze, akkor egy ilyen házat fogok venni... Azért a fehér lenne jó nekem, mert Arctic Cooling hűtések vannak a gépemben és a fehér szín dominál az alkatrészeimnél...

(#12) Dani_kp válasza Nagynozi (#5) üzenetére


Dani_kp
őstag

Merlinnél meg tudod rendelni :B .

https://ingatlan.com/33821564

(#13) rudi válasza Bloksma (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

A fehér szerintem festéshez, fóliázáshoz, matricázáshoz nagyon jó alap.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) davidsone


davidsone
addikt

áhh ez a minimál design :K, a phenom a kedvencem de ez már majdnem szebb...

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#15) #58450688


#58450688
törölt tag

Nagyon szép, elegáns, letisztult. Szeretnék egy fehéret belőle, kár, hogy most vettem CM házat. Az a baj, hogy hamar kikopnak, mint a telefonoknál a szériák. Ha jövőre szeretnék egyet venni, valosznűleg már sehol nem találok majd.

(#16) Ramses07


Ramses07
Modder

Nagyon jól összeállított ház! Majdnem hogy tökéletes és ez pl. a merlin oldalán jól látszik. :)Az ára is versenyképes! ;)

Life is short, ride hard!

(#17) kalmani


kalmani
tag

Én évekkel ezelött hasonló minimalista házat csináltam magamnak. Ám én kivettem minden 5.25-ös helyet. Se vinyó, se optikai meghajtó. A tápot burkolat mögé rejtettem. A kábeleket, és az ssd-t eldugtam az alaplap mögötti lemez alá.
Ennél a háznál az ssd elhejezése nagyon béna. A többi szimpatikus.

(#18) atike


atike
nagyúr

Korrekt. És még nem is vészesen drága... :)

(#19) kekegsm


kekegsm
őstag

valamiért az NZXT H230 jobban bejön, mint ez

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#20) aram01


aram01
nagyúr

Nem rossz de lehetne a belseje is fehér, 20k alatt best lenne.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#21) Nagynozi válasza Dani_kp (#12) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

:R

(#22) sketchifun


sketchifun
senior tag

Nem tudom, ti hogy vagytok. De én erre most beteg mód rágerjedtem. :$

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#23) davidsone válasza sketchifun (#22) üzenetére


davidsone
addikt

akkor tedd magadévá!!! :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#24) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Szép kéró :R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#25) Garada


Garada
őstag

Nagyon szép darab el kell ismerni. :K

(#26) atee


atee
őstag

Már rendelnèm is meg, de a hdd csavaros megoldása ès, hogy gyárilag nincs elötte venti kicsit elgondolkoztat. Illetve semmit nem tudni arròl, hogy mennyire halk ès mennyire szellős.
Mèg gondolkozom... H440 az eredeti elkèpzelèsem. Itt viszont komoly árelőny van!
Remek dizájn ez is!

D-day 2002-01-04 01:54

(#27) SetCHOO. válasza atee (#26) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Maradj az eredeti elképzelésnél! Mióta a figyelmembe ajánlottad a H440-et már én is eldöntöttem, kell! :D
Amúgy ez is egy remek darab. Minimal design és fogyasztható árcédulával.

(#28) atee válasza SetCHOO. (#27) üzenetére


atee
őstag

:) ok

D-day 2002-01-04 01:54

(#29) scope2007


scope2007
addikt

nagyon szép ház

de nálam ez a nyerő [jó más kategória, ez fulltower]
phanteks

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#30) #16939776


#16939776
törölt tag

Olyan 30-36K-ra tippeltem, kellemes meglepetés a 0,9mm-es lemez is.

(#31) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Már a csomagolás is ötletes!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Remek ház ezért az árért, bár a Hafom nem cserélném le érte 😊

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) tntmax


tntmax
aktív tag

Uhh.. nem gondoltam volna ilyet mondok még de ez aztán tényleg gyönyörű és instant get kategória, ráadásul teljesen baráti áron a kategóriájában.

(#34) ViZion


ViZion
félisten

Mivel egy pár hónapja tulaj vagyok, pár kiegészítés:
"Trükkös lett a felső rész fekete festése is. Matt, finom szemcsés a felülete, ha véletlenül körömmel érintjük, világos karc marad rajta, ami szerencsére könnyen letörölhető."
Ez igaz, az előlap fehér fém lapja mögötti műanyagra, de a tető fém, ott nem marad nyoma. Ujjlenyomatot nem szedi.

Az előlapi hang kimenet botrányosan sz@r, maga a csatlakozó hibás. Elmozdulhat benne a dugó, csak bizonyos pozicióban szól rendesen. Lehet csak nálam! Ezért nem cserélem, nem érdekel, nem ezt használom.

"Alul is van egy trükk: a ház viszonylag magas, nagyjából ötcentiméteres lábai. Ezeknek köszönhetően úgy fest, mintha a föld fölött lebegne, nem mellesleg az alul elhelyezett tápnak így több esélye van friss levegőhöz jutni"

Optikailag inkább gagyin néz ki a magas láb. 1 cm-es lábbal is elég luft jut más házaknál a tápnak. Ez ronda, lecseréltem 1 cm-es talpakra, amik puhábbak is a gyárinál. Így szebb :)

"Ügyeltek a porvédelemre": az a táp előtti szita a faleveleket fogja meg maximum, nem a port. Kidobtam, tápot fordítva szereltem be.

"A plexi ablakot mindössze pár, lemezből kialakított pöcök tartja" tökéletes, nem kell több. legalább ki lehet kapni a plexit majd gravírhoz.

"Azért a fekete felületekre belül is vigyázni kell majd matt, karcolásra érzékeny színezésük miatt." :F nem ezt tapasztaltam.

"Érdemes lesz figyelni a sorrendre a táp és a 3,5 hüvelykes merevlemezek beszerelésénél is" hááát... vitatom. Egy oldalról is fogja a vinyót, WD RED van, előtte hangszigetelt házam volt, annál azért jobban hallani, de nem vészes, nem rezonál. Masszív a ház szerencsére. Vnti meg ott van felette, kis légmozgás elég neki, egyáltalán nem melegebb, mint a hangszigetelt FD-ben volt. És itt az SSD-k is bekerültek a vinyóhoz, ne látszódjanak azok sem.

"érzékeny a külső, fényes fehér felület is." Nem tudom Ti mit esztek, h ilyen erősek vagytok... nekem nem sikerült nyomot hagyni rajta... pedig mondom, alakítva volt, forgatva, pakolva, etc...

" az előlap és a szintén fehér oldallapok között húzódó, kontrasztos fekete él nem teljesen egyenes." nálam egyenes, hibátlan. Biztos teljesen felpattant az előlap? Rá kell koccolni, elég passzentos.

"Azok keressék, akik valami egyedire vágynak, de önállóan nem tudnák elkészíteni, vagy nincs pénzük egy gyakorlott modder megfizetésére." meg azok, akiknek ilyen egyszerű modding alapra van szükségük. Mert nagyszerű, akár 90° elforgatott háznak is jó lenne, de erről én egyelőre letettem.

Tető nem fehér, ill. nincs full fehér, ez a legnagyobb hibája.

kalmani: SSD elfér a HDD alatt, vagy a HDD keret és a táp között röhögve...

atee: szellős, nagyon. Halk? Nem az. Egyik szellős ház sem az, főleg akkor nem, ha volt már hangszigetelt házad...

Duracellm: brutál nehezek az oldalak, de nem is nyakli, nem nyekeg, nem rezeg.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35) imibogyo válasza Nagynozi (#5) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem most ez a nagy álom. Baromira tetszik a variálhatósága. :K

(#37) atee válasza ViZion (#34) üzenetére


atee
őstag

Nálam nincs ès nem is lesz extrèm tuning. Így inkább halkabb legyen, de pl. A hddket szertem ventivel kicsit megsegíteni. Most is csak egy venti van alul a hddk előtt ès egy hátul mondhatni klasszikus elrendezès ès ez kellő huzatot csinál nekem.
Köszönöm a kiegèszítèsed!
Kèt hdd mennyire fèr el kènyelmesen benne? Az ssd nekem menne a rendes helyère.

D-day 2002-01-04 01:54

(#38) aram01 válasza imibogyo (#35) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem meg valami ilyesmi :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) ViZion válasza atee (#37) üzenetére


ViZion
félisten

2 HDD lazán elfér, annyinak van is gyárilag hely.

aram01... :C

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40) #83381760


#83381760
törölt tag

Húúúúúú :DD nagyon baba!!

(#41) davidsone válasza aram01 (#38) üzenetére


davidsone
addikt

Nekem valami ilyesmi ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#42) T.G.B válasza Nagynozi (#11) üzenetére


T.G.B
tag

Nem csalódnál a full feketében sem :) veszel hozzá még pár fehér ventit fehér bordájú ramokkal és kész is :DDD

(#43) T.G.B válasza davidsone (#41) üzenetére


T.G.B
tag

szép nagy víz hűtés elférne benne ;]

(#44) tailor74


tailor74
őstag

Jó ez, szép is, ötletes is... :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#45) zolee5016


zolee5016
őstag

azért nagyon nem késett sokat valamelyik profi gyártótól,az eleve rejtett táp ...
Én is igy oldottam meg...persze házilag........a két venti pedig vinyót hűt,ott alul....
az elrendezés eléggé hasonló..........
.mea culpa.......(én tehetek róla :B )
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#46) imibogyo válasza aram01 (#38) üzenetére


imibogyo
veterán

Na jó, de az enyém el is érhető egy átlagembernek is. :B

(#47) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ejj, must have, ez nagyon bejön.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) intelMMX


intelMMX
senior tag

Maga az ötlet nem rossz, meg alapból szép is, de az eleje meg a teteje eléggé silány (szerintem)
A gombok azért mehettek volna az előlapra, ami kaphatott volna valami szellőző nyílást is. Akkora felületen azért lehetne elhelyezni. Optikai meghajtónak azért legalább egy darab hely nem ártott volna.

Ha már házi tákolásról is szó esett én is "alkotok" a saját ízlésemre :DDD :


Remélem látni (vagy legalább sejteni), hogy mire gondolt a költő

(#49) ViZion válasza intelMMX (#48) üzenetére


ViZion
félisten

Optikai meghajtóóóó? Őszintén, mikor raktál be CD-t a gépbe? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50) intelMMX válasza ViZion (#49) üzenetére


intelMMX
senior tag

Filmet arról nézek :D Vindózt is arról szeretek telepíteni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.