Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

milyen különbözöek formára ;]

(#2) tailor


tailor
őstag

Annyira semmitmondó formájúak, hogy ihaj... Japánban miért nem kell a külső kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#3) sztyui2 válasza tailor (#2) üzenetére


sztyui2
őstag

Mer a japcsik előre tudják ki hívja őket ;] :)) [fogalmam nincs]

(#4) Integra válasza tailor (#2) üzenetére


Integra
titán

feltételezem, hogy ők úgy gondolják, hogy külső kijelző helyett azt az összeget, inkább a belbecsre fordítják, hogy picit még jobb legyen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Jadro válasza mark75 (#1) üzenetére


Jadro
veterán

Ja mind egyforma. :) De nem rossz szerintem, bár nehezen hiszem hogy a japánoknak csak ez a megoldás jön be. Ennyire nem lehet egyforma az ízlésük.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#6) brumesz


brumesz
aktív tag

nem izgat hogy hogy néz ki de azt a kijelzőt szívesen megnézném élőben..miylen procc lehet bennük?gondolom nem egy 208 mhz omap :))

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#7) Wyco válasza Jadro (#5) üzenetére


Wyco
tag

Epp irtam az elobb a disneymobilba hogy ezek a docomo telefonok ubergagyik tudnak lenni belulrol, marmint a menu meg a tobbi, kb mint egy korai SuperMario SNES-en. Van par japan a kornyezetemben most, ugyhogy megneztem az egyik docomo telcsit, marha komolytalan.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#8) wolruf


wolruf
őstag

Amikor kint voltam először japániában, volt nálam egy 6600-as Nokia. Csak úgy pislogtak hogy hű meg ha, holott a készülékeik már fényévekkel többet tudtak.
Most, amikor kimentem a 6280-asommal, a külseje már nagyon tetszett nekik (már aki látta). A jó az, hogy immár ezek a 3G-s telefonok is használhatók ott kint egy-két szolgáltatónál, a rossz az, hogy szinte egyik sem hoz be külföldi készüléket, leginkább a saját, kártyával egybeépített gépeiket nyomják fillérekért.
Tényleg a divat náluk a nagyméretű, lapos telefonok megléte, vagyis inkább a más típusok meg nem léte. Nekem mondjuk tetszenek az ilyen külsővel rendelkező gépek.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9) kornél1


kornél1
aktív tag

kissé hasonló a formaterv mindenhol :DDD

(#10) Wyco válasza wolruf (#8) üzenetére


Wyco
tag

mit szolnanak egy n95-hoz? :)
mondjuk az nem lapos de akkor monnyuk N82...

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#11) wolruf válasza Wyco (#10) üzenetére


wolruf
őstag

Webcamon mutattam nekik a 6500 slide-omat, hát az eredmény ámulat volt. Amikor megmondtam hogy 3,2 Mpixel és 640x480-as elfogadható videó, akkor pláne. Ugye nekik lételemük a fotózás, de olyan embrió méretben csinálják a képeket, hogy nem is értettem minek.
:)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12) Zsolthy


Zsolthy
csendes tag

Nekem negyon bejön a kockadizájan, letisztult formalivág. nem úgy néz ki mint a nálunk forgalmazott telók amik úgy néznek ki mint 1 félig használt szappan. ha lenne gsm belőle akkor már nekem is lenne itthon 1.

Asus A8N-SLI, X2 4200+@4400+, MSI 9800 256Mb

(#13) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy WVGA-kijelzős darabot elfogadnék... :O

Samsung Galaxy A54

(#14) copin válasza wolruf (#11) üzenetére


copin
őstag

Ezek valami barbár jappók lehettek, mert ugyan lehet hogy nevetséges a menü, nincs minden telefonban külső kijelző, de szolgáltatások alapján (papíron) alázzák a legjobb nokiát is (főleg úgy hogy kóreai, vagy jappó érzékelő, vagy kijelző figyel benne). ;]

(#15) Jadro válasza wolruf (#11) üzenetére


Jadro
veterán

"...olyan embrió méretben csinálják a képeket, hogy nem is értettem minek..."

Gondolom mindent a telefonon szerekesztenek, néznek, továbbítanak. Gépre még véletlenül sem kerül a kép vagy video. Így meg nem kell túl nagy felbontás.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Mind tökugyanolyan :D

Golden Brown - The Stranglers

(#17) whiz válasza Szabi1987 (#16) üzenetére


whiz
aktív tag

Így legalább lehet belőle házat építeni. Mindegyik fantáziátlan, ótvar kocka :D
A belső biztos ott van, de hát... ha most ezt kiraknák előttem pl. egy hazai kereskedésben azt mondanám az eladónak, hogy tegye egy zsákba, és majd amelyiket kihúzom az jó lesz... feltételezve, hogy nincs más telójuk, és nekem égető szükségem van egyre abban a pillanatban - különben elküldeném a francba :D

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.