Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Thusor


Thusor
őstag

Hát igen. Én Belgiumban élek, itt tanulok mint doktorandusz hallgató. Azért olcsó a repülőjegy mert igazából nem Brüsszelbe visz ki a repülő, hanem Charleroiba. Onnan busszal tudsz menni, ez a TEC busz. Egyébként ha az interneten előre megvetted volna a jegyedet sokkal olcsóbb lett volna. Én amikor haza utazom 14 euróért vonattal kimegyek Leuvenből Dél-Brüsszelbe, majd onnan másik vonattal Dél-Charleroiba ahonnan kivisz a TEC busz a repülőtérre. Te pedig 17 eurót fizettél csak azért hogy kijuss Brüsszelbe. Én 14 euróért 2 vonattal és 1 busszal utaztam. Mindig előre kell tervezni, csak úgy nekiugrani a vakvilágba nem lehet. Brüsszel, sőt inkább azt mondanám hogy nyugat nagyon drága hely. De min is csodálkozunk, összehasonlítás képpen itt Belgiumban egy phd hallgató havi ösztöndíja 2000 euró, ezzel szemben Magyarországon durván 300-320 euró. Most azért lehet érezni a különbséget....

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.