Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Doze válasza <stdio.h> (#25) üzenetére


Doze
aktív tag

De ez így akkor is hihetetlen. Ha nincs az embernek gyereke, akkor lehet még erre-arra menni. Most hiába írod, nem tudsz menni... de tudsz. Ha van a faluban még 1-2 tettre kész emberke, fogjátok magatokat összedobtok hárman 40-50 ropit és kiveszitek az első albit ami szembe jön, ahol van munka... ha nincs 20 ropid? elmész fost lapátolni gazdaságba, én is voltam, és még rá sem voltam szorulva... ott az internet (ne gyere azzal hogy nincs, havernak/rokonnak tuti van), keresel rajta melót...

Pl: 450-500 forintos órabért már itt "keleten" is fizetnek bármilyen munkáért... nem igaz hogy havi 90-100 ropi nem elég kiindulási alap...

Nemtom, vannak olyanok akik fos helyzetben vannak, és értem is... de nekem most is azon kattog az agyam mit/hogy kellene csinálni, a legkönnyebb tényleg csak kifogást keresni... Nem akarom magam polírozni, de engem CNC gépkezelőnek felvettek szakképesítés nélkül anno, annyi hogy ismertem a tolómérőt.. 2 hét keresgélés után itt Miskóciába, és ingáztam, hajnal fél 4 kor keltem, 6-ra műszak kezdés, este hatkor haza, fél nyolc mire hazaértem... és ez 4 műszakban.

Tehát én sem a levegőbe beszélek...

adrian360: Volt egy haverom kinn volt németben, kerek két hónapig :DDD , mikor hazajött kérdeztem tőle: na mivan, mondom nem tetszett a nyugati tőkés társadalom? Asszondja, hát bammeg ott dolgozni kell... (srácnak volt egy fasza minimálbéres helye itthon, de kb a lapátot támasztotta magyaros munkamorállal :DDD ) , aztán a valahogy neki nem jött be az egész... :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.