Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Pipó


Pipó
őstag

A gamestar-ról ollóztam ezt ide (még januári cikk):

"Állítólagos xboxos insiderek arról kezdtek el beszélni, hogy az Xbox Series X-nek létezhet egy olyan funkciója, amit használva Windows 10-re válthatjuk át a konzol operációs rendszerét. Ennek köszönhetően pedig teljes hozzáférést kapunk a Steamen és az Epic Games Store-on lévő játékainkhoz, ami mondani se kell, nagyon hasznos dolog lenne. Jó eséllyel az eladásokat is alaposan megdobná az, ha a pénzünkért egyszerre kapnánk egy konzolt és egy PC-t is, elvégre joggal számíthatunk arra, hogy már megjelenésekor támogatni fogja a billentyűzet és egér kombinációját."

Aki képben van, tud valamit erről? THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#3) oriic válasza Pipó (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erre 0% az esély.

A dátum amúgy elvileg november 5, bár addig még bármi megtörténhet. (És nyilván ez nem hivatalos. ) :( Halo meg... :O

Live-Die-Respawn

(#4) siposz válasza Pipó (#2) üzenetére


siposz
aktív tag

És az AMD ír egy kompatibilis WIN10 drivert az XBOXra? Az azért nagyon masszív meló lenne.

(#5) GeryFlash válasza siposz (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

Mi, 1 drvier irasa? Hat az aztan nagyon beteg melo lenne.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kb minden generációban November a megjelenés hónapja. A Ps4-nél is ez volt, úgyhogy ez nem is igazán bír hírértékkel. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Tibiajax válasza Pipó (#2) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hülyeség.. valaki kitalálta, és elterjedt
gondold el, atomjaira szedné a hardver-piacot.. mindenki box-ot venne onnanstól
igen, jó tudom, nem mindenki, de brutális része a piacnak

(#8) Solten válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Solten
addikt

An un. "Fekete Pentek" miatt.

Saor Alba

(#9) Zoltn válasza Tibiajax (#7) üzenetére


Zoltn
senior tag

Én tuti kukáznék mindenféle pc-t otthonról, soha többé nem legoznék össze semmit. Box az asztalra azt hurrá

"Music is your only friend. Until the end!"

(#10) Solten válasza Pipó (#2) üzenetére


Solten
addikt

Vegre egy ertelmes otlet. De jo lenne... Csak nem fog megtortenni, a Microsoft sajat magaval is kitolna (Surface laptop, studio, etc).

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#11) Tibiajax válasza Zoltn (#9) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen, kb ennyi.. egy hdmi a 21:9monitorba, egy a 4k tévébe és jóccakát.
és elég sokan gondolkodnának rajtunk kívül még így, nagy valószínűséggel.
ezért is robbantaná szét a pc-piacot. sztem ezt nem mernék meglépni

(#12) Kendek válasza Solten (#8) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A lényeg a karácsony, mert egy újgenerációs játékkonzol az tökéletes ajándék. Attól legalábbis nem kell tartani, hogy nem tudják majd elpasszolni a kezdeti limitáltabb készletmennyiségeket.

<-ƘƘ->

(#13) Create.


Create.
addikt

A billentyű-egér support az mennyire lesz teljeskörű? Értem ezalatt, hogy egy adott gyártó adott terméke, vagy bármilyen jó lesz hozzá? Ha mondjuk 200az xbox + 150 körül egy igp-s konfig, még az is teljesen okés lenne.

(#15) Bandit79 válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Persze neked az lenne a hír érték, ha Ps5 hír lenne ugyanez ..gondolom.
:)

(#16) Bandit79 válasza Create. (#13) üzenetére


Bandit79
aktív tag

...hát ,ha erre vársz ,gondolom Xbox felől hamarabb kapsz ilyet, már csak a windows kapcsolat miatt is. Én, legalább is e miatt, inkább xboxra raknám az all in-t :)

(#17) Create. válasza Bandit79 (#16) üzenetére


Create.
addikt

Végülis nekem annyira ez a nextgen nem annyira nextgen, mert a jelenlegi gépem majdnem olyan erős, mint a most érkező xbox/ps5. Viszont ha lenne normális bill + egér támogatás, akkor lehet beruháznék egy xboxra és építenék egy ryzen 6/12-8/16-os ryzen apus itx gépet mellé és kilépnék a pc-n gamelés világából, vga-t legalábbis nem kellene venni és valljuk be az a legdrágább része egy gamer gépnek.

(#18) Solten válasza Kendek (#12) üzenetére


Solten
addikt

Az emberek fekete penteken vasarolnak be karacsonyra.

Saor Alba

(#19) Stormbird válasza oriic (#3) üzenetére


Stormbird
tag

A hálóra elég szűk időt határoztak meg arra hogy újraírják az egészet ;] sry. Nekem ez a háló mar elnyúzott, ugyan az a vinnyogó lény hang amit a manók vagy mik kiadnak. Falra tudnék mászni! Ettől függetlenül egyébként én várom a gépet. Mert van egy rakás xbox classic lemezem és úgy olvastam hogy a kompatibilitás az jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#20) Wesder válasza Stormbird (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Most szólok előre hogy csak az fog menni, ami eddig is ment.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Az ár helyett az exkluzívok alapján fogok dönteni. PS5 esélyesebb, úgyis van gaming PC mellette.

(#22) Wesder válasza MeszesKPT (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Ha van GamingPC, akkor egyàltalàn minek akarnàl SX-et venni mellé? Jó hogy nem azon gondolkozol hogy épitsél e még egy GamingPC-t a mostani mellé.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) MeszesKPT válasza Wesder (#22) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Mint írtam, exkluzívok. Én még nem tudom mi lesz az a tíz, amit a cikk említ. Van esetleg erről infód?

(#24) Wesder válasza MeszesKPT (#23) üzenetére


Wesder
félisten

The Medium, Bright Memory Infinite, The Ascent (talàn) Chorus (talàn) Gears Tactics (talàn) MS Flight Simulator (talán) Azért talàn mert nem tudom hogy rajtra elkészülnek e vele. Hogy mi lehet a màsik négy azt nem tudom, vagy nem jut eszembe.
De mint mondtam, ha van GamerPC-d, akkor felesleges a Box (ha csak nem ilyen 720p-900p "GamerPC") mert a cikkben említett 100 cím menni fog PC-n is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.