Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#992) -secret- válasza somogyib (#991) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

Ha valaki kíváncsi rá, ismerős kért véleményt... bemásolom ide is ha valakit érdekel...

"Először féltem tőle, mert ugye nincs home gomb mint eddig. Ez csak akkor nyilvánul meg ha felkelek és mondjuk ráteszem a kezem a telefonra... nem tudom egyből feloldani vagy ránézni csak ugye kóddal feloldani.

Vettem hozzá vezeték nélküli qi töltőt, nagyon kényelmes rátenni viszont pc-s usb-ről úgy tölt mint a csiga körülbelül, félóra 10% szóval ezt csak akkor használom ha befekszek a gép elő és böngészés közben rá-rá teszem a telefonom.

A kijelző hatalmas pozitív, notch nem zavar böngészés-Instagram-Facebook közben. Játék közben necces mert valamelyik nap leszedtem valami mmo-t és nevet kellett beírnom, csak ugye pont eltakarta a notch a sáv elejét ahova be kellett írni a nevem és nem láttam abszolút, hogy mit írok de nem nagyon használom fektetett módban a telefont szóval ettől is eltekintek.

Fekve böngészni kicsit fárasztó mert nagyon nehéz a telefon, 174 gramm, i7 csak 138 volt azt hiszem. Telefonálás úgy szint.

Dicsérjem is? :D

Kijelző gyönyörű, az egész telefon nagyon patent, nincsenek illesztési hibák egyben van az egész. Nekem hozza a 8 óra üzemidőt, i7-em csak 5 óra körül produkált, szóval itt is nagy a megelégedés... 2 naponta töltöm csak így a szürke hétköznapokon ha nem megyek semerre.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe hosszabban. 300-ért lehet nem vettem volna meg de így 230-ért jó vétel volt. Ennél többet nem fogok kiadni egy telefonért, azt a 80-at is sajnáltam ráfizetni azért az i7-re tekintve, hogy mire használom és csak fanatikus vagyok."

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.