Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Agymosott márkabuzik...

(#552) somogyib válasza fateless (#550) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor mégiscsak volt értelme... :D

(#553) Reinhardt válasza fateless (#550) üzenetére


Reinhardt
őstag

Címe/témája?

[ Szerkesztve ]

(#554) #96302336 válasza Reinhardt (#553) üzenetére


#96302336
törölt tag

Sebhelyes már megmondta. :D

(#555) somogyib válasza #96302336 (#554) üzenetére


somogyib
őstag

:DDD Jó cím lesz.

(#556) Ispy válasza fateless (#550) üzenetére


Ispy
veterán

Ajánlom még a tévés cikkeket (plazma-lcd-oled), processzor/vga cikkeket (intel-amd) :D

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#557) neoforce


neoforce
aktív tag

Ez a vita még mindig megy?! Jó istenem..

(#558) somogyib válasza fateless (#550) üzenetére


somogyib
őstag

Azért a preambulumban emlékezz meg Parallaxis-ról, nélküle nem jött volna össze 500+ hsz.

(#559) fateless válasza Reinhardt (#553) üzenetére


fateless
veterán

Először a vasárnapi prédikációban lesz, de a házasságterápiánkhoz is jó lesz, és a mentálhigiénés anyagba is illeni fog. De lehet, hogy lesz még helye.

Az egyik cím, ami már megvan: 4P és 4E

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#560) utomi válasza <Lacy85> (#533) üzenetére


utomi
senior tag

Jaj csak ezt ne ! Persze nem Apple köpködés megy csak a notche amiből viszont jelenleg kereskedelmi forgalomban csak az iX és a PH1 kapható de azt inkább hagyjuk ! Vagyis akkor mégis csak Apple köpködés megy. Egyébként pedig lehet tagadni de tény , hogy néhány vérpistikének egyszerűen lételeme , hogy amint meglát valamit ami kapcsolódik az Applehoz akkor habzó szájjal megy a hate.Ez van ! Amúgy pedig továbbra sem értem ,hogy mégis miért nem lehet azt elfogadni ,hogy van aki szerint nem feltétlen csúnya a Notch ,sőt (bár az bizonyítottan elmebeteg) van olyan aki szerint tetszetős!

[ Szerkesztve ]

(#561) #96302336 válasza utomi (#560) üzenetére


#96302336
törölt tag

A statisztika szerint akkor a fórumozók 75% Héter Vér István, általános utálkozó. Tiszta sor. A 6% azt gondolja, hogy szükséges, a majmolás a többi meg helikopter. Értelek... Tudod széllel szemben lehet hugyozni, csak nem fog utána jól kinézni senki. Állítom jövőre eltűnik az egész őrület a süllyesztőben. És továbbra is arról lehet itt szavazni, hogy jó, vagy rossz a Tihanyi-félsziget a Pixel-tengerben, amit most villantanak a gyártók, és nem magáról az Apple-ről.
Csak a droidos közösség el fogja tudni dönteni, hogy kell-e nekik a Krím-félsziget, vagy vesznek egy másik hasonló tudásút, földnyelvek nélkül.

(#562) <Lacy85> válasza #96302336 (#561) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én már inkább nem is írtam rá semmit, mert nem igazán tudnám úgy megfogalmazni, hogy ne legyen benne személyeskedés, vagy "bizonyos közösségre nézve" sértő megjegyzés.
Így inkább csak röviden: The Power of Marketing...

(#563) janeszgol


janeszgol
félisten

#548, #550-#555: +1. Ezeken nagyon jot nevettem. Koszi. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#564) joey04 válasza arnyekxxx (#494) üzenetére


joey04
titán

fröcsöghetsz, akkor sem a prada volt az első.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#565) utomi


utomi
senior tag

Érdemes elolvasni. Kicsit érettebb hozzáállás mint az MAs cikk.

(#566) somogyib válasza utomi (#565) üzenetére


somogyib
őstag

Ja, mert ha jót írnak a notch-ról az már érettebb hozzáállást jelent.

(#567) S e t h válasza utomi (#565) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lehetne minden újságíró egyforma.
Írhatnák mindannyian ugyanazt.
Totál durva, hogy az MA cikknek köszönhetően mennyire befolyásolódtak az olvasók, a szavazás állása nem hazudik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#568) Samott


Samott
addikt

MKBHD is ezen lamentalt: The State of Bezels! (2018)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#569) somogyib válasza Samott (#568) üzenetére


somogyib
őstag

Mindig megdöbbenek, hogy ennek a csávónak mekkora keze van. Egy 10"-es tablettel is fél kézzel telefonálhatna. :)

szerk: a Vivo Apex nagyon letisztult dizájn, én az Apple-től vártam volna ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#570) Fryskitt válasza Sebhelyes (#551) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ehhez gratulálok.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#571) Ispy válasza Samott (#568) üzenetére


Ispy
veterán

Megnéztem a videot, és közben arra jöttem rá, hogy nekem nem tetszik a kávamentes megoldás.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#572) arnyekxxx válasza joey04 (#564) üzenetére


arnyekxxx
veterán

fröcsöghetsz

Az iFű pedig kék akkor is ha zöld.

(#573) Samott válasza Ispy (#571) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem ha mas nem akkor a strapatelefonoknak biztos marad valamennyi kavaja.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#574) Drp81 válasza arnyekxxx (#572) üzenetére


Drp81
aktív tag

Hát pedig tudtommal az első totál érintésvezérelt multi-touch kijelzős telefon az iPhone volt, ha tetszik, ha nem.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#575) somogyib válasza Samott (#573) üzenetére


somogyib
őstag

...amibe beférnének a felső szenzorok, de már ott is noccsosítanak. :)

(#576) Fecogame


Fecogame
veterán

Azon telefonok listája, amiket soha nem fogok megvenni :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#577) somogyib válasza Fecogame (#576) üzenetére


somogyib
őstag

És ha annyira elburjánzik, hogy nem lehet majd mást kapni? :)

(#578) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem nem rossz dolog ez, a X-en kifejezetten tetszik ez a notch dolog, funkciók is tartoznak hozzá. Egyedül videólejátszásnál zavaróak a belógó élek.
Azon fogok majd mosolyogni, ha idén megoldja az Apple azt, hogy ne legyen ott az a sziget. Akkor jövőre minden notch-os telefon gagyi, ósdi lesz?

(#579) Samott válasza Ádám16 (#578) üzenetére


Samott
addikt

Nem, mar most is gagyi minden notchos telefon. :-D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#580) neoforce válasza Ádám16 (#578) üzenetére


neoforce
aktív tag

Màr ùgyérted hogy video közben zavar hogy a kijelzö a notch mellé nyùl.😂😂
Szerintem màr gagyi most is mindegyik..(beleértve az ix is)

[ Szerkesztve ]

(#581) Ádám16 válasza neoforce (#580) üzenetére


Ádám16
addikt

Egyszerű a recept. Nem vesztek ilyen telefonokat.
2-3 éve a "teljes kávamentességért" ment a sírás, hogy az márpedig minek, belelóg a kezed, szarul néz ki, etc.
Tavaly ment az új kijelzőarány miatt, nyúlánk, nem szép, nem jó.
Idén ez lesz a sláger. El kell engedni, van elég telefon notch nélküli készülék a piacon. Ráadásul én úgy vélem, hogy az Apple törölni fogja a sziget dolgot idén, vagy jövőre, s akkor a gyártók is azt fogják másolni.

[ Szerkesztve ]

(#582) <Lacy85> válasza Ádám16 (#581) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ennyi. Egyetlen módon lehet jelezni a gyártók felé, hogy gebasz van. Nem kell ilyen telefont venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#583) neoforce válasza Ádám16 (#581) üzenetére


neoforce
aktív tag

Még szép hogy nem veszek ilyen notchost! Speciel nekem tetszik a 18:9es kijelzö . Szerintem is hamar eltünik a notch, föleg ha meglàtszik az eladàsokon.

(#584) Ádám16 válasza neoforce (#583) üzenetére


Ádám16
addikt

Btw melyik nagy gyártót kell nem szeretni emiatt az Apple-ön kívül?
Asus, és a Huawei. Ők ezen bukni fognak, azt én is így látom. A többi nagy gyártó nem állt be a sorba, az ilyen noname kínai telefonok pedig nem zavarnak sok vizet.

(#585) neoforce válasza Ádám16 (#584) üzenetére


neoforce
aktív tag

Nekem különösebb problémàm nincs az applel, az X az gusztustalan a többi iphonal nincs bajom! Lg is OnePlus, Vivo,Oppo.Kevesebb gyàrtó nem majmol ez a baj egyenlöre csak a Samu ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#586) arnyekxxx válasza Drp81 (#574) üzenetére


arnyekxxx
veterán

lehet, de nem ez volt a kérdés hanem az első kapacitív kijelzős telefon

(#587) Ádám16 válasza neoforce (#585) üzenetére


Ádám16
addikt

Várjuk ki a végét az LG-t és a OnePlust illetően.
A Sony, Samsung, HTC ott van még, Asus azért nem egy meghatározó márka a telefonok terén, az LG lefelé ívelő pályán van a G4 óta, töketlen banda, a OnePlus pedig csak azért lett nagy név, mert jó áron kínált csúcs telefonokat. Nagy ötleteket sosem vetettek be, ha pedig most majmolnak, akkor max. ők sem lesznek több a többi gagyi kínai márkánál. A Huawei valóban csalódás lesz a P20 + Lite-tal, azt aláírom.
Van miből válogatni, még mindig tartom az állításom.

btw én egy SE-t használok, krva nagy kávákkal, 4"-os "fejletlen" kijelzővel, mégis ez a tökéletesen szép készülék számomra.

[ Szerkesztve ]

(#588) neoforce válasza Ádám16 (#587) üzenetére


neoforce
aktív tag

Persze van miböl vàlogatni még a notchos gyàrtoknak is vannak notch nélküli készülékei. PL én most valamelyik Redmi 5 gondolkodok, de pl Xiaomi mi7 is notchos lesz lehet.Csak arrol van szó hogy bàmulatos hogy terjed ez a idétlen megoldàs!

[ Szerkesztve ]

(#589) Reinhardt válasza Ádám16 (#578) üzenetére


Reinhardt
őstag

Miért kellene "megoldani"? Talán rossz?
utomi meg azt mondta, hogy együtt lehet élni vele. Ez is úgy hangzik mintha a notch maga lenne a tökéletesség.
És ti vagytok akiknek tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#590) DS39 válasza Samott (#579) üzenetére


DS39
nagyúr

+1 :K

(#591) joey04 válasza arnyekxxx (#572) üzenetére


joey04
titán

felőlem aztán éljél tévhitben, engem nem zavar.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#592) Reinhardt válasza arnyekxxx (#586) üzenetére


Reinhardt
őstag

---
(Csak a szokasos Apple hater szovegem lett volna)

[ Szerkesztve ]

(#593) Szakiii válasza joey04 (#591) üzenetére


Szakiii
addikt

Számít ez? Nem ők találták fel, sem az lg sem az apple. Örüljünk hogy elkezdték használni..

(#594) Fecogame válasza somogyib (#577) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor nem lesz másik, marad a Honor 8.

Egyébként nem látok nagy jövőt ebben a belógó szenzorsávban.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#595) arnyekxxx válasza joey04 (#591) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a valóságot nem írja felül az évtizedes küzdelmed ellene.

(#596) judas13


judas13
addikt

Életetek végéig ezt használjátok.
Kinek nem noccsa ne vegye magára.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#597) somogyib válasza Fecogame (#594) üzenetére


somogyib
őstag

Ebben az évben még biztos megmarad az iX utódon, mert nem hiszem, hogy annyira le tudnák csökkenteni a szenzorok méretét, hogy sziget nélkül beférjenek a kávába. És ha az iPhone-on megmarad, akkor a többi másolónál is.
De gondolom értenek abból, hogy elég megosztóra sikeredett ez a dizájn, ezért valamilyen módon előbb-utóbb el fog tűnni a sziget. (a Samsungnál is vették a lapot, hogy az S8-on szar helyen van az ujjlenyomat-olvasó, és az S9-en már áthelyezték).

(#598) Szakiii válasza somogyib (#597) üzenetére


Szakiii
addikt

Igen csak samunál elmúlt pár generációban látványosan figyeltek a nép reakciójára és kéréseire s6-s7 s8-s9 viszont apple pont leszarja mit szeretne a nép, ők diktálnak náluk legalábbis ez figyelhető meg. Bár tény hogy nekik nem kell mást tenni csak azt mondani hogy így jobb (még ha nem is) és mindenki szerint egyből igaz lesz az állítás, sőt lesz aki foggal körömmel védi őket.

[ Szerkesztve ]

(#599) Parallaxis válasza utomi (#565) üzenetére


Parallaxis
addikt

Jéé, valaki jól látja a dolgot és mindezt egy Androidos oldalon le is meri írni? Ott nem szempont a haterkedés és nincs szükség a plusz hirdetési bevételre? Mily meglepő.

(#600) Szakiii válasza Parallaxis (#599) üzenetére


Szakiii
addikt

Az hogy kinek tetszik és kinek nem az teljesen szubjektív. Az hogy a cikk írónak tetszik az csak 1 ember véleménye, az hogy neked is az 2 ember véleménye, ezért kellett ez a szavazás hogy egy nagyobb mennyiségből látszódjon hogy most akkor mi is az emberek hozzáállása. Ami alapján úgy néz ki hogy az emberek közel 80%nak nem tetszik ez a megoldás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.