Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120) b. válasza arnyekxxx (#115) üzenetére


b.
félisten

Legyen így, nem tudom általánosan ezt átlátni. Azt tudom, hogy most 83 éves szerinte is könnyebb volt az élet a hétköznapi élet, mint a 2000 s évek után.
Azt tudom, hogy miután 5 évig volt TSZ tag, felajánlották neki, hogy a TSZ saját kőművesbrigádjával felépít neki 20 év szinte ingyen hitelre egy kádárkockát.
Ez így is lett. Havi 250 forintot törlesztett a TSZ meg felepitette nekünk.Es mindenkinek aki ott dolgozott bizonyos ideig. Az Orion szintén ezt tette.
mindenkinek volt lehetősége a normális életre(értsd, egy ház ahhoz hogy családod legyen, hétköznap gond nélkül megelj) akinek semmilye nem volt előtte annak is. Az én szüleimet úgy képzeld el, mint akik most a Tescoba tolják arufeltoltokent, olyan hétköznapi munkások voltak és ezzel nem az ott dolgozókat akarom megserteni.
Egy sima melós család Tolna megyei kisvarosban.

Ami viszont ennek az ára volt, azt soha nem szeretném ebben az országban újra ne érts félre.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.