Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka

Hozzászólások

(#101) tildy válasza GabN73 (#100) üzenetére


tildy
nagyúr

Tessek:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#102) GabN73 válasza tildy (#101) üzenetére


GabN73
addikt

Köszönöm! :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#103) 8th válasza Jhonny06 (#99) üzenetére


8th
addikt

Na most jól megaszontad' a frankót leülhetsz...

mod: "Nem a márka a lényeg, hanem a változatosság."

Mert ugye pólóból csak egy félét kapni ugye? Természetesen azt is csak egy színben. Nem lehetsz ennyire "egyszerű".

"Legyünk már legalább egy kicsit igényesek (ha meg nem, akkor legalább ne kérkedjünk vele)"

Te miről beszélsz? Hogy jön ide az igénytelenség? :U

[ Szerkesztve ]

(#104) tildy válasza 8th (#103) üzenetére


tildy
nagyúr

En sem gondolom, hogy az igenyesseg = draga ruhakkal. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#105) Jhonny06 válasza 8th (#103) üzenetére


Jhonny06
veterán

Miért, hány különböző színű póló van, aminek elviselhető a színe? Vagy végighordod az egész színskálát? Az meg, hogy különböző fajta póló, vicc. Van V-nyakú, kerek nyakú, de ettől még nem mutat rajtad másképp, csak egy póló.

tildy: Szerintem aki ilyen semmilyen módon öltözködik, az nem túl igényes saját magára nézve (nem a márkáról vagy az árról beszélünk továbbra sem, hanem a ruha kinézetéről).

[ Szerkesztve ]

(#106) Huma válasza Jhonny06 (#105) üzenetére


Huma
addikt

Persze, kétfajta póló mi? Gondolom öltönyből is csak két fajta van. :U

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#107) tildy válasza Jhonny06 (#105) üzenetére


tildy
nagyúr

Oke , alap, hogy az ember nem hord szakadt ruhat, de egyebkent mi mas gond lehet? Mondjuk otthon meg a piercinget se nezik jo szemmel, itt meg munkahelyen egyik csaj feje felig borotvalt, legalabb 5-8 nak van piercingje, egyik srac "tarajos" frizuras, szoval hala egnek nem ez alapjan "itelnek".
Jahm es a polgarmesterunk sem piskota: [link] :C :C :C Siman bemegy egy megbeszelesre totalisan kocosan:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#108) Eastman válasza Jhonny06 (#105) üzenetére


Eastman
őstag

+ galléros mindenféle és fajta.

A világ legnagyobbjai végtelenül egyszerűen öltözköd n/t ek. ;)

MOD:

Igényesség meg igénytelenség között az a különbség, hogy tiszta-e a ruhád vagy koszos. A lúzerség meg nem az öt egyforma póló, hanem a 22k-s vétel, szerintem.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#109) tope


tope
addikt

Ha drága polót akarok, akkor 3.000 Ft-ért veszek, török anyagú Adidas polót pl., csak tudni kell jó helyen venni, értem ezalatt, hogy nem itthon.

(#110) Jhonny06 válasza Huma (#106) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem, öltönyből baromi sok fajta van, de pólóból nincs annyi fajta, hogy változatosan lehessen öltözködni.

(#111) GabN73 válasza Jhonny06 (#110) üzenetére


GabN73
addikt

Miért, öltönyből mennyi az a nagyon baromi sok fajta?

(#112) 8th válasza Jhonny06 (#105) üzenetére


8th
addikt

Van néhány ezer színárnyalat ami jól néz ki. Tudod mi a legfőbb "baj" veled? Az, hogy te másoknak, az íratlan társadalmi normáknak igyekszel görcsösen megfelelni. És ez gáz. Hol nem szarom én le, hogy ki mit gondol az öltözködésemről? Nem győzöm ismételni: nem a ruha teszi az embert. Nálam az az igénytelenség ha egy embernek koszos a körme, zsíros a haja vagy éppen mosdatlan. Ha koszos, szakadt, kinyúlt ruhában vagy lukas cipőben jár az szintén igénytelenség. Aki egyszínű mindenféle reklámfeliratoktól mentes pólót visel az nálad már igénytelen? Meg kell hagyni elég érdekesen látod a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#113) tildy válasza Jhonny06 (#110) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez badarsag. Kismilliom minta , varrastipus, stb. lehet rajta. csak itt 1782 fele van (szinben, mintaban stb. kulonbozoek)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#114) Eastman válasza tildy (#113) üzenetére


Eastman
őstag

A minta nélküliekről beszélgetünk... :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#115) Huma válasza Jhonny06 (#110) üzenetére


Huma
addikt

Rengetegféle póló van. Neked hány különböző pólófajta lenne elég a változatos öltözködéshez? Mondjuk 10 fajta póló 15 különböző színben már elég?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#116) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hihetetlen, hogy egy egyszerű, 1000 éves problémafelvetés hogy képes minden extra erőfeszítés nélkül kihozni az emberekből a lelki defekteket... ;]

[ Szerkesztve ]

(#117) Valty válasza 8th (#112) üzenetére


Valty
aktív tag

"Hol nem szarom én le, hogy ki mit gondol az öltözködésemről?"

Nem kötekedni akarok, de hidd el van ahol nem szarhatod le, pl. nálunk egy csajt egyszer hazaküldtek a munkából átöltözni (szerintem jogosan), mert szakadt nadrágban volt

tildy: olyan oldalt esetleg nem tudsz, ahol ugyanilyen széles választék van, csak nem sport, hanem casual? :)

[ Szerkesztve ]

(#118) Eastman válasza Valty (#117) üzenetére


Eastman
őstag

Vietnámi papucsban nálam sem dolgozott senki, az biztos. Nem akarok koszos lábakat látni.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#119) 8th válasza Valty (#117) üzenetére


8th
addikt

Ne keverjük a szezont a fazonnal. Utcai viseletről beszélgettünk.

(#120) Valty válasza 8th (#119) üzenetére


Valty
aktív tag

Sima farmer volt, csak gyárilag meg volt szaggatva

[ Szerkesztve ]

(#121) Crystalheart válasza tildy (#87) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor csak a motoros csizmát vesztegetik ilyen drágán, szezonárak nélkül? o.O :F Fene belé, diszkrimináció. :D

(#122) Domxc


Domxc
senior tag

Hat igen. Kinek a pap, kinek a papne. De szerintem nem mindegyik markasabb dolog penzkidobas. Peldaul, vettem a zaraban egy nagyon jo anyagbol keszult gatyat, amit imadtam, de 4 helyen is szetszakad, pedig nem hordtam agyon. (de ugyanez egyik haverommal is megtortent) Ezutan vettem egy Levi's farmert (lehet tippelni mennyiert), ami sokkal jobban szuperalt es meg mindig kitart.
Tehat csak ennyi. De nem mondom, hogy nehany esetben nem a markaert veszem meg a ruhakat, sznob vagyok nem tagadom, de nem vagyok hulye aki minden esetben csak felvagni akar es ezert veszi ezeket a dolgokat.
De minosegi kulonbseg bizony van (nem is kicsi) egy HM es egy Tommy Hilfiger polo vagy egy Zara es egy Levi's gatya kozott, vagy egy Deichmannos cipo es egy (jobb fajta) borcipo kozott.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#123) GabN73 válasza Domxc (#122) üzenetére


GabN73
addikt

Nekem Tom Tailoros farmerom járt így. Egyszer lehuppantam benne, aztán a seggemnél ki is szakadt :C

(#124) tildy válasza GabN73 (#123) üzenetére


tildy
nagyúr

Mit csinaltok ti a farmerekkel?

15 evesen Nemetorszagban kaptam egy citromsarga farmert. Evekig hordtam, 5-6 ev biztos volt benne, mikor kezdett tonkremenni, de mivel a kedvenc farmerem volt, eleg gyakran abba voltam.
Termeszetesen egy levis jo, de anno otthon gyakran volt lee cooper gatyank, itt meg fillerekert kapni, nem hinnem, hogy sokkal rosszabb lenne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#125) GabN73 válasza tildy (#124) üzenetére


GabN73
addikt

Nem józan állapotban seggeltem egyet. :))

Volt már noname farmerom is, 6500 forint volt, de az pl egy térdemelésnél a térdénél ki is szakadt egy 3-4 hónap múlva.
Most sikerült lassan egy éve 2 Springfield farmert beszerezni, 9000ért - semmi bajuk, anyagban is ottvannak -

(#126) Crystalheart válasza tildy (#124) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én ezeket a bársony hatású farmerokat szoktam venni, biztosan tudjátok, melyik az. Pár ezer, és szinte soha nem lukad ki a szövés-módja miatt, legföljebb a színéből veszít a combján.

(#127) Vakegérke válasza Crystalheart (#126) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, melyik az, de érdekel a dolog. Adnál valami információt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) Crystalheart válasza Vakegérke (#127) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mittudomén, nem márkaspecifikus. :D A lényeg, hogy kellően vastag tapintása legyen, azok a strapabíróbbak, de nem tudnék példát mondani. A sima farmeren átlós a szövetmintázat, és munka közben könnyen szakad egy idő után. Ezen pedig hosszanti barázdák vannak, mint a bársonyon, de attól még farmer anyagú.

(#129) Vakegérke válasza Crystalheart (#128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm. Szóval a hosszanti barázda a lényeg. Köszönöm. :)

Megjegyzem a katonai, vagy munkásőr gyakorlónál jobb anyag nem hiszem, hogy van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) Crystalheart válasza Vakegérke (#129) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azt nem tudom, milyen, de ez új állapotában még elegánsnak is tűnhet. :)

(#131) proci985 válasza tildy (#124) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

lee nekem két hónap alatt elvásott itt svédeknél. amikor gariztattam egyébként vicces volt, eladók kb jobban meg voltak illetődve, mint én. pedig én is csak néztem, hogy egy ilyen árú farmer ilyen hamar elvásik.

levis/g star kb egy árban van vele, mindkettő sokkal jobb minőségben, kb napi kemény használatban kibírnak egyedül egy évet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#132) Vakegérke válasza Crystalheart (#130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekli a frászt az elegancia, meg a márka. Tartós cucc a poén, nem a virítás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#133) csƵ válasza Domxc (#122) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem kb 2, max 3 éve van meg a Levi's, ahogy a telefonomat a zsebemben hordom kikopott egy csíkban. Majdnem ki van szakadva. Korábban a Pepe Jeans szintén, csak az két helyen, de az totál kilyukadt. Pedig én nem vagyok az a széthasználós típus.
Úgyhogy én azon vagyok, aki megteheti az vegye meg azt, ami tetszik neki és véletlenül se úgy öltözködjön, hogy másoknak megfeleljen.

(#134) Crystalheart válasza Vakegérke (#132) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Zsebórához nem vehetek föl akármit. :D

(#135) DeFranco válasza Crystalheart (#134) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Zsebkés, zsebnaptár, zsebzebra :DDD

(#136) tildy válasza Vakegérke (#127) üzenetére


tildy
nagyúr

kordbarsony? Vagy van barsony hatasu farmer is?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#137) P00By válasza DeFranco (#116) üzenetére


P00By
nagyúr

Most olvastam az elejétől a topikot, nekem is ez ugrott be. Jól "látszik" minden! :D

(#138) tildy válasza proci985 (#131) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy arban? En meg LEvi's-t nem lattam 10-12 fontert.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#139) DeFranco válasza P00By (#137) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#140) Crystalheart válasza tildy (#136) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem kordbársony, nincsen egyáltalán "szőr" rajta, mint a bársonyokon, csak messziről néz ki hasonlóan, a vászon barázdái miatt. :) Biztosan van valami neve, de nem vagyok szabó, hogy tudjam. Még az sem biztos, hogy a farmer egy altípusa.

[ Szerkesztve ]

(#141) proci985 válasza tildy (#138) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

10-12fontért Lee kéne, csak éppen itt 1000+ sek. pont, mint az összes többi márkás farmer.

mondjuk Magyarországon amikor voltam nyáron meg azon röhögtem, hogy a Jack and Jones mióta prémium... vállalhatóak a cuccaik, de nem annyira jók.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#142) Chosen


Chosen
addikt

Polaroid szemüveget hol vettél? Hol érdemes venni egyébként? Én is pályázom egy polarizáltra. :)

(#143) tildy válasza proci985 (#141) üzenetére


tildy
nagyúr

Sportsdirect szallit hozzatok is , szerintem valami 7-8 font a szallitas.

Polaroid a sugarban , az elso emeleten levo optikaban volt regebben.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#144) proci985 válasza tildy (#143) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ó, na ezt megjegyzem:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#145) SlayR


SlayR
senior tag

Én már azért párszor megszívtam ezzel a márka témával főleg cipővel kapcsolatban, de valakinek ez életfontosságú, hogy csak márkás cuccot vehet legyen mivel menőzni a társaságban....volt egy ismerősöm akivel egyszer volt egy egyforma felsőnk az enyém natur volt se felirat se semmi 3K-ért vettem neki rávolt rakva egy márkafelirat meg a nyakába márka címke anyagra mindenre ugyanaz, de ő 18ezerért vette ergo átverték kicsit.....:D Nincs ezzel gond csak néha rossz nézni hogy belemerülnek az emberek ebbe...

(#146) Vakegérke válasza tildy (#136) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem minikord.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#147) DeFranco válasza Vakegérke (#146) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Düftin?

(#148) Vakegérke válasza DeFranco (#147) üzenetére


Vakegérke
veterán

Esetleg naftalin? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#149) DeFranco válasza Vakegérke (#148) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#150) Vakegérke válasza DeFranco (#149) üzenetére


Vakegérke
veterán

Humornak szántam, sajnálom, hogy nem jött be.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#151) DeFranco válasza Vakegérke (#150) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ki mondta, csak gondoltam akkor már linkelem a definíciót is :)

(#152) Vakegérke válasza DeFranco (#151) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ismét jól mulattunk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] Márka
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.