Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

kicsit azért belevágtak (vantükör-nincstükör között).

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A vége meglepett... Hasonlóval volt dolgom, de ha menni akart vagy nem bírta, hogy mögöttem van miért basztassam? Elmegy azt kész.
Azzal a kis "koccanással" okozott neki annyi kárt amire a gatyája rámegy.
A kocc után törik vagy sem a kezem biztos benyúlok az ablakon.

[ Szerkesztve ]

(#3) Drenadar


Drenadar
veterán

jól láttam, hogy ez is nő volt? :|

érdekes magyar honból miért nincs ennyi idióta videó? (azon kívül, hogy itt nem divat mindent felvenni?)

(#4) Dluinet válasza lapa (#1) üzenetére


Dluinet
nagyúr

1:58

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Igaz még nem tettem be a motorba, de van egy bezárt motor láncom, nincs kulcsa. Azzal lehet suhintani. 2:13-tól nézett volna be a tetőn.

(#6) kemotox válasza Kolondrum (#2) üzenetére


kemotox
addikt

És a "magától" letört lámpa? Meg a basztató motorosok?
Csak nekem tűnt fel amúgy hogy az ilyen videók többségében a motorosok mindig bandáznak és basztatnak másokat, meg állat módjára viselkednek?

(#7) kemotox válasza Kolondrum (#5) üzenetére


kemotox
addikt

Tessék még egy példa a motorosok ősembert megszégyenítő viselkedéséről/gondolkodásmódjáról ...

(#8) Kolondrum válasza kemotox (#6) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én csak azt a pillanatot néztem ahol nekitolatott. Azzal egy olyan dolgot művel ami után kikapcsol bennem minden jó szándék.
Amúgy sztem a motoros oldalán volt a több "sár". Mé nem hagyta a francba?

(#7) kemotox ! Nono. Ez erős volt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Amúgy meg **** ki mit mond. :DDD Pátok

(#10) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Azért ez nem volt olyan vészes bevágás, köcsög motoros túlreagálta. Ha nem menne lakott területen 200-al, akkor nem is kéne ekkorát fékezni, nem véletlenül van kitalálva a sebességkorlátozás.

A végén se csodálkozom őszintén szólva. Amikor már ki akarnak rángatni az autóból, akkor önvédelemből lazán megcsinálnék egy ilyet és még csak rosszul se érezném magam.

Sok panelrambó, aki nem tudja sehol kiereszteni a gőzt és állandóan csak a konfliktust keresi. Ezrével vannak ilyenek az utakon.

(#11) Drenadar válasza Jhonny06 (#10) üzenetére


Drenadar
veterán

Én szerencsére nem találkozom velük... :D

(#12) Avicularia


Avicularia
veterán

1:58-nál még megvan a bal oldali tükre, utána vágás és már le van fittyedve,szerintem a motoros lerúgta neki. Jól látom?

[ Szerkesztve ]

(#13) Viszlát válasza kemotox (#7) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez független a járműtől, a suttyó az suttyó, akármi is van alatta éppen.

(#12) Avicularia: jaja, pont az a pár másodperc hiányzik, a számlálón is látni az ugrást.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#14) jozsi252


jozsi252
veterán

Azért a végén az a tolatás nagyon nem kellett volna. Mi van ha úgy megy neki, hogy a csávó beszorul a kocsi alá? Ezek után a minimum lett volna mint a Range Roveres videón hogy bukó le, aztán oldalsó szélvédőt betörni vele..

iPhone 13 Pro Max

(#15) Avicularia válasza jozsi252 (#14) üzenetére


Avicularia
veterán

Ilyenkor nem sokat gondolkodik az ember, gondolom a motoros lerúgta a tükrét, ami kiverte a fickónál a biztosítékot és hirtelen idegből ezt cselekedte. Utólag biztos nem így csinálná, de később mindig okosabb az ember.
Nekem is volt ilyen szitum, elborult az agyam mikor egy f@szkalap el akart ütni egy közlekedési vita után. Utánamentem és jól elvertem, eltörtem az orrát, orrán-száján dőlt a vér, utána már nem volt olyan nagyfiú. Verekedés közben én is megsérültem és az idióta feljelentett aminek az lett az eredménye, hogy nem sértett hanem ő is vádlott lett ugyanebben az ügyben. Súlyos testi sértéssel vádolt az ügyészség, ezt a f@szt meg súlyos testi sértés kísérletével. 5 évig tartott mire az első fokú ítélet meglett, nevetséges a magyar bíróság sebessége.
Persze utána én is úgy gondoltam, hogy inkább hagyni kellett volna a fenébe, el tudtam volna költeni azt a több mint egy milliót másra is amit ügyvédre utazásra pénzbüntetésre kaptam. De akkor sajnos nem gondoltam át megfelelően a dolgot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.