Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h3lios


h3lios
addikt

2 perc körül a tészta dobálós nagyon tetszik. :DD
A bélyegzős csajnak meg jól jön egy kis extra kéz remegés a keményebb napokon. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én a stemplizős csajt díjazom gyorsaságra.
Ami viszont az összképet illeti, a zsuga-csomagoló nálam a sztár. Úgy szedi ki a paklira való kártyát, hogy még véletlenül se téved darabszámra. Na, ez a nem semmi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) h3lios válasza Vakegérke (#2) üzenetére


h3lios
addikt

Ha megnézed mindig a Joker-nél kezdődik a köv. pakli annyira azért nem nagy kunszt a végén látszik is hogy figyeli mikor jön az adott lap.

B-tag: H3lios#2825

(#4) Gergosz2 válasza h3lios (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

az ÁNTSZ biztos lecsapna rá. ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5) h3lios válasza Gergosz2 (#4) üzenetére


h3lios
addikt

Nekem is ezt volt az első gondolatom.
Milyen higiénikus megoldás. :DDD
A másik kedvencem még az dobozos üdítős srác volt, bár őt pofán is vágtam volna ha felrázza az üccsimet. :C

B-tag: H3lios#2825

(#6) Vakegérke válasza h3lios (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyértelmű a Joker-es váltás. Azért kíváncsi lennék, hogy mi ketten milyen gyorsan tudjuk kibogarászni a következő Joker-t. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) h3lios válasza Vakegérke (#6) üzenetére


h3lios
addikt

Ha annyi ideig csinálnám, mint ők akkor nekem is menne. :)
Vannak olyan munkák ahol sok gyakorlás után brutál begyorsul az ember. :K

B-tag: H3lios#2825

(#8) Nordic válasza h3lios (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ebben egyet értünk. Egy hete a munkahelyemen, ha van szabadidőm, akkor ilyen matricákat kell tekercsről letépkednem a perforált részek mentén. Egy tekercsen kb. 3000 db van. Most már olyan gyakorlottan megy, hogy egy tekerccsel megvagyok 25-30 perc alatt. Az első tekercs több, mint egy óra volt, és csak három napja csinálom.

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Elnézést, hogy nekem kell lelőnöm a poént, de ezeknek a munkáknak egy részét már simán gépesíteni kellett volna, ezek a szerencsétlenek meg örülnek, hogy milyen gyorsan tudnak dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#10) Vakegérke válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezek a szerencsétlenek fillérekért dolgoznak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) total90


total90
veterán

Utcsó pali jöhet ha salátát csinálok, aztán mehet is ha kész :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.