Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) (An)Dante válasza kokyt (#99) üzenetére


(An)Dante
őstag

A GSMArena oldalán is van egy dokumentum fotó csak épp nem húzták fel az élességet és viszonylag közelről, max felbontásban fotózták, így totál használhatatlan. A héten keresek egy C7-et és csinálok vele pár doksi képet jobb beállítással.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#102) Gengi válasza #13260800 (#100) üzenetére


Gengi
senior tag

Az informatikus szakma == számítógép mögé fotózás? Mit keresel ott pókot?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#103) #13260800 válasza Gengi (#102) üzenetére


#13260800
törölt tag

rengetegszer fordul elő, hogy egy kábel kihúzódik vagy megtör, és a mai modern íróasztalok nagy része bunkerként védi a gépet :D , ezen kívül karbantartáskor mielőtt szétkapom a gépeket lefényképezem őket, hogy minden kábel oda kerüljön vissza ahol volt. Némely szerver szobában olyan kábelrengeteg van amit te el nem tudsz képzelni az még übereli az íróasztal mögötti gépeket is. Egyszerűen szükség van egy valamennyire jó fényképezőre legalábbis az én munkám nagyban megkönnyíti.

[ Szerkesztve ]

(#104) kokyt válasza (An)Dante (#101) üzenetére


kokyt
senior tag

Az nagyon jó lenne. Eddig a futottak még kategóriába soroltam az EDOF-ot, de képek alapján most már tényleg érdekel mit lehet kihozni belőle.
Azt hiszem, lassan felmerül az igény egy átfogó tesztre, ami megerősíti/eloszlatja a kételyeket az EDOF-al és az AF-al kapcsolatban, meg úgy egyáltalán összefoglalja mire lehet számítani manapság a gyártóktól.

(#105) Gengi válasza #13260800 (#103) üzenetére


Gengi
senior tag

Hát erre már feltalálták a címkézés nevű technológiát.

Egyébként pedig van fogalmam a kábelrengetegről :

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#106) #13260800 válasza Gengi (#105) üzenetére


#13260800
törölt tag

A rack szekrényeket is fotózóm, és címkézni is szoktam. Nem értem miért probléma ha alapos az ember vagy miért kell rögtön megmondani a tutit? Ha a munkafolyamat elején kép készül egyáltalán nem hátrány nekem többször segített és ezek után is használni fogom a technológiát. Ha más másképp csinálja nekem nem probléma nem érzem szükségét, hogy mindenki úgy csinálja mint én.

(#107) madstunt válasza leviske (#92) üzenetére


madstunt
addikt

maradjunk abban hogy a motorola csak látszólag kizárólag a V3 mizéria miatt tart ott ahol.
a v3 mizéria mellett sok hasonló ok volt mint a nokiánál(inkompetens vezetés, stb...)

(#108) blueMerle


blueMerle
veterán

OMG ez valami hihetetlen tetű lassú, ezen még biztos hogy valamit optimalizálnak mert ez nem piacképes.

(#109) LA_COSTE válasza blueMerle (#108) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Az Amoled jelenléte dicséretes, de más érdeme: :( .

(#110) leviske válasza blueMerle (#108) üzenetére


leviske
veterán

Az E7 még ki sem jött, nem hiszem, hogy az X7-el január előtt bárki találkozna. 2 hónap alatt meg azért csak faragnak még rajta (gondolom én).

Amúgy biztos én vagyok az elképesztően igénytelen, de én azért nem érzékelem annyira, hogy tetű lassú volna. Persze az érződik, hogy nem egy SD, de véleményem szerint ez is bőven a használható szint felett van.

(#107) madstunt: Nem állítottam az ellenkezőjét, bár tény, hogy a Motorola leépülésének nem igazán néztem utána. Nem is nagyon érdekelt. A SE miértjeiről is az egyik HWSW-s cikken keresztül nyertem betekintést mostanság.

(#111) Gabi 8906 válasza LA_COSTE (#109) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Még a 4 hangszóró odaverhet ha lessz alatta egy rendes erőforrás.(legalább egy 1500 Mah-s akksi) Az Amoled miatt én is dícsértem a Nokiát.
Várjuk meg hogy végül is mi lessz belőle végül,és hogy mennyi lessz az ára. :))

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#112) blueMerle válasza leviske (#110) üzenetére


blueMerle
veterán

Azért láttunk már a Nokiától egysmást, nem lepődnék én már meg semmin sem. :U

Külsőre nekem nem bejövős, sokkal inkább szeretem az egyszerü letisztult formákat, persze ez szigorúan véve szubjektív, másnak ettől még természetesen bejöhet.

Páran írtátok hogy a 4 hangszóró lehet hogy gázos lesz, szerintem a 4 hangszóró jelenléte nem feltétlen jelenti azt hogy rossz lesz a hangzás, az 5800 hangzásban pl. überbrutális, abban 2 van. Ettől függetlenül mókusvakítás, semmi értelme ekkora méretben 4 hangszórót elhelyezni, persze majd rá lehet sütni hogy THX DTS DOLBY GIGA SURROUND Super system :U Bloodie Stevie pedig majd ezt fogja a buszon üvöltetni :U

Ezt egyébként már réges rég meg akartam kérdezni, hogy mi értelme van több hangszórós hangzásnak egy mobilban? :F Az ember fia ha filmet néz és szorult belé némi ész, akkor azt fülhallgatóval teszi mondjuk buszon vagy vonaton, ugyanígy a zenével is. Kérlek mondjatok egy érvet ez tényleg mikor és hol hasznos? Tényleg csak az idióta ökör hülyegyerekeknek van kitalálva hogy ezzel menőzzenek? :(

(#113) Karma válasza blueMerle (#112) üzenetére


Karma
félisten

Gondolkozz a dobozon kívül :) Telefonkonferenciázni pl. lehet hogy jó lesz.

“All nothings are not equal.”

(#114) Gabi 8906 válasza blueMerle (#112) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

A sztereó hangszórók hasznos dologok.Nekem pl ez a Galaxy S ha csörög a zsebemben akkor alig hallom,igaz a hátlapon van a hangszórója ami nem vet a témára valami jó fényt.A Nokia 5800-m volt anno meg n97-em is és azoknál nagyon szerettem a sztereó angszórót.Ha a zsebemben is volt,akkor is mindig meghallottam ha hívnak.
Filmezésnél is jó(nekem legalábbis jó volt..).De ha csak én lennék ezzel így akkor nem lennének sztereós telók,mert nem lenne rájuk kereslet. :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#115) madstunt válasza blueMerle (#112) üzenetére


madstunt
addikt

hát elő szokott fordulni velem hogy kajálás közbe nézek sorozatot. IGEN 3,2 colon :)
és evés közbe elég hülye érzés agybadugóssal szenvedni pl, arról nem is beszélve hogy a füles kábelét a kajámon kéne átvezetni :)

(#116) blueMerle


blueMerle
veterán

Na igen, az biztos hogy a csengést jobban meghallani, ha hangosak.

Kajálás közben? Hm. Én kajálás közben a TV-t bámulom, az 42 col, egy nüansznyit kényelmesebb -htpc torrenttel a filmeknek :) Persze más kérdés ha nagy a család és nem mindig tudod azt nézni amit akarsz, na az már gázosabb. Néha nekem is küzdenem kell asszonykával :D Olyankor a noti mellett kajálok, tudom paraszt egy szokás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Bakker :Y Azt hiszem hogy megvan a következő telefonom, pont egy iylen kell, ez mindent tud ami nekem kell, mikor jön ez ki vajh valójában? Kamera gondolom jó ksi edof-os fos. De mind1 a 4 hangszoró nagyon brutál, és a formája is tetszik, bestbuy lesz nekem ha kijön(és persze emberi árban lesz)

(#118) hans87


hans87
tag

Áhh... Uhh...
Kiég a retinám. Emmi?
Szeretem a Nokiát és a Symbian-es telóikat pláne, de ez szörnyű. E7 mellett ég és föld...

Nokia 5530

(#119) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nekem tetszik. A makrózás nem feltétlenül hiányzik. Inkább xenon és egy erősebb processzor legyen.

valami

(#120) attisx válasza Lotusomega (#117) üzenetére


attisx
addikt

"Kamera gondolom jó ksi edof-os fos."

Nem feltétlen olyan rossz az. Ajánlom figyelmedbe a #79-nél kezdődő beszélgetést...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#121) Kasya válasza blueMerle (#116) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csatlakozok madstunt-hoz. Munka közben (szünetben) nem mindenkinek adatott meg laptop, vagy tv mellett kajálni. Ugye, munkahely függő...

Érdekes telefon. Korábban említettétek, hogy miért kell több irányba mennie a Nokiának. Pont most a WM7-el kezdte el a HTC is ezt. Ha már 2 nagy cég is ilyen irányba gondolkodott, akkor lehet vmit felismertek, "ujraélsztettek"?
Én már az O2 xda atom-on is meghallottam a stereo világát (nem a hangminőség javult, de stereonak, stereo volt). Bár itt kétlem, hogy "quadro" hatas lenne...

Fiatalabb nemzedéknek valószinüleg joban befog jönni ez, mint a többi. Ez majd az árából kiderül.

(#122) Gabi 8906 válasza attisx (#120) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Kíváncsi lennék mit kezdene az Edof kamera egy I7110-es Samu kamerája ellen.
Persze a kép ne olyan távoli látkép legyen.... ;)

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#123) Lotusomega válasza attisx (#120) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Igen, elolvastam amit andante írt az edoffal kapcsolatban, tájképekre tényleg jónak tűnik, csak mondjuk én legtöbbet viszonylag közeli portréhoz használom este sötétben(bulifotó) ott azért megnézném h hogyan teljesít. Ettől függetlenül várom :K

(#124) madstunt válasza blueMerle (#116) üzenetére


madstunt
addikt

igen. jó is mikor van mit nézni a tvben csak sajnos az a ritkábbik eset :D amúgy meg sokszor csak zenét hallgatok róla ha éppen egyedül vagyok és csinálok valamit. szép a hangzása azért ahozz képest
na meg nincs htpc :D bár ha lenne a konyhai tv-n kompozit bemenet akkor természetesen rákötném a telót videokábellel

[ Szerkesztve ]

(#125) talpalavalo válasza Kasya (#121) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Így van az árából fog kiderülni, de az Iphone-t akkor sem fogja tudni ütni, egyébként sem értem minek 4 hangszóró?? Nem cigányhifi ez, vagyis nekik tuti jól fog jönni de normális ember normális körülmények közt nem használja kihangosítva mert mégiscsak egy telefon arra ott a füles. Kihangosítva szóljon a csengőhang és kb annyi, az meg mind1 milyen jó minőségű mert jobb esetben úgy is felveszem nem?
Akkor már inkább gyárilag adjanak hozzá valami mocskosul ütős fülest :) AZt meg nem fognak :P

(#126) (An)Dante válasza talpalavalo (#125) üzenetére


(An)Dante
őstag

Ugyanaz a füles lesz hozzá, mint ami az N8-hoz van, ami azért még mindig az egyik legjobb minőségű alaptartozék.

Gondolom itt a lényeg a 3D játékok 3D hanghatásai lesznek.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#127) stewe780 válasza (An)Dante (#126) üzenetére


stewe780
őstag

A fülesről alkotott vélemény azért nem egészen egyöntetű.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#128) Quasi_modo válasza stewe780 (#127) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mert a fülünk sem egyforma, meg az elvárásaink sem.

valami

(#129) vans?


vans?
őstag

Szvsz marha ronda. :D A gyorsasagon meg gondolom azert meg dolgoznak addig... De a 4 hangszoro nem hangzik rosszul.

hábm bábm

(#130) madstunt válasza stewe780 (#127) üzenetére


madstunt
addikt

nekem volt amíg el nem hagytam n900hoz és jól szólt eléggé
lehet a srác kifogott egy szar darabot például

(#131) leviske


leviske
veterán

(#112) blueMerle: Azért nem csak a Nokiával fordul elő, hogy hibázik és most nem akarok egyik gyártóra sem mutogatni, de azért érdemes visszanézni a múltba. A Nokiát mostanság mindenki különösképpen ostorozza.

(#127) stewe780: Aki mondjuk felső, vagy középkategóriás Sennheiser fejhallgatókhoz szokott, annak teljesen felesleges bármilyen gyártó alapcsomagban adott fülhallgatóját bepróbálni. Ettől viszont még mások igényei nem nőnek... Egy audiofil meg nem bánja azt a 30k+-t, amit fejhallgatóra költ.

Emellett madstunt jól írta, kikaphatott egy hibás darabot is. Nem olyan ritkaság, ha elektronikai eszközt vásárol az ember.

(#132) LA_COSTE válasza (An)Dante (#126) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Az árához képest szerintem adhatnának jobbat.

(#133) B1T3


B1T3
addikt

Az N8 külsejét is mindenki szidta, amikor az első képek megjelentek róla mobilarénán. :)

(#134) madstunt válasza LA_COSTE (#132) üzenetére


madstunt
addikt

Érdekes, drágább dolgoknak (nem írom le hogy például szifon) miért nem vetik fel az ilyesmit? :)

(#135) Quasi_modo válasza B1T3 (#133) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az N8 külsejét is mindenki szidta,
Én nem. Sőt az X7 is tetszik. Ennek legfeljebb a belsejével lesz problémám. (Kellene egy pontos speckó)

valami

(#136) B1T3 válasza Quasi_modo (#135) üzenetére


B1T3
addikt

Tudom, épp valamelyik nap olvastam azt a témát. :) De a lényeg, hogy a túlnyomó többség már akkor elítélte egy ember véleménye miatt.

(#137) Quasi_modo válasza B1T3 (#136) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát én csak a saját véleményemre hallgatok...

valami

(#138) joey04


joey04
titán

Új képek a Nokia X7-ről

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#139) AMD Power


AMD Power
titán

4 hangszóró minek? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#140) B1T3 válasza joey04 (#138) üzenetére


B1T3
addikt

Köszönöm a képeket.

Nekem tetszik, bár az N8 a favorit külsőben (is) az S^3-as mobilok közül.

(#141) Vikthor


Vikthor
nagyúr

milyen proci van benne? Olyan mint az N8-ban?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#142) B1T3 válasza Vikthor (#141) üzenetére


B1T3
addikt

Valószínűleg igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.