Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Most ennek a kameraelhagyásnak mi értelme volt? Nehogy má' a China Mobile kérése lett volna ez, mert még ha a WiFi elhagyását kierőszakolják, az még érthető, de ez...? :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) CS_D válasza Maxentius (#1) üzenetére


CS_D
senior tag

Olcsóbb lesz tőle...

De állítólag megkapja az E7-ben is használt Clear Black Displayt, ami jobb, mint az N8-ban használt.

(#3) David75


David75
őstag

Ennél a symbian anna-nál rondabb rendszert még nem láttam.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4) tommjee


tommjee
senior tag

Ez mi akarna lenni ? :((

(#5) Tomcat


Tomcat
őstag

Remélem ezekből Európába nem érkezik hivatalosan. Elég szégyenletes lenne. :)

Tomcat

(#6) tjb007 válasza Tomcat (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Európában mi a francot kezdenének egy TD-SCDMA -s telefonnal (hivatalosan és nem hivatalosan is) ?

[ Szerkesztve ]

(#7) rudymester


rudymester
senior tag

EDOF pffff :W Visszafejlődés és nem értem, miért használj ezt a Nokia.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#8) Tomcat válasza tjb007 (#6) üzenetére


Tomcat
őstag

Nem konkrétan ezekre a telefonokra értettem hanem arra nehogy GSM kiadásban is elérhetőek legyenek ezek a modellek.

Tomcat

(#9) tjb007 válasza Tomcat (#8) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lesznek, ezek csak a kínai piacra készültek/készülnek.

(#10) Tomcat válasza tjb007 (#9) üzenetére


Tomcat
őstag

Én szívből remélem hogy így lesz.

Tomcat

(#11) catroot


catroot
veterán

Ennek semmi értelme szvsz. :(

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#12) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Szerintem muszáj volt kiadniuk új telefonokat addig, amíg nincsenek kint a wp7-es készülékek. Legalább a köztudatban marad addig is a Nokia :)
Kínában meg lehet nem is tekintenek szánalommal ezekre a butított verziókra.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13) ZeGa01 válasza Valentino K. (#12) üzenetére


ZeGa01
tag

Szerintem pont ezeknek a modelleknek semmi közük ahhoz, hogy fent tartsák a figyelmet és köztudatban a márka nevét. Arra inkább a X7 és az E6 hívatott.

(#14) j-cool


j-cool
tag

Ha megnézitek a gagyi kínai modelleket, amiket pl a mobilarenán is teszteltek, akkor láthatjátok hogy Kínában még a gagyi megoldásoknak (pl.: EDOF) is van értelme. :)

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

12 megapöty AF helyére 8 fixel?Ennek nemsok értemét látom.Messzi földön a logika és az értelem távol áll egymástól úgyfest...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) tjb007 válasza JR.CSé (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kína egy más világ, nem is fogod érteni.

(#17) NakedMan válasza David75 (#3) üzenetére


NakedMan
csendes tag

Nem láttál még windows mobile 5.0-t? Amúgy meg a Symbian nem a szépsége miatt szeretjük hanem a tudásáért :K

[ Szerkesztve ]

(#18) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Jogos.Erről már rég letettem:)kb olyan mintha az asszonyt próbálnád megérteni:DSose fog menni... :)
David75-nek csak annyit h aki még életében nem kezelt ilyet az ne pattogjon erről:R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Csak a lelkét tépték ki :O , de ahogy írták is, kína más világ. Nem véletlen, hogy ott jelennek meg.

(#20) Davidoff91 válasza Valentino K. (#12) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

"Kínában meg lehet nem is tekintenek szánalommal ezekre a butított verziókra." Ezt az oltást ez hatalmas, ezen jót nevettem, jár neked a +1000.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#21) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem értem ezt a patáliát most. Egyrészt tudtuk, hogy jön (illetve megy) ez a cucc Kínába, másrészt meg KÍNÁBA. Szóval ez itt nálunk nem sok vizet zavar.

(#20) Davidoff91
Ez nekem is tetszett... :D

[ Szerkesztve ]

(#22) Ricardo válasza kolosanyi (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól még vicces, hogy egy telefont pont ott "csonkítanak" meg ahol nem kellene. Nem ide jön, de attól ez a stratégia gáz. Remélem kedden valóban valami nagyot homorítanak.

(#23) rep3at


rep3at
őstag

Az EDOF rossz ötlet volt, az egyik telómban egy ilyen 5 megapixeles érzékelő van, bár nem csinál annyira vészesen rossz képeket de azért nem is vagyok vele tökéletesen kibékülve..

Forward thinking. كرر

(#24) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na úgytűnik a kínaiak csak lebutított telókat kapnak :D :D
Az EDOF kamerákat meg elfelejthetné a Nokia az Európai piacra. Lehet a kínaiaknak elég :D :D

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.