Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nokia nagyon gyártja koncepciókat de egyesem valósul meg…
Ez talán 2010 ben látható lesz…

Szerk... rossz helyre került a hir :)

Szerk. jah meg mai litium aksival ez 1-2-3 orát üzemelne. talán.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Ricardo válasza AS (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Én azért reménykedem benne hogy lesz belőle valami. A Nokia ontja a koncepciókat, de az új készülékek is jönnek rendesen.

(#3) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Igy első ránézésre kicsit furcsa az alakja, de ha ez megvalósul az biztos nem igy fog kinézni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) Bibby


Bibby
addikt

Ez inkább vásárinak tűnik mint Nokiának... egyébként mobil koncepciót készíteni marha nagy dolog, énis le tudom írni hogy milyen szuper tudást szeretnék.

Ελευθερια η θανατος

(#5) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez durva jol nez ki...

(#6) Goose-T válasza Bibby (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

Azért a Nokiánál valamennyire megalapozottak ezek a koncepciók, amit a szokásos photoshop-mágus noname koncepciógyárosokról nem lehet elmondani. Mondjuk pl. tisztában vannak azzal, mit lehet megvalósítani és mit nem.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) sztyui2


sztyui2
őstag

Jónak, jó, de erre most per pillanat, akármilyen márkanevet ráírhattak volna, mert semmi nokiás nincs benne. Ha ezt most egy photoshop mágus csinálja, akkor mindenki leszarozná, így meg várjuk 2010-be ;] Addigra ennyit változna a nokiák design-ja? Durva lenne, bár előfordulhat

(#8) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

én még nem tudtam eldönteni hogy tv távirányitó vagy autórádió előlap :DD :D

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#9) Ricardo válasza sztyui2 (#7) üzenetére


Ricardo
félisten

"így meg várjuk 2010-be ;] Addigra ennyit változna a nokiák design-ja? Durva lenne, bár előfordulhat"

2 év nagy idő ezen a területen.

(#10) nike_ válasza sztyui2 (#7) üzenetére


nike_
addikt

Jaja, nézd meg pl. melyik teló jelent meg 2 éve, az volt az N70. (2005.11.hó) Ahhoz képest mennyi változás történt.

MOD: Még nem is hogy a design, de a tudás, az nagyon nagyot ugrott.

[ Szerkesztve ]

(#11) Bibby válasza nike_ (#10) üzenetére


Bibby
addikt

Két év alatt az n70-ből lett n82... azt akarod mondani hogy két év múlva az n82-ből egy ilyen izé lesz? Azt nekem nem meséli be senki, legyen akármilyen ipari forradalom. :D

Ελευθερια η θανατος

(#12) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Szokás szerint megint koncepció...

És persze Nokia... és persze, hogy nem tetszik... Miért ilyen csúnyák a Nokiák? (Tisztelet a kivételnek, aminek emberi formája van (pl. 6300))

Harrrr!!!!

(#13) úúútálatos


úúútálatos
tag

Ééééés tudtam és tudtam és tudtam!!! :C Ez lesz az én telefonom! Gyönyörűséges hiperség! :R

(#14) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Elég érdekes formaterv. Ez a hajlított design nekem nagyon nem fekszik.

(#15) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes a 11 milliméteres vastagsághoz tett 5 megapixeles fényképező meg a többi... :U

A kijelző időtállóságára kíváncsi volnék...

A készülék maga tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#16) bolondember válasza Goose-T (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"mit lehet megvalósítani és mit nem." - vagy mit AKARNAK záros határidőn belül megvalósítani és mit nem... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) AS válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


AS
félisten

Az már nem nagy dolog a samsung f490 (pont ide illik mert az is érintös) 11.8 m és 5 megapixeles.,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) Zoltanfi válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Házon belül érdemes megszemlélni az N95-öt, aminél már van újabb is..
Szóval az a része ahol a kamera van 13mm vastag, amiből 2mm a lencsevédő..

(#19) Viktor0610 válasza Zoltanfi (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Viszont az N95 esetében nincs ott a kijelző, ha jól gondolom, mert az csak a készülékház, a kijelző nélkül.

Szerk.:
Jól gondolom. Az N95 jóval vastagabb, ha a kijelzőt is figyelembevesszük. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20) Zoltanfi válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Hát persze, de amíg ez megjelenik, csak fejlesztenek azért valamit..

(#22) Dany007


Dany007
veterán

Hát nemsemmi.
Meglepődtem. És teccik :)
Valaki írta, hogy már volt sok koncepció a nokiától, de csak kevés valósult meg. Tudnátok mutatni hasonló style Nokia koncepciókat? Mert én v.hogy lemaradtam róluk...
De ez nagyon teccik. A tudása is, meg a kinézete is. Remélem elkészül!

(#23) úúútálatos


úúútálatos
tag

Ééééés ez miért nincs belinkelve a cikkbeee?
http://www.youtube.com/watch?v=xx-wz6Pp1MU&eurl=http://www.mobilmania.cz/default.aspx?server=1&article=1117816

Csak jelenjen meg! Nekem lesz ilyen! :R :C

(#24) Otisz


Otisz
őstag

Én elképzelhetőnek tartok egy ilyen koncepciót, főképp hogy az 5800-val már be is lépett egy ideje a touch mobilok piacára. Nem is rossz kezdéssel!

(OO[IIII][IIII]OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.