Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2902) timekeeper válasza Outlander (#2896) üzenetére


timekeeper
tag

:C Naja, végül is az is egy megoldás :D

diegho Világos, értelek persze, a flottás árakkal nem vagyok tisztában, az én készülékem nem az, úgy hogy csak abból tudtam kiindulni, amiben én jutottam hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#2903) duo válasza Outlander (#2896) üzenetére


duo
őstag

:D :D :D

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#2904) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Én megtartom a buta Nokiám ébresztőnek, ha váltok (meg marad a 70-es számom is, ha kell valamire)
Azért az vicc, hogy a három(vagy négy a BB-vel?) nagy OS nem tudja, amit a legolcsóbb szutyok is, hogy kikapcsolt állapotban ébreszt (bár ez engem tökre nem érint, mert ha nem "hülyülne be" néha a telefonom, akkor akár hónapokig is menne egyfolytában)
Mondjuk alapban megvárom, mit hoz az Amber frissítés. Meg más dolgok miatt is várok még az 520-szal.
Ráér az még nekem :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2905) Tim82 válasza SQX_Barto (#2904) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez így nem igaz, MTK chipsetes meg valamelyik Qualcomm SoC-cal szerelt Android-os telefonok tudnak kikapcsolt állapotból ébreszteni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2906) Blyan válasza SQX_Barto (#2904) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig a számítógéped is jelzi a leveleidet, ha kikapcsolod... ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2907) SQX_Barto válasza Tim82 (#2905) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Már régi infó volt, gondoltam van talán valami változás. De akkor ezek szerint rendszer szinten azóta sem tudnak. ;]
Auchan-ban megnézegettem az 520-at, azért a hátlap nem túl szép műanyag :(
Bár majd valami skin féleség lehet kerülni fog rá, talán az az S-alakú ebay-ről, amit itt linkeltetek páran régebben.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2908) Tim82 válasza SQX_Barto (#2907) üzenetére


Tim82
nagyúr

SoC szinten is kell támogatás, az Android részéről a szoftveres oldal ICS óta adott tudtommal. Valaki egyébként listát is gyűjtött, ami persze messze nem teljes.

Mire gondolsz, mint "csúnya műanyag"? Szerintem kellemes fogása van (fehér meg ciánkék hátlapom van).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2909) lizakd


lizakd
tag

Üdv!

Melyik a legfrissebb szoftver a telóhoz?

(#2911) Tim82 válasza #40993792 (#2910) üzenetére


Tim82
nagyúr

Telenornál szintén.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2912) Blyan válasza #40993792 (#2910) üzenetére


Blyan
félisten

Az 520 egyáltalán kapott már FW frissítést?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2915) Blyan válasza #40993792 (#2913) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor meg fura lenne ha bárkinél más lenne a legfrissebb. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2916) Tim82 válasza Blyan (#2915) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, de nem is ez volt az alapkérdés. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2918) dzudzu válasza Blyan (#2915) üzenetére


dzudzu
tag

Így van, voda is ugyanez. :)

(#2919) Blyan válasza #40993792 (#2917) üzenetére


Blyan
félisten

de ha ez az alap, akkor nem és a voda (vagy más gyártó) nem nyúlt bele, csak lockolta a készüléket :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2921) old rocker válasza tjb007 (#2861) üzenetére


old rocker
veterán

Nagyon szépen köszönöm!!! :R

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#2922) timekeeper


timekeeper
tag

Elég érdekes kérdésem a következő, kb 1 hete már hogy megjött a Cián kék hátlapom, de valamiért "furcsa" a színe, meg is néztem és a fröccsöntés helyei a hátlap belsején máshol található mint az eredetileg fehér színű hátlap belsején (ezzel vettem a készüléket), és a szín is valamivel sötétebb a ciánnak mint a neten található képeken. Tehát, ha nem nagy gond, kérhetnék azoktól egy képet akik cián hátlappal rendelkeznek? Nem mondanám annak hogy felmerült a gyanú az eredetiséggel kapcsolatban, viszont ha nem is az, marha jó másolat. Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#2923) btudos válasza Blyan (#2919) üzenetére


btudos
veterán

Cccc...... OS verziószámról beszélgettek, ahhoz nincs köze a szolgáltatónak ;)

A fw az már más kérdés(Te azt említetted, csak épp nem arról volt szó :D )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2924) NGA


NGA
addikt

Nem tudom mi történt az 520-asommal: :-)

Ja és ami még furább: Nem fagy, nem indul újra, és megkapok minden üzenetet a skype-on, FB-n, viber-en.

Burokban születtem :-)

(#2925) duo válasza NGA (#2924) üzenetére


duo
őstag

lehet h nyilvánosan megdícsérted Ballmert és erre ő távolról kikapcsoltatta a bug-generátort a lumiádom :)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#2926) IG55 válasza KüLÖNc (#2894) üzenetére


IG55
senior tag

Ha nincs baj a telefonnal, azt az átlagember nem írja ide. Nekem 3 hét alatt nem indult újra, kikapcsolva kétszer volt, SIM és memóriakártya behelyezésnél.

(#2927) Blyan válasza btudos (#2923) üzenetére


Blyan
félisten

Jelenleg az os verzió szám sem különbözik, másrészt hogyne függne? :) Egyelőre csak egy platform van, ahol szolgáltatótól függetlenül az adott OS verzió érhető el minden készüléken egyből, az pedig nem a WP.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2928) cat7505


cat7505
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég lettem a használója 1-nek (céges teló),
ahogy látom majdnem mindenkinek problémás az akku időt.
Viszonylag könnyű találni komoly teljesítményt ígérő akkut (2450mAh) :
http://www.ebay.com/itm/221207866004?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
Mi a véleményetek, esetleg van tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

A probléma megoldás lényege megtalálni azokat, akik tudják a megoldást :)

(#2929) mukibuci válasza cat7505 (#2928) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

maradjunk annyiban, hogy ez csak igéri a komoly teljesítményt :D

ha mindenképpen szeretnél másik akkut, akkor ezt nézd meg

Blyan: nokiánál nincs minden tipushoz saját akku :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2930) Blyan válasza cat7505 (#2928) üzenetére


Blyan
félisten

Compatible Mobile Phone Model:

Nokia 5228
Nokia 5230
Nokia 5235 Ovi Music Unlimited
Nokia 5800 Navigation Edition
Nokia 5800 XpressMusic
Nokia C3-00
Nokia N900
Nokia X6
Nokia X6 16GB
Nokia X6 32GB

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2931) Blyan válasza mukibuci (#2929) üzenetére


Blyan
félisten

Jóvanna, mindig elfelejtem, hogy ócska ez a Nokia. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2932) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Gyors kérdés: Miként tudok csatlakoztatni nokia BT fülest az 520hoz? BT bekapcsolva, keres - BT füles bekapcsolva, észlelhető. Az 520 viszont nem találja meg... Hol rontom el? :))

Tárgytalan, USER ERROR... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2933) cat7505 válasza mukibuci (#2929) üzenetére


cat7505
csendes tag

Ha csak annyit tud valósan mint másik (1600mAh),
akkor is megéri ezt az árát...$44.50 vs $6,25

A probléma megoldás lényege megtalálni azokat, akik tudják a megoldást :)

(#2934) mukibuci válasza cat7505 (#2933) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az kb annyit tud, hogy 2 óra alatt lemerül, majd 3 hónap múlva felpúposodik és ha szerencséd van, akkor nem robban fel, de hajrá, rendeld meg és számolj be a fejleményekről ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2936) cat7505 válasza mukibuci (#2934) üzenetére


cat7505
csendes tag

Majdnem minden cella Kínában készül csak van amit ott is "csomagolnak", címkéznek
Van egy C3-00 tesztalanynak...(előző készülék)

A probléma megoldás lényege megtalálni azokat, akik tudják a megoldást :)

(#2937) duo válasza cat7505 (#2936) üzenetére


duo
őstag

én majd egy mugen powert (az 1600-as) veszek ha eljön az ideje.abban (mások személyes tapasztalata és beszámolói alapján) jobban bízok.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#2939) Tim82 válasza Tim82 (#2284) üzenetére


Tim82
nagyúr

Második teljes kikapcsolást produkálta a telefon, egy perccel egy sms elküldése után... Újra csak akku ki- majd visszatételével lehetett bekapcsolni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2940) timekeeper válasza Tim82 (#2939) üzenetére


timekeeper
tag

Ketten vagy? :D

(#2941) Tim82 válasza timekeeper (#2940) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erre a következtetésre miből sikerült jutnod?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2942) Superhun válasza Tim82 (#2941) üzenetére


Superhun
addikt

Sztem abból, hogy válaszoltál a saját hsz-odra. :P

(#2943) Tim82 válasza Superhun (#2942) üzenetére


Tim82
nagyúr

Naná, ha összefüggésben van azzal, amit most írnék (például ugyanabban a témában plusz tapasztalat, fejlemény stb.).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2944) timekeeper válasza Superhun (#2942) üzenetére


timekeeper
tag

Úgy bizony :)

[ Szerkesztve ]

(#2945) thomson9505


thomson9505
csendes tag

Nektek a CinemaGarph rajta van az alap telón ?

Előre is bocsi, ha néha összeszavakat a keverem !

(#2946) Blyan válasza thomson9505 (#2945) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem nem volt, töltsd le és kész.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2948) old rocker válasza #40993792 (#2938) üzenetére


old rocker
veterán

most akkor melyik robban?

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#2950) matthewwwwww


matthewwwwww
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kisebb gondom a telóval, mikor hívást kezdeményezek elsötétül a kijelző, van, hogy csak mikor a fülemhez teszem, de van, hogy előbb is, talán ez a kisebb gond, de mikor elveszem a fülemtől akkor meg nem akarja vissza adni. Általában semmilyen gombra nem reagál, Hardreset, aksi ki-be, minden volt már... Tesómnak is van egy ugyanilyen telója és az övé nem csinálja ezt. Biztos, hogy valami gigszer van vele. Én arra gondolok, hogy a fólia zavar be, hogy rajta van, mert azelőtt nem emlékszek, hogy csinált volna ilyet (1 hónap kb a teló) de ez akkor se frankó így...
Ötlet valaki??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.