Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-17 15:57:29

LOGOUT.hu

Nokia Lumia 520 - gyakran feltett kérdések, hasznos tudnivalók

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) Namelesske válasza westcoastog (#25449) üzenetére


Namelesske
addikt

Haverommal ezt taglaltuk, hogy túl szoros illesztés miatt van a bevilágítás, maga a panel színeződik el,és a hibás pixelek is a megnövekedett nyomás mitt jönnek. Nem volt hozzávaló torx itthon, de szerintem egy kis csavar felengedés meg igazgatás megjavítaná a legtöbb kijelzőt.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25452) westcoastog válasza Namelesske (#25451) üzenetére


westcoastog
veterán

Vazeg, és tényleg, tekergetem a csavart, ha ráhúzom jobban beszűrődik, ha lazítom visszább húzódik a befénylés. :)

[ Szerkesztve ]

(#25453) westcoastog válasza westcoastog (#25452) üzenetére


westcoastog
veterán

Egy nagyon minimálisat lazítottam a csavaron, de tovább nem érdemes mert nagy lesz a rés a digitizer keret és a telefon között ami porosodáshoz vezethet.

(#25454) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Az lenne a kérdésem, hogy a második oldalra a telefon miért rakja ki az ABC betűit és alá az alkalmazásokat? Mikor megvettem, csak simán sorban voltak, de most telegórta betűkkel, ami engem zavar. El lehet valahogy tüntetni, vagy ahogy növekszenek a telepített alkalmazások, egy idő után magától kirakja az ABC-t?

Alister from Hell

(#25455) Melack válasza Alastair' (#25454) üzenetére


Melack
veterán

Utóbbi. Adott mennyiség fölött beteszi a betúket.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25456) btudos válasza Melack (#25455) üzenetére


btudos
veterán

8.1-től fixen ott vannak a betűk.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25457) Namelesske válasza westcoastog (#25452) üzenetére


Namelesske
addikt

:Y Bejött a tippem :)

Mai dühöngés:

Bazmeg, a Microsoftnál retardáltak vannak vezető pozícióban nemvitás. [link] :W

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25458) btudos válasza Namelesske (#25457) üzenetére


btudos
veterán

Retardáltak, mert a saját keresőszolgáltatásukat erőltetik? Tiszta sor, én is a rivális óriáscég hasonló termékére építkeznék, ha lenne sajátom. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25459) Namelesske válasza btudos (#25458) üzenetére


Namelesske
addikt

Szerinted nem retardáltság VISSZAFELÉ fejlődni?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25460) btudos válasza Namelesske (#25459) üzenetére


btudos
veterán

Ha nem értetted meg a példám lényegét, ezután se fogod. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25461) miqlas válasza Namelesske (#25457) üzenetére


miqlas
őstag

Nyugi ... ez is a Cortanásoknak jár! ;]

42

(#25462) westcoastog válasza Namelesske (#25457) üzenetére


westcoastog
veterán

Inkább visszatekertem, úgyis fehéren használom, na meg nem akarom megkockáztatni a kijelző porosodását. :)
Majd egyszer veszek egy nagyobb lumiát, egyszer... :DDD

(#25463) Namelesske válasza btudos (#25460) üzenetére


Namelesske
addikt

Nem szeretném megérteni a példád lényegét, mert nem vagyok hajlandó elfogadni olyan döntéseket amik befolyásolják a felhasználhatóságot. Nem fogok tán mindig www.google.com-ot beütni minden kereséshez, csak mert valami retardált a Microsoftnál azt gondola üzleti meggondolásból, hogy ne lehessen beállítani a világ legismertebb, legtöbbet használt keresőjét, ami ér valamit az US-en kívül is.

Még egyszer elmondom mitörtént:

Eddig lehetett beállítani Google-t default SE-nek most már nem lehet. Magyarul: Kivettek egy olyan funkciót ami első dolgom telepítés után, nem mindenki használja ám magyar lokalizációval a telefont. Ennyi, ha ez így marad nem veszek több Lumiát, kész. Visszafejlődés powa! Nemhogy még beleraknák az összes létező keresőt az adott országhoz, kiveszik a legjobbat.

@miqlas42

Nyugodt vagyok.

(#25462) westcoastog

De legalább haverom aki szeret ezzel szórakozni, ismét esélyt kap elbarmolni valamit a telefonján :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25464) miqlas válasza Namelesske (#25463) üzenetére


miqlas
őstag

... nem tudom, hogy ez így maradna-e, hiszen ez ellentétes a MS-féle „nagy nyitással” ... ha mégis, az persze szopacs ...

42

(#25465) Bandi8bácsi


Bandi8bácsi
tag

(#25466) btudos válasza Bandi8bácsi (#25465) üzenetére


btudos
veterán

Ha már itt tartunk. :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25467) miqlas válasza btudos (#25466) üzenetére


miqlas
őstag

Teljesen jó! :) Még a magyar hangvezérlés is f@szán mûködik! :D

42

(#25468) Namelesske válasza Bandi8bácsi (#25465) üzenetére


Namelesske
addikt

Akkor gondolom böngészés közben gyorsabb, kimenni a kezdőoldalra megkeresni a google tile-t vagy appot, és beírni a kereső dobozba amit akarsz, mint nyitni egy új lapot IE-ben és simán beírni az alsó dobozba amit keresel. Logikus. Esztétikus megoldás, az IE se töltődik ám újra tőle masszív használat alatt. xD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25469) Bandi8bácsi válasza Namelesske (#25468) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Nem tudom. Soha életemben kerültem még hátrányba, vagy kaptam szívinfarktust azért mert az ujjammal plusz kettőt kellett kattintanom ;)

(#25470) Воланд válasza Namelesske (#25463) üzenetére


Воланд
titán

halkan megsugom, hogy eddig is lutri volt, hogy melyik telefonon lehet beallitani az alapertelmezett bongeszot a google-ra. ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25471) Namelesske válasza Bandi8bácsi (#25469) üzenetére


Namelesske
addikt

Túlságosan rutinból használom a cuccaimat, hogy legyen időm ilyenekkel szarakodni. Azért ezt is meglehetne érteni. Egyszer már áldozatot hoztam a WP-miatt alkalmazkodtam a baromságaihoz, innentől elvárom hogy javuljon a rendszer ne pedig szétbarmolják még jobban... ala 8.1

Kérdem én, mi maradt ebből a filozófiából a 8.1ben? http://t.co/fI9LfUeSlL

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25472) m1lan


m1lan
őstag

Hozzászólva a fenti vitához: én bele sem tettem volna a guglit lehetőségként az IE beállításaiba. A Google ott szívózik a Microsofttal, ahol csak tud (lásd: Youtube app története) szerintem így tök logikus, hogy akkor már a keresőjüket sem kívánják használni.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#25473) Namelesske


Namelesske
addikt

Elkezdődött!

[link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25474) old rocker válasza Namelesske (#25473) üzenetére


old rocker
veterán

a trénél karácsonyig be is fejeződik...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25475) errors01


errors01
csendes tag

Sziasztok!

Emailt hogyan tudok továbbítani? Lehet hogy vak vagyok de sehol nem találom. :B

Xbox: errors01

(#25476) KunEmber válasza Namelesske (#25473) üzenetére


KunEmber
senior tag

Mondom, október! :)

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#25477) CyberPunk666 válasza errors01 (#25475) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

A válasz lehetőségre rányomva jön fel 3 lehetőség és közte az egyik a továbbítás.
Nem, szerintem sem logikus a válasz menüben, de ott van.

(#25478) monosgeri21


monosgeri21
tag

Már jön [link]

(#25479) kutga


kutga
nagyúr

Beágyazott videókat nem nagyon szereti a telefon. Egy 9gag oldal betöltésétől újraindul, épp most akartam megnézni az index.hu-n egy videót ami miatt szintén nyomott egy restartot.

Let the Zone take me if I am.

(#25480) barnade95 válasza kutga (#25479) üzenetére


barnade95
tag

Nekem még a gifektől hasal el mindig. Akár böngészőben, akár pl 9gag appban, megy egy darabig, utána teljesen lehal a teló. Elég fusztráló tud lenni. :U

(#25481) kutga válasza barnade95 (#25480) üzenetére


kutga
nagyúr

9gag a droidos telómat is megizzasztotta, igaz az nem indult újra csak nehezen tért észhez miután bezártam a böngészőt. Várjuk a 8.1-et. :D

Let the Zone take me if I am.

(#25482) m1lan válasza kutga (#25479) üzenetére


m1lan
őstag

Nálam sosem indul újra, csak elkezd villogni a kép, vagy fekete képernyő kíséretében elhalálozik az IE.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#25483) barnade95


barnade95
tag

Pontosan ezt szokta nálam is. :D Elég ijesztő. Meg van olyan is, hogy totál szétesik a kép, így random elcsúszik fél centivel, és bal oldalt jelenik meg, ami a jobbon lelóg:

Akármit nyitok meg, vagy csinálok, ilyen, (kivétel a felső sáv meg a notifcenter, mert az a helyén marad.) Főleg ilyen IE-lehalódás után. Csak resettel javul meg.
Nagyon kell már az a Cyan.. :(

[ Szerkesztve ]

(#25484) Namelesske


Namelesske
addikt

Jó hír a játékok megszállottjainak: [link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25485) old rocker válasza monosgeri21 (#25478) üzenetére


old rocker
veterán

Karácsonyra a trétől is ideér...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25486) Namelesske


Namelesske
addikt

Átmentem infókért kuncsorogni a 625 topikba, ők és a 925 független tulajok megkapták hivatalosan Cyan-t kíváncsi vagyok 512 rammal hogy boldogul... csak elég gyér az a topik.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25487) miqlas válasza barnade95 (#25480) üzenetére


miqlas
őstag

+néztem, nekem mûködik tökéletesen, sem a videók, sem az anim.gifek nem okoznak gondot. Igaz, az anim.gif kicsit lassan kezdi a lejátszást, amolyan slideshow szerûen, de a 2. közben már fut mint a nyúl ...

42

(#25488) IpiBcsi válasza Namelesske (#25486) üzenetére


IpiBcsi
tag

Én meg átjöttem ide a 625-ös topikból informálni. (mint volt 520-as tulaj) Egyelőre annyit lehet észrevenni, hogy az extrák+info-ban Cyan van írva és baloldalt fent a wifi ikonnál nyilacska jelzi, ha van adatforgalom. Nekem már fent volt a 8.1 fejlesztői változat, ahhoz nem nyúlt és a Cyanon kívül nem kínált fel semmilyen egyéb frissítést. Majd a használat során derül ki, hogy az 512 mega RAM-mal hogy működnek az alkalmazások, egyelőre nem vettem észre semmi változást azoknál a játékoknál, amiket használok. (Plants vs zombies, MS Solitarie)

(#25489) Namelesske válasza IpiBcsi (#25488) üzenetére


Namelesske
addikt

Megnéznéd, hogy például amikor beletekersz egy zenébe vagy videóba alacsony hangerőn hallasz-e fura pukkanást, vagy recsegést? Ez egy nagyon idegesítő dolga volt a DP-nek nálam...

A Wifi visszajelző eddig is benne volt ám.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25490) IpiBcsi válasza Namelesske (#25489) üzenetére


IpiBcsi
tag

Se pukkanás, se recsegés. :)

(#25491) Namelesske válasza IpiBcsi (#25490) üzenetére


Namelesske
addikt

Próbálgasd még egy kicsit :) Youtube Nem ér.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25492) Namelesske


Namelesske
addikt

"Aki meg 8.1DP-n van, mentsen le mindent előtte, mert van egy nullánál nagyobb valószínűsége, hogy egy kékhalálhoz hasonló BitLocker recovery hiba lesz a vége...

Amikor is a Nokia Software Recovery Toollal vissza kell rakni a 8.0-át, ami nullázza a telefont"

Jó lesz vigyázni. :Y

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25493) Воланд válasza Namelesske (#25492) üzenetére


Воланд
titán

csak a 925 erintett es a bitlocker-nek aktivalva kell lennie.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25494) Namelesske válasza Воланд (#25493) üzenetére


Namelesske
addikt

Köszi! Jó tudni! ;)

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25495) IpiBcsi válasza Namelesske (#25491) üzenetére


IpiBcsi
tag

Továbbra sem hallok semmit.

(#25496) Rinita válasza IpiBcsi (#25495) üzenetére


Rinita
tag

Lesznek új témaszinek a cyanban?

(#25497) Воланд válasza Rinita (#25496) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25498) Namelesske válasza Rinita (#25496) üzenetére


Namelesske
addikt

Annyi szolid csempe hátteret tehetsz be amennyit ki tudsz keverni :) de a menü elemek alap temásak maradnak

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#25499) barnade95 válasza Namelesske (#25498) üzenetére


barnade95
tag

Ez mondjuk nagy butaság. Simán megléphették volna, azt, amit a Windows 8.1-ben. Az sem korlátlan, de bőven sok szín van mostmár. Igazán megoldhatták volna ezt, ha már képtelenek normális színeket kikeverni (mert képtelenek).

(#25500) westcoastog válasza Namelesske (#25484) üzenetére


westcoastog
veterán

Innen csak a spartan assault érdekelne, csak nincs kártyám amivel megtudnám venni. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.