Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16501) Dexter68 válasza HaZsolt (#16499) üzenetére


Dexter68
addikt

Négyszáztizenharmadszor:

Softreset – a telefon nem formázódik le: *#7780# (*#rst_#)
Hardreset – visszaállítjuk a gyári állapotra a telefont, minden törlődik. Kérni fogja a biztonsá-gi kódot: *#7370# (*#rs0#)

Amennyiben valami gond van a telefonnal és odáig sem tudunk eljutni, hogy valamelyik fenti kódot beüssük, kapóra jöhet a következő billentyűkombináció: kikapcsolt állapotban tartsuk egyszerre lenyomva a zöld hívásgombot, a csillag gombot és a 3-as gombot, majd kapcsoljuk be a telefont. Figyelem! Minden adat törlődni fog!

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#16502) massatz7 válasza Hugo85 (#16500) üzenetére


massatz7
csendes tag

Oké, köszi!

(#16503) norbest válasza HaZsolt (#16499) üzenetére


norbest
aktív tag

Van direkt hozzá prgoram...

(#16504) sbazsi


sbazsi
veterán

van valakinek (jó :D) tapasztalata ebay-en vásárolt e51 akksival?
5-6 ezret nem adnék érte, tartalék telefonba kellene.
a mostani nagyon fel van púposodva, már szinte fel sem tudom tenni a hátlapot, és amikor aktivan használtam kb-1-2 hónappal ezelőtt, akkor egyszer sikerült kb 5 óra alatt teljesen lemeríteni.(asszem futott 1-2 progi, meg ment a wifi)
mennyit bírnak ezek az ebay-es akksik?

(#16505) nfsu17 válasza sbazsi (#16504) üzenetére


nfsu17
veterán

Mint ha már lett volna róla szó.
Az eredmény. Nem jók. Úgy értem nem sok köze van a gyárihoz, közel sem bír annyit, mint egy új gyári eredeti. De lehet kevesem valami mással, várd meg azért más véleményét is.

(#16506) edk-


edk-
őstag

Szervusztok,

Egy E51-es v220.34.37 fw-rel újabban csak Edge-en megy fel a netre, gyorsabban nem. Fw-t frissíteni nem tudok, mert később UltraSIMmel szeretném használni. Most T-s kártya van benne. Mitől lehet ez a korlát?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#16507) tc2014 válasza sbazsi (#16504) üzenetére


tc2014
aktív tag

Ugyan nem ebay, de szerintem ez az akku egy tartalék telefonba tökéletes lehet.

(#16508) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
E51, memóriakártya beszorult. Gyakori ez a jelenség?
Sztetek hogy szedjem ki? Szívem szerint megküldeném WD40-el ;]

Beauty is pain

(#16509) edk- válasza edk- (#16506) üzenetére


edk-
őstag

*#7780# megoldotta.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#16510) Bohus válasza Narancs (#16508) üzenetére


Bohus
aktív tag

Nekem is nagyon passzos benne. Csak a brute force segít, erős köröm kell hozzá, ne add fel előbb utóbb ki fog jönni.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#16511) norbest válasza Narancs (#16508) üzenetére


norbest
aktív tag

WD40 et semmiképp, max alkohol alapúval, ami egyből eltávolódik

(#16512) edk-


edk-
őstag

Csinált már valaki egyéni indítóanimációt MBM Whizarddal (sic!)? Nekem nem akar összejönni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#16513) izomhod


izomhod
senior tag

helo!

e51hez usb-s töltő létezik, hogy géptől tudjam tölteni?

(#16514) Dexter68 válasza izomhod (#16513) üzenetére


Dexter68
addikt

régebben valaki belinkelt egy kábelt, aminek az egyik vége usb, a másik kettéágazik és egy usb meg egy töltő lesz belőle...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#16515) edk- válasza izomhod (#16513) üzenetére


edk-
őstag

Ebayen tucatszám, meg itt.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#16516) norbest válasza izomhod (#16513) üzenetére


norbest
aktív tag

Mindegyikhez létezik

ITT VAN

(#16517) Nordik


Nordik
őstag

Vásároltam egy E51-et.

Sajna az oldalsó gombok nagyon kopottak. Ha beviszem szervizbe lehetséges, hogy gariban kicserélik? Tudom ilyenkor az egész középrészt kell cserélni.

(#16518) Hugo85 válasza Nordik (#16517) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Amennyiben garanciális jó esély van rá, hogy kicserélik. Ugyanakkor sok helyen nem nagyon volt középrész raktáron mostanában, így hosszú lehet az átfutási ideje.

(#16519) Nordik válasza Hugo85 (#16518) üzenetére


Nordik
őstag

Garanciális.

Mit gondoltok hova vigyem? T-hez inkább vagy Nokia szervizbe? Hol állnak lazábban az ilyen jelegű cserékhez? :)

(#16520) Hugo85 válasza Nordik (#16519) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Szerintem a Nokia szervizben. A Westendben nagyon lazák, szinte kérésre cserélnek dolgokat, kifejezetten rendesek.

(#16521) Nordik válasza Hugo85 (#16520) üzenetére


Nordik
őstag

Majd akkor próbálkozok. :)

Egy előlap-hátlap csere mennyi lenne Nokia szervizben?

(#16522) Nordik


Nordik
őstag

Illetve kicsit recsegnek a jobb felső sarokba a gombok. Ez mitől lehet? Az előlapi plexi tartja a gombok felső részét, vagy hogyan van megoldva? Esetleg a gombsor lehet sz*r azon a részen?

(#16523) Jacak


Jacak
senior tag

Üdv.Gyerekek,ah. olvasgatom a hsz.-eket,az a benyomásom lassan már,h. 1ik E51-es példány ramatyabb,mint a másik.Pedig én mindenképp ilyenre bazíroznék majd,ha le tudom cserélni a 6120c-met,de mostanában kezdek meginogni,mert a kis 6120c masszívan kapja az ívet,gyári aksi,letöltögetések,netezés,mailezés,progik,msn,stb. órákig,s no problemo,jól bírja,de ha az E51-esek ma már ilyen problémás állapotúak... :s

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#16524) nfsu17 válasza Jacak (#16523) üzenetére


nfsu17
veterán

Használatfüggő.
Az enyém 1,5 éves, rajta a gyári fólia, ha odaadnám neked, meg nem mondanád, hogy nem tegnap vettem. Ez nem túlzás, ez tény.
Az akksi más tészta, az egyiknél sem bírja a strapát, még új korában sem, de kis odafigyeléssel ez is megnövelhető. Az enyém se nem recseg, se nem ropog.

[ Szerkesztve ]

(#16525) FreddyK


FreddyK
csendes tag

Egy olyan kérésem lenne a fórumozókhoz, hogy jelentkezzenek azok akik használtak már 16GB-os memóriakártyát az E51-ben. Szeretnék én is beruházni egy ilyen kapacitásúba, de nem szeretném kidobni az árát az ablakon. Szeretnék biztosra menni. A telóm software verziója: 410.34.001. Előre is köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#16526) Peso


Peso
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Van egy nokia e51-es telefonom ami nem találja a wlan-t /pár napja még müködött / . Már probáltam újra inditani és soft frissitést is kapott , de semmi változás . Nem garanciális már . Valakinek van ötlete mit csináljak vele ?

(#16527) Nordik


Nordik
őstag

Ma bevittem Nokia szervizbe az E51-et az oldalsó gombok kopása miatt és garanciában szó nélkül cserélik. Ha valakinek ilyen gondja van vigye be bátran. :)

Gombsort 2500Ft-ért cserélnek, elő-hátlapot pedig 5900Ft ha jól emlékszem.

(#16528) Kicsirics77 válasza Nordik (#16527) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha garanciális akkor miért kell fizetni?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#16529) Nordik válasza Kicsirics77 (#16528) üzenetére


Nordik
őstag

Középrészt ingyen cserélik ha megvannak kopva az oldalsó gombok.

De ha szeretném akkor 2500Ft ellenében kicserélik a gombsort is.
Gombsor alatt nem az oldalsó gombokat értettem, az oldalsó gombok a középrésszel egybe vannak. Remélem érted. :)

(#16530) Nordik


Nordik
őstag

Nah elhoztam a szervizből a telót, frissítettek rajta szoftvert is.
Eddig T-s szoftver volt rajta, mivel ugye T-Mobile függő a készülék.

De most mintha független szoftver lenne rajta, ez lehetséges? 400.34.011 a verzió.

(#16531) edk- válasza Peso (#16526) üzenetére


edk-
őstag

Soft reset (*#7780# ), ha nem segít, hard reset (*#7370*). Ez utóbbi mindent töröl!

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#16532) Karma válasza edk- (#16531) üzenetére


Karma
félisten

Holá, azért az nem így megy. A 7780 a "gyári beállítások visszaállítása", a 7730 a soft reset, a négygombos bekapcsolás a hard reset.

“All nothings are not equal.”

(#16533) edk- válasza Karma (#16532) üzenetére


edk-
őstag

Dehát egy soft reset attól lenne soft, hogy nem töröl a készülékről, nem?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#16534) Karma válasza edk- (#16533) üzenetére


Karma
félisten

Ebben az esetben nem. Itt az a különbség, hogy a négygombos hard megoldást akkor is tudod használni, ha a telefon oprendszere esetleg beadta a kulcsot.

“All nothings are not equal.”

(#16535) Jacak válasza nfsu17 (#16524) üzenetére


Jacak
senior tag

Köszi a véleményt,ez megnyugtató.:) Az aksidolog meg olyan téma,h. én eleve használt E51-et vennék majd,s ilyen esetben a saját véleményem az,h. a használt teló aksijának értéke kb. 0 Ft,eleve rövid időn belül újat kell a telóhoz venni,ha a kifogott használt teló aksija mégis bírja a strapát,az máknak számít.De mondom,ez csak privát tapasztalat,másoké más lehet ettől még... ;)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#16536) Kanatti válasza FreddyK (#16525) üzenetére


Kanatti
csendes tag

Üdv .

A Sandisk 16GB-os kártyát merem ajánlani . kb.: 2 éve használom probléma mentesen .

A többi gyártó kártyáinál akadnak parajelenségek .

(#16537) benecz


benecz
tag

Üdv!
Meg szeretném tudni a telefonom gyártási dátumát.Ha beírom a *#0000#-et,akkor kidobja 410.34.001,22-02-2010,RM-244,Nokia e51(06)-ot.De kizárt,h 2010-es a telefon,szóval gondolom ez a szoftver dátuma.
Nekem a telefoné kellene.... :U

(#16538) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nektek mik a tapasztalataitok a Shazam ID-vel, mennyire biztosan ismeri fel a számokat?

Bármilyen infót előre is köszi! :R

(#16539) hun2005 válasza benecz (#16537) üzenetére


hun2005
tag

(#16540) Bucy válasza Canonfan (#16413) üzenetére


Bucy
aktív tag

Tokról jut eszembe, tudtok mondani tuti tokot amit megrendelhetek hozzá és passzol rá?
A környéken az összes tokot kipróbáltam egy sem volt az igazi.
Fekvő, övre húzható fekete bőr kellene, az sem baj, ha elég erős a csíptetője, ha nem zártan ráhúzható.

[ Szerkesztve ]

(#16541) vans?


vans?
őstag

Ezt a láma kérdést már egyszer feltettem itt, de az milyen már, hogy nem tudom elforgatni a képeket a Galériában? :F Rámegyek, hogy Elforgatás, elforgatja, mentés gomb nincs, arrébb megyek, és visszafordult. wtf?

hábm bábm

(#16542) hun2005 válasza vans? (#16541) üzenetére


hun2005
tag

Mivel az galéria és nem egy képszerkesztő ezért csak az aktuális nézetet változtatja, magán a képen nem korrigál. Ha szeretnéd elforgatni véglegesen akkor vagy csináld meg gépen és küldd át a telóra vagy szerezz be egy képszerkesztő programot a mobilodra.

(#16543) vans? válasza hun2005 (#16542) üzenetére


vans?
őstag

Köszi a választ. De ez mennyire szánalmas már?! Azért azt hiszem ez elvárható lenne ebben a kategóriában, hogy el tudjak szgép nélkül forgatni egy képet...

hábm bábm

(#16544) YAS-dude válasza vans? (#16543) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem ez az egyetlen szánalmas, fapad húzása a nokiának a symbianos telóinál, rengeteg, featurephone-oknál rég megszokott alapfunkció hiányzik, mondván vedd meg hozzá a programot külön. Pl. stoppert se keress :)

(#16545) Dexter68 válasza vans? (#16541) üzenetére


Dexter68
addikt

Én a galériát lecseréltem az ingyenes Nokia Photo Browser alkalmazásra. Szépen jelenít meg, elforgatást megjegyzi, full képernyős...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#16546) vans? válasza Dexter68 (#16545) üzenetére


vans?
őstag

Köszi, akkor ezt fogom használni.

@YAS-dude: na, az meg a másik... :o

hábm bábm

(#16547) cabii válasza Bucy (#16540) üzenetére


cabii
tag

Szia, én még annó bementem egy Pannon boltba, mondtam, hogy e51 hez kellene tok, és 3000 Ft-ért adtak egy Pierre Cardin feliratú fekete műbőr, fekvő, mágneses tokot. azóta is ezt használom, tök jó. Az elején még kicsit passzentos volt, de aztán ráidomult
de pl googliba írva:
http://www.szarvasgsm.hu/php/wtermresz.php?hiv=93&tid=1826
szóval azért akad bőviben

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#16548) Bucy válasza cabii (#16547) üzenetére


Bucy
aktív tag

Neten én is találok sokat, de a személyes tapasztalat többet ér, mivel pár volt a kezemben ami jónak tűnt és mégsem volt az. A tippet köszi.

(#16549) kayman válasza Kanatti (#16536) üzenetére


kayman
senior tag

Gyárilag 4Gb-ost írnak hozzá maxra :U

Mióta lehet ekkorát belerakni?

HyperTransport az úr!

(#16550) kayman


kayman
senior tag

Valakinek van esetleg egy jó fullsrceen caller-e vagy hasonló?
Persze teljes verzió :F

HyperTransport az úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.