Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Ha ez a trafipax lesz olyan jo mint a TomTom, amiert evente fizetni kell (tomtom live), akkor instant buy, meg WM7-el is.

(#2) Fkris válasza Kasya (#1) üzenetére


Fkris
őstag

Úgyérted, hogy WP7 el(pontosabban 7.5).
Mobile már 6.5 óta nincs:)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#3) Kasya válasza Fkris (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szokas hatalma, igazad van :) Mindig elirom, pedig tudom ^^

(#4) mrpet


mrpet
tag

:C bravo nokia... :N

(#5) tailor


tailor
őstag

A sebességhatár-túllépésre már a mostani 2.0-ás is figyelmeztet... Inkább kellenének bele olyan dolgok, mint pl. fizetős utak, kompok elkerülése; célállomás megadása a térképen bárhol, "rábökéssel", stb. A 3D épületmodell meg olyannnyiradenagyon fontos! :((( Sajnos ez még így is bakfitty lesz a Symbianos navigációjukhoz képest :(

(#6) Fkris válasza tailor (#5) üzenetére


Fkris
őstag

Neaggódj , sok víz folyik még le a Dunán, lesz majd Symbian szintű navi is.Mellesleg symbiannál sem egyből volt minden, ezt se felejtsük el!
Amúgy a modellekkel egyetértek, szükségtelen, de nagyon.A rábökéses navi hiánya meg tényleg fájó, majdcsak beleteszik aztis!

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#7) oszi666


oszi666
őstag

kérdés kijön-e a mostani lumiakra is

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8) Воланд válasza oszi666 (#7) üzenetére


Воланд
titán

:K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) chabusch


chabusch
tag

A gond továbbra is az, hogy a navi életszerű helyzetekben csődöt mond. A UK Nokia Customer Service szerint ha a kocsiban navigálok és bejön egy hívás, a navi leáll és a hívás után nem is indul újra.

És akkor képzeljük el ezt, amikor az autópályán történik meg mindez. És a hívás miatt kimarad egy lehajtó, és emiatt az ingyenes szakaszról a fizetősre kerülök, és jön a bírság. Vagy csak tovább kell vezetnem 10 km-t a következő lehajtóig, már ha tudom, hogy addig kell, mert 130 mellett nem olyan egyszerű elindítani a navit a telefonon és ismét bepötyögni a címet. Ez akkora fail, hogy az eszméletlen.

Nem vagyok droid fan, de az bezzeg meg tudja oldani, hogy a hívás közben ritkásabban, de azért bele-bele beszéljen a néni, hogy merre kell fordulni.

(#10) Воланд válasza chabusch (#9) üzenetére


Воланд
titán

ez az, ami wp8-tol valtozni fog. persze a jelenlegi tulajokat ez nem vigasztalja.

cikkhez: elso mondat hulyeseg. ez a nokai drive 3.0 kezelesi utmutatoja, szo nincs a pdf-ben wp8-rol. miert pont a 3.0 kerulne bele a rendszerbe? a forrascikkben sem ez szerepel.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) shteer válasza chabusch (#9) üzenetére


shteer
titán

próbáltad már? én az úttípus választás miatt nem használom. múltkor megetetett egy földúttal :DDD káromkodtam nagyot és előkaptam az igo-s blade-et, 1km kerülővel megoldotta a helyzetet... lassan fejlődik sajna

pályán se kötelező 130-cal menni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#12) jacis


jacis
nagyúr

Az N9-et a gyenge navi miatt adtam el. Nekem a Nokia féle navi nagyon gyengének tűnt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) chabusch válasza shteer (#11) üzenetére


chabusch
tag

Dehogyis. Egyszer nagyot szívtam egy telóval egy esszenciálisnak tűnő funkció hiánya miatt, ezért akkor elkezdtem írni egy listát azokról a felhasználási helyzetekről, funkciókról, amelyeknek mindenképpen mennie kell a leendő 100E+ árú telefonomon. Ilyen ez a navi+hívás ügy is. Először a magyar Nokiánál érdeklődtem, de nem voltak túl segítőkészek, így végül a UK ügyfélszolgálatuk válaszolt, hogy ez bizony nem megy. De ők se bírtak normálisan válaszolni, a feltehetőleg indiai muksó a levél végén egészen nevetséges angolsággal kioktatott, hogy vezetés közben ne telózzak. Arrafele biztos nincs kihangosító :D

(#14) shteer válasza chabusch (#13) üzenetére


shteer
titán

na majd holnap céges asztaliról felhívom magam. domino kártyámon nincs kess

..szerintem jónak tűnik

(#15) kpal válasza tailor (#5) üzenetére


kpal
veterán

igen Symbianos sokkal jobb .

(#16) NGA válasza chabusch (#9) üzenetére


NGA
addikt

Bejön a hívás, a navi elmegy háttérbe, win gomb a hivas kozben, majd back gomb. Nekem ment.

(#17) mrpet válasza jacis (#12) üzenetére


mrpet
tag

:K nem csak tűnt...az is :DDD

(#18) NGA válasza NGA (#16) üzenetére


NGA
addikt

Ma reggel kipróbáltam.
1. navi megy
2. hivás bejön, felveszem
3. hivás közben win gomb, majd vissza gomb
4. a navi visszatér, és megy tovább. DE nincs hang. (mondjuk vicces, mikor valakivel telefonálok, akkor belebeszélne a navi is :-) ) Azaz mégsem kell mindent elhinni mindenféle supportnak stb.

[ Szerkesztve ]

(#19) chabusch válasza NGA (#18) üzenetére


chabusch
tag

Köszönöm! Sajnos idáig muszáj volt a supportra hagyatkoznom, mert nem veszek százezer felett telefont azért, hogy kipróbáljam, az ismerősi körömben meg nem volt senkinek se WP-s telója.

A droid navija egyébként mindenféle nyomkodás nélkül fut a hívás közben is, és ritkásabban, de bele-bele dumál a hívásba, amit a másik fél is hall. Sőt, általában úgy használom, hogy megy a zene, vele a navi, ami beledumál a zenébe (közben a zene lehalkul, így hallom is), majd hívás közben zene kiugrik, de a navi fut tovább.

(#21) jacis válasza jumbo.jetta (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

:K

Ma kaptam egy levelet a Nokiától amiben ez volt leírva: "A Nokia Lumia 900 magasra tette a mércét az okostelefonok piacán és eközben több neves elismerésre is szert tett – ilyen például a CNET „Best of CES 2012” díja. Mindenki erről az okostelefonról beszél és könnyen belátható, hogy miért. Győződj meg róla Te is" :R
Gondolom a mindenki erről beszél rész meg csak viccnek van benne a mércés rész meg már röhej....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) shteer válasza jacis (#21) üzenetére


shteer
titán

mindenki arról beszélt :K hogy nem kap wp8-at :D

..szerintem jónak tűnik

(#23) mukibuci válasza jacis (#21) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem tudhatták, hogy te meego fan vagy :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#24) santa clause


santa clause
aktív tag

Valaki esetleg h mikor jön a 4??? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.