Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Mulderpapa válasza meroly (#950) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Nem fém, hanem műanyag, csak króm szinű. Olyasmi mint a grafit szinű, csak az oldalán, meg a hátán a betét más
Egyébként ár-érték arányban az egyik legjobb Nokia.

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#952) meroly válasza Mulderpapa (#951) üzenetére


meroly
veterán

Ha fém akkor tetszik :C
Csak hamar lepattogzik gondolom.... :O

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#953) aphra2 válasza meroly (#952) üzenetére


aphra2
aktív tag

Nekem ilyen van, és igen jól gondolod, hamar pattogzik :K , főleg a számok szélénél (6 hónap után), a navi gomb körül viszont nem pattogzik.
Igazán csinálhatták volna fémből, hogy bírja a strapát :W .
Nálam szempont volt a króm keret, mert a sima szürke az nagyon nem tetszett.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#954) meroly válasza aphra2 (#953) üzenetére


meroly
veterán

Miért nem vettél pirosat? Vagy most van már fehér előlap is rá.... :K

Impossible is nothing

(#955) aphra2 válasza meroly (#954) üzenetére


aphra2
aktív tag

Nincs identitás zavarom, elvileg férfinek születtem.... :D
A piros telefonhoz át kéne magam operáltatni......marad a króm-fekete :K

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#956) meroly válasza aphra2 (#955) üzenetére


meroly
veterán

Bocs, a lila hajú képből nem jöttem volna rá elsőre :)

Impossible is nothing

(#957) Márton válasza meroly (#947) üzenetére


Márton
nagyúr

Van 3 emailem beállítva. Miért nem tudja a teló ezeket úgy lekérdezni hogy
az ne minősüljön 3 adatkapcsolatnak és megszakításnak?
Egy 20megás mobilnet csomagot majdnem el is használ az hogy ha óránként ellenőrzi, de nem is jött semmi levél, ugye amiatt hogy 10kbyte-os egységekben számolnak, és egy ellenőrzés így kapásból 30 kbyte, holott ha nem jött semmi, akkor gondoldom beleférne 10-be is, nem?

"tetszik a 2330c menüjében hogy nagyon energiatakarékos, amint lehet lekapcsolja a világítást"

És ez tetszik? Bakker :Y
Én pont ezt utálom a 3120c-ben. Ad vagy 10mp-et, aztán szevasz.
Egy hosszabb sms-t nem tudok elolvasni, hogy ne keljen nyomkodnom, vagy egy netbank jelszót mire bepötyögök, a netezésről nem is beszélve.

"Ha jön egy sms, akkor alapképernyőn kiírja, hogy ki a küldő."
Ezt tudja az enyém is.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#958) meroly válasza Márton (#957) üzenetére


meroly
veterán

Azért kell a 30 kilobyte, mert 3 fiókot nézel és mindegyikhez kell a bejelentkezési azonosító, jelszó, titkosítás, stb, stb.... Szerződj át 20 megás csomagra, vagy emailezz számítógépen :)
Nekem tetszik az energiatakarékosság, mert nem szoktam hosszú sms-eket olvasni és netezni, főleg telefonálni szoktam ahhoz meg nem kell kijelző :)

Impossible is nothing

(#959) Márton válasza meroly (#958) üzenetére


Márton
nagyúr

"Azért kell a 30 kilobyte, mert 3 fiókot nézel "

És én mit írtam?
"Van 3 emailem beállítva. Miért nem tudja a teló ezeket úgy lekérdezni hogy
az ne minősüljön 3 adatkapcsolatnak és megszakításnak?"
Most erre akkor ezt válaszolod? :F

"Szerződj át 20 megás csomagra"
Szerinted min vagyok? Na? :W
Ha 100megáson vagy 1gigáson lennék, szerinted problémáznék ilyenen?

Tehát, miért kell megszakítani majd újrakezdeni az Edge kapcsolatot? Miért nem lehet egy menetben mind a 3-at megnézni? Biztos beleférne a 10kbyte-ba.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#960) meroly válasza Márton (#959) üzenetére


meroly
veterán

Basszus, ha egyben kezelné, akkor nem 3x10kb, hanem 1x30kb lenne, nem ugyanaz? Értsd meg a 10kb tuti kell az ellenőrzéshez.....
Azt akartam írni, hogy szerződj 20 megánál nagyobb csomagba....

Vagy még egy lehetőség van, irányítsd egy fiókra az összes mailod és akkor csak egyet figyel, hm?
Zseni vagyok :DDD

Impossible is nothing

(#961) meroly válasza Márton (#959) üzenetére


meroly
veterán

kétszer ment....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#962) Márton válasza meroly (#960) üzenetére


Márton
nagyúr

na, ez utóbbi már valami :)
csak mivel pc-n is szoktam használni, sőt főleg ott, ezért az sem jó,
ha minden át van irányitva egyik cimre.
Esetleg hozzak létre emiatt egy új accot, amit csak erre használok? :DDD

"Basszus, ha egyben kezelné, akkor nem 3x10kBhanem 1x30kBlenne"
Ez a nem biztos, lehet hogy beleférne a 3 lekérés: "van levél? nincs levél!" 1x10kBba.

Azért csak megértjük egymást :D

szerk: most csináltam egy próbát, számlálók nullázás, majd egy mail checkolása: küldött 507byte, fogadott 650byte a teló szerint. Tehát kb. 1 kB. Vagyis most 10x szorzóval dolgozom...

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#963) meroly válasza Márton (#962) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem továbbra is független (nemcsak matematikalilag) az 1x30 vagy a 3x10.
Az újban az a rossz, hogy ha majd pc elé ülsz, akkor ki kell venni az átirányítást, hogy ne abban az újban lásd a leveleket, majd mikor újra mobil leszel, visszatenni. Én is csináltam egy 4-5 napig és beleuntam :)
Nem vagyok én hülye, lehet beszélni velem ;]

Impossible is nothing

(#964) Márton válasza meroly (#963) üzenetére


Márton
nagyúr

akkor még mindig nem értjük egymást.
Egy ellenőrzés kb. 1kbyte. Eddig megvan?
Erre számláznak nekem ugye 10kbyte-ot.
Aztán pár perc múlva ellenőrzi a másik cimet, 10kb, majd a harmadikat ez összesen 30kbyte.
Ha egy kalap alatt megnézné a 3 levelet, akkor szerinted a 3x1kbyte miért lenne 30kbyte?

"ha majd pc elé ülsz, akkor ki kell venni az átirányítást"
miért kéne kivenni, ha az új mail cimet nem is használnám pc-n, oda csak a használt 3-nak a másolatai mennének! Másolat, érted!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#965) meroly válasza Márton (#964) üzenetére


meroly
veterán

Óóóóóóóóóóóó ba**meg :)
Szóval a számlázási egység 10kb, ezt eddig nem írtad vagy nem figyeltem, akkor értem a problémád!!!!!!!!!!!!!! :K

Impossible is nothing

(#966) Márton válasza meroly (#965) üzenetére


Márton
nagyúr

#957 "ugye amiatt hogy 10kbyte-os egységekben számolnak"

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#967) meroly válasza Márton (#966) üzenetére


meroly
veterán

hosszú volt a hsz, csak átfutottam ;]
De akkor az egy fiókra irányítás megoldja a problémát.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#968) Márton válasza meroly (#967) üzenetére


Márton
nagyúr

szóval ennyire analfabétának néztél, hogy azt hitted, azt hiszem 1x30 az kevesebb mint 3x10? :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#969) meroly válasza Márton (#968) üzenetére


meroly
veterán

Ja, nem igazán értettem mi a f*sz a bajod :DDD

Impossible is nothing

(#970) olahjojo1990


olahjojo1990
csendes tag

Segítsetek már...
Anno nincs még egy éve, hogy lett véve 2 ilyen telefon a piros szolgáltatónál :)
Annyi a nyűgöm, hogy csak most lett kicsomagolva...
Bedugom tölteni, nem tölt, néztem nagyot...
Mondom biztos f@sz vagyok... :D
Kártya be, akku be, telefon magától bekapcs...
Mondom heee... veled meg mi a .... van...?
Kiírja, h töltő nem kompatiblis, mikor nincs bedugva és mégis tölt :D
Utána, h sim kártya sincs benn... na itt akadtam ki...
Most mit tegyek? Elvileg a Vodafone kódolta anno ki :D Akkor még ment is... létezik, hogy az állásba, és miután benne volt az akksi fordított lett a polaritása, vagy mi?

Segítségeteket köszönöm!

(#971) meroly válasza olahjojo1990 (#970) üzenetére


meroly
veterán

Az állástól biztos nem lehet ilyen baja. Elég fura, hogy 1 év után csomagolod ki a telót :)
Vidd el szoft frissítésre, garanciában még megcsinálják ingyééé' :)

Impossible is nothing

(#972) olahjojo1990 válasza meroly (#971) üzenetére


olahjojo1990
csendes tag

Igen, mert kettő lett véve, ebből egy tartaléknak...
Erre behalt az enyim, mondom akkor előkapom ezt...
Én is a szoftverbe reménykedek, mert kell 1 teló...
Pénteken Go Westend :D Szervízbe be :D
THX a gyors választ

(#973) meroly válasza olahjojo1990 (#972) üzenetére


meroly
veterán

Nincsmit, lehet nem az a baja, de bármi is, garanciában meg kell hogy csinálják, elvégre külsérelmi nyom nincs a telón, gondolom "zsírúj" :)

Impossible is nothing

(#974) aphra2


aphra2
aktív tag

Néha kiírja a teló ,hogy ellenőrizzem a hálózati hírszolgáltatást :F
Valahol láttam régebben a menüben ilyesmit de most nem találom,.. miez?

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#975) meroly válasza aphra2 (#974) üzenetére


meroly
veterán

Menü/üzenetek/hírüzenetek/hálózati hírszolgálat ki/be.

Impossible is nothing

(#976) aphra2 válasza meroly (#975) üzenetére


aphra2
aktív tag

Ok megvan , de mit ellenőrizzek rajta? ki-be vagy tartalomjegyzék, ezek vannak, eddig tartalomjegyzéken volt , most bekapcsoltam...meglássuk :U mi lesz.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#977) meroly válasza aphra2 (#976) üzenetére


meroly
veterán

Kapcsold ki szerintem. A tartalomjegyzék arra vonatkozik, ha lekértél ilyen szolgáltatásokat, akkor listázza. Én egyébként sose használtam, úgyhogy nem tudom mit jelent konrétan. Viszont ha ki van kapcsolva, akkor nem nyüsszöghet érte.

Impossible is nothing

(#978) Márton


Márton
nagyúr

na, mégsem jó ez a forwardos mail cim.
hiszen így ha itthon vagyok és a levelezőkliensem letölti a leveleket,
attól függetlenül még a telóra is megérkezik az összes.
hogy erre miért nem gondoltam? :W
eddig jó volt, hogy csak akkor jelzett a teló, mikor nem voltam otthon vagy nem volt bekapcsolva a gép, és új mail érkezett. :O

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#979) meroly válasza Márton (#978) üzenetére


meroly
veterán

Bár ez már informatika inkább, de van egy javaslatom.
1. küldesd át mind a három mailcímedről a leveleket a 4-re (vagy a 3-ból válassz egyet és akkor a maradék 2-t oda)
2. outlookban és a telón is a 4. számú postafiók legyen alapértelmezett
3. outlookban állítsd be, hogy töltse le a leveleket, ne hagyja fenn a szolgáltatónál

A lényeg, hogy mindig egy helyen legyenek meg, a "használaton kívüli" fiókból mindig továbbítódjanak a mailok, ne maradjanak ott.

szerk. ha megint elbeszélünk egymás mellett tudd be lszi annak, hogy este 11 van, és túl vagyok 18 tételen....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#980) olahjojo1990 válasza meroly (#973) üzenetére


olahjojo1990
csendes tag

1x sem bekapcsolt, legalábbis ez előtti napig :D

(#981) Márton válasza meroly (#979) üzenetére


Márton
nagyúr

igen, ez egy megoldás, meggondolom

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#982) meroly válasza Márton (#981) üzenetére


meroly
veterán

akkor mégse vagyok annyira hülye ;]

Impossible is nothing

(#983) cellpeti


cellpeti
veterán

Üdv!

Érdeklődnék,hogy tud-e olyat a teló,hogy adatkábellel rákötöm gépre és ha hívnak akkor a PC-n veszem fel a telót és a pc mikrofonját használom a telefon mikrofonjaként?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#984) csab2 válasza cellpeti (#983) üzenetére


csab2
veterán

Ilyenről még nem is hallottam! Mi értelme egyébként?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#985) cellpeti válasza csab2 (#984) üzenetére


cellpeti
veterán

ha pl munka közben könnyebb lenne telózni

Tigris, tigris, csóvafény...

(#986) meroly válasza cellpeti (#985) üzenetére


meroly
veterán

Hááátt, a PCsuite-ot kellene megnézni, elvileg ha az kezeli, akkor működik, csak ne adatátvitel, hanem nokia módban. De megmondom őszintén még én sem hallottam róla.
Munka közben teló? Headset a legjobb megoldás, vagy vállficamosan a füledhez szorítani, hogy közben tudj gépelni :)

Impossible is nothing

(#987) Bigyooka


Bigyooka
csendes tag

Sziasztok!
Kéne egy kis tanács, hogy másnál is voltak-e ilyen gondok, vagy csak én jártam ultrarosszul.
Tavaly novemberben vettem a vodánál a telómat, már írtam korábban is ide a fórumba, hogy mintha szoftverhibája lenne, néha nem jeleníti meg az ébresztést (miközben csörög és rezeg), néha az sms-t és a nem fogadott hívást nem mutatja.
Elvittem szervízbe, újrarakták rajta a szoftvert, két napig jó volt, aztán újrakezdte, általában a kikapcsolás/bekapcsolás és töltés után hülyül meg (azaz kb lutri, hogy mikor funkcionál minden rendben rajta).
A nagyobbik gond (ami miatt tuti el kéne pörögnöm vele szervízbe), hogy egy ideje a bekapcsoló gombja egyszerűen meghalt. Egy pontos szögből kell nyomni, hogy bekapcsoljon/kikapcsoljon, és most már annyira rossz, hogy valamilyen hegyesebb-keményebb dologgal csinálom, hogy érzékelje.
Volt már ilyen nektek is - szoftver + gomb? A legfontosabb kérdés, hogy tudja-e valaki, hány év gari van a cuccra, mert nekem egy rémlik, de ha 2, akkor elő kéne keresni a papírokat és elvinni... Nem mintha tudnám, hogy ezzel mit tudnak kezdeni.
Kszi a választ előre is.

(#988) meroly válasza Bigyooka (#987) üzenetére


meroly
veterán

2 év van rá szerintem, abból 1 évet a szolgáltató "intéz", 1 évet meg neked kell menni a márkaszervízbe.
Az első része szoftveres gond, a második meg kontakt hiba lehet, szerintem mindkettőt orvosolják nokiáék ha beviszed.

Impossible is nothing

(#989) kaller1 válasza cellpeti (#983) üzenetére


kaller1
veterán

Bluetooth-on keresztül a BlueSoil progival igen.Elvileg. :)

.::> <::.

(#990) csab2 válasza Bigyooka (#987) üzenetére


csab2
veterán

A Nokia 2 év gyártói garanciát ad a telóira. Úgyhogy keresd elő a papírjait és vidd szervizbe!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#991) csab2 válasza cellpeti (#985) üzenetére


csab2
veterán

De arra egy sima BT headset is tökéletes szerintem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#992) Bigyooka válasza csab2 (#990) üzenetére


Bigyooka
csendes tag

Szia!
Köszi a választ, amint időm szakad, elviszem.
Még egy naiv kérdés - nem szokásom szervízbe mászkálni, de a szoftverfrissítéssel mindent letúrnak a telóról, lehet tőlük olyat kérni, hogy csináljanak mentést róla, vagy inkább hagyjam a francba, és csináljam meg én? (azért ilyen problémás a dolog, mert usb-kábelem nincs, a bluetooth meg nagyon lassú)

(#993) csab2 válasza Bigyooka (#992) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem csináld meg te. Egyrészt mert könnyen lehet, hogy nem csinálják meg, másrészt mert mégis csak a személyes adataidról van szó.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#994) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Fél éve használom,szerintem jó kis gép.és VGA(640x480)vidót készít,nézhető minőségben!
Nálam nagyon megbízhatóan működik,modemnek is használom néha,meg vagyok elégedve.15000-ért vettem használtan,11-hó garival,ennyiért max hulladékot lehet venni.

Wasabi...

(#995) meroly válasza Kronos3000 (#994) üzenetére


meroly
veterán

Akku mennyit bír milyen használattal?
Ha modemként használod, akkor is képes hozni a 3G sebességét?

Impossible is nothing

(#996) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

az akku,kb napi 2-óra zenehallgatással,és kb 1.óra beszélgetéssel 3 napig bírja gsm-en,modemként sebesség-tesztel simán tudja a 3g-t,384kb/s volt a maxom.

Wasabi...

(#997) meroly válasza Kronos3000 (#996) üzenetére


meroly
veterán

Az nem rossz, köszönöm!

Impossible is nothing

(#998) Bazsi007


Bazsi007
csendes tag

Sziasztok ! Egy bugyuta kérdés : kifüggetlenített 3120c-vel nem tudok mms-t küldeni-fogadni.
meg valószínű wapozni sem, de az nem nagy ügy. Át lehet írni a piros szolgáltató beépített
netes címeit ? És ha igen hogy ? Előre is kösz a segítséget ! :W

Bazsi007 felhasználónak van még 4 pozitív és 0 negatív értékelése a régi PH-n is ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/ : Név : Bazsi007

(#999) k850 válasza Bazsi007 (#998) üzenetére


k850
addikt

Állítsd be az MMS és wap profilokat a kívánt szolgáltató által megadott paraméterekre. Az SMS profilod be van állítva? A beállításokat a Nokia honlapon vagy felhívod a szolgáltatód, hogy küldjön MMS és wap beállításokat.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#1000) meroly válasza k850 (#999) üzenetére


meroly
veterán

SMS alapból beállítódik, asszem a SIM tárolja.
A többi beállításér meg hívd fel a szolgáltatót, hogy küldjék le, ha nem megy, akkor kézi beállítás.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.