Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ollie válasza bleró (#145) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

640x480 a max video felbontás, szóval igen, tud VGA felbontásban felvenni.

***

(#152) bleró válasza ollie (#151) üzenetére


bleró
tag

Köszi,ez jó hír.És max mekkora mem karit tud kezelni a teló?

(#153) bleró válasza ollie (#151) üzenetére


bleró
tag

igen én is így gondolom.a 6120c gomjai nekem nem jöttek be,a 3120c-ért jó kényelmesek.a 6120c -be 850-es,míg a 3120c-be 1000aksi van ha jól tudom.és mint köztudott a symbis telóknak nagyobb az energia igényük.szóval a 3120c sokkal tovább birja egy feltöltéssel,főleg igy hogy még az aksi kapacitása is nagyobb.és formára is jobban tetszik mert laposabb.jó kis teló ez,a kategóriáján belül :K

(#154) AMD Power válasza bleró (#152) üzenetére


AMD Power
titán

2GB MicroSD nyugodtan mehet bele.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155) AntraX87


AntraX87
csendes tag

Sziasztok!

Ma lettem boldog tulajdonosa egy 3120C-nek és lenne pár kérdésem, elég régi volt már az előző telefonom, szóval jól le vagyok maradva, egy sima stereo fülhallgatót tudok-e csatlakoztatni a telefonhoz, valami átalakító segítségével, ha igen, mi a neve? Van a telefonon micro usb csatlakozó, de egy kicsit furcsa, nem olyan mint mp3 lejátszón, vagy fényképezőgépen, ehhez lehet kapni egyszerű usb kábelt, vagy csak a nokia készít hozzá? Az utolsó problémám az hogy nem igazán akar belemenni a microSD kártya, illetve belemegy csak egy kicsit kilóg(a hátlapot nem tudom rátenni), és a telefon sem érzékeli.

A segítséget előre is köszönöm!

(#156) mrlujoak válasza AntraX87 (#155) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sima, 3.5-es jack dugós fülest csak átalakítóval tudod használni, amit külön kell megvásárolnod. Szükséged lesz rá, mert a gyári füles, hát borzalmas...

Itt megtalálsz pár tartozékot, de keresd fel a Nokia mintaboltot a pontos típusszámokért!

Jól írtad, ezen a modellen microUSB csati van, míg a fényképezőgépek, zenelejátszók általában miniUSB csatlakozóval lettek szerelve.
A fenti linken találsz microUSB adatkábelt is.

A memkarit a használati útmutató szerint helyezd be! Be kell annak a microSD-nek mennie!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#157) Zoli bácsi válasza AntraX87 (#155) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Hali! Ha nincs nagy körmöd, akkor a kártya nem fog belemenni. Én egy winyók jumpereléséhez az asztalomon lévő csipesz vékony szárát használom be és kipattintani a kártyát, javaslom Te is keress valamilyen segédeszközt, amivel bele tudsz nyúlni abba a kis nyílásba a kártyát a helyére tolni. Átalakító,és kábel ügyében én a speedshopot javaslom, itt nézz körül: [link] Én egy HS-47-es stereo headsetet vettem hozzá, 1599- ft.

(#158) dzudzu


dzudzu
tag

Sziasztok!

Azokat szeretném kérdezni akik zenehallgatásra is használják a telefont hogy milyen headsetet/fülest használnak és mi a véleményük róla.
Előre is köszönöm :)

(#159) Zoli bácsi válasza dzudzu (#158) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Offba teszem, mert én nem használom, csak kipróbáltam. Még az előző 3110C-hez rendeltem egy Nokia HS-47-es stereo fülest, azzal próbáltam ki a 3120C-t is. Jobbára rádiót szerettem volna hallgatni, de csengőhangnak feltöltött mp3 számokkal kipróbáltam a zenelejátszót is. Őszinte leszek, nem egy zenefon, sejtettem hogy szar lesz, de erre nem számítottam. Halk is, de nem ez a legnagyobb baj, a zenének alig van dinamikája, a basszus hiányzik, nagyon gagyi az egész. Lehet hogy nekem nincs szabvány fülem, de nekem ezek a hagyományos fülhallgatók nem állnak meg a fülembe, állandóan kiesnek, pláne ha mozgok. Van egy SE W300-asom is, a gyári fülessel, na azzal egy álom a zene a 3120 fülese után. Nem hinném hogy a telóval lenne a hiba, inkább a füles nagyon gagyi. Ha valaki zenét akar hallgatni, ezt a típust nem ajánlom.

(#160) dzudzu válasza Zoli bácsi (#159) üzenetére


dzudzu
tag

Ééértem...és arról mit gondolsz hogy egy átalakítóval 3,5mm-s jack-é alakítani és venni hozzá egy komolyabb fülest? igazság szerint már vettem egy 750 ft-s 2,5 mm-s jack hama fülest de az nagyon komolytalanul és halkan szól és kicsit félek hogy ha veszek egy komolyabbat akkor is halk lesz (a gyári mononak nagyságrendekkel erősebb a hangja)

(#161) Zoli bácsi válasza dzudzu (#160) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Biztos jobb lesz, reméljük jön erre valaki, aki kipróbálta jobb fülessel, és megmondja mi a helyzet. De ha ennyire fontos a zene jó minőségben, akkor szerintem gondolkodj el egy Sansa Clip-en, elég jól leesett az ára. Ha meg telóval kell a zene, akkor érdemesebb lett volna az 5310-est választani.

(#162) csab2


csab2
veterán

Biztos, hogy nagyon sokat számít a füles. Nekem nincsenek nagy igényeim, az én számomra bőven megfelel ez a minőség. De mégegyszer mondom, nem igazán vagyok kompetens ebben a témában. Próbáld meg valakitől elkérni a fülesét 10 percre és próbáld ki azzal!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#163) bleró


bleró
tag

Ma meghalgattam egy haverét,aki SE hpm 70-nel használja.így már sokkal jobb.a gyári nokiától klaszisokkal jobb pl ez a füles.vagy tudnám ajánlani még hozzá a senhaiser cx 300-at.

(#164) ollie válasza AntraX87 (#155) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

MicroUSB kábelt kapsz a legtöbb GSM boltban, vagy elektronikai szaküzletben, általában 1500-2500Ft körül. Eredeti Nokia kábelt nem rédemes venni, mert 7-8000Ft-ba kerül, rohadt lehúzós ára van, pedig semmivel sem jobb.

***

(#165) bleró válasza ollie (#164) üzenetére


bleró
tag

igy igaz :K

(#166) V8TommY


V8TommY
tag

Üzenet érkezésekor be tudjátok állítani, hogy a galériában található hangokat a telefon ismételje is, ne csak egyszer játsza le?
Tudom, van emelkedő funkció, de ez esetben egy előre beállított hangot ismétel erősödő hanggal, én viszont a galériában találhatóakkal szeretném ugyanezt megtenni.

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#167) Zoli bácsi válasza V8TommY (#166) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem nem lehet beállítani, legalábbis én nem találom, tudtommal az S40-es Nokiák nem tudják. Egy ötlet: Hangszerkesztő programmal (Pl: Nero Wav Editor) párszor vágd egymás mögé a hangot, és akkor többször le fogja játszani.

(#168) csab2


csab2
veterán

Úgy látszik, a nokia nem nagyon akar ehhez a telóhoz új szoftot kiadni sajnos.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#169) V8TommY válasza Zoli bácsi (#167) üzenetére


V8TommY
tag

Értem. Így fogok tenni. Köszönöm az ötletet.

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#170) Zoli bácsi válasza csab2 (#168) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem részben örülhetünk neki. Hogy nincs új szoft, ez azt jelenti, hogy elég stabilnak bizonyult a szoftver. Nem is nagyon van rá panasz. Én írtam fentebb, hogy kollégának gondjai voltak vele. Azóta kiderült, hogy nem szoftveresen volt rossz (Erre tippeltünk pedig), hanem hardveresen. Nemrégiben beállítottam az alvó módot, hogy a kijelzőt teljesen lekapcsolja. Nem is hittem volna, hogy a készenléti időt így megdobja. Tegnap este ütésállósági tesztet végeztem (persze nem szándékosan) az öltözőszekrény felső polcáról, olyan 1,70 m magasból esett, linóleumra. Egybenmaradt, semmi külsérelmi nyom. Egészen meg vagyok vele elégedve. Azért egy telefonra elcserélném. Ebben az árkategóriában versenyez, néhol paraméterekben elmaradva, de hűvös tapintású, elegáns, Ázsiából.. De ez már nagyon-nagyon off volt.

(#171) csab2 válasza Zoli bácsi (#170) üzenetére


csab2
veterán

Hát, szerintem azért ráférne frissítés:
1. ébresztő több időpontban ébresszen
2. led zseblámpaként való használata
3. egy-két zavaró (szerintem fordítási) hiba kiküszöbölése

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#172) Viktor0610 válasza csab2 (#171) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az első kettő szinte biztos, hogy nem fog belekerülni, a harmadik meg apróság a másikakhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#173)



csendes tag

[link] ez hogy van így, hogy új és pannonos? új pannonos telefont nem csak pannon értékesítési helyeken adnak? vagy én hiszem rosszul?

(#174) fretyusz


fretyusz
csendes tag

Sziasztok!

Megtudná nekem mondani valaki hogyan tudom átállítani listás menünézetről rácsosra?
Hiába kerestem ezt az opciót, nem találtam.

(#175) Parosz válasza fretyusz (#174) üzenetére


Parosz
tag

Amikor a főmenüben vagy - bal funkciógomb - fő menü nézete.. ;)

(#176) fretyusz válasza Parosz (#175) üzenetére


fretyusz
csendes tag

Köszi a gyors választ! :R

(#177) csab2


csab2
veterán

Szoftverfrrisítéssel kapcsolatban még annyit, hogy engem baromira zavar, hogy akármit állítok be, java alkalmazásoknál akkor is lekapcsolja a kijelzőt. Ma emiatt majdnem földhöz vágtam! Baromira zavaró, hogy némelyik játéknál és pl. az Opera Mininél állandóan lekapcsolja a kijelző világítását. Ezt igazán megoldhatnák!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#178) Viktor0610 válasza csab2 (#177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy megoldanák, a régebbi modellekben is így volt emlékeim szerint.
Játszani nem szoktam, az Opera Mini használatakor meg időnként megnyomok egy gombot.

Samsung Galaxy A54

(#179) KMT válasza Zoli bácsi (#139) üzenetére


KMT
addikt

"- Nem fogadott hívásokat nem jeleníti meg a kijelzőn, nem jelzi."

Ez komoly? Másnak is ilyen? Mert akkor más telefon után kell néznem. :(

(#180) Zoli bácsi válasza KMT (#179) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Nyugi, semmi gond vele. Kolléga telefonja azóta megjött a szervizből, de valami hardveres dolgot cseréltek benne ki. Írtam is pár sorral feljebb. Azóta hibátlan. Enyém is jó. NYugodtan vedd meg, ha tetszik.

(#181)



csendes tag

[link] ez hogy van így, hogy új és pannonos? új pannonos telefont nem csak pannon értékesítési helyeken adnak? vagy én hiszem rosszul?

(#182) Viktor0610 válasza (#181) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A dealer megveszi vagy inkább megveteti valakivel a telefont, majd azt veszed meg te a VIP-Phone üzletében újként.

Én ódzkodnék az ilyenektől, akkor már te is megveheted magad... :U Még akkor is, ha drágább, mint így...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#183) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Múltkor már felfigyeltem a dologra, de ma alaposabban is megnéztem. Ez nem normális dolog: A hátlap pár hét használat után, tokban hordva, erős kopás nyomait mutatja. A hátlapon több helyen a hátlap színénél sötétebb foltok vannak, először azt hittem zsírfoltok, de nem. Ti nem tapasztaltok ilyet?

(#184) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#183) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyit a Nokia tesztlaborjáról... ;]

Samsung Galaxy A54

(#185) csab2 válasza Zoli bácsi (#183) üzenetére


csab2
veterán

Nem tudom, én nem tokban használom.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#186) csab2 válasza Viktor0610 (#178) üzenetére


csab2
veterán

Akkor szomorú vagyok.
Az Opera Mininél én is kénytelen vagyok gombokat nyomogatni csakhát ez elég idegesítő.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#187) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

A speedshop ingyenes házhozszállítását kihasználva rendeltem adatkábelt. Mivel fent volt a gépen a Nokia szoftvervrissítő (Kolléga 3110C-jére húztunk új szoftot), rádugtam a 3120C-t, és rányomtam a frissítésre. Nincs új szoft, a 7.16-os van. Viszont amin meglepődtem, felajánlotta, hogy a telón lévő 7.16-os szoftot felülírja, újra 7.16-osra. Párszor már frissítettem szoftvert, de ezt a lehetőséget még nem láttam, csak nagyobb szoftot lehetett ráhúzni. Vagy eddig is volt, csak nekem nem szúrt szemet?

(#188) csab2 válasza Zoli bácsi (#187) üzenetére


csab2
veterán

Lehet, hogy új fícsör. Mondjuk logikus, mert ha valakinek gondja van a telóval, egy szoftfrissítés akkor is segíthet ha nincs új szoft. Kvázi "újratelepíti" a telót. Namost, ha eddig csak újabb szoftververziónál ajánlotta fel a telepítést, akkor a sima újratelepítés lehetősége nem állt fenn. Lehet, hogy ezen változtattak. Mindez persze csak okoskodás, feltéteéezés.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#189) bleró válasza Zoli bácsi (#187) üzenetére


bleró
tag

kb 1 éve van ez a lehetőség.nekem n82-nél,és n95-nél is felajánlotta.egyébként az se telóknál is van ez a lehetőség

(#190) Zoli bácsi válasza bleró (#189) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Kösz. Had kérdezzem meg: Csak nem a Horgász a pácban című film főhőse ihlette a nevedet?

(#191) pager


pager
csendes tag

ma történ vmi "érdekes". telefonálás közben kihangosítottam és megjelent vmi sárga villám szerű az ikonok között áthúzva, és amikor viszatettem normálba (tehát nem volt kihangosítva) a sárga villám ott maradt csak már nem volt áthúzva. viszont nem is hallottam semmit. egyszoval olyan volt mintha a hangszorja xarakodott volna viszon a hátában levő hangszoro működött mert kihangosítva hallottam mindent. kikapcs-bekapcs. a hang azóta működik viszon a sárga ikon ott van. asszony mobilján (szintén 3120c) viszont nincs ott, és sehol sem találom h mi lehet az. esetleg vki vmi 5let??? (a könyve béna abban nincs benne) és eléggé idegesítő h nem tudom mi van ott... pláne ha a hangszóró bénázása visszatér

(#192) fretyusz válasza pager (#191) üzenetére


fretyusz
csendes tag

Be van kapcsolva, a "hangtisztaság" funkció és azért jelenik meg.
Könnyen tudod orvosolni. Beállítások---->Hívás---->Hangtisztaság---->kikapcsolás

[ Szerkesztve ]

(#193) pager


pager
csendes tag

ok köszi
remélem azzal hogy csak kihangosítva hallottam nem lesz több problémám. (olvastam hogy van akinek már másodjára van szervizben a teloja emiatt)

(#194) Szoba


Szoba
tag

Sziasztok! Ma vásároltam egy ilyen készüléket, és most egy memóriakártyát szeretnék venni hozzá. 4 vagy 8 gigabájtosban gondolkozom mert már nem valami drágák ezek, viszont nem tudom hogy tud-e kezelni egyáltalán ekkora kártyát, mivel a V úgy hirdette, hogy akár 8 gigára bővíthető memória, nokia honlapon azonban csak 4giga van feltűntetve maximum értékként. Nem szeretnék pórul járni ha már megveszem. Szóval két rövid kérdésem lenne:

1. Megbírkózik-e a telefon a 8 GB-os microSD kártyával?
2. Az SDHC-s kártya is jó bele?

Mindenkinek előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#195) bleró válasza Zoli bácsi (#190) üzenetére


bleró
tag

de igen.régen ez volt a bece nevem :K

[ Szerkesztve ]

(#196) Zoli bácsi válasza Szoba (#194) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Abban nem vagyok biztos, hogy a 8gb-os jó bele (szerintem igen), de valahol olvastam, hogy 4 Gb-ossal használják. Ami biztos, hogy a 2 Gb feletti kártya már mind SDHC.
SZerk: bleró: Hát akkor: "Szép vagy, Bleró.." :)

[ Szerkesztve ]

(#197) Nyx89


Nyx89
aktív tag

Heló!
Ma vettem egy ilyen telefont a Vodánál és azt mondták hogy 14 - 16 óráig kell tölteni kikapcsolva.
De nekem kb. 2 óra után azt írta hogy:"Akku feltöltve. Energiatakarékosság céljából húzza ki a töltőt a fali csatl.ból."
Mi legyen ? Én a telefonnak jobban hiszek...:)
üdv.

[ Szerkesztve ]

(#198) mrlujoak válasza Nyx89 (#197) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jól teszed, ha a telefonnak hiszel, ugyanis a Li Ion, Li Pol akkukat nem kell formázni.
Egyszerűen feltöltöd, és használod, nincs olyan nyűg vele, mint a sima - régi - NiMh, NiCd akksikkal.
Nyugodtan lehet rátölteni, hisz nincs memóriaeffektus.
Ja, ezek az akksik pár (4-6) feltöltési ciklus után nyerik el maximális kapacitásukat, nem kell megijedni, ha a vártnál hamarabb lemerül az első hetekben...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#199) csab2 válasza Szoba (#194) üzenetére


csab2
veterán

A nokia egyik oldalán - ahol nagyon részletesen szerepel a telók specifikációja - 4 gb szerepel, habár itt a felvehető video max felbontásanál is csak 320x240 van. Szerintem legjobb ha a boltban kipróbálod.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#200) keke25 válasza Szoba (#194) üzenetére


keke25
csendes tag

Hali! Valahol olvastam, hogy a 16Gb-os kártya is jó bele. Ezt csak olvastam, de a 8Gb-os az biztosan jó bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.