Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) papi77 válasza pubi67 (#599) üzenetére


papi77
addikt

Nem lett jó...?

Az első: NOKIA 1611

(#602) pikmakk22


pikmakk22
csendes tag

Mindenképpen megírom, most keresgélek hozzá cuccokat. :DD

(#603) szuk_jozsef válasza nokia párti (#600) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Sziasztok reg voltam mar erre es orulok hogy ilyen sokan vagyunk! :K Szerintem nem lehet skint cserelni a zenelejatszon mert a neten efele skineket egyet sem talaltam :O Ez van ez egy zart rendszeru szoftver ami keves rugalmassagal bir akinek meg ez nemtetszik az vegyen symbis telot! :DDD Jo hir ha egy szanhoz rendelunk egy kepet akkor ha hivasunk van akkoraz a kep az teljes kepernyos lesz!Sot ha uzenetet is kapunk tole akkoe az uzenet ikonon is ott lesz a kep kicsinyitve SZUPER!Remek telo megeri a penzet!

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#604) papi77 válasza szuk_jozsef (#603) üzenetére


papi77
addikt

:DD mi is örülünk! :C

Az első: NOKIA 1611

(#605) nokia párti válasza szuk_jozsef (#603) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez a topik mostanában nagyon beindult.Naponta minmum egy 5-6 hozzászólás van. :K

[ Szerkesztve ]

(#606) nokia párti válasza szuk_jozsef (#603) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem baj van ez így.A másik telómnál 6220c(symbianos) nem lehet egyáltalán skineket változtatni.

(#607) -NOKIA- válasza nokia párti (#606) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

de arra meg telepíthetsz másik témát + zenelejátszót.

(#608) pubi67


pubi67
csendes tag

:P Szevasztok.Igéretemhez hiven ma bejelentettem a nokiánál az ébresztési hangerő funkcio kimaradását.Megköszönték a dolgot és továbbitották a gyártásba.És érdekes módon csodálkoztak rajta hogy ez a mérnököknek nem jutott eszébe.Meg kellett adnom a számomat és emailt.Azt mondták ha megszületik a döntés akkor értesitenek.Ha tudok valamit -irok.Tényleg ez a funkcio szinte minden teloba benne van,,hogy maradhatott ki ebből????Csá. ;)

okoskodók kíméljenek !

(#609) papi77 válasza nokia párti (#606) üzenetére


papi77
addikt

Azért a zárt oprendszeres telók más kategóriát képeznek!

Az első: NOKIA 1611

(#610) nokia párti


nokia párti
őstag

Az lenne a kérdésem,hogy a rádió mért ilyen halk kihangosítva max hangerőn?Zenénél majd,megsüketülök max hangerőnél itt meg alig hallom. :(

(#611) csab2


csab2
veterán

Megőrjít, hogy hiába kapcsolom ki, hogy a számítógép indulásakor automatikusan elinduljon a Nokia PC Suite amint manuálisan elindítom, utána megint elindul automatikusan bekapcsoláskor. Az agyamra megy! Van valakinek valami ötlete, hogy ezt hogyan lehetne elkerülni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#612) pubi67 válasza csab2 (#611) üzenetére


pubi67
csendes tag

:R Szevasz csab.Probáld meg a vezérlőpult-prog hozzáad vagy eltávolit ba eltávolitani a suite-t,majd nézd meg a commanderbe a C -Windovs mappába a Prefetch nevü almappába hogy maradt -e benne belőle.Ha igen akko onnan is töröld.Ezután telepitsd ujra a suitet.Akkor elméletileg csak ikonrol indul-nálam legalábbis igy volt.Már nem használom a suitet,mert blutot kapcsolatom van,mivel 4 -féle telo van a családba és nem akarok a kábelekbe megfulladni.Mindent blutoton használok-suite nélkül.Ugy teszem a telora a mpeg4 videot -a zenét- a képeket-a játékot-térképet-szotárt stb.Megtaláltam a modját hogy a suite nélkül hogy tudok a gép és telo között blu-val kapcsolatot teremteni és oda-vissza fájlátvitelt csinálni.A Suite nekem csak a szooft frissitéshez kellene,azt meg csak szakemberrel csináltatom-ez nálam TABU.Amugy meg kaptam választ a nokiátol hogy miként maradhatott ki az ébresztési hangerő a legtöbb nokia telobol,és ők is csodálkoztak képzeld hogy tényleg a mérnökök kifelejtették.Feladó: ContactCentre.Europe@nokia.com
Címzett: pubi67@freemail.hu
Tárgy: RE: Nokia telefonok vagy tartozékok
Melléklet:
Tisztelt Uram!

Jeleztük a kérést a programfejlesztőknek. Pontos információnk a következő szoftververzió tartalmáról nincs.

Üdvözlettel
Nokia Ügyfélszolgálat

Elkérték a teloszámom-és értesitenek mikor lesz benn a szoftverbe az ébresztési hangerö.

okoskodók kíméljenek !

(#613) pubi67 válasza csab2 (#611) üzenetére


pubi67
csendes tag

:R Szevasz csab.Probáld meg a vezérlőpult-prog hozzáad vagy eltávolit ba eltávolitani a suite-t,majd nézd meg a commanderbe a C -Windovs mappába a Prefetch nevü almappába hogy maradt -e benne belőle.Ha igen akko onnan is töröld.Ezután telepitsd ujra a suitet.Akkor elméletileg csak ikonrol indul-nálam legalábbis igy volt.Már nem használom a suitet,mert blutot kapcsolatom van,mivel 4 -féle telo van a családba és nem akarok a kábelekbe megfulladni.Mindent blutoton használok-suite nélkül.Ugy teszem a telora a mpeg4 videot -a zenét- a képeket-a játékot-térképet-szotárt stb.Megtaláltam a modját hogy a suite nélkül hogy tudok a gép és telo között blu-val kapcsolatot teremteni és oda-vissza fájlátvitelt csinálni.A Suite nekem csak a szooft frissitéshez kellene,azt meg csak szakemberrel csináltatom-ez nálam TABU.Amugy meg kaptam választ a nokiátol hogy miként maradhatott ki az ébresztési hangerő a legtöbb nokia telobol,és ők is csodálkoztak képzeld hogy tényleg a mérnökök kifelejtették.Feladó: ContactCentre.Europe@nokia.com
Címzett: pubi67@freemail.hu
Tárgy: RE: Nokia telefonok vagy tartozékok
Melléklet:
Tisztelt Uram!

Jeleztük a kérést a programfejlesztőknek. Pontos információnk a következő szoftververzió tartalmáról nincs.

Üdvözlettel
Nokia Ügyfélszolgálat

Elkérték a teloszámom-és értesitenek mikor lesz benn a szoftverbe az ébresztési hangerö.

okoskodók kíméljenek !

(#614) pubi67


pubi67
csendes tag

:W :W Nemtoom miért ment el kétszer ez a hozzászolásom,de az elsö küldésnél ERROR-t irt,énmeg nyomtam mégegyet rá-bocs hogy 2 x jelent meg.csá ;)

okoskodók kíméljenek !

(#615) pubi67


pubi67
csendes tag

:P Ya és a gépem meg a teló között oda - vissza irányba AUTOMATIKUS a fájlátvitel,ugyhogy semmire nemkell nyomnom,és jováhagynom vagy elfogadnom.Csak küldöm a cuccost a telorol a gépre vagy a gépröl a telora.Annyi hogy a BLU-t mindkettön aktiválni kell elöször de asszem ezt mondanom se kell mert természetes. :)

okoskodók kíméljenek !

(#616) csab2 válasza pubi67 (#612) üzenetére


csab2
veterán

Köszi, mindjárt ki is próbálom, hogy működik-e a dolog.

Más.

Ma egy eléggé zavaró dolgot vettem észre. Egy barátom jelezte, hogy egész nap nem tudott elérni, mert "...nem kapcsolható, próbálja meg később...". Holott be volt kapcsolva a teló. Véletlenül derült ki, hogy miről van szó. A Pannon állandóan bónusz SIM kártyákat (Praktikum) osztogat, ha új előfizetést vagy telefont vásárolsz náluk. Mostanában néztem rá két ilyen kártyámra, és kiderült, mindkettőn van pénz. Az egyiken több mint 2000 forint. Na mondom, ezeket lebeszélem. Ennél fogva mostanában cserélgetni szoktam a SIM kártyákat a telefonban. Legutóbb is betettem egy ilyen praktikumos kártyát és hívás átirányítást aktiváltam a normál számomra. Ilyenkor megjelenik egy kis ikon a főképernyőn. Na a lényeg az, hogy amikor visszaraktam a normál kártyámat a telóba, az átirányítást elfelejtettem kikapcsolni. :) Ha hívtak, átirányította a praktikumos számra, mivel azonban az nem volt a telóban, nem tudta a hívást kapcsolni a hálózat. A gond az, hogy a telefon nem jelezte a kis ikonnal, hogy az adott kártyán aktiválva van az átirányítás. Ez azért elég gáz. Szóval erre figyeljetek oda ha ti is több kártyát használtok!
Üdv!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#617) csab2 válasza pubi67 (#613) üzenetére


csab2
veterán

Nem jött be a dolog. :(
Hiába törlöm ki amiket mondtál, és hiába veszem ki a pipát msconfigban, akkor is automatikusan elindul a jobb alsó sarokban a tálcán. Brrr!!!
Azért köszi!

Egyébként amit a Nokia válaszolt, az sablon szöveg. Mindenkinek ezt írják szerintem. Aztán meg szarnak rá. De ne legyen igazam! Pl. azt biztosan többen jelezték már nekik (pl. mindegyik tesztben - jogosan - rinyálnak a tesztelők e miatt), hogy elég gáz, hogy csak 1db nyamvadt ébresztési időpontot lehet megadni. Mégsem javították. Mondjuk lehet, hogy ez az s40 korlátja, de akkor is gáz.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#618) nokia párti


nokia párti
őstag

Az én kérdésemre senki? :(

(#619) csab2 válasza nokia párti (#618) üzenetére


csab2
veterán

Én még ezt annyira nem vettem észre. Egyébként az mp3-ak sem egyforma hangosak úgy ahogy a gyári cd-k sem. Ha meg a rádió halkabb mint az mp3, akkor ez van. Szóval nem igazán hiszem, hogy lehet vele valamit kezdeni. Ezt el kell fogadnod, ez van, ezt kell szeretni :) Sajnálom!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#620) nokia párti válasza csab2 (#619) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem nagy baj,csak kicsit furcsa volt. :K

(#621) pubi67 válasza csab2 (#617) üzenetére


pubi67
csendes tag

:R Szevasztok. csab ! Szerintem az se mindegy hogy a gépröl telepited-e a suite t,vagy a honlaprol közvetlen.Mert azt még meg lehetne probálni hogy a googlébol leszedni valamelyik oldalrol,és azt feltenni-nem pont a legfrissebbet-mert nemmindig a legujabb a jobb.Lásd Messenger9=nagy kaki.Más nemjut eszembe,el nem tudom képzelni hogy kivett pipával miért indul automatikusan.Talán ki kéne dobni és egy tök máshonnan leszedett 1 el régebbi verziot felrakni a gépröl-de elötte minden porcikáját eltávolitani hogy semmi ne maradjon.Ezt meg a startmenü-keresés be beirod hogy pc suite és kijön az elbujt szemét.Nem oktani akarlak csak probálok rájönni miért indul neked kivett pipával automatikusan a progi.Csá-várom mit cselekszel. :C

okoskodók kíméljenek !

(#622) csab2 válasza pubi67 (#621) üzenetére


csab2
veterán

Na, megoldódott a probléma. A fájl menüben van egy sor, valami olyasmi, hogy betöltődés induláskor. Előle kell kiszedni a pipát. Ég a pofám, hogy nem vettem észre. A beállításokban kerestem össze vissza. Az msconfigban vagy 5-ször kikapcsoltam. Megzavart, hogy a fájl menüben csak az alkalmazások vannak felsorolva és nem vettem észre az említett sort. Mennyit tököltem vele! Már úgy volt, hogy felhívom a Nokiat. Köszi a segítő szándékot!
Üdv!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#623) pubi67 válasza csab2 (#622) üzenetére


pubi67
csendes tag

:C szevasztok ! csab -örülök hogy megoldottad a dolgot,erre nemis gondoltam hogy ez lesz a baj.Lényeg hogy megoldódott.csáá. ;) :P

okoskodók kíméljenek !

(#624) papi77


papi77
addikt

Ha ki van kapcsolva a 3G, akkor mennyivel bírja tovább az akku?

Az első: NOKIA 1611

(#625) nokia párti válasza papi77 (#624) üzenetére


nokia párti
őstag

Sokkal :P

(#626) papi77 válasza nokia párti (#625) üzenetére


papi77
addikt

Ne komolytalankodjunk már kérem,pontos adatot kérnék! :DD :U

Az első: NOKIA 1611

(#627) nokia párti válasza papi77 (#626) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát tényleg jóval többig bírja nekem 1nappal biztos többig!De,ha nem vagyok jó,akkor kérdezz meg mást is. :B Még mindig nincs meg a telód? :(

(#628) papi77 válasza nokia párti (#627) üzenetére


papi77
addikt

Ápr. 1-től tudom meghosszabbítani a szerződésem!
Már csak pár nap... :U :C

Az első: NOKIA 1611

(#629) nokia párti válasza papi77 (#628) üzenetére


nokia párti
őstag

Bizony! ;]

(#630) nokia párti


nokia párti
őstag

Mostanában olyan bajom van vele,hogy nem mindig ébreszt?Mi lehet a baj? :F

(#631) Darkmagus911


Darkmagus911
csendes tag

Sziasztok! Nekem lenne egy problemam,nem engedi hogy felinstallajam az opera minit, mi lehet a baj?

(#632) nokia párti válasza Darkmagus911 (#631) üzenetére


nokia párti
őstag

Nekem már alapból rajta van.Neked nem?

(#633) nokia párti


nokia párti
őstag

Közben megjavult az ébresztős dolgog.Úgy,hogy a kérdés tárgytalan. :R

(#634) papi77 válasza nokia párti (#630) üzenetére


papi77
addikt

Általában egy ki-be kapcs + szokta oldani a problémát!

Az első: NOKIA 1611

(#635) csab2 válasza nokia párti (#632) üzenetére


csab2
veterán

Nekem is rajta volt, de egy régebbi verzió. Ráraktam a 4.2 verziót, nagyon király.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#636) csab2 válasza papi77 (#634) üzenetére


csab2
veterán

Pont ezt akartam írni én is :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#637) csab2 válasza Darkmagus911 (#631) üzenetére


csab2
veterán

Lehet, hogy a nem a telónak megfelelő verziót akartál rárakni. A teló böngészőjében próbáld meg letölteni az opera mini oldaláról! Úgy mennie kell!
Üdv!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#638) nokia párti


nokia párti
őstag

Gyorshívást ti megtaláltátok benne?Van-e egyáltalán benne? :F

(#639) Viktor0610 válasza nokia párti (#638) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felhasználói útmutató, 37. oldal... :U
"Menü > Névjegyzék > Gyorshívások"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#640) nokia párti válasza Viktor0610 (#639) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszi már megtaláltam. :B

(#641) nancsik


nancsik
tag

Sziasztok.Vettem egy 3120c.Nagyon jó kis teló.eddig csak symbis telókat használtam.Lehet erre a telóra rárakni pl a milliomos nevű játékot?Légyszi segítsetek,jó játékokat szeretnék telepíteni,de nemtuudom hogy találok.És hogy hogyan kell felrakni a telóra.Előre is köszi az infót :R

nancsik

(#642) nokia párti válasza nancsik (#641) üzenetére


nokia párti
őstag

szia!
Természetesen lehet feltenni erre is játékokat,ha találsz java nyelven.Van milliomos java alapon még régen nekem is meg volt.Adatkábellel egyszerűen telepíted Pc suite segítségvével.
Üdv.

Ja,ment PÜ.

[ Szerkesztve ]

(#643) -NOKIA- válasza nancsik (#641) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

http://www.nokiaprogramok.hu/
[link]
S40es játékokat keress.

(#644) nokia párti


nokia párti
őstag

Hali!
Előlapi kamerát nem lehet valahogy bekapcsolni,videóhíváson kívűl?

(#645) -NOKIA- válasza nokia párti (#644) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

itt nem úgy kell hogy 1) kamera indít, 2) opciók, 3) másik kamera használata?

(#646) nokia párti válasza -NOKIA- (#645) üzenetére


nokia párti
őstag

Nincs ilyen menüpont,csak a másik telómnál(6220c) :(

(#647) nokia párti


nokia párti
őstag

Előlapot,hogyan kell levenni?

(#648) -NOKIA- válasza nokia párti (#647) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

gondolom le kell csavarozni.

(#649) nokia párti válasza -NOKIA- (#648) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem látok itt egy szem csavart sem.

(#650) -NOKIA- válasza nokia párti (#649) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

akkor ilyen lepattintós lesz mint a 3110c.
az nehéz téma...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.