Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Nekem is ilyen kijelzős Siemens készülékem volt, akkor imádtam, nem volt más.:) Grat. a videóhoz, megint jó lett.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ronda és drága. Most komolyan, miért kell egy low-end készüléknek rondának is lennie? (Költői kérdés.)
Viszont ilyen áron árulni ezt az izét egyenesen pofátlanság. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Alwares


Alwares
aktív tag

Szerintem ez a készülék főleg az idősebb korosztálynak és a maradibb vásárlóknak lett tervezve. Csak kicsit drága önmagához képest.

(#4) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A Nokia számomra egyenlő volt a minőséggel és még most is az, de elképedve nézem, hogy tucatjával ömlesztik a piacra a bóvli készülékeket az érintős csodák meg valahogy nem jönnek, illetve nem hozzák az elvárható szintet, ha az N8 nem domborít nagyot akkor ideje fejeket hullajtani a porba, ami a Nokia vezetését illeti, mert lehet hogy nyereséges a cég, de a konkurensek hihetetlen módon fejlődnek és lassan de biztosan lehagyják a Nokiát... :(

Erre a készülékre had ne mondjak semmit, de ezt a szintet meghagynám a kínai gyártóknak... :U

[ Szerkesztve ]

(#5) kaller1


kaller1
veterán

Az előlapja elég samsungosra sikerült. :U

.::> <::.

(#6) Karma válasza Alwares (#3) üzenetére


Karma
félisten

Az idősebb korosztálynak nem lesz könnyű dolga a kijelző elolvasásával. Az egyszerűség persze mellette szól, nekem is tetszik :D De akkor már inkább előveszem a moddolt 3310-esem, olcsóbb bele egy új akku, mint ez.

“All nothings are not equal.”

(#7) heroic


heroic
tag

ilyet minek kell kihozni?
van száz ilyen tudású régebbi telefon

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Irdatlanul pocsék szegény. :D

(#9) Zozicsek


Zozicsek
tag

Nagyanyámnak épp haldoklik a 3330-asa, amit eddig úgy őrzött mint egy tigris ("Nem használok más telefont, mert nem látom/nem tudom használni/és különben is..."). Ha nem sikerül elővakarnom a szekrény aljából valamelyik régi telefont (valahol biztos van egy 3410), akkor muszáj lesz ezt megvenni, mert őszintén szólva tényleg esélytelen, hogy bármi mást használni tudjon. Mondjuk az árával én se vagyok kibékülve.

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#10) evone válasza kaller1 (#5) üzenetére


evone
őstag

Ezekszerint nem talalkoztal meg regi Nokiaval.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#11) evone válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


evone
őstag

Nem tudom Te melyik tesztet nezted, de nem tudom hogy ebben itt mi a ronda. Gondolom EZ akkor jobban bejon. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#12) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Most nagyot csalódtam a Nokiaba,eddig mindenki őket sztárolta hogy csak Nokiat vegyél mert az a menő és a jó.De már ők is kezdenek lecsúszni,mert tényleg nem jönnek a jó minőségű használható érintőképernyős mobilok helyette jönnek a kameramentes monokróm(!) kijelzős szörnyedvények.Nekem az utolsó monokróm kijelzős nokiam egy 3330-as volt.Szóval ha nem húz bele a Nokia nagyon komolyan a top lista elejéről a végére esik...

(#13) JanFe


JanFe
aktív tag

Kar, hogy a hangminorsege nem jo es az ara is magas. Maskepp az idosebbek bisztos orulnek neki...

"There is nothing permanent except change"

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Hátebbe még GPS sincs?

(egyébként az ötlet jó, csak drága lett)

(#15) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Ez a telefon csak azért drága mert új, és még a kategóriájában "szenzációnak" számit. Ha azt akarják, hogy megvegyék akkor gyorsan 6-7 ezer forint alá kell vigyék az árát, mert 2000 forinttal drágábban új független E250 is kapható , ami hát sokkal jobb.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#16) Norbi21 válasza D1Rect (#14) üzenetére


Norbi21
senior tag

:D. Egyébként elég problémás, hogy pont az nem a legjobb benne, amire lehet használni (telefonálás). Meg lehetne kicsit olcsósítani is.

(#17) harry válasza KennyONE (#12) üzenetére


harry
veterán

"mindenki őket sztárolta hogy csak Nokiat vegyél mert az a menő és a jó."
Hát ez így hülyeség. Bár biztos voltak márkamajmok, akik így adtak tanácsot.

Amúgy meg egy cég nem a csúcsmodellekből él, nem tudom, miért mindenki a mindenféle taperolható 100e+ kategóriát várja, egy átlag embernek azért ez eléggé túlzás. Épp ezért ott van a középmezőny, illetve ettől feljebb/lejjebb is termékek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#18) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ezt egyértelműen 1-2-3kért kéne árulni, úgy vinnék mint a cukrot, úgy járnának mint az iPhone 4el...(bár annak ára is van :DDD )

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#19) leeate


leeate
senior tag

Kár, hogy nincsenek tesztképek :(

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#20) Karma válasza evone (#10) üzenetére


Karma
félisten

Engem meg a Siemens M35-re emlékeztet egyébként, nem a régi Nokiákra :P

“All nothings are not equal.”

(#21) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Kellene egy ilyen a sorba. [link]
Melyik is a képen a kakukktojás? ;)
Kár hogy nem olyan jó a hangminőség, mint az elődöknél, és nincs magyar menü.

[ Szerkesztve ]

(#22) Karma


Karma
félisten

Kicsúsztam a szerkesztésből...

Nem arról volt szó egyébként, hogy az xPressRadio telefonnal kihal az S30?

“All nothings are not equal.”

(#23) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Hmm... Nem írtam volna erről cikket, de ha már itt van... :DDD
Tuti, hogy azok a 40+ bácsik fogják vinni, akiknek volt 5510, 3310 stb. Nekik nem létezik Nokián túli világ. :P Mert különben nem ér ennyit. Vodafone 125 hasonló tudással 2k 500 lebeszéléssel. :K

Amúgy nem kell leszólni rögtön a Nokiát azért, mert készített egy low end kütyüt. LG, Samsung is gyárt rém egyszerű vasakat. Tapperban valóban gyenguszok, de az E, N széria, valamint a 6000-es széria mindig is erős volt. :P

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#24) Micuir_M


Micuir_M
tag

Azért a rossz hangminőséget érdemes fenntartásokkal kezelni.

Már több tesztben előfordult, hogy arról írtak Bogék, de utána a hozzászólások között többen beírták, hogy nincs semmi baj a hangminőséggel. Nekem a Vodafone 136-tal volt ilyen személyes tapasztalatom.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#25) Bocha válasza Micuir_M (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Vagy az is elképzelhető, hogy én már teszteltem életemben 500 telefont, ezért van összehasonlítási alapom, te meg azt hiszed, hogy a cuccod hangminősége jó, holott valójában közepes. ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#26) Micuir_M válasza Bocha (#25) üzenetére


Micuir_M
tag

Ez is elképzelhető - de ha tudom használni, akkor jó a hangminősége - nekem. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#27) Champipi


Champipi
senior tag

4990 Ft-ért, 2 év garanciával már vinném is!

(#28) amanoba


amanoba
őstag

a zseblámpa mindig szívet melengető! ..a hangja viszont nem. :(((

ha kis értelem lenne nokiáéknál (nem kellene sok) akkor rájönnének, hogy egy kb ilyen tudást, kékfoggal, minőségibb házban, normális telefonálási minőséggel kihoznának, és bumm vinnék mint a cukrot!
ráírhatnák, hogy new6310i és akár 20at és elkérhetnének érte, mert bizony rengeteg embernek az az etalon..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#29) brancsaa


brancsaa
csendes tag

nem jön be:S oldschool

(#30) saszabaa válasza brancsaa (#29) üzenetére


saszabaa
csendes tag

Nekem se jön be. Nem valami igényes. :S

(#31) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

nem értem minek rak rá a nokia ilyen kijelzőt... ha lenne benne wifi meg gps, a másfél éves hugomnak még jó lenne, de így?

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#32) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Kicsit drága lett. :F

(#33) sbazsi


sbazsi
veterán

ez jó, tetszik: ...pár napig még akkor is biztosan el fog menni, ha sokat használjuk. Mármint... tudás híján olyan sokat nem tudjuk használni...

(#34) evone válasza mindthecrap (#31) üzenetére


evone
őstag

lol

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#35) Geller72


Geller72
veterán

Van egy 1208-am. Igaz, nem MC, de három hetet megy. A legstabilabb telóm. A 6600 slide már kezd széthullani. A W850i-m a lányomé lett - kellően sokszor ejtette le ahhoz, hogy lassan egy display csere esedékes legyen :D - így a megbízhatóság terén ez a tella vezet. Asszem 3-4k-ért vettem valamelyik boltban, talán Spar. Ebből lebeszélhető volt a prepaidról 500 huf..:DDD. Ezt nem sajnálom, nem féltem. Amire ezt szántam, arra a legjobb. (Ezzel bonyolítom az üzleti beszélgetéseket, sms-t írok, banki értesítők erre jönnek, van rajta lámpa, nekem pont ez kell. Ezt tudja, de ezt stabilan). Nagyon nem bánom, hogy nem egy csillivilli szart kell babrálnom és fél perc kell, mire egy alap menüt kihámozok. Tudom, gyorsmenü, meg minden, de ez még abból az időkből való tella, amikor nem volt bonyi s40/60..etc OS a tellákon. Kinőttem a telóbuzi korszakból. (Nem mellesleg, rengeteg 6310/i tella van még forgalomban..talán nem véletlenül..)

(#36) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Nagy képekre 404-et dob.

(#37) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez olyan, mintha egy Skoda 120L-t adnának egy vadiúj Honda Civic árában...

(#38) ZooLee válasza KennyONE (#12) üzenetére


ZooLee
őstag

Az egy pillanatra sem merül fel bennetek, hogy amíg egy fullextrás csodát eladnak, addig heygekben viszik ezeket a "szörnyedvényeket" és a hasonló low-end társait még nálunk is, ahol elméletileg kellően fejlett ország vagyunk, az igazi fejlődő országokról meg nem is szólva.
Szívesen megnéznék egy statisztikát a szolgáltatótktól ill. a készülékgyártóktól, hogy milyen telefont milyen mennyiségben adnak el. Szerintem erősen meglepődnétek...

Szerintem igenis van létjogosultsága a low-end és a very-low-end kategóriáknak is....

Z.

(#39) mindthecrap válasza ZooLee (#38) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

persze, hogy van. hipermarketbe nálunk van minden 2000 forinttól 140 ezerig, de 20.000 fölött szinte csak akkor megy telefon ha újságban van és nálunk a legolcsóbb. az alatt viszont mint a cukrot, főleg a 1208, 1209, 1661, 1680 máig nagyon népszerű.

másik fontos szempont, hogy ez a réteg nem olvas teszteket, hallomásból vagy tapasztalatból választ készüléket. ezért adunk el nokiából a legtöbbet, mert "az megbízható" meg "egyszerű a menüje, a samsunghoz meg mérnöki diploma kell"...

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#40) Zugi válasza ZooLee (#38) üzenetére


Zugi
aktív tag

Lehet, hogy a Nokiának egyelőre még szépen csordogál a pénz az ilyen olcsó, alsókategóriás gagyitelefonjaiból. Annak ellenére, hogy épp pár nappal ezelőtti hír volt, hogy a Nokia csökkentette mobiltelefonos üzletága második negyedévi eredmény előrejelzését és éves eredménykilátásával kapcsolatban is a korábbinál borúlátóbb előrejelzést tett.
Ellenben az a cég, ahol nincs igazi zászlóshajó, a vásárlók nagy csoportja többé már nem az innováció, a csúcstechnika képviselőjének fogja tartani, annak a cégnek a csillaga erősen le fog hanyatlani. A Nokia nagyon erre az útra lépett és ez a tendencia csak egyre gyorsul. Bukóspirál lesz belőle. A világ élvonala nagyon húz el mellette.

(#41) JoeYi


JoeYi
őstag

aztán multitáccs van-e rajta? :))

(#42) meroly


meroly
veterán

Jó kis teszt lett :)
Nekem is van másodtelefonnak egy 1200-s nokia. A célnak tökéletesen megfelel. :K

Impossible is nothing

(#43) 300


300
csendes tag

Hát kamion mondom,ezt jó volt nézni.Ó nokia 3310:),az első telkóm egy alcatel one toch easy volt,kihúzhatós antennával.......................a westel től............de faja volt:).Régi szép idők.Tuti veszek egy ilyet.Szokol rádió,lámpa minden,ááááááááááá,ilyen kell.
Végre alkottak valami jót is a nokiáék.Kék háttérvilágítás,wáááááááá
Állat........................ :R :R

(#44) RootRulez


RootRulez
félisten

Olcsóbban jó lenne, de ötletnek így sem rossz. :N

═════════════════════════════════════════

(#45) henrikk002


henrikk002
csendes tag

Aztak*rva. Amikor nekem hirtelen kellett egy telefon, akkor 8000-ért vettem bluetooth-os, mp3 csengőhangos, színes kijelzős Samsungot. Óriási pofátlanság ezt a Nokiát 4000 forint feletti áron kínálni.

(#46) Fáraó


Fáraó
őstag

Nekem bejön. A régi&első 1611-esemet juttatja eszembe. :)

Régen volt olyan specifikációs lap, ahol a cellák többségében "nincs" szerepel. :D

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#47) szentkuti11


szentkuti11
addikt

A Bounce-ért már kéne.Meg az üzemidő.De akkor is max 5 rongyért.

(#48) Ricardo


Ricardo
félisten

Adott egy alap telefon, aminek adottságai nagyon szerények. Csak telefonálásra jó lenne azoknak, akik nem akarnak sokat kiadni egy telefonért. ezzel két gond is van.

Drága, és az egyetlen dolog amire használni tudná az ember (telefonálásra) nem az igazi, mert gyenge a hangminősége.

(#49) kaller1 válasza Ricardo (#48) üzenetére


kaller1
veterán

Ez így van. Most őszintén, aki ezt most megveszi 14k-ért, mennyiért tudja eladni egy hét múlva, ha nem tetszik neki? 2-3k ért? :U

.::> <::.

(#50) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Így nyáron nem is rossz ötlet egy háttérvilágítást nem feltétlen igénylő kijelzővel szerelt telefon.

P*L****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.