Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) volandy


volandy
senior tag

Na egész jónak tűnik!

(#2) O_L_I


O_L_I
őstag

Ebbe lesz vajon NFC?

(#3) Zvezda


Zvezda
junior tag

Nem rossz. Komolyan lassan eljutunk oda, hogy hír, ha nincs noccs :D. De én megmondom őszintén, hogy hajlandó lennék akár fizetni is érte, hogy ne legyen. Ha kijönne egy noccsmentes Pocophone F1, simán kiadnék érte akár 10-15 ezerrel többet, mint a noccsos verzióért :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A2

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Lehetne kisebb az a lekerekítés a kijelző sarkain. Főleg a fehéren látszik mekkora. De egyébként korrekt telefonnak tűnik, esélyes hogy népszerű lesz.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Feltehetőleg kétféle verziót készítettek :) Egy notch és egy notnotch

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Samott


Samott
addikt

Mennyibe is kerul egy Iphone xr? 300e huf?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#7) fateless


fateless
veterán

Végre, egy gyártó, aki 6" kijelző mellett (vagy Notch-csal 6,2-6,3") képes ilyen szélességet adni lehajló kijelző nélkül. Ezt lemásolhatná a Xiaomi és a többi cég is. (Nálam épp az a 15-2mm jelenti a kényelmes és a már kicsit kényelmetlen közötti különbséget)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) joey04 válasza Samott (#6) üzenetére


joey04
titán

hát és az hogy jön ide? :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Végre egy igényes kialakítású (értsd: nincs notch :R ) középkategóriás telefon. Jöhetne errefelé is B20-al.

(#10) volandy válasza fateless (#7) üzenetére


volandy
senior tag

Igen, Igen mi is azt a 70mm körüli szélességű telefont keressük "jó árba, nekünk megfelelő paraméterekkel"!
74-75 mm szélességű az már kényelmetlen. És tök mindegy, hogy mit írnak azok aki ledegradálják a nem tepsi telefont keresőket!

(#11) zolomon17


zolomon17
senior tag

Ebből jöhetne egy Stock/Near-Stock Android/Android One verzió és simán alternatíva lehetne a OnePlus-szal szemben :K Nem elég, hogy nincs egyáltalán szenzorsziget, de még a jack-nek is maradt hely :C

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#12) judas13


judas13
addikt

B20 hiánya tört le nem kicsit a cikk végén, amúgy nagyon ütős az anyag!! :C

Nincs Nocccss? Van ilyen? Van.
És láss csodát itt a vékonyság ellenére elfért a jack.

Halló "úgy véljük, most jött el rá az idő, és vásárlóink többség élvezni fogja az előnyeit, a hátrányait feledtetve” OP6T! Halló!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13) szmyky


szmyky
aktív tag

Szerintem szép cucc... 4000mah akksival és B20-al dobnák piacra be is próbálnék egyet, de így most úton felém Mi 8.
De mindenképp üdvözlendő az irány.

(#14) szabi__memo válasza szmyky (#13) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ilyenre varok honapok ota. De meg mindig ez a legjobb, kar az akksiert

(#15) hyperspace


hyperspace
őstag

Majdnem sikerült megcsinálni a szinte tökéletes telefont. Az akksiból kellene a 4000-es (meg nfc, de az talán van).

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#16) szmyky


szmyky
aktív tag

Kis nyálcsorgató...
😋
[link]

(#17) ates


ates
aktív tag

Esélyesnek tartom a B20-as verzió későbbi megjelenését, csak tartok tőle, hogy ez év vége, jövő év eleje lesz inkább. Viszont az ára még kellemesebb lehet majd, lásd Pro7.

(#18) CYX válasza judas13 (#12) üzenetére


CYX
aktív tag

Hát igen... Ezzel a kinézettel és a OP6 paraméterekkel valóban jobb lenne mint a tervezett OP6T

(#19) s4tch válasza O_L_I (#2) üzenetére


s4tch
veterán

Nem írja a kínai oldal.

Global verzió egyelőre nincs. Ha abban lesz B20, akkor megvan a következő telefonom.

(#20) judas13 válasza CYX (#18) üzenetére


judas13
addikt

Igaz!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) juuzer


juuzer
addikt

Notchak, notchak, ez így még tetszetős is! :DD

Vamos a la playa.

(#22) zolomon17 válasza judas13 (#12) üzenetére


zolomon17
senior tag

+1 :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#23) MNMLSP


MNMLSP
csendes tag

B20 verzió van NFC nincs.
A nemzetközit csak simán 16 -nak fogják hívni X nélkül.
https://www.meizu.com/en/16x/summary/
A bátrabbak már befizethetnek rá.
https://www.aliexpress.com/item/Meizu-16-Global-Version-6GB-RAM-64GB-ROM-Smartphone-Snapdragon-710-Octa-Core-6-0-2160x1080P/32933106784.html

Bízzunk benne hogy egy kicsit még lejjebb kanyarodik az ára és akkor tényleg igazán jó vétel lesz. :)
Bár az NFC nem lett volna egy hatalmas befektetés a gyártó részéről.

[ Szerkesztve ]

(#24) s4tch válasza MNMLSP (#23) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem piszkosul tetszik továbbra is. Állítólag a kamera ugyanaz benne, mint a 16 Plusban, az pedig egy leak szerint egész jó lehet. Egyedül a 64GB tárhely nem lenne előrelépés a Pro 6-hoz képest. Kár, hogy a 8/128-as verziót nem vezették be.

(#25) MNMLSP válasza s4tch (#24) üzenetére


MNMLSP
csendes tag

A hivatalos site szerint az is lesz. :)
~350 USD-t írták a 6/128-as verzióra (yuanból átszámolva). Ha azt tudják tartani majd akkor bőven jó vétel lesz. Nekem egyébként nincs tapasztalatom a Meizuval kapcsolatban. Supporttal és frissítésekkel hogy állnak ?

(#26) s4tch válasza MNMLSP (#25) üzenetére


s4tch
veterán

2 évvel és egy android főverzió-frissítéssel lehet nyugodtan számolni. A kínai szoftver nagyon stabil mindegyik telefonon, viszont a nemzetközi (g) szoftvert külön brigád fejleszti, annak lehetnek apróbb hibái. A flyme egy viszonylag egyszerű rendszer, kevés benne a csillivilli, viszont vannak okos megoldások benne, pl. nagy méretű üzemmód időseknek, automatikus hívásszűrés, -felvétel, amik egy vanilla droidból hiányozhatnak. Nekem az értesítéseket is sikerült tökéletesre belőni, nincs olyan, mint egyes Huawei-ek esetében, amikor egy app az agresszív memóriakezelés áldozata lesz.

Nekem bejött a Pro 6, a minőségérzet a mai napig hibátlan, 2 évesen is nyugodtan oda lehet tenni bármi mellé. Néztem más márkákat is, kipróbálnám a Pixelt, a Mate 10 Pro is jó áron van, hardveresen bejön az LG V30, vissza lehetne menni Xiaomi irányba is (a korábbi Mi3 még mindig megvan családban, 5 évesen is remek telefon), kerek csomagnak tűnik a Oneplus 6 is, de valószínűleg maradok a Meizunál. Ezt a 16-os szériát jól odatették, és a 16x kulturált méretű fém háza különösen bejön a sok csúszós, sérülékeny üveg tepsi között.

(#27) MNMLSP válasza s4tch (#26) üzenetére


MNMLSP
csendes tag

Köszi szépen. Jó első kézből tapasztalatot hallani :)
Nekem a notch hiánya és a jack csatlakozó megléte miatt tetszik főleg + a kamerák miatt. Szinte semmit se spóroltak ki amire pl. nekem szükségem van a mindennapokban.Az NFC még elfért volna de a mostaniban sem használom szóval anélkül megvagyok.
Meglátjuk mikor és mennyiért lesz majd itthon.
Jó lenne az esetleges garancia ügyintézés miatt, ha nem Kínából kellene megvenni.

(#28) s4tch válasza MNMLSP (#27) üzenetére


s4tch
veterán

A Pro 6-ot a francia amazonról rendeltem, volt rá európai garancia. Most hasonló feltételekkel nincs Meizu az amazonon, de az egyik meizus telegram csoportban írta egy fickó, hogy megszerezte a forgalmazói jogokat néhány országra, és folyamatban az amazonos szerződése is. Nekik állítólag Párizsban lesz a szervizközpont. Elvileg októberben éles lesz minden, úgyhogy pár héten belül ki kell derülnie, igazat mondott-e a tag.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.