Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Voyage


Voyage
aktív tag

Pro Street 2... :(

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

A 2. képen érdekesen lóg bele az autó elejébe az az oszlop féleség. :U
Legalább az ilyenekre odafigyelhetnének.

szerk.: Változott a prohardveren a betűtípus? Mintha más lenne, mint korábban. :F

[ Szerkesztve ]

(#3) zuchy válasza Voyage (#1) üzenetére


zuchy
őstag

Azám... :( Plusz egy kis GRID-es elemekkel, pályákkal, de nem értem mért kell betenne ugyanazokat a pályákat, amik Prostreet-ben voltak. :F
Jah hogy az EA egy év fejlesztési időt adott nekik. Nem hiszem, hogy ez lenne a "nagy"
előrelépés. :(

PC-STYLE.hu

(#4) Voyage válasza zuchy (#3) üzenetére


Voyage
aktív tag

Arról volt szó, hogy 4 NFS jön, egy szimulátor, egy multi, és egy nem tom mi, meg egy wii-re. Arról volt szó, hogy a szim-et a simbin csinálja, és komoly szimulátor lesz, aki szórakozni vágyik, kap egy sima arcade-ot, aki multizni az kap egy multit.
Erre fel a shift, az úgymond "szimulátor" egy nagy darab sz@r lesz, mint minden nfs ug2 óta, a többiről meg semmi hír.
Szóval gratulálok EA, még egy-két év, és totálisan belebuksz a nagy pénzhajhászásodba... :((

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#5) BiP válasza Voyage (#4) üzenetére


BiP
nagyúr

A multiról (NFS Online) jelent meg pár screenshot, de ha jól tudom, az az ázsiai piacra megy. Eléggé Underground kinézete volt.
Wii-re jön a Nitro. Ebből volt már videó is.
A 4., a nemtommi (amit tévesen futurisztikus NFS-nek szoktak hívni, áááá), szerintem az lesz a Criterion féle, jövőre.

[ Szerkesztve ]

(#6) mate0217 válasza Voyage (#1) üzenetére


mate0217
aktív tag

Az lesz Pro street 2

[ Szerkesztve ]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#7) Ice!? válasza Voyage (#4) üzenetére


Ice!?
őstag

Szerintem mindenki örülne 1 új, de "tökéletes" nfs-nek ahelyett, hogy 4-et adnak ki 2 éven belül. Nem igaz, hogy ezt ők nem látják be. :F

[ Szerkesztve ]

(#8) Markoka1993


Markoka1993
tag

Én már ki se próbálom :(

live gt: Markoka1993

(#10) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én direkt nem várok tőle túl sokat, csak reménykedem benne, hogy hátha jól sikerül. Így nem csalódok akkorát, ha mégsem lesz jó. Mondjuk ha már ennyi kép, meg videó van, kiadhatnának valami demó félét, egy autóval, hogy mégis mire számítsunk, bár ez úgysem fog bekövetkezni.

Véleményem szubjektív...

(#11) infectedmann válasza Voyage (#4) üzenetére


infectedmann
őstag

Hát aki a simezni akar az nem NFS -el fogja azt tenni.
Szerintem az ideig NFS termés is bukta lesz mint a tavalyi ánderkóver. Mondjuk annyira nem érdekel mert azóta már elkezdtem simezni és sokkal nagyobb élvezet mint NFS -el ökörködni mert ökörködésen kívül másra nem jó az NFS.

(#12) Voyage válasza infectedmann (#11) üzenetére


Voyage
aktív tag

rFactor számomra bőven etalon, grafba nem valami nagy szám, de G25-tel legalább tudom irányítani... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#13) hackeeeee válasza infectedmann (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát azért ez talán nem lesz annyira árkád... Abban azért már kicsit túlzásba volt víve, sőt, nem is kicsit.

Véleményem szubjektív...

(#14) 7600 GS


7600 GS
addikt

Gépigényről lehet már valamit tudni skacok?

(#15) zsolt1129 válasza 7600 GS (#14) üzenetére


zsolt1129
addikt

Egyenlőre még nem találkoztam a hivatalossal :( .

(#16) hackeeeee válasza 7600 GS (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg. Gyakorlatilag fene tudja, hogy mennyire igaz.

Dx10.1 ? Höhö...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17) 7600 GS válasza hackeeeee (#16) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi!

Voyage: Ez korántsem lesz Pro Street2. Minden SOKKAL jobban ki lesz dolgozva, szerintem játékmenet is sokkal másabb lesz, lesz belső nézet. Korántsem kell még leírni az NFS szériát. Lehet, hogy egyesek hülyének fognak nézni, de a mindenki által szidott Undercover nekem tökre bejön. Zsaruk, pálmafák, stb. Lehet, hogy nem ez a legjobb NFS, de én kifejezetten jól tudok szórakozni vele.

Üdv.: Marci

(#18) Nunder válasza hackeeeee (#16) üzenetére


Nunder
őstag

Nem tudom mennyire fogja kihasználni a DX 10.1-et, de a képek szerintem nem mérvadóak. Annyi utómunka van rajtuk, hogy csak na. A mozgóképek alapján viszont azt lehet mondani hogy egész pofásra sikeredett. Más kérdés hogy aki nem a csicsa miatt veszi meg az mit kap majd a kezébe...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#19) hackeeeee válasza Nunder (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd meglátjuk. :)

A grafikával nincs baj, csak a fizika is jó legyen.

Véleményem szubjektív...

(#20) Nunder válasza hackeeeee (#19) üzenetére


Nunder
őstag

Éntőlem lehetne Underground szintű is a grafika, csak lenne egy jó pörgős NFS megint a polcokon. :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#21) hackeeeee válasza Nunder (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyetértek. :K :R

Véleményem szubjektív...

(#22) Voyage válasza 7600 GS (#17) üzenetére


Voyage
aktív tag

Próbáltad már? :U
Az egy dolog, hogy lesz belső nézet, de azon kívül, videók alapján egy az egyben ugyanaz mint a pro street.
Ez egy autós játék:[link]
Ez csak egy autós játéknak nevezett sz@r: [link]
Nem tudom, megfigyelted-e, hogy a kettő között mi a különbség...
Egyik simbin szimulátor, másik meg egy EA sz@rja... :(
Ez volt talán utolsó rendes NFS:[link]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#23) roliii


roliii
tag

majd meglátjuk , h milyen lesz .. lehet jó , lehet nem annyira jó , de szerintem nem lesz rossz játék , majd kiderül.

(#24) Barthezz2 válasza hackeeeee (#16) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hehh gépigényre arra tudnak gyurni a srácok.. 3G ram.. Aztán kapunk majd megint egy agyon blurozott, csillogó villogó sz@rt, ami full grafon mindenen akad, ha mediumra veszed akkor olyan grafika sem lesz mint az ug2 volt, ellenben még mindig nem megy, emelett a képek alapján a ps2 lesz, megspékelve egy kis belső nézettel, valami idióta storyval EA módra, és semmit nem ér majd megint az egész..

Ne legyen igazam, de én a ps-nél még el is lettem volna, de olyan unalmas pályákat, meg semmitmondó versenyeket tettek bele, hogy 5 perc után el lehetett rajta aludni, aztán várta mindenki az undercovert, amiről inkább nem mondok semmi, most jön ez, ami az eddigiek alapján, ha jól meg lesz csinálva(HA!! de mivel az EA-ről van szó..), akkor talán nem lesz rossz, csak az a gáz, hogy ezt már egy idelye megcsinálta más..(grid)
Szóval én nem várok semmit..

Everybody lies.

(#25) Slade92


Slade92
aktív tag

Szép Szép... :D
Csak kár hogy ez egy Race Driver Grid másolat :(((
Legalábbis nekem a képek alapján ez jön le

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.