Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nagyon jó kis szerkezet, főleg hoyg ez (is már) VGA kijelzős :Y :R

(#2) Mokó


Mokó
aktív tag

Alig várom hogy lássam élőben a cuccost,de ez a fránya munka....remélem más gémt is kipróbálunk,ami elfér 1mb ram-ban.....jó cikk grat,de a 2,8mb-os jpg képek eléggé megnehezitik a dolgomat ha mobilról szeretném olvasni.

(#3) Rive


Rive
veterán

A RAM-ok környékéről igazán lőhetnél egy képet. Fene tudja, elég sok szemét van itt régi gépekhez...

A savmarásokat pucold fel színrézig, mert különben akkor is folytatódik a romlás, ha már nincs akku a masinában.

Szép munka.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

amúgy biztos hogy van benne modem?
mert csak a helye látszik az oldalán.. és ha esetleg van/lenen is, biztosan nem 56k-s lenne :D sztem egy max 2,4kb/s-sec-es lenne az a korából adódóan :U

(#5) nézzbe válasza Rive (#3) üzenetére


nézzbe
aktív tag

:R Köszönöm mindenkinek !

Savmaródás további kockázata már nem áll fent, a DC panel már nincs a gépben, mivel megfejtettem a kimenetet hogy melyik lábak kellenek hogy elinduljon a lapos, már saját táp tervezésénél járok hogy pc tápról mennyen a gép :) Íme ez volt a DC panel Kép1 Kép2

Valamint a kifojt kondinál hatástalanítottam a dolgot rendesen remélhetőleg sikerült meggátolni a további romlást :)

Valamint a memóriáról itt a kép, ezen a 3 slot-on lehet bővíteni a gépet, sajna elég egyedi, pinout tudatában legyártanám hozzá a memóriát is :)

(#6) nézzbe válasza bacsis (#4) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Az előző kommentbe elírtam szóval hogy NE pc tápról mennyen a gép :)

Nem vagyok benne biztos :D Modemnek modem :) Itt van kép róla :) Kép1 Kép2

[ Szerkesztve ]

(#7) Rive válasza nézzbe (#5) üzenetére


Rive
veterán

Hát, ilyenem nincs, az tuti :(

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#8) nézzbe válasza Rive (#7) üzenetére


nézzbe
aktív tag

:) , legjobb lenne ha EDO-ram foglalat lenne,az lenne bőven, meg akkor OS/2 Warp-ot is rá engedném de ahhoz az 1mb tényleg sovány.

(#9) Mokó


Mokó
aktív tag

Igy a világon már 2 gép működik wháá művészi befejezés!
Rendesen megszenvedtél vele cimbi :R
Ugyhogy a türelem és kitartás ezt eredményezi!Grat ezuton is!!!!

(#10) gzbotii


gzbotii
veterán

Azert durva lenne melle rakni egy MacBook Airt :D
Nem kicsit fejlodott a vilag..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11) siti


siti
senior tag

ilyen gépeket milyen piacról lehet hozni? mert járok én is, de ott csak paprika, paradicsom van :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12) nézzbe válasza siti (#11) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Miskolcon a zsarnai piacon ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.