Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opera11


opera11
tag

rendezvény elhalasztását a Google és a Samsung Steve Jobs halálával indokolták Meghalt a Google? Azért őt még korai temetni... :D

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#2) Lord Zero válasza opera11 (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

a Google és a Samsung a mondat alanyai... mindegy.

nem, mindegy

(#3) Maxentius


Maxentius
addikt

Eddig úgy pletykálták h október 27-én, Londonban láthatjuk meg hivatalosan a 4-es Android-ot a Samsung új refikészülékével együtt.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

Kicsit azért érdekes, hogy a Google elhasztja a premiert SJ miatt,de az Apple úgy nyomul tovább hogy eladási statisztikákat döntöget...neki ki lehet használni a kegyeleti okokat...a gerincességet nem lehet pénzben mérni.

Hajrá Nexus,te vagy a "nagyobb" minden értelemben.

(#5) Pantal


Pantal
senior tag

"de az előzetes információk szerint négymagos processzor (közben gondolom magamban a fenéket lesz benne 4 magos proci...) biztosan nem szerepel a repertoárjában."(jahogy ja!) :DDD

(#6) D@niel válasza opera11 (#1) üzenetére


D@niel
addikt

Jobs halt meg, nem jól értelmezed a mondatot.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) vitomi24


vitomi24
tag

Kar hogy a Samsung csinalja az uj Nexus-t.Biztosan muanyag szar lesz!
Samsung hardwer-ben jo,kulsore es anyag hasznalatban nulla.

(#8) parkr válasza vitomi24 (#7) üzenetére


parkr
őstag

ha nagyon akarják, megtudják magukat erőltetni

(#9) havenger


havenger
tag

18.-án este pár órára lelövik és karbantartják a samsung apps-t. Persze ez lehet nem jelent semmit, de akár össze is függhet.

[ Szerkesztve ]

(#10) tixem válasza vitomi24 (#7) üzenetére


tixem
addikt

Hát engem személy szerint nem tud érdekelni a telefon alapanyaga ha patentul össze van rakva. Faternak s2-je van, hátlap hajlik meg minden, de ha megnyomorgatom meg se nyekken, sőt az a recés hátlap nem gyűjti az ujjlenyomatot stb, 3g/gs lakkozott domború háta mivel jobb? Ha sokáig fogom, úgy beleizzad a kezem, hogy az fogalom. Ettől függetlenül nem tudom, hogy mivel került volna többe egy hasonló vastagságú fémlap a műanyag helyett, de ez van, cserébe kapsz egy fasza gépet.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) Integra válasza tixem (#10) üzenetére


Integra
titán

150-180ezer ft-os készüléktől én elvárom a minőségi anyagokat, és a műanyag nem tartozik közéjük.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Zolesz007 válasza Integra (#11) üzenetére


Zolesz007
őstag

Mondjuk még meg se jelent a készülék...

Fold 5

(#13) havenger válasza Zolesz007 (#12) üzenetére


havenger
tag

Ha fém lenne a hátlap, akkor az lenne a baj, hogy nem illeszkedik jól, vagy nem lehet cserélni az akksit, vagy megkarcolódik és az egészet lehet lecserélni :D
Teljesen jó a műanyag, ha a formaterv igényes.

(#14) furio válasza Integra (#11) üzenetére


furio
aktív tag

Lehet, hogy az iPhone4 "üvegből" van, de tok nélkül le nem merném rakni sehova, még zsebbe se rakom szívesen. Nem mindig előny az anyagválasztás az Applenél sem.

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#15) jacis


jacis
nagyúr

Ha minden ok ($) akkor ez lesz a következő telóm. :DD

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16) ducsidu


ducsidu
senior tag

Jöjjön mááár :DD

(#17) Valentino K. válasza brendoncsopi (#4) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Legalább ne beszélnél fasságokat. Valószínűleg az Apple-nek már SJ halála előtt is megvolt az ütemterve a 4S értékesítésére.
Egyáltalán miért halasztanák el a piaci debütálást? Mondjál már egy értelmes indokot :U

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#18) tixem válasza furio (#14) üzenetére


tixem
addikt

Erről beszélek. Láttam én már olyan műanyagot, hogy azt hittem fém, aztán felhomályosítottak. Nem ide vág, de Audi r8 karosszériájának jelentős része is szénszálas műanyag, + könnyűfém, mégis ca. 40 milla a verda. Vonatkoztassunk már egy kicsit attól, hogy ha valami "aranyból" van, az nem feltétlenül előnyös. Hajrá Samu, remélem nem csak "nagyobb a füstje mint a lángja" kategória lesz a Nexus.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19) Valentino K. válasza tixem (#18) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Te az autódat a tenyeredben tartod? Erőművész vagy? :DDD

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#20) tixem válasza Valentino K. (#19) üzenetére


tixem
addikt

Igen, minden nap százszor kinyomom a gépet, hogy kondiban maradjak :DD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) Valentino K. válasza tixem (#20) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Egész véletlenül nem Nick Árpi vagy? :DDD

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#22) tixem


tixem
addikt

Mesterem, Darth Nick nevét szádra ne vedd :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#23) Integra válasza Zolesz007 (#12) üzenetére


Integra
titán

természetesen, jöjjön ki, egyet értek,aztán mehet a hent igazán :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) babosmiki válasza Integra (#11) üzenetére


babosmiki
addikt

Te miről beszélsz? [link]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#25) DarkChild válasza tixem (#10) üzenetére


DarkChild
senior tag

Így igaz... Valóban szargagyi hatású műanyagnak tűnik az S2 hátlapja, viszont meglehetősen praktikus, az általad is említett okok miatt. :K

(#26) DarkChild válasza tixem (#18) üzenetére


DarkChild
senior tag

:DDD Sőt, más autóknál is így van ez :)
Egyszer kollégával vizsgálgattuk az egyik most futó BMW 3-as kupé tesztautót, aminek rácsaptam a sárvédőjére, majd kigúvadt szemekkel álltunk, amikor meghallottuk az általa kiadott furcsa hangot. Még néhány kocogtatás után megállapítottuk, hogy oldalt szinte az egész eleje műanyagból van. Ráadásul elég rideg, kemény műanyagnak tűnt, szóval valami lekoccolja az elejét és megreped, lehet is cserélni az egészet. Töréstesztes videón megnéztük utána - frontális ütközésnél nem hajlott, hanem atomjaira tört az a bizonyos burkolati elem :DDD
És egy 16 millás autóról beszélünk :U

Szerk.: ez az a videó - első sárvédőt figyeljétek :)

[ Szerkesztve ]

(#27) brendoncsopi válasza Valentino K. (#17) üzenetére


brendoncsopi
tag

Te beteg vagy! Én nem támadtam neked te... inkább tanulj meg irni rendesen.

Gondolkozz...

(#28) Integra válasza babosmiki (#24) üzenetére


Integra
titán

a prime-ra értettem az árat, elnézést ha félreérthető voltam :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) havenger válasza DarkChild (#26) üzenetére


havenger
tag

Nyilván meg vannak az okai. Pl. ha acélból lenne és beszállna a szembejövő autó ablakán egy balesetnél, vagy épp a sofőr lábát vágja le, ahogy az egész benyomódik az utastérbe az is kockázat. Nem véletlenül az ablaküveg is apró darabokra törik és nem táblákra :) Bár a bmw esetében alatta azért ott van a a szép darab acél lemez is ahogy leporlik róla a műanyag :D Ilyen esetben a könnyű cserélhetőség, olcsóság, rugalmasság(kisebb erőnél, mint egy koccanás, vagy szomszéd acélbetétese :) a lemez behorpadna, ez meg visszarúg) állhat a dolgok mögött.
Hasonló okok állhatnak a samsung műanyag politikája mögött is szerintem.

(#30) Integra válasza havenger (#29) üzenetére


Integra
titán

vagy mert olcsóbb a nyersanyag hozzá és olcsóbb az előállitás is? ;)
ez nem valami speckó magnézium ötvözet, vagy karbon etc.. szóval ne gondold már, hogy méregdrága kompozittal dolgoznak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31) DarkChild


DarkChild
senior tag

Hozzáteszem, a telóról volt már egy ilyen pletyka is:
The device itself will be very thin - 8.8mm - and have a metal chassis, unlike previous models.
Src: GSMArena.com
Szóval mostmár én is nagyon kíváncsi vagyok :K

(#32) Lord Zero válasza DarkChild (#31) üzenetére


Lord Zero
addikt

jó ez a rumor-based tudástár, végülis a megahertzek meg a megapixelek is hétről-hétre változnak :D

szerk.
egy HTC-műanyag valahogy mégis más , mint a többi műanyag... mitől?

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#33) crey válasza Lord Zero (#32) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem más a célcsoport. Általában a business vonal követeli meg a leginkább a minőségi készülékházakat. A HTC pedig inkább rájuk fokuszál.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#34) vitomi24


vitomi24
tag

Kiváncsi vagyok az uj Nexusra,de biztosan nem fogok venni ilyet mivel Samsung fogja csinálni.Számukra ismeretlen a minösègi anyag gyártás.Ami biztos,hogy bivaly lesz,de szerintem egy normális felhasználonak nem ez a legfontosabb.Majd két éve androidozok,de kezdem unni.Nokia után szuper volt,de mèg mindig nem százas az optimalizálása.Gyártok meg csak egyre nagyobb telefonokat gyártanak egyre nagyobb procival.

(#35) emvy


emvy
nagyúr

A muanyag is lehet kiraly -- nekem a HTC Hero hatlapjanak az anyaga teljesen megfelelo.

while (!sleep) sheep++;

(#36) Ricardo válasza vitomi24 (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

"Számukra ismeretlen a minösègi anyag gyártás"

Ez így általánosítva nem igaz. Sajnos a galaxy sorozat némelyik tagja nem az igazi nem az igazi, de pl a Wave-t nem érheti egy rossz szó sem.

(#40) vitomi24 válasza the_avenger (#37) üzenetére


vitomi24
tag

Nincs Iphone-om,nem is sertésnek szántam amit irtam.De nekem a Samsung csak Tv lehet.Telefonba csak masolni tudnak.Nem ugy mit a Htc,nagy királyok!

(#43) vitomi24 válasza the_avenger (#42) üzenetére


vitomi24
tag

Azért lássuk be android használok,iphone nèlkül hol lenne most a telefongyártás!?Ök èbresztettèk fel az egèsz piacot!Ha a nokián vagy samsungon függött volna mèg mindig gagyibnál gagyibb kèszülèkeket gyártanának.

(#44) the_avenger válasza vitomi24 (#43) üzenetére


the_avenger
csendes tag

Ha van is némi alapja, ez így azért erős túlzás. Egyébként hogy jön ez ide egyáltalán??

(#45) Cathulhu válasza vitomi24 (#40) üzenetére


Cathulhu
addikt

Telefonba csak masolni tudnak.Nem ugy mit a Htc,nagy királyok!

:W
Jesszus, es ezt komolyan is gondolod. Igen, van olyan telefonja, amire ra lehet sutni, hogy masolas. Sot nem is egy. De nezd mar meg mennyibol. Korabbi Galaxyk, Wave-ek, Omniak...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#49) lowzor válasza vitomi24 (#7) üzenetére


lowzor
veterán

Ez hülyeség...
Akkor az Omnia 7-et például mivel magyarázod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.