Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moli.hu


moli.hu
őstag

hatalmas csalodas.

(#2) Sicilian válasza moli.hu (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

miért?

nothing is true everything is permitted..

(#3) h-yle


h-yle
addikt

A GDC video elég... "gay" volt. Ja és nem $100 hanem "Under $100" azaz $99 :)

Úgy látszik igazi játékot majd csak az E3-on fognak mutatni. De ha olyanok lesznek mint a videóban akkor nem sok értelme lesz ennek a Sony féle "Wii HD"-nak.

Szóval a HW-t már régen is ismertük, de a lényeg úgys az SW lesz. Kiváncsi vagyok.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) Sefter


Sefter
veterán

ez így egy fos, közel sincs wii hangulata
ezt a műfajt hagyják meg a wii-nek...

Psn ID: sefter_hun

(#5) h-yle


h-yle
addikt

Az a kardozós balhé ígéretes, de nem igazán érdekel maga a játék. A technológia nagyon jó, csak játékot is kéne írni...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) h-yle


h-yle
addikt

A verekedős játék viszont iszonyat lagos. Remélem ezt nem így képzelik majd a végleges verzióban.

Viszont a SOCOM4 egész jól néz ki. Ígéretes. A végén még lesz ebből valami. :)

Ha meg benne van a $100 csomagban a kamera, wand, keg sub controller, akkor annyira nem is vészes. Már ha szokásos konzolos árakat veszünk.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) h-yle


h-yle
addikt

I like to move it, move it

Boccs :D

utóirat: de jól elbeszélgetek magammal. :))

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) littlelion21


littlelion21
addikt

Eddig elég bukta-szagú...

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Az a rossz, hogy pont tegnap kaptam egy kiváló ajánlást, hogy mit is hirdessek az aláírásomban:
[link]
Most megláttam ezt, és rögtön feltűnt a hasonlóság. :DDD

(#10) T.Peter


T.Peter
őstag

Nekem ez még mindig használhatóbbnak tűnik, mint a natal. Ezt legalább nem csak casual játékokhoz lehet használni (natalt eddig még csak a casual játékokkal együtt emlegették). Ráadásul ezzel kevesebb bug is születhet (a kamerának csak a move-ot kell figyelnie, ami minden játékosnál ugyanúgy néz ki, miközben a natal a testet figyeli, ami minden játékosnál más és más). Ráadául legalább van valami a kézben, ami ad egy támpontot, és nem csak a levegőben hadonászunk a teljes karunkat kardként használva, mint ahogy én elképzelem a natal esetében.

(#11) anulu


anulu
félisten

hat... vartam nagyon, de nem fogok keritest szaggatva rohanni erte. meglatjuk majd a jatek supportot, meg, h hogy is mukodik.

lehet, h ezt tenyleg meg kene hagyni a Wii-nek. aki poenkodni akar, az tegye azon.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) h-yle válasza anulu (#11) üzenetére


h-yle
addikt

Mért? Veszteni max a Sony meg az early adopter fog vele. A normál user csak nyerhet.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13) Jander


Jander
senior tag

Egyértelmű Wii koppintás, csak hát így pár év elteltével ennek már elég izzadság szaga van. Plusz ronda műbráner kinézetet is kapott szóval szerintem teljesen felejtős.

A natal ötlet jobban tetszik, megvalósítás is vagányabb, de még azt se szívesen venném meg, amíg nem mutatnak hozzá valami izgalmas játékot, de minőségit nem "védd-ki-a-gólokat" szintűt.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#14) elithun


elithun
őstag

Az első videó alapján nem sok különbség van az irányítás élvezetében. Sima controllerrel is így ülök a PS2 előtt, nem kell hozzá 100 (bocs, kevesebb, mint 100) dodóért Mozgásérzékelő a 2centis mozgáshoz. Nekem fölöslegesnek tűnik, főleg, hogy egyáltalán nem új dolog, és a meglévőnél se tűnik jobbnak.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#15) godzsy2


godzsy2
senior tag

Hát ez így, ezzel a két videóval nagyon ratyi. Az már egyértelmű hogy lövöldözős játékoknál semmi értelme ennek a kütyünek. Teljesen mind1, hogy most joyal ülsz a fotelba, vagy ezzel a két sz.rral.

(#16) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Azthittem zseblámpa.. :DDD

#9: D1rect: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17) salival válasza hackeeeee (#16) üzenetére


salival
aktív tag

Többfunkciós! :DDD

YNWA

(#18) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ha a mozgásérzékelésre átviszik a kurzor mozgatását a gomba helyett, és értelmesen megcsinálják, akkor nagy dobás lehet.

ha csak azt csinálják meg vele amit a nintendo, akkor kár az egészért, a Wii már lelőtte a poént.

Aurea mediocritas

(#19) Def26


Def26
félisten

Ezek szerint a Natal is hasonló árazásba esik. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) atike


atike
nagyúr

Érdekes...

(#21) moli.hu válasza Sicilian (#2) üzenetére


moli.hu
őstag

mert ezt a nintendo mar megcsinalta 4 eve!
egy sonytol az ember nem ezt varja.
foleg ugy, hogy bemutatnak egy kamu conceptet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.