Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Jellemző, ilyen úgyse lesz egyhamar a magyar Vodafone-nál... :(

Érdekes, más szolgáltatóknál már régóta összekapcsolták a mobilnetet egy kedvezményesen, részletre megvehető laptoppal, csak nekem nem tűnt fel, hogy a Vodának lenne ilyen akciója itthon...

Az ötlet egyébként jó, ráadásul az EEE PC és társai lényegesen olcsóbbak egy "normál" laptopnál és egyre népszerűbbek is, szóval lenne rá kereslet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Viktor0610 válasza Tim82 (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi (nem tudom, hogy csak a boltunk vagy a Pannon) most tervezzük a laptop + mobilnet bevezetését, így nem lehetetlen, hogy a magyar Vodafone is felveszi a kínálatába ezt az eszközpárosítást.

Egyébként, mintha emlékeznék a Vodafone hálózatában elérhető volt laptop + mobilinternet párosra...

Samsung Galaxy A54

(#3) bolondember válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

volt, asszem elsőként.

vagy nemtom... :U

De jobb lenne 901-essel.. :K Vagy inkább Wind-del...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) Qko


Qko
csendes tag

Volt laptop és net ami a hátránya volt az az, hogy banki hitelre vetted meg a laptopot és így buktad a háromnapos visszavásárlást ami valljuk be nem volt egy nyerő dolog...... :F

[ Szerkesztve ]

(#5) fateless


fateless
veterán

Jó az ötlet, de - ha jól emlékszem - Kanadában ingyen adták a csomaghoz ezt a gépet. A 200 eurós ár majdnem a 701-es új ára "függetlenül" (úgy értem simán, boltban megvásárolva) Emellett egy adatkártya plusz előfizu is megvehető, szóval nem egy nagy szám ez a csomag.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) m@xsys


m@xsys
senior tag

Hamarább lesz a Pannonnál vagy a Trámobilnál ilyen akció szerintem.
Egyszerűen nagyon nem bizok a Vodában, magyarországon egy rakás sz@r a szortijuk.
A 9"-at jobban elviselném.

(#7) DarkByte válasza m@xsys (#6) üzenetére


DarkByte
addikt

[Korlátozás] Ezek után a ~korlátlannak állított csomagjuk helyett azt hiszem tényleg jobb egy fix forgalmi korlátos csomaggal netezni, legalább nem érnek meglepetések.

[ Szerkesztve ]

(#8) Viktor0610 válasza DarkByte (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem véletlenül lett lekorlátozva... :U

Ez esetben nem/sem a szolgáltató a hibás...

Egyébként a 300 kB/s már HSDPA-sebesség, szóval egy szava nem lehet...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) DarkByte válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

300 kbit /s -ről van szó, ami kevesebb mint a UMTS elméleti maximuma. Azt pedig hogy pontosat mit lehet és mit nem lehet csinálni szvsz nem egyértelmű, főleg nem egy programok lelkivilágában kevésbé tájékozott embernek; vannak programok amelyek nem illegalitás céloznak meg mégis beleesnek abba a sávba amely extrém használatot feltételeznek pl: WoW Updater, P2P rádiók és TVk (Joost, LiveStation) Legalább is a hallottak alapján ez a helyzet. :F Persze hogy az illető pontosan mit csinált az kérdéses, de nem úgy tűnik mintha legalább figyelmeztetést kapott volna előtte hogy "nem ártana leállni azzal amit csinál".

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.