Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nem_tom


nem_tom
őstag

Hát ez van. :(

(#2) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nálam olyan szokott előfordulni néha, hogy olvasom a cikket és közben valahogy kikapcsol az agyam és a fele sem marad meg a végére. Így van, hogy írok valami hülyeséget. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3) nem_tom válasza JetiRulez (#2) üzenetére


nem_tom
őstag

Egyszerű! Elolvasod még egyszer. ;)

(#4) JetiRulez válasza nem_tom (#3) üzenetére


JetiRulez
őstag

És ha éppen egy 10 oldala cikk, akkor meg egy kis idő, míg átnyálazom újra, hogy mit is akartam írni. Ez inkább álmosabb időszakomban jön elő. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5) nem_tom válasza JetiRulez (#4) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor meg inkább ne is írj. ;]

(#6) Ice!?


Ice!?
őstag

nem_olvastam_el_de_nem_tom.

(#7) nem_tom


nem_tom
őstag

Ez csak nálam probléma? :U

(#8) JetiRulez válasza nem_tom (#7) üzenetére


JetiRulez
őstag

Fogadd el! Csak te tudod magad felhúzni minden kis apróságon, hát tapasztalatból tudom. :P

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#9) nem_tom válasza JetiRulez (#8) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem feltétlen kis apróság. :U
Azt például nagyon nem szeretem, ha nyíltan olyat állítanak rólam, ami közel sem igaz.

(#10) JetiRulez válasza nem_tom (#9) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ezzel addig nincs is semmi baj, míg úgy mondhatod rá ellenvéleményedet, amíg a másik ez nem tagadja.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) nem_tom válasza JetiRulez (#10) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor is irritál, ha olyat állítanak rólam, ami abszurd és biztos nem igaz. Még a végén valami rosszat gondolnak rólam, míg nem nyilvánítok ellenvéleményt.

(#12) Wictor válasza nem_tom (#11) üzenetére


Wictor
senior tag

Én a hirdetéseimnél vagyok így.
"A telefonra semmi nemű garanciát nem vállalok!"
10 perc múlva a privi:
"Csá!!! Mennyi gari van a telcsire?" :W

Az ilyen vagy vak, vagy hülye, vagy mindkettő.
De ez OFF.

[ Szerkesztve ]

(#13) nem_tom válasza Wictor (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Ugye? Be kéne iktatni egy betűméret lehetőséget is, ha már a félkövér, aláhúzott, dőlt betűtípus egyszerre sem elég. Talán van esély rá, hogy észreveszik. :(

Amúgy ezt ne tedd offba, a témához tartozik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Wictor válasza nem_tom (#13) üzenetére


Wictor
senior tag

Jó, csak úgy voltam vele, hogy Te ezt a cikkre, tehát végülis a fórumos részre értetted. A betűtípus + betűméret kombó sem érne semmit. És akkor még ők csodálkoznak, ha ingerülten válaszolok nekik. :(((

[ Szerkesztve ]

(#15) nem_tom válasza Wictor (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez lényegében nem csak a cikkekről szól, hanem akár az összes ilyen jellegű esetről. Például, hogy ki van írva valami figyelmeztetés, amit figyelmen kívül hagynak, aztán még ők csodálkoznak a következményeken. Szóval ilyenek. Ezt inkább a fantáziátokra/tapasztalataitokra bízom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) Wictor válasza nem_tom (#15) üzenetére


Wictor
senior tag

Én speciel ugye nagyon könnyen felkapom a vizet. De nem mindig. De amikor már 10 percen belül az ötödik hülye kérdés jön, amire simán megkapná a választ, ha figyelmesen végigolvasná a hirdetést... És akkor ha nem azt a választ kapja, amit szeretne (pedig benne van a hirdetésben!), akkor persze köszi, de nem kell, mert miaz, hogy nem garis, meg Made by Nokia, meg van rajta 1 kopás?! :(((

(#17) nem_tom válasza Wictor (#16) üzenetére


nem_tom
őstag

Az ilyen hülyékkel, talán jobb is nem üzletelni. Lehet, hogy nem járnál jól velük, ha ennyi eszük sincsen.

(#18) Wictor válasza nem_tom (#17) üzenetére


Wictor
senior tag

Várjál! Ez még semmi. Múltkor lebeszéltem egy kecskeméti sráccal egy üzletet. Volt fent pár normális minőségű kép a telefonról. Látszott, hogy a kamera előtt nincs plexi, de nem írtam oda, mivel gondoltam, hogy majd észreveszi, aki érdeklődik. Írta, hogy elvinné. Átmentem azzal a nyamvadt telefonnal Kecskemétre, nézi, ez innen miért hiányzik? Mondom azért volt ott a kép, láthattad, hogy ilyen. De ő erről nem tudott, hogy ez hiányzik. Elkezdett alkudozni az alapból olyan árból, ami a többinek kb. a fele volt! (Én 4000-ért hirdettem a mobilt, ugyanazt más 7-8000-ért) Mondom nem engedek, benne van az útiköltség is. Visszaadta. Rákérdeztem, hogy és az útiköltségem ki állja? Ja, az már senkit sem érdekel... :W És én hülye állat még egy fekete pontot sem adtam neki... De bezzeg engem egy ugyanilyenért agyonvertek volna ott helyben.

[ Szerkesztve ]

(#19) nem_tom válasza Wictor (#18) üzenetére


nem_tom
őstag

Na hát erről beszéltem. És tudod mit? Az ilyenek ellen az a legjobb megoldás, hogyha a településeteknek egy köztes helyet beszéltek meg találkozónak, hogyha ennyi esze van, akkor ő is szívjon.

De mondom, hogy nem kell offba tenni, a témához tartozik! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.